Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP
gyeek
Elég komoly, amikor látsz valamit, ami teljesen mindennaposnak tűnik, aztán meg a hírekből visszaolvasod, hogy ahhoz az eseményhez ment.
Mint mondjuk amikor valaki látta Massa helikopterét, és csak egy átlagos légimentésnek tűnt, erre kiderül, hogy AZ a konkrét esemény volt.

Nekem csak az volt ilyen, amikor egyetem első évében mentem a Fogarasi úti teszkóba vasárolni a nyolcvanas trolival, és a Készenléti laktanyájánál megállították a forgalmat, mert kb az összes rendőrautó, amit be tudtak röffenteni, az egymás után jött ki a bejáraton szirénázva és kanyarodott az Örsnek. Másnap reggel olvastam a Metropolban, hogy elfogták a Viszkist, nem tartott sokáig összepontozni a kettőt.
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
NB2
Ne bassz... Láttuk a mentőhelikoptert is délelőtt. RIP

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
 www.bama.hu/helyi-kek-hirek/2026/05/drama-szentlorincen-kiesett-egy-emeleti-lakasbol-egy-ember-mentohelikopter-a-helyszinen

drogos apuka kidobta a 17 éves lányát a 4. emeletről, meg is halt szegény
erre nem tudok mit mondani, csak nagyon csúnyákat
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
nyitásnál nem engedtünk be egy hajléktalant a mozi mosdójába, ezért konkrétan | odaszart az ajtó elé |
Löfli
Tanulság? Legközelebb engedd be.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor az asztalra fog rászarni, ez így még mindig jobb deal
fake.id
plusz így a terézvárosi tisztító-kommandó kijött, amúgy meg a kollégáknak kellett volna a szaros vécét takarítani
Löfli
Akkor meg mit panaszkodsz? Ez igy simán Make Love sztori akkor.

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nyitásnál nem engedtünk be egy hajléktalant a mozi mosdójába, ezért konkrétan | odaszart az ajtó elé |
Löfli
Tanulság? Legközelebb engedd be.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor az asztalra fog rászarni, ez így még mindig jobb deal
fake.id
plusz így a terézvárosi tisztító-kommandó kijött, amúgy meg a kollégáknak kellett volna a szaros vécét takarítani


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
nyitásnál nem engedtünk be egy hajléktalant a mozi mosdójába, ezért konkrétan | odaszart az ajtó elé |
Löfli
Tanulság? Legközelebb engedd be.
Őszentsége Sobri Jóska
akkor az asztalra fog rászarni, ez így még mindig jobb deal

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 944 — Lucas Scott
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
búcsúajándék
Kampman
Ezt már MP küldte.
Orbán alatt minden jobb volt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
20 év körüli cigányok voltak ( meglepő ). annak amelyik szörnyethalt leszakadt az egyik karja meg lába is. a másik állítólag eléggé óbégatott a fűben ahova esett. elvileg nem versenyeztek, csak úgy mentek 160 - 200-al mert miért ne. amúgy a híd aljában van egy véda ( meg gondolom a hídon is kamerák ), szóval ha a rendőrség akarja lesz róla videó.
peach
A leszakadást megerősítem mert van rendőrismi aki ott volt.... Illetve a másodikat is mert neki kb épp csontja nem maradt , de túléli

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
nyitásnál nem engedtünk be egy hajléktalant a mozi mosdójába, ezért konkrétan | odaszart az ajtó elé |
Löfli
Tanulság? Legközelebb engedd be.

1 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nyitásnál nem engedtünk be egy hajléktalant a mozi mosdójába, ezért konkrétan | odaszart az ajtó elé |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
búcsúajándék
Kampman
Mondjuk ha annak veszem, megerte.
1 hónapja
kijo New Orleans Saints 580
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
Majdnem egy hétig karbantartás, meg is csúsztam a számlákkal, valami bűzlik mvmben.
Dzsokijuing
Nálam is januárban és most 2 havit küldtek gázt.
Az áramszámlámánál pedig törölték az összes mínuszos (amivel ők tartoznak) számlát.
Akkor tudom csak megnézni/kikérni ha bemegyek az ügyfélszolgálatra, de most rába.... bemegyek mert, már sokkal tartoznak.
1 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
Majdnem egy hétig karbantartás, meg is csúsztam a számlákkal, valami bűzlik mvmben.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
búcsúajándék
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
Bazsinho
Én hívtam őket minden hónapban amikor nem jött időben a számla, aztán telefonon keresztül az ügyintéző kiállította, és másnap meg is jelent az applikációban.


