Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem firstworld problem de bosszanntó, hogy kiderül minden idènyben hogy a MaddenMobile kèszítői finomam fogalmazva se csípik az Eaglest ès játèkosokat. A másik három NFC east csapatból minden promóban van vki egyre jobb játèkos tőlünk meg.... legutóbb volt egy Kelce OUP DTkènt STpatrik day kapcsán de azt max szerencsèvel lehetet megszerezni, nekem naná nem dobta a gèp....mèg egy lehetősèg van az Eastern packba, hogy jöjjön vki de meglepődnèk..... 😏
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
A mai napom:

gyeek
Elég sok napod ilyen, nem? 😁

De ha már: elektromos hálózat bővítése. Először azt mondja az Elmű a szerelőnek, hogy jó ahogy van, nem kell szabványosítani. Szerelő kijön, előkészíti. Két nappal később jönnek az elmüs szakik, nézik: ááá, van egy kis gond, szabványosítani kell! Új doboz kell a vellanyórának. Oké, szerelő el, hogy megveszi, visszajön, megcsinálja.
Pár órával később hív: hát ez a szabványosításhoz szükséges doboz országszerte hiánycikk, nem lehet kapni sehol. Hát akkor b+a k a.
warr_b
Nálunk a H-tarifa bekötésnél mondták ugyanezt. Remélem azért a kövi fűtési szezonra ideér 😀

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 693 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A mai napom:

gyeek
Elég sok napod ilyen, nem? 😁

De ha már: elektromos hálózat bővítése. Először azt mondja az Elmű a szerelőnek, hogy jó ahogy van, nem kell szabványosítani. Szerelő kijön, előkészíti. Két nappal később jönnek az elmüs szakik, nézik: ááá, van egy kis gond, szabványosítani kell! Új doboz kell a vellanyórának. Oké, szerelő el, hogy megveszi, visszajön, megcsinálja.
Pár órával később hív: hát ez a szabványosításhoz szükséges doboz országszerte hiánycikk, nem lehet kapni sehol. Hát akkor b+a k a.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A mai napom:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Engem múltkor majdnem megvertek a savoya parkolójában, mert szóvá mertem tenni, hogy kanyarodáskor - legyen az akár egy parkolás - illene indexelni...

Nekem most amúgy is az indexelés a vesszőparipám, mert ahhoz szándékosan kell tuskónak lenned, hogy ne csináld
r.baggio
Egy taxis mondta egyszer, hogy "az irányjelzőkapcsoló is amortizálódik, azt meg minden hülye látja, hogy hova megyek."
Nem is indexelt míg vitt egyszer se.
Sobri Jóska
Ez ilyen tipikus nem elég hogy buta, még büszke is rá típus.

Nagy igazság az, hogy nem autót vezetni a művészet, hanem közlekedni vele, a sok gyökér miatt.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
Engem múltkor majdnem megvertek a savoya parkolójában, mert szóvá mertem tenni, hogy kanyarodáskor - legyen az akár egy parkolás - illene indexelni...

Nekem most amúgy is az indexelés a vesszőparipám, mert ahhoz szándékosan kell tuskónak lenned, hogy ne csináld
r.baggio
vagy elég, ha nem megcsinálod a jogsit, csak veszel egyet
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Engem múltkor majdnem megvertek a savoya parkolójában, mert szóvá mertem tenni, hogy kanyarodáskor - legyen az akár egy parkolás - illene indexelni...

Nekem most amúgy is az indexelés a vesszőparipám, mert ahhoz szándékosan kell tuskónak lenned, hogy ne csináld
r.baggio
Egy taxis mondta egyszer, hogy "az irányjelzőkapcsoló is amortizálódik, azt meg minden hülye látja, hogy hova megyek."
Nem is indexelt míg vitt egyszer se.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Engem múltkor majdnem megvertek a savoya parkolójában, mert szóvá mertem tenni, hogy kanyarodáskor - legyen az akár egy parkolás - illene indexelni...

Nekem most amúgy is az indexelés a vesszőparipám, mert ahhoz szándékosan kell tuskónak lenned, hogy ne csináld


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Külső sávból index balra, azonnal rá is rántja a kormányt a bides poresztja, mert ő bizony balra kanyarodik. Futár meg T-boneozza. Aki ennyire setét az nyilván nem ismeri el hogy ő volt a hibás (még kevésbé a nagypofájú oktondi neje), csak telefonon keresztül a rendőrnek, aki közli vele hogy kimegy ha muszáj, de az plusz 27k-ba fog neki fájni, mert ő kilométerekről látja, hogy ki volt a hibás.

Olyan előfordul, hogy valaki hirtelen elbambul, de ha észbe is kap, utána tisztában van vele hogy mázlija volt és hogy kizárólag ő a felelős ha bármi történt volna. Viszont azok akik sík hülyék ÉS ráadásul konokok, azoktól simán egy évre el kéne venni a jogsit egy ilyen baleset után, mert önmagukban közveszélyesek. Mert ki tudná megmagyarázni a millió világbajnoknak, hogy mekkora barmok valójában?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?
MC12
filmforgatáson dolgozok asszisztensként, itt nagyon brutál protokollok vannak, kötelező maszkviselés, stáb nagyrészének napi tesztelés, stb
Löfli
Aztamindenit. Kitartást meg jobbulást!
MC12
köszi!


egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
már hogy allergiás jellegű tüneteid voltak? ez most a legújabb?
slowmotion
jaja, úgy bedugult az orrom, hogy alig kaptam levegőt, tüsszögtem minden szar után, ilyenek. 3 oltás után szerencsére kibírható ez az omikron (tudom, ez is egyénfüggő)
Löfli
Nekem spec 3 oltás után semmivel sem volt "kellemesebb" a mostani, mint a tavalyi 0 oltással. Talán hamarabb átment rajtam, de szerintem a mélypont is kicsit rosszabb volt. Egyébként full ugyanaz volt minden. Még majdnem napra pontosan 1 év is telt el a kettő között. Mondjuk most készültem is a poszt tünetekre (torokfájás és a nyelv aftásodása, ami ráhúzott nekem vagy 5 napot tavaly, úgyhogy nem tudtam kb beszélni se), szóval azok csak nagyon kis mértékben jelentek meg.

