Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.
warr_b
Dettó.
| Kivéve az utolsó mondatot. |
Belefut egy kihagyásba és egész éjszaka azt figyeli élek-e még.
A másnapi fáradtság nála jelentkezik nem nálam.
kittli
Nálunk ugyan ez van!😱 Reggel meg fel van háboradva, hogy alig aludt mert nem akarta, hogy megfulladjak...🥴



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 945 — Steelers fan
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.
warr_b
Dettó.
| Kivéve az utolsó mondatot. |
Belefut egy kihagyásba és egész éjszaka azt figyeli élek-e még.
A másnapi fáradtság nála jelentkezik nem nálam.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!

Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker
Már lassan mindenki vén "szar" lesz 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!

Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker
Végre halálrakeresemmagam
sutianap
már ha nem makkansz meg előttünk 😮
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!

Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker
Végre halálrakeresemmagam


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!

Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 865 — Sworn to the Dark
Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.
warr_b
A dokinál láttam 50 kg-os nőt is velem együtt várakozni. Természetesen az általad felsoroltak magasan befolyásoló tényezők, de meglepően sok esetben nem ezen múlik a dolog.
peach
akinek nem alvási apnoéja van, hanem UARS-a (felső légúti ellenállás szindróma), ami hasonló geciség, azok jellemzően sovány emberek.

built for this shit

1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.
warr_b
A dokinál láttam 50 kg-os nőt is velem együtt várakozni. Természetesen az általad felsoroltak magasan befolyásoló tényezők, de meglepően sok esetben nem ezen múlik a dolog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.
warr_b
reménykedik? 😊

| bocs |
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
deyell
sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.
peach
Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor elmondom a saját tapasztalatomat. a CPAP remekül működik, ha a légzési szűkületet a lágyrészek összeesése okozza. ha viszont csontos szűkület is fennáll, az ellen nem tud mit tenni, mert a csontokat a gép levegő nyomása nem képes arrébb tolni. ott a műtét jön szóba, ami meg kurva drága, ha nem támogatja a TB. nem is csak a műtét annyira drága, hanem azt megelőző és azt követő fogszabályzás. továbbá ha valaki évek óta nem aludt normálisan, és az idegrendszerét ez szétbaszta, az nem fog egyik napról a másikra helyreállni CPAP-pal. viszont ha az apnoé felnőtt korban alakult ki, és időben észrevették, és nincs csontos szűkület, akkor jó eséllyel a CPAP életmentő lesz. persze akkor ha tudod tolerálni hogy maszkkal alszol és nem zavar a levegő nyomása, illetve a nyomásváltozás alvás közben. meg kell találni a megfelelő maszkot, és a megfelelő nyomást, ami még épp segít, és nem zavarja az alvást.
deyell
Voltam próbaalváson és akkor sikerült kialudnom magam 😊

Orrmaszkkal csináltam és egy kicsit volt fura, de olyan jót aludtam 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 348 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
jobbra tartási kötelezettség mindenhol van
peach
Lakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.
slowmotion
nem életszerű, senki nem tartja be, de attól még a kreszben így van. amúgy csak azért triggerel a dolog mert agyfaszt tudok kapni attól amikor kettő idióta egymás mellett 47-51 km/h-val versenyez és nem lehet haladni olyan helyen ahol lehetne. mert nem életszerű ott 50-el pöcsölni hiába az a szabály
peach
(4) * Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza. Az ilyen módon haladó jármű mellett – a (6) bekezdés c) pontjában foglaltak megtartásával – fokozott figyelemmel jobbról el szabad haladni, a forgalmi sávokat azonban – a gyorsabb előrehaladás érdekében – kis távolságon belül ismételten változtatni, és ezzel a közlekedés résztvevőit zavarni tilos.

vagyis jobbra tartani nem kötelező személygépkocsival, de feltartani, akadályozni nem lehet.
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 865 — Sworn to the Dark
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
deyell
sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.
peach
Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor elmondom a saját tapasztalatomat. a CPAP remekül működik, ha a légzési szűkületet a lágyrészek összeesése okozza. ha viszont csontos szűkület is fennáll, az ellen nem tud mit tenni, mert a csontokat a gép levegő nyomása nem képes arrébb tolni. ott a műtét jön szóba, ami meg kurva drága, ha nem támogatja a TB. nem is csak a műtét annyira drága, hanem azt megelőző és azt követő fogszabályzás. továbbá ha valaki évek óta nem aludt normálisan, és az idegrendszerét ez szétbaszta, az nem fog egyik napról a másikra helyreállni CPAP-pal. viszont ha az apnoé felnőtt korban alakult ki, és időben észrevették, és nincs csontos szűkület, akkor jó eséllyel a CPAP életmentő lesz. persze akkor ha tudod tolerálni hogy maszkkal alszol és nem zavar a levegő nyomása, illetve a nyomásváltozás alvás közben. meg kell találni a megfelelő maszkot, és a megfelelő nyomást, ami még épp segít, és nem zavarja az alvást.

built for this shit

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Elvitt valakit?
slowmotion
engem még nem, de én most várom a CPAC gépemet mert nálam nagyon nagy baj van 😕
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
hát akkor a legjobbakat. de arra figyelj, hogy ha véletlenül egy CPAP-t küldenek CPAC helyett, akkor ne küldd vissza!
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
deyell
sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.
peach
Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Elvitt valakit?
slowmotion
engem még nem, de én most várom a CPAC gépemet mert nálam nagyon nagy baj van 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
jobbra tartási kötelezettség mindenhol van
peach
Lakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.
slowmotion
nem életszerű, senki nem tartja be, de attól még a kreszben így van. amúgy csak azért triggerel a dolog mert agyfaszt tudok kapni attól amikor kettő idióta egymás mellett 47-51 km/h-val versenyez és nem lehet haladni olyan helyen ahol lehetne. mert nem életszerű ott 50-el pöcsölni hiába az a szabály



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
deyell
sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 865 — Sworn to the Dark
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.

built for this shit

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Elvitt valakit?
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
Akkor még egyszer: 70-nél tolt le, nem 50-nél.
Mikey
És? Legalább gyorshajtás miatt nem vágott meg. Biztos szarnia kellett, sietett vissza a kapitányságra.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
jobbra tartási kötelezettség mindenhol van
peach
Lakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
Akkor még egyszer: 70-nél tolt le, nem 50-nél.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatott
Löfli
Engem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.
peach
vagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
jobbra tartási kötelezettség mindenhol van



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...