Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
1 hónapja
Nálunk ugyan ez van!😱 Reggel meg fel van háboradva, hogy alig aludt mert nem akarta, hogy megfulladjak...🥴Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.Dettó.
warr_b
| Kivéve az utolsó mondatot. |
Belefut egy kihagyásba és egész éjszaka azt figyeli élek-e még.
A másnapi fáradtság nála jelentkezik nem nálam.
kittli

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
1 hónapja
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.Dettó.
warr_b
| Kivéve az utolsó mondatot. |
Belefut egy kihagyásba és egész éjszaka azt figyeli élek-e még.
A másnapi fáradtság nála jelentkezik nem nálam.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!Már lassan mindenki vén "szar" lesz 😊
Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
már ha nem makkansz meg előttünk 😮Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!Végre halálrakeresemmagam
Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker
sutianap
1 hónapja
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!Végre halálrakeresemmagam
Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
Willie Parker

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
Mindenkinek jobbulást és jó egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra, amennyire lehet!Egyébként a fórum és a korfa előrehaladásával lassan illene nyitni egy orvosi vagy egészségügyi topikot, hogy ne offoljunk szét mindent😊
1 hónapja
akinek nem alvási apnoéja van, hanem UARS-a (felső légúti ellenállás szindróma), ami hasonló geciség, azok jellemzően sovány emberek.Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.A dokinál láttam 50 kg-os nőt is velem együtt várakozni. Természetesen az általad felsoroltak magasan befolyásoló tényezők, de meglepően sok esetben nem ezen múlik a dolog.
warr_b
peach
built for this shit
1 hónapja
Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.A dokinál láttam 50 kg-os nőt is velem együtt várakozni. Természetesen az általad felsoroltak magasan befolyásoló tényezők, de meglepően sok esetben nem ezen múlik a dolog.
warr_b
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.reménykedik? 😊
warr_b
| bocs |
1 hónapja
Voltam próbaalváson és akkor sikerült kialudnom magam 😊akkor elmondom a saját tapasztalatomat. a CPAP remekül működik, ha a légzési szűkületet a lágyrészek összeesése okozza. ha viszont csontos szűkület is fennáll, az ellen nem tud mit tenni, mert a csontokat a gép levegő nyomása nem képes arrébb tolni. ott a műtét jön szóba, ami meg kurva drága, ha nem támogatja a TB. nem is csak a műtét annyira drága, hanem azt megelőző és azt követő fogszabályzás. továbbá ha valaki évek óta nem aludt normálisan, és az idegrendszerét ez szétbaszta, az nem fog egyik napról a másikra helyreállni CPAP-pal. viszont ha az apnoé felnőtt korban alakult ki, és időben észrevették, és nincs csontos szűkület, akkor jó eséllyel a CPAP életmentő lesz. persze akkor ha tudod tolerálni hogy maszkkal alszol és nem zavar a levegő nyomása, illetve a nyomásváltozás alvás közben. meg kell találni a megfelelő maszkot, és a megfelelő nyomást, ami még épp segít, és nem zavarja az alvást.Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
deyell
peach
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
deyell
Orrmaszkkal csináltam és egy kicsit volt fura, de olyan jót aludtam 😊
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Nekem asszony mondja időnként, hogy éjszaka hoszzú ideig nem veszek levegőt, van hogy meg is kell lökjön. Aztán nagy horkantás és szuszogok tovább. Mondjuk én ebből semmit nem érzékelek, nem ébredek fel semennyire, reggel nem vagyok fáradt (nem tudom ő is miért nem alszik inkább ahelyett hogy a lélegzésemet hallgatja 😀 ). Nem vagyok elhízva, nem dohányzok, inni is ritkán iszok, szóval nem sok minden van meg a szokásos tényezőkből.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
(4) * Lakott területen lévő, párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen a forgalmi sávok útburkolati jelekkel vannak megjelölve, a belső forgalmi sávban (sávokban) 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival és motorkerékpárral folyamatosan is szabad haladni feltéve, hogy ezzel a jármű a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza. Az ilyen módon haladó jármű mellett – a (6) bekezdés c) pontjában foglaltak megtartásával – fokozott figyelemmel jobbról el szabad haladni, a forgalmi sávokat azonban – a gyorsabb előrehaladás érdekében – kis távolságon belül ismételten változtatni, és ezzel a közlekedés résztvevőit zavarni tilos.nem életszerű, senki nem tartja be, de attól még a kreszben így van. amúgy csak azért triggerel a dolog mert agyfaszt tudok kapni attól amikor kettő idióta egymás mellett 47-51 km/h-val versenyez és nem lehet haladni olyan helyen ahol lehetne. mert nem életszerű ott 50-el pöcsölni hiába az a szabályLakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.jobbra tartási kötelezettség mindenhol vanvagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
peach
slowmotion
peach
vagyis jobbra tartani nem kötelező személygépkocsival, de feltartani, akadályozni nem lehet.
1 hónapja
akkor elmondom a saját tapasztalatomat. a CPAP remekül működik, ha a légzési szűkületet a lágyrészek összeesése okozza. ha viszont csontos szűkület is fennáll, az ellen nem tud mit tenni, mert a csontokat a gép levegő nyomása nem képes arrébb tolni. ott a műtét jön szóba, ami meg kurva drága, ha nem támogatja a TB. nem is csak a műtét annyira drága, hanem azt megelőző és azt követő fogszabályzás. továbbá ha valaki évek óta nem aludt normálisan, és az idegrendszerét ez szétbaszta, az nem fog egyik napról a másikra helyreállni CPAP-pal. viszont ha az apnoé felnőtt korban alakult ki, és időben észrevették, és nincs csontos szűkület, akkor jó eséllyel a CPAP életmentő lesz. persze akkor ha tudod tolerálni hogy maszkkal alszol és nem zavar a levegő nyomása, illetve a nyomásváltozás alvás közben. meg kell találni a megfelelő maszkot, és a megfelelő nyomást, ami még épp segít, és nem zavarja az alvást.Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
deyell
peach
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
built for this shit
1 hónapja
hát akkor a legjobbakat. de arra figyelj, hogy ha véletlenül egy CPAP-t küldenek CPAC helyett, akkor ne küldd vissza!engem még nem, de én most várom a CPAC gépemet mert nálam nagyon nagy baj van 😕Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....Elvitt valakit?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
1 hónapja
Ahogy írtam most várom a CPAC gépemet. Én nagyon bízom benne, hogy segíteni fog.sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
deyell
peach
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
engem még nem, de én most várom a CPAC gépemet mert nálam nagyon nagy baj van 😕Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....Elvitt valakit?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
slowmotion
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
nem életszerű, senki nem tartja be, de attól még a kreszben így van. amúgy csak azért triggerel a dolog mert agyfaszt tudok kapni attól amikor kettő idióta egymás mellett 47-51 km/h-val versenyez és nem lehet haladni olyan helyen ahol lehetne. mert nem életszerű ott 50-el pöcsölni hiába az a szabályLakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.jobbra tartási kötelezettség mindenhol vanvagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
peach
slowmotion
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
sajnos vagy nem sajnos, de géppel alszok egy éve. elmondhatatlanul nagyot javított az alvásminőségen. előtte nagyjából fulldokoltam. bárkinek akinek ilyen problémája van annak csak javasolni tudom, hogy keressen fel egy dokit.Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
deyell
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....akkor a legnagyobb geciség, ha csak enyhe vagy középsúlyos. méghozzá azért, mert ilyenkor az ember nem ébred fel rá, tehát nem veszi észre, hogy probléma van, de mikroébredésekkel szétcseszi az alvását, nem engedi hogy átmenjen mélyalvásba. azt veszi észre, hogy egy idő után teljesen tönkremegy az idegrendszere, 8 óra alvás után úgy ébred, mintha elütötték volna, nincs energiája semmire, alig bír funkcionálni, de nem tudja, hogy mitől van.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
built for this shit
1 hónapja
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....Elvitt valakit?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
1 hónapja
És? Legalább gyorshajtás miatt nem vágott meg. Biztos szarnia kellett, sietett vissza a kapitányságra.Akkor még egyszer: 70-nél tolt le, nem 50-nél.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
Mikey
1 hónapja
Alvási apnoé mekkora egy geci dolog....rohadjon meg....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Lakott területen kívül, igen. Városban nem életszerű.jobbra tartási kötelezettség mindenhol vanvagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
peach
1 hónapja
Akkor még egyszer: 70-nél tolt le, nem 50-nél.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
jobbra tartási kötelezettség mindenhol vanvagy nincs. több sávon városon belül nem előzöl, hanem elhaladsz. azt jobbról is lehet.jobbra tartási kötelezettség van a városban is. szóval 50-el pláne egy ilyen szakaszon szépen húzodj le a szélső sávba.bringázok a városligetben, erre egy rendőr elküldött a kurvaanyámba, hogy túl közel mentem az autóhoz, miközben ő tolatottEngem kb. egy órája tolt le egy rendőr itt a városban, a belső sávban, 50-es szakaszon 70-nél. 😀
Löfli
A dolog igazi szépsége, hogy azon a szakaszon tényleg mindenki 70-nel szokott menni, de kb. kétnaponta kint is van egy civil(nek látszó) furgon benne a sebességmérő kamerával.
(Nem, nem használta a megkülönböztető jelzéseit.)
Mikey
peach
feltartás-akadályozás-veszélyeztetés, lakott területen belül ezek vannak.
slowmotion
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...