1 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Köszönöm az Mvm-nek és Viktornak, hogy egyszerre küldték ki a 3 havi gazszamlat. 😉
Rohadjatok meg
1 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
20 év körüli cigányok voltak ( meglepő ). annak amelyik szörnyethalt leszakadt az egyik karja meg lába is. a másik állítólag eléggé óbégatott a fűben ahova esett. elvileg nem versenyeztek, csak úgy mentek 160 - 200-al mert miért ne. amúgy a híd aljában van egy véda ( meg gondolom a hídon is kamerák ), szóval ha a rendőrség akarja lesz róla videó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is
fake.id
Lehetetlen. Minden idők leggyorsabb átlagsebességét F1-ben, Monzában érte el Max Verstappen 250,70km/h-s átlagsebességgel. A te főnököd a Baja - Dunakeszi útvonalon (20 évvel ezelőtt, amikor még nem volt M6-os autópálya) a remek minőségű 51-es-en, majd át Budapesten - szóval itt ment 260km/h feletti átlagsebességgel...
Azt hozzáteszem, hogy a Ducati 1098 hatótávja 150-180 km, 260-nál gondolom tankolni is meg kellett állnia... Mi értelme ennek a beszélgetésnek?
Párizs nem ért ki 5 óra alatt útlevélellenőrzéssel, vámolással? Gondolom meg volt bütykölve a Ducati.
vpi
azt nem mondom, hogy nem hazudhatott, nem díszíthette ki a mesét, de ha nem 260as átlaggal ment, hanem tankolás miatt "csak" 238-cal az mit változtat érdemben? a mondanivaló lényege úgyis az, hogy ezt a fajta közlekedési módot emberek alsó hangon százai csinálják versenyzés meg különösebb pulzusemelkedés nélkül
fake.id
Akkor ezt írd, és ne két full kamu sztorival akarj érvelni, amivel a főnid anno nagynak akart tűnni.
Toca
🤣 oké. ha meg 238-cal megy és nem szó szerint idézek fel egy 20 éves mesét, akkor az lett volna lehetetlen és ment volna ugyanez a dödörgés. a logikai következtetése ugyan az, a 260-nak, a 238-nak meg a 182-nek is, nehéz megérteni látom
fake.id
Elnézést kérek, hogy fennakadtunk azon, hogy nagyzolni akartál egy full kamu sztorival. Igazából másodikra se reális még, de mindegy.
Értjük a lényeget sokan mennek gyorsan és erre a hülye főnököd a legjobb példa, hiszen talán az a része legalább igaz lehet a sztoridnak, hogy vezet. 😊
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is
fake.id
Lehetetlen. Minden idők leggyorsabb átlagsebességét F1-ben, Monzában érte el Max Verstappen 250,70km/h-s átlagsebességgel. A te főnököd a Baja - Dunakeszi útvonalon (20 évvel ezelőtt, amikor még nem volt M6-os autópálya) a remek minőségű 51-es-en, majd át Budapesten - szóval itt ment 260km/h feletti átlagsebességgel...
Azt hozzáteszem, hogy a Ducati 1098 hatótávja 150-180 km, 260-nál gondolom tankolni is meg kellett állnia... Mi értelme ennek a beszélgetésnek?
Párizs nem ért ki 5 óra alatt útlevélellenőrzéssel, vámolással? Gondolom meg volt bütykölve a Ducati.
vpi
azt nem mondom, hogy nem hazudhatott, nem díszíthette ki a mesét, de ha nem 260as átlaggal ment, hanem tankolás miatt "csak" 238-cal az mit változtat érdemben? a mondanivaló lényege úgyis az, hogy ezt a fajta közlekedési módot emberek alsó hangon százai csinálják versenyzés meg különösebb pulzusemelkedés nélkül
fake.id
Akkor ezt írd, és ne két full kamu sztorival akarj érvelni, amivel a főnid anno nagynak akart tűnni.
Toca
🤣 oké. ha meg 238-cal megy és nem szó szerint idézek fel egy 20 éves mesét, akkor az lett volna lehetetlen és ment volna ugyanez a dödörgés. a logikai következtetése ugyan az, a 260-nak, a 238-nak meg a 182-nek is, nehéz megérteni látom

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is
fake.id
Lehetetlen. Minden idők leggyorsabb átlagsebességét F1-ben, Monzában érte el Max Verstappen 250,70km/h-s átlagsebességgel. A te főnököd a Baja - Dunakeszi útvonalon (20 évvel ezelőtt, amikor még nem volt M6-os autópálya) a remek minőségű 51-es-en, majd át Budapesten - szóval itt ment 260km/h feletti átlagsebességgel...
Azt hozzáteszem, hogy a Ducati 1098 hatótávja 150-180 km, 260-nál gondolom tankolni is meg kellett állnia... Mi értelme ennek a beszélgetésnek?
Párizs nem ért ki 5 óra alatt útlevélellenőrzéssel, vámolással? Gondolom meg volt bütykölve a Ducati.
vpi
azt nem mondom, hogy nem hazudhatott, nem díszíthette ki a mesét, de ha nem 260as átlaggal ment, hanem tankolás miatt "csak" 238-cal az mit változtat érdemben? a mondanivaló lényege úgyis az, hogy ezt a fajta közlekedési módot emberek alsó hangon százai csinálják versenyzés meg különösebb pulzusemelkedés nélkül
fake.id
Akkor ezt írd, és ne két full kamu sztorival akarj érvelni, amivel a főnid anno nagynak akart tűnni.
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is
fake.id
Lehetetlen. Minden idők leggyorsabb átlagsebességét F1-ben, Monzában érte el Max Verstappen 250,70km/h-s átlagsebességgel. A te főnököd a Baja - Dunakeszi útvonalon (20 évvel ezelőtt, amikor még nem volt M6-os autópálya) a remek minőségű 51-es-en, majd át Budapesten - szóval itt ment 260km/h feletti átlagsebességgel...
Azt hozzáteszem, hogy a Ducati 1098 hatótávja 150-180 km, 260-nál gondolom tankolni is meg kellett állnia... Mi értelme ennek a beszélgetésnek?
Párizs nem ért ki 5 óra alatt útlevélellenőrzéssel, vámolással? Gondolom meg volt bütykölve a Ducati.
vpi
azt nem mondom, hogy nem hazudhatott, nem díszíthette ki a mesét, de ha nem 260as átlaggal ment, hanem tankolás miatt "csak" 238-cal az mit változtat érdemben? a mondanivaló lényege úgyis az, hogy ezt a fajta közlekedési módot emberek alsó hangon százai csinálják versenyzés meg különösebb pulzusemelkedés nélkül

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is
fake.id
Lehetetlen. Minden idők leggyorsabb átlagsebességét F1-ben, Monzában érte el Max Verstappen 250,70km/h-s átlagsebességgel. A te főnököd a Baja - Dunakeszi útvonalon (20 évvel ezelőtt, amikor még nem volt M6-os autópálya) a remek minőségű 51-es-en, majd át Budapesten - szóval itt ment 260km/h feletti átlagsebességgel...
Azt hozzáteszem, hogy a Ducati 1098 hatótávja 150-180 km, 260-nál gondolom tankolni is meg kellett állnia... Mi értelme ennek a beszélgetésnek?
Párizs nem ért ki 5 óra alatt útlevélellenőrzéssel, vámolással? Gondolom meg volt bütykölve a Ducati.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.
vpi
szargyártó akkor még sehol sem volt dkeszi közelében, 20 éves sztori ez. ducati 1098-cal pedig azért megoldható helikopáter nélkül is

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Én utaztam volt válogatott focistával, aki a Budafoki út Lágymányosi végétől a paksi sportcsarnokig 30 perc alatt ért oda a régi 6-oson éjjel. Soha úgy még nem féltem és soha többet nem lesz ilyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
1 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Hat vagy szaguldozott vagy versenyzesre tipoeltem en is kapasbol.
Beki
Hallod, ezen a kettőn kívül szerinted még milyen dolog történhetett volna? Mármint amire nem tippeltél.
szaba
Én egyszer a Kolosy térről a Szerémi elejére kb. 120 km/h-ás átlaggal lezúztam pár perc alatt, szembesávban, piroson át, stb.
Nem versenyeztem, nem szoktam száguldozni. Szóval azért más oka is. Bár való igaz, igen ritkán.
Őszentsége Sobri Jóska
volt főnököm járta meg a baja-dunakeszi utat 55 perc alatt, meg a győr-dunakeszit 32 perc alatt. ő sem versenyzett, csak hülye volt kicsit szegényem
fake.id
Azért még éjszaka forgalom nélkül se tűnik reálisnak, hogy 260-as átlaggal hoz le utakat.
Toca
A Dunakesziből gondolom Szijjártó Petike a főnöke és helikopterezett.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi