Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Aki érdemben, demokratikusan tett az Orbán-rendszer ellen, az kb a szavazók ötöde, aki demokratikusan, tevőlegesen nem tett ellene, az meg a négyötöde.
Sobri Jóska
Érdekesen bánsz a számokkal. A szavazók ötöde 20 százalékot jelent. Ehhez képest az egyesült ellenzék hazai eredménye: 36,15 százalék. Gondolom, nem árulok el újdonságot azzal, hogy mások is voltak, akik nem a Fideszre szavaztak: Mi Hazánk 6,15 százalék, MKKP 3,42 százalék + a kamupártok (Memo, Gődény) is összehoztak 1,8 százalékot. A Fidesz 52,45 százalékot kapott. Miről beszélünk?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
Elég nyakatekert gondolkodás 😊))
Tetszik nem tetszik ebben igaza van Sobrinak, a nép nem akart váltást, aki elment szavazni az is megmutatta és aki nem ment el az is.
NB2
Szerintem pedig az a nyakatekert, ha valaki kihozza az eredményből, hogy a "nép" négyötöde a Fideszt akarja. Mert semmi nem elég. Ahogyan Orbánnak sem.
nagylaza
Nem ezt mondtam.
Az az állításom, hogy a szavásra jogosultak négyötödének megfelel a jelenlegi rendszer.
Ezt vagy aképp jelzi, hogy a Fideszre szavaz, vagy aképp, hogy nem szavaz sehogyse.
Aki változást akar, az kb egyötöd., hiszen ennyi szavazott ellene.
A nemszavazókat nem teheted a valtozást akarók közé, mert az paradoxon lenne, ha valaki azzal akarna változást, hogy nem csinál semmit.
Azt elemezgetheted, hogy aki nem szavazott annak jó e így vagy rossz, de tart a még rosszabbtól, de az biztos, és tényszerű, hogy semmit nem tesz ellene.
Aki érdemben, demokratikusan tett az Orbán-rendszer ellen, az kb a szavazók ötöde, aki demokratikusan, tevőlegesen nem tett ellene, az meg a négyötöde.

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
Meg ami fizetes emelés volt, az is kevesebb, mint ha maradt volna a regi termek ar / korabbi fizetes.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Elég nyakatekert gondolkodás 😊))
Tetszik nem tetszik ebben igaza van Sobrinak, a nép nem akart váltást, aki elment szavazni az is megmutatta és aki nem ment el az is.
NB2
Szerintem pedig az a nyakatekert, ha valaki kihozza az eredményből, hogy a "nép" négyötöde a Fideszt akarja. Mert semmi nem elég. Ahogyan Orbánnak sem.
nagylaza
A nép 100%-a Orbánt akarja.
A kérdés csak mikor leszünk ideológiailag elég fejlettek, hogy ezt belássuk.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Elég nyakatekert gondolkodás 😊))
Tetszik nem tetszik ebben igaza van Sobrinak, a nép nem akart váltást, aki elment szavazni az is megmutatta és aki nem ment el az is.
NB2
Szerintem pedig az a nyakatekert, ha valaki kihozza az eredményből, hogy a "nép" négyötöde a Fideszt akarja. Mert semmi nem elég. Ahogyan Orbánnak sem.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Elég nyakatekert gondolkodás 😊))
Tetszik nem tetszik ebben igaza van Sobrinak, a nép nem akart váltást, aki elment szavazni az is megmutatta és aki nem ment el az is.
NB2
szóval innentől kezdve minden rózsaszín és virágos és nem lehet kritizálni?

oké ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Elég nyakatekert gondolkodás 😊))
Tetszik nem tetszik ebben igaza van Sobrinak, a nép nem akart váltást, aki elment szavazni az is megmutatta és aki nem ment el az is.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
#brusszel
#soros
#gyurcsany
#usa
#zelenszkij
Solymi
#demokracia
#nepakarat
#miugyisjobbantudjuk
#mindenkiszembejonazautopalyan
#ketharmad
Sobri Jóska
azért mki nem ... vagy hát most már úgy gondolkozol, hogy akkor ha marad OV akkor mki rá szavazott?
csebi
Azt gondolom, hogy az megy szembe az autópályán, aki annyira vaksi, hogy nem veszi észre, hogy az ő Orbán kritikája nem találkozik tömegigényekkel, nem látja, hogy ő a kisebbség, hogy egy avétos, huszadik századi écán kattog, és úgy kommunikál, mintha a fenti picsogás (soros, gyurcsany, zelenszkij, stb.) lenne a jócskán többségi vélemény.
Holott a szavazókorú lakosság kb. ötöde gondolta csak úgy, hogy Orbánnak (meg a sorosozásnak, brüsszelezésnek, migránsozásnak, stb.) mennie kell.
Ez a fórum egy ellenzéki buborék, de a való világban Orbán megy a jó irányba (a választók négyötöde szerint, akiknek kb. a fele elment és szavazott rá, másik fele meg otthon maradt, hiszen semmi változásra nem volt benne igény), és aki a fentiek miatt, Orbán miatt picsog, az megy szembe a forgalommal.
Csupán erre utaltam a hashtages hsz-ben.
Sobri Jóska
Nyugodtam alapíthatnál demagógia tanszéket. (Nem a CEU-ra gondolok, hanem egy olyan egyetemre, amit bezsuppoltak valamelyik fideszes alapítványba.) A választók 30 százaléka nem szavazott, te pedig könnyedén betereled őket az Orbán-táborba, mondván, „semmi változásra nem volt” igény bennük. Ugyanígy írhatnád azt is: nem tartották fontosnak, hogy leszavazzanak a kormányra, tehát ellenzékiek. Pont akkora melléfogás lenne.
A valóságban a távol maradók elégedetlenek voltak a kormánnyal és az ellenzékkel is (a kutyapártot és a szélsőjobbot sem tartották alternatívának), nem tudtak dönteni, vagy pedig magasból szartak az egészre, ahogyan máskor is szoktak. Sőt. Akadtak, akik azért nem szavaztak, mert attól féltek, hogy a válság maga alá temeti az ellenzéket, ami után a Fidesz a korábbinál is erősebben tér vissza. (Mielőtt rárepülnél erre a mondatra: nem állítom, hogy tömegek gondolkodtak így. Csak azt állítom, hogy ilyenek is voltak.)
Szóval, elégedj meg azzal a nem egészen 53 százalékkal (az összes választásra jogosult 36 százalékával), amely belföldön tényleg a Fideszt támogatta. Ez is nagyon sok, kétharmadot ért a parlamentben. Más kérdés, hogy közülük hányan szavaztak alapos megfontolás után, tudatosan, meggyőződésből Orbánra, és hányan megfélemlítésből, puszta érdekből, vagy éppen az agymosó propagandától elbutítva. Ennek az eredmény szempontjából nincs jelentősége.
Orbán folytonos picsogását viszont nem értem. Miért szájkaratézik állandóan „Brüsszellel”? Azt gondolom, hogy az megy szembe az autópályán, aki annyira vaksi, hogy nem veszi észre: egy avétos, huszadik századi écán kattog, és bugris bunkó módjára teljesen magára maradt az EU-ban a faszságaival. Sokba fog ez fájni az országnak, cserébe készülhetünk az újabb és újabb fideszes gyűlöletkampányokra.
(Most látom, hogy nem a politika topikban vagyok.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kérlek mesélj még

 www.otpedia.hu/egyszer-volt/konyhaablak-a-vasfuggonyon/fenntarthatatlan-volt-a-jolet-a-keleti-blokk-legvidamabb-barakkjaban/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
#brusszel
#soros
#gyurcsany
#usa
#zelenszkij
Solymi
#demokracia
#nepakarat
#miugyisjobbantudjuk
#mindenkiszembejonazautopalyan
#ketharmad
Sobri Jóska
azért mki nem ... vagy hát most már úgy gondolkozol, hogy akkor ha marad OV akkor mki rá szavazott?
csebi
Azt gondolom, hogy az megy szembe az autópályán, aki annyira vaksi, hogy nem veszi észre, hogy az ő Orbán kritikája nem találkozik tömegigényekkel, nem látja, hogy ő a kisebbség, hogy egy avétos, huszadik századi écán kattog, és úgy kommunikál, mintha a fenti picsogás (soros, gyurcsany, zelenszkij, stb.) lenne a jócskán többségi vélemény.
Holott a szavazókorú lakosság kb. ötöde gondolta csak úgy, hogy Orbánnak (meg a sorosozásnak, brüsszelezésnek, migránsozásnak, stb.) mennie kell.
Ez a fórum egy ellenzéki buborék, de a való világban Orbán megy a jó irányba (a választók négyötöde szerint, akiknek kb. a fele elment és szavazott rá, másik fele meg otthon maradt, hiszen semmi változásra nem volt benne igény), és aki a fentiek miatt, Orbán miatt picsog, az megy szembe a forgalommal.
Csupán erre utaltam a hashtages hsz-ben.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
#brusszel
#soros
#gyurcsany
#usa
#zelenszkij
Solymi
#demokracia
#nepakarat
#miugyisjobbantudjuk
#mindenkiszembejonazautopalyan
#ketharmad
Sobri Jóska
azért mki nem ... vagy hát most már úgy gondolkozol, hogy akkor ha marad OV akkor mki rá szavazott?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
#brusszel
#soros
#gyurcsany
#usa
#zelenszkij
Solymi
#demokracia
#nepakarat
#miugyisjobbantudjuk
#mindenkiszembejonazautopalyan
#ketharmad

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.
warr_b
Faszé' kell neked bevásárolni.
nagylaza
Hát látod? 😆
Monnyuk jobb, mint éhen dögleni.

Nem segít, hogy az alig hat éves kisebbik fiam annyit eszik, mint egy felnőtt... Félek belegondolni, mi lesz itt 6-8-10 év múlva 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 788
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
El lehet menni 😃
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Sajtszerű készítmények 😉
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.
warr_b
Faszé' kell neked bevásárolni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.
warr_b
én nem nézem pontosan az árakat, de az összeg amit boltba költök magasan emelkedik nálam is sajnos

a sajt az amit észrevettem ténylegesen, de azért mert ugyanazt a tolle ~70 dekásat veszem elég régóta (leszarom ha gáz, nekem ízlik és szendvicsbe - tésztára jó 😀) és szépet ment az ára fel


 sajt.arukereso.hu/tolle/zsiros-felkemeny-felezett-trappista-sajt-700g-p712758294/
szeptemberbe 1800 volt, most 2700 és ha tippelnem kéne menni fog még fel az ára
Negritis
teljesen jó a tolle, de én a szeletelt-vákuumcsomagoltat szoktam venni. elég csak akkor felbontani egy darabot, amikor kell, és kilóra is olcsóbb, mint a fél guriga. ma reggel 2500 volt kilója ainterspárba'.
slowmotion
a gouda-edami-füstöltet szoktam venni
de pl tésztára reszelni macerás 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.
warr_b
én nem nézem pontosan az árakat, de az összeg amit boltba költök magasan emelkedik nálam is sajnos

a sajt az amit észrevettem ténylegesen, de azért mert ugyanazt a tolle ~70 dekásat veszem elég régóta (leszarom ha gáz, nekem ízlik és szendvicsbe - tésztára jó 😀) és szépet ment az ára fel


 sajt.arukereso.hu/tolle/zsiros-felkemeny-felezett-trappista-sajt-700g-p712758294/
szeptemberbe 1800 volt, most 2700 és ha tippelnem kéne menni fog még fel az ára
Negritis
teljesen jó a tolle, de én a szeletelt-vákuumcsomagoltat szoktam venni. elég csak akkor felbontani egy darabot, amikor kell, és kilóra is olcsóbb, mint a fél guriga. ma reggel 2500 volt kilója ainterspárba'.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
gordon
#brusszel
#soros
#gyurcsany
#usa
#zelenszkij
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
#mindenholdrágul #jobbanteljesít
r.baggio
#kinekmitintézettakormanya
#vegyétekahazait
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.
warr_b
én nem nézem pontosan az árakat, de az összeg amit boltba költök magasan emelkedik nálam is sajnos

a sajt az amit észrevettem ténylegesen, de azért mert ugyanazt a tolle ~70 dekásat veszem elég régóta (leszarom ha gáz, nekem ízlik és szendvicsbe - tésztára jó 😀) és szépet ment az ára fel


 sajt.arukereso.hu/tolle/zsiros-felkemeny-felezett-trappista-sajt-700g-p712758294/
szeptemberbe 1800 volt, most 2700 és ha tippelnem kéne menni fog még fel az ára

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
#mindenholdrágul #jobbanteljesít


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A húsvét miatt úgy alakult, hogy kb két hete nem voltam bevásárolni.