Nagy mázlim volt, hogy pont rendeltem egy xiaomi párásítót, hogy a gyerek ne a nagyon száraz levegőt szívja, majd másnap megjelentek a tünetek. Amikor megjött, életet mentett.

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?
MC12
filmforgatáson dolgozok asszisztensként, itt nagyon brutál protokollok vannak, kötelező maszkviselés, stáb nagyrészének napi tesztelés, stb
Löfli
Aztamindenit. Kitartást meg jobbulást!
MC12
köszi!


egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
már hogy allergiás jellegű tüneteid voltak? ez most a legújabb?
slowmotion
jaja, úgy bedugult az orrom, hogy alig kaptam levegőt, tüsszögtem minden szar után, ilyenek. 3 oltás után szerencsére kibírható ez az omikron (tudom, ez is egyénfüggő)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
már hogy allergiás jellegű tüneteid voltak? ez most a legújabb?
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 163
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?
MC12
filmforgatáson dolgozok asszisztensként, itt nagyon brutál protokollok vannak, kötelező maszkviselés, stáb nagyrészének napi tesztelés, stb
Löfli
Aztamindenit. Kitartást meg jobbulást!

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?
MC12
filmforgatáson dolgozok asszisztensként, itt nagyon brutál protokollok vannak, kötelező maszkviselés, stáb nagyrészének napi tesztelés, stb


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?
MC12
mozi, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 163
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Mi az a munkakör, ahol még mindig tesztelnek ha az ember visszamegy szabiról??Egészségügy?

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀
Löfli
Várjá, anyósom igènyelt mozgó urnát, azt mondták kiviszik, de ugye a Fideszre fog szavazni????így nyíltan 😔😔😔😔 szóval sok esèlye van az ellenzèknek (egyébként magától is rájuk szavaz....)
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egy hét szabi után visszamegyek dolgozni, erre egyből pozitívat tesztelek, szóval (7) 10 nap karantén, gecijó! mindegy, mozgóurnával még úgyse szavaztam. amúgy először azt hittem csak allergiás vagyok valamire 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
házilag készített granolát ettem ma reggelire, de valahol el lehetett rontva, mert miután beértem a munkahelyemre, erős hányinger és rosszullét tört rám. próbáltam megküzdeni vele, de egy idő után már elviselhetetlen volt. kénytelen voltam berohanni a mosdóba, ahol sikeresen lehánytam magam. remekül indul ez a nap is.
deyell
vagy ez, vagy benyaltál valamit.
jobb ulást!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
házilag készített granolát ettem ma reggelire, de valahol el lehetett rontva, mert miután beértem a munkahelyemre, erős hányinger és rosszullét tört rám. próbáltam megküzdeni vele, de egy idő után már elviselhetetlen volt. kénytelen voltam berohanni a mosdóba, ahol sikeresen lehánytam magam. remekül indul ez a nap is.
deyell
Érdekes, amikor szalonnás-kolbászos tojásrántottát zabalok reggelire 3-4 szelet friss kenyérrel, soha nincsenek ilyen tuneteim. 😊

Viccet félretéve kitartás!

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
házilag készített granolát ettem ma reggelire, de valahol el lehetett rontva, mert miután beértem a munkahelyemre, erős hányinger és rosszullét tört rám. próbáltam megküzdeni vele, de egy idő után már elviselhetetlen volt. kénytelen voltam berohanni a mosdóba, ahol sikeresen lehánytam magam. remekül indul ez a nap is.

choose life
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Pénteken lett volna a legénybúcsúm, erre bazdmeg sikerült ma egy plusszosat tesztelni 😣 haverom legalább megvigasztalt mikor szóltam, hogy elmarad a bulika:
Mar a haboru a meno, nem a kovid. Inkabb azt mondd, hogy a frontra mesz...
😀
peach
Én a tejfakasztót buktam be miatta. Mondjuk nem panaszkodok, mert a gyerek már 3 hetes, tej van bőven, de a bulit szombaton megtartjuk 😀

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 685 — a new hope (again)
Pénteken lett volna a legénybúcsúm, erre bazdmeg sikerült ma egy plusszosat tesztelni 😣 haverom legalább megvigasztalt mikor szóltam, hogy elmarad a bulika:
Mar a haboru a meno, nem a kovid. Inkabb azt mondd, hogy a frontra mesz...
😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
azt hittem vasárnapra 😕
Löfli
ezért járna egy smith 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 693 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nabasszameg, kinyitott az office, a főni azt mondta, szeretné ha a szokásos keddenkénti meeting miatt mindenki bemenne dolgozni keddenként 😕
Faszom...
warr_b
nekem elvileg heti 2x kéne bejárnom
viszont nincs aki számon kérje mert a csoportom többi tagja espooban van 😀
kétlem hogy fizetnék a repjegyet
Negritis
Úgy könnyű 😛
Nekem sajnos csak a Szabadság térre kéne 😕
warr_b
királyi tévé usák kövi, vízumosztály?
slowmotion
Aha, intézzek valamit? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta