Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 242 — Je suis kobranadrág
Lovely, mikor a holnap reggeli emirátusokból bahreinbe tartó csodás wizz gépedet törlik így 12 órával indulás előtt. Nem baszta szét a mértani tripet hagyjad.. 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2022/05/09/meddosegi-centrum-allam-reprosys-termekenysegi-kozpont-versis-clynic


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
az fk-n úgy elszaporodtak a reklámok, hogy mobilon már értékelhetetlen az oldal 😕 (nem fogok ezért másik browsert letölteni, szinkronizálni a könyvjelzőket stb csak az fk miatt)
Fontos_Vidra
A fk nem a reklámok miatt értékelhetetlen
davemayer
Nálam többet tudnak a fociról, szóval ilyen kijelentést én nem teszek. A stílussal akadnak gondjaim, de mivel ők építették fel az egészet, és támogatókból élnek és nem az adómból, ezért ehhez sincs sok közöm. 😊
Fontos_Vidra
Persze, ha nekik így jó csinálják igy, a fociról nem tudom mennyit tudsz de szvsz nincs igazad 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
az fk-n úgy elszaporodtak a reklámok, hogy mobilon már értékelhetetlen az oldal 😕 (nem fogok ezért másik browsert letölteni, szinkronizálni a könyvjelzőket stb csak az fk miatt)
Fontos_Vidra
A fk nem a reklámok miatt értékelhetetlen
davemayer
Nálam többet tudnak a fociról, szóval ilyen kijelentést én nem teszek. A stílussal akadnak gondjaim, de mivel ők építették fel az egészet, és támogatókból élnek és nem az adómból, ezért ehhez sincs sok közöm. 😊
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
az fk-n úgy elszaporodtak a reklámok, hogy mobilon már értékelhetetlen az oldal 😕 (nem fogok ezért másik browsert letölteni, szinkronizálni a könyvjelzőket stb csak az fk miatt)
Fontos_Vidra
A fk nem a reklámok miatt értékelhetetlen

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 449
az fk-n úgy elszaporodtak a reklámok, hogy mobilon már értékelhetetlen az oldal 😕 (nem fogok ezért másik browsert letölteni, szinkronizálni a könyvjelzőket stb csak az fk miatt)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Más tèma valami újat tanultam egy Pampers reklámnak köszönhetően amit nem akartam...."kakibaki" 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 aki ezt kitalálta.....
dande
Az egykori pocaklakó kakibakizott. Annyira szép mondat.
Mikey
amber heard is that you?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Más tèma valami újat tanultam egy Pampers reklámnak köszönhetően amit nem akartam...."kakibaki" 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 aki ezt kitalálta.....
dande
Az egykori pocaklakó kakibakizott. Annyira szép mondat.
Mikey
Egyik haverommal gyűjtjük a viccesen hangzó szavakat. Egy időben el akartuk kezdeni az utáltakat is. Asszem mehetne rá mindkettő😀

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Más tèma valami újat tanultam egy Pampers reklámnak köszönhetően amit nem akartam...."kakibaki" 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 aki ezt kitalálta.....
dande
Az egykori pocaklakó kakibakizott. Annyira szép mondat.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 340 — Cowboys fan
És berki is meghalt, ezek tényleg szimbiózisban éltek
r.baggio
most akartam hozni, mi van itt???
NB2
lölö kezére közben kijátszották a teljes magyar autópályahálózatot, a kutya nem fog róla beszélni
r.baggio
Egyébként állítólag Lölő is közel van a halálhoz...
empty taxi
Közel hát. Bármikor kiszaladhat a száján egy meggondolatlan pillanatban, hogy "nem adom oda".
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És berki is meghalt, ezek tényleg szimbiózisban éltek
r.baggio
most akartam hozni, mi van itt???
NB2
lölö kezére közben kijátszották a teljes magyar autópályahálózatot, a kutya nem fog róla beszélni
r.baggio
Egyébként állítólag Lölő is közel van a halálhoz...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Más tèma valami újat tanultam egy Pampers reklámnak köszönhetően amit nem akartam...."kakibaki" 🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 aki ezt kitalálta.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok 😉 sejtettem, hogy inkább így èrtetted.
dande
én ugyan nem 😊
Negritis
Bocs, akkor gyeek 🤪🙈🙈🙈🙈
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Ok 😉 sejtettem, hogy inkább így èrtetted.
dande
én ugyan nem 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.
gyeek
??????hol lehet egyenlősèg jelet tenni a kèt ember közè, illetve Antal halálát mièrt "ünnepeltèk volna" ok az utolsó 5-10 ève erős lejtmenet volt neki is, de azèrt....ha szó szerint èrtetted az ünneplèst. 😊
dande
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.
gyeek
A mai két halott miatt biztos nem, de Antal Imre miatt se hullajtottak egyetlen könnycseppet sem a bulvárfirkászok. Utóbbinál párhavonta becsengettek, nyugtázták, hogy nyomorban él, romlik az egészsége, fiatal homokos elkövetők kirabolták és bántalmazták, stb. Ennyire érdekelte őket. Ellenben a nyomtatott és digitális sajtó bevételük ezeken a napokon hatalmasat spike-olt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.
gyeek
??????hol lehet egyenlősèg jelet tenni a kèt ember közè, illetve Antal halálát mièrt "ünnepeltèk volna" ok az utolsó 5-10 ève erős lejtmenet volt neki is, de azèrt....ha szó szerint èrtetted az ünneplèst. 😊
dande
az ünnepnap gondolom arra utal hogy bármit írnak klikkelnek rá az ebmerek ész nélkül
Negritis
Ok 😉 sejtettem, hogy inkább így èrtetted.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.
gyeek
??????hol lehet egyenlősèg jelet tenni a kèt ember közè, illetve Antal halálát mièrt "ünnepeltèk volna" ok az utolsó 5-10 ève erős lejtmenet volt neki is, de azèrt....ha szó szerint èrtetted az ünneplèst. 😊
dande
az ünnepnap gondolom arra utal hogy bármit írnak klikkelnek rá az ebmerek ész nélkül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.
gyeek
??????hol lehet egyenlősèg jelet tenni a kèt ember közè, illetve Antal halálát mièrt "ünnepeltèk volna" ok az utolsó 5-10 ève erős lejtmenet volt neki is, de azèrt....ha szó szerint èrtetted az ünneplèst. 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ha kérhetném következőt, az ő lenne:

 www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/byealex-cabrio-uj-dal-marics-peti-szoveg/z3g0270?utm_source=related&utm_medium=www.blikk.hu&utm_campaign=widget-6591657

Ha én beleraknám a lábam a szájába, akkor a cipőmet is max kiszarni fogja zoknistól.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Gyors sajtómustra után kijelenthetem, hogy Antal Imre halála óta nem volt ekkora ünnepnap a bulvár médiában.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy baszki most nézem, csak 41 éves volt ez a gyökér? Simán néztem vagy ötvennek 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
@dankodavid
@deyell

Akkor csak nekem tunt drasztikusnak, hogy a tomege tobb, mint 50%-at elveszitette. Gondolom volt benne szteroid boven, nem a csirkemelltol volt akkora 😀
undisputedly
Hát meg a stroke-ok után a hosszantartó kórházi ágybanfekvés se segített gondolom.
adam8
meg is halt
briareos
Volt-e valaki a magyar történelemben akinek jobban kívánták volna a halálát mint ennek a két parazitának? És egy nap szállnak pokolra!
gyeek
volt amúgy igen.
csebi
Kicsoda? Csak azért vetettem fel mert a mai celeb univerzumban Tánti néni a kiskertjéből is tudta hogy Mricsi és Berki micsoda csótányok voltak, Szálasinak se volt szerintem ennyi utálója. Mondjuk beugrott hirtelen Magda Marinkó, a móriak... bár kicsit más kategória.
gyeek
lentebb írták: Rákosi, Szálasi, Kun Béla esetleg.
csebi
"Nem is örültök Béla bátyátoknak?" 😮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
+ Orseolo Péter
deyell
Na őt a paraszt nem is ismerhette nagyon. A nemesi elit szemét viszont jobban bökte, amiért "madarak módjára csicsergő taljánokkal és vadállatok módjára bömbölő németekkel" tömte tele az udvarát.
gyeek
nem tudom milyen széles körben volt ismert, de Vata lázadói között vettek részt szép számmal szolgák, jobbágyok és szabadok is

choose life
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
És berki is meghalt, ezek tényleg szimbiózisban éltek
r.baggio
most akartam hozni, mi van itt???
NB2
Tisztito tuz. 🔥
Ventura
A Fasszopó Sors benyújtotta a számláját.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
És berki is meghalt, ezek tényleg szimbiózisban éltek
r.baggio
most akartam hozni, mi van itt???
NB2
Tisztito tuz. 🔥

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------