Hát elég masszív áremelkedés ment végbe azóta 😳🙄

200 grammos bacon 550-ről felment pár hete, 1-2 hónapja 650-re, most meg már 850! volt...
A 100 grammos szeletelt téliszalámi (nem Pick ám) 450-ről 650-re ugrott.
Sajtok pár hónapja még 2000, 2200-ért mentek per kiló, most 3000 alatt semmi nem volt.
És ez egy Lidl, ami még mindig kb a legolcsóbb, el sem merem képzelni egy cba-ban mondjuk milyen árak lehetnek, oda nem teszem be a lábam 😆

Ehhez képest a hentes lófütty, vettem egy kiló darált húst, kiló csirkemellfilét, kiló tarját, három szál sütni való kolbászt és egy szál hurkát, 6.160 forint volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
30 perc a közjegyzőnél, piff 150 000 ft
r.baggio
Mi volt, hogy 40 percre fizettunk 1,5-2 milliot angol jogositvanyosnak, aztan meg a munkat is az egyik jeloltunk vegezte el nekik 😛 Ez ilyen.
undisputedly
Imádom őket. Lengyel cégalapítás - odabasznak egy magyar papírt, hogy mi írtuk alá - 80e. Bp-en apostile a kamarában - 15e Ft, és ennek értelme is van. Ráadásul a magyar papírt a helyettes gyakornokának titkárnője írta. Lényeg, hogy igazából ha 150e-t mondd vagy ha 15e-t pont ugyanúgy kénytelenek lettünk volna kifizetni, szóval még ő volt a rendes 😊

Volt főnököm d.u. 2-ről éjfélig ült ott a közjegyzővel a CIB-nél workout utána, mert a dél-afrikai és olasz bankvezérnek fordították on-the-fly az okiratot a magyar aláírók. A főnököm egy hétig azon röhögött, hogy előre le volt beszélve a munkadíj a közjegyzővel, és az ember meg ott izzadt, hogy a megállapított 1,5 millióért dolgoznia is kell. Így mulatott az én felkapaszkodott újgazdag főnököm
Gyurma Pappa
Ugye a rendszervaltat kovetoen az ertelmes jogaszok ugyvednek mentek, a butak kozjegyzonek, a butak es korruptak vegrehajtonak.

Mara eleg nagyot fordult a vilag, mert a vegrehajtokon tul a kozjegyzoseg a legjobb ar/ertek aranyban. A "huylek" akik piaci alapon a szakmajuk csucsan allnak, meg dolgoznak kemenyen ugyvedkent. Persze utobbiakat se kell sajnalni, de azert na 😊
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
ez azért kemény!
 youtu.be/rfVj_GMpgNg
NB2
Az komoly. Ismerem a környéket, arra valósi vagyok.
Látszik, hogy elkezdett lassítani az előtte haladó személyautó, 80-ról 55-60 környékére, ez meg ahelyett, hogy fékezne, fogta és bevágott elé, ahelyett, hogy várt volna a körforgalomig, hátha kimegy előle a személyautó.

Kb. háromnegyed-egy éve van ott az a körforgó, lehet, hogy nem látta addig, de amúgy tök mindegy.
Az a baj, hogy eléggé nagy a teherforgalom a 44-es úton, rengeteg kamion jár ott.

Itt a körforgalom, ami ráadásul eléggé kicsi és hülyén van megoldva:
 www.google.hu/maps/place/Lakitelek,+6065/@46.8819068,19.9903407,861m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x4743e149791b2077:0xb00c428eb0e8d43!8m2!3d46.8775383!4d19.9888248

De legalább nincsen messze Szentkirály, az meg az egyik nagy Fideszes vagy KDNP-s főmufti egyik városa, fejlesztik ezerrel.
Lesz ott minden is, ami nem kéne.

Viszont nem messze van tőle a Fekete Gólya, ajánlom mindenkinek, ha arra jártok 😊
Mostanában már nem olyan jó a pacaljuk, de azon kívül minden top és nem is drága.
 www.google.hu/maps/place/Fekete+G%C3%B3lya+%C3%A9tterem/@46.9060798,19.786314,12110m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x4743e149791b2077:0xb00c428eb0e8d43!2sLakitelek,+6065!3b1!8m2!3d46.8775383!4d19.9888248!3m4!1s0x4743d97b17bc1b49:0xf0697fd33447e9db!8m2!3d46.9153915!4d19.7927793

Szerkesztette: Lúdas Solymi