Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
videó linkjét meg a Mikulás hozza? 😊
NB2
Kösz, én nem kérek belőle, már a gondolattól is hányok.
nagylaza
Akkor ne gondolj rá.
Pláne ne naponta többször.
Sobri Jóska
Majdnem elfelejtettem átküldeni. Légy óvatos!
 rtl.hu/bulvar/2022/04/17/hugycso-fulhallgato
nagylaza
Videót !!! 😊
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
videó linkjét meg a Mikulás hozza? 😊
NB2
Kösz, én nem kérek belőle, már a gondolattól is hányok.
nagylaza
Akkor ne gondolj rá.
Pláne ne naponta többször.
Sobri Jóska
Majdnem elfelejtettem átküldeni. Légy óvatos!
 rtl.hu/bulvar/2022/04/17/hugycso-fulhallgato
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 341 — Cowboys fan
Ennyi nyomorult agyhalott autóst, mint amennyivel ma "találkoztam", hihetetlen. Végre tavasz van, süt a nap, szép az idő, ún. hosszúhétvége, ünnep és ő idióta, mert csak.
Mikey
Fogadjunk hogy én többel találkoztam pénteken. Az egyik majdnem nekem jött 140-nél mert ő Merci…
De amúgy húsvét ilyen, mindig kibebaszott sok kreten van ilyenkor. Mondjuk a pénteki nap feltűnően sok volt.
Ma amúgy nekem szerencsém volt senki nem akart kinyírni, még az egyik BMW-s és egy Mercis is megköszönte hogy elengedtem.
Nem hittem a szememnek. 😀
Toca
Én se akartam hinni a szememnek, amikor nekem is megköszönte először egy BMW-s... 😀
Ez most nem mercis, nem béemvés, nem audis volt, hanem egy szakadt Mazda. Utána valami SUV-s, aztán egy VW, egy "fekete" nememlékszemmi, végül hazafelé egy Alfa. Sokszor hallgattam, hogy húsvétkor előkerül sok idióta, de ma ezt így töményen kaptam meg.
Mikey
Holnap ugyanez lesz, csak páran tütükéznek is mellé
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ennyi nyomorult agyhalott autóst, mint amennyivel ma "találkoztam", hihetetlen. Végre tavasz van, süt a nap, szép az idő, ún. hosszúhétvége, ünnep és ő idióta, mert csak.
Mikey
Fogadjunk hogy én többel találkoztam pénteken. Az egyik majdnem nekem jött 140-nél mert ő Merci…
De amúgy húsvét ilyen, mindig kibebaszott sok kreten van ilyenkor. Mondjuk a pénteki nap feltűnően sok volt.
Ma amúgy nekem szerencsém volt senki nem akart kinyírni, még az egyik BMW-s és egy Mercis is megköszönte hogy elengedtem.
Nem hittem a szememnek. 😀
Toca
Én se akartam hinni a szememnek, amikor nekem is megköszönte először egy BMW-s... 😀
Ez most nem mercis, nem béemvés, nem audis volt, hanem egy szakadt Mazda. Utána valami SUV-s, aztán egy VW, egy "fekete" nememlékszemmi, végül hazafelé egy Alfa. Sokszor hallgattam, hogy húsvétkor előkerül sok idióta, de ma ezt így töményen kaptam meg.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Ennyi nyomorult agyhalott autóst, mint amennyivel ma "találkoztam", hihetetlen. Végre tavasz van, süt a nap, szép az idő, ún. hosszúhétvége, ünnep és ő idióta, mert csak.
Mikey
Fogadjunk hogy én többel találkoztam pénteken. Az egyik majdnem nekem jött 140-nél mert ő Merci…
De amúgy húsvét ilyen, mindig kibebaszott sok kreten van ilyenkor. Mondjuk a pénteki nap feltűnően sok volt.
Ma amúgy nekem szerencsém volt senki nem akart kinyírni, még az egyik BMW-s és egy Mercis is megköszönte hogy elengedtem.
Nem hittem a szememnek. 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ennyi nyomorult agyhalott autóst, mint amennyivel ma "találkoztam", hihetetlen. Végre tavasz van, süt a nap, szép az idő, ún. hosszúhétvége, ünnep és ő idióta, mert csak.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
videó linkjét meg a Mikulás hozza? 😊
NB2
Kösz, én nem kérek belőle, már a gondolattól is hányok.
nagylaza
Akkor ne gondolj rá.
Pláne ne naponta többször.

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 971 — beers & Packers
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
videó linkjét meg a Mikulás hozza? 😊
NB2
Kösz, én nem kérek belőle, már a gondolattól is hányok.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 941
Pedig olyan jó ember volt az edző úr, mindig előre köszönt... illetve, hát, az élsport ilyen, néha elcsattan egy-két pofon, nekem se ártott, ember lett belőlem, stb.

 telex.hu/sport/2022/04/17/szilagyi-liliana-kadarka-interju-bantalmazas-vadak
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 533 — nabege2@yahoo.com
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
videó linkjét meg a Mikulás hozza? 😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
ozibozi
“Luk luk csak a keret más!”
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Csoportosan erőszakoltak meg egy varánuszt Indiában, négy férfi őrizetben

Őrizetbe vettek négy indiai vadászt, mert megerőszakoltak egy bengáli varánuszt. Az elkövetők videóra is felvették a tettüket. Az erőszakra akkor derült fény, amikor az erdészeti hatóságok ellenőrizték a telefonjukat.

A videókon az India Today szerint az látható, hogy a négy férfi csoportosan erőszakolja meg az állatot a Maharashthrához közeli erdőben.

A bengáli varánusz védett állat Indiában. Még akkor is hét évig terjedő börtönbüntetés várna a négy férfira ha nem ilyen kifejezetten undorító módon bántották volna a példányt.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 693 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Karma is a bitch

 telex.hu/belfold/2022/04/15/m-richard-megint-sztrokot-kapott-ontudatlan-kritikus-allapotban-fekszik-a-bortonkorhazban


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471
vicc:
a yettel, telenor applikacio kb 2 honap utan mukodik rendesen.
youtube tv alkalmazas tegnap szarakodott.
ma a tv go nem megy. eddig siman hasznaltam
ma regisztraciot meg minden faszt ker, majd azt irja, h ja ez mar regisztralva lett es ennyi 😀

szerk: karbantartas miatt nem jo a tv go, de level nem jott rola vagy sms 😀
szerencse h a csaladban van digis, szoval digi app , hajra ATL

YoungZeeZee
A tv go meg mindig nem jo.masnak mukodik?
A digi fut faszan kivetel az amit neznek.az 10mp utanl lefagy😅
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
A nők, akik "meglepetésként" ételt küldenek a "párjuknak". Fantáziátlan, balfasz urbánus parasztok.
gyeek
Ez az a fajta, amelyik se főzni, se szopni nem tud? 😀😀
warr_b
Hogy hívják a csajt aki nem tud szopni?

Nem hívják.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 693 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A nők, akik "meglepetésként" ételt küldenek a "párjuknak". Fantáziátlan, balfasz urbánus parasztok.
gyeek
Ez az a fajta, amelyik se főzni, se szopni nem tud? 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A nők, akik "meglepetésként" ételt küldenek a "párjuknak". Fantáziátlan, balfasz urbánus parasztok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471
vicc:
a yettel, telenor applikacio kb 2 honap utan mukodik rendesen.
youtube tv alkalmazas tegnap szarakodott.
ma a tv go nem megy. eddig siman hasznaltam
ma regisztraciot meg minden faszt ker, majd azt irja, h ja ez mar regisztralva lett es ennyi 😀

szerk: karbantartas miatt nem jo a tv go, de level nem jott rola vagy sms 😀
szerencse h a csaladban van digis, szoval digi app , hajra ATL

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 735
A sportcsarnokban vagy szabadtéri nagy tereken előadott ‘komolyzenei pénzgyáraknak’ ez sajnos mindennapi velejárója. Azért is tartják ott ahol és nem a ‘Zeneakadémián’
Mondjuk egy istenített Andre Rieu brüsszeli heppeningen is simán nyakon öntöttek sörrel.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Hosszú évek után végre eljutottunk Hans Zimmer Live-ra. Maga a koncert számomra óriás élmény volt, nem is emiatt kerül ebbe a topicba.

Na de azt mondja el nekem valaki, hogy hogyan lehet akkora gyökér, proli, türhő nyomorék egy fél társaság, mint akik az előttünk lévő sorban ültek...

Kezdjük ott, hogy ez stílusában mégiscsak egy komolyzenei koncert. Elhiszem, hogy valakinek nem komfortos kinyalnia magát egy ilyen eseményre, de ne kitaposott edzőcipőben, meg kőműves dexire csúszott farmerban gyere már el. Az, hogy felveszel egy középszar kockás pamutinget, nem tesz elegánssá. De ez stílus kérdés, engedjük is el.

Az, hogy a koncert első negyedében, végig egymást ölelgetve, pofáztok, röhögtök, izegtek mozogtok, az már a kurva idegesítő kategória. De emellett az, hogy eltévesztitek a rendezvényt, és kocsmának nézitek a nézőteret, az már a legalja volt.

Tehát ezek a félkegyelmű faszok eljöttek nyolcan erre a rendezvényre. A társaság fele tudott viselkedni, nyilván akik a két szélén ültek... a maradék...végig sörözték az egészet, amitől természetesen félóránként jártak ki pisálni, rendszeresen rossz szektorba/sorba próbáltak meg visszajutni. Amikor eltalálták a sort, egymáson átbotladozva, felborulva, sört kilöttyintve sikerült a helyükre bemenni. A szünet utánra szerencsére sikerült a legnagyobb díszfasznak annyira nullára raknia magát, hogy inkább vissza sem ült a helyére, hanem a lépcsőn dülöngélve dúdolta és himbálózta végig a maradék 1,5 órát. Szánalmas.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Elég sok napod ilyen, nem? 😁
warr_b
De vége! 64 órát klokkoltam, végére még meg is fáztam, de most büszkén döglök a hátamon, laptoppal a mellkasomon! \o/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem firstworld problem de bosszanntó, hogy kiderül minden idènyben hogy a MaddenMobile kèszítői finomam fogalmazva se csípik az Eaglest ès játèkosokat. A másik három NFC east csapatból minden promóban van vki egyre jobb játèkos tőlünk meg.... legutóbb volt egy Kelce OUP DTkènt STpatrik day kapcsán de azt max szerencsèvel lehetet megszerezni, nekem naná nem dobta a gèp....mèg egy lehetősèg van az Eastern packba, hogy jöjjön vki de meglepődnèk..... 😏
dande
Te még mindig nyomod? Engem már két éve nem idegesít...
Matthew99
Az egyetlen játèk amivel mèg játszok (na jó mostanában a Cossaks de azt nem telefonon.)
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Tudom nem firstworld problem de bosszanntó, hogy kiderül minden idènyben hogy a MaddenMobile kèszítői finomam fogalmazva se csípik az Eaglest ès játèkosokat. A másik három NFC east csapatból minden promóban van vki egyre jobb játèkos tőlünk meg.... legutóbb volt egy Kelce OUP DTkènt STpatrik day kapcsán de azt max szerencsèvel lehetet megszerezni, nekem naná nem dobta a gèp....mèg egy lehetősèg van az Eastern packba, hogy jöjjön vki de meglepődnèk..... 😏
dande
Te még mindig nyomod? Engem már két éve nem idegesít...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom nem firstworld problem de bosszanntó, hogy kiderül minden idènyben hogy a MaddenMobile kèszítői finomam fogalmazva se csípik az Eaglest ès játèkosokat. A másik három NFC east csapatból minden promóban van vki egyre jobb játèkos tőlünk meg.... legutóbb volt egy Kelce OUP DTkènt STpatrik day kapcsán de azt max szerencsèvel lehetet megszerezni, nekem naná nem dobta a gèp....mèg egy lehetősèg van az Eastern packba, hogy jöjjön vki de meglepődnèk..... 😏
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
A mai napom:

gyeek
Elég sok napod ilyen, nem? 😁

De ha már: elektromos hálózat bővítése. Először azt mondja az Elmű a szerelőnek, hogy jó ahogy van, nem kell szabványosítani. Szerelő kijön, előkészíti. Két nappal később jönnek az elmüs szakik, nézik: ááá, van egy kis gond, szabványosítani kell! Új doboz kell a vellanyórának. Oké, szerelő el, hogy megveszi, visszajön, megcsinálja.
Pár órával később hív: hát ez a szabványosításhoz szükséges doboz országszerte hiánycikk, nem lehet kapni sehol. Hát akkor b+a k a.
warr_b
Nálunk a H-tarifa bekötésnél mondták ugyanezt. Remélem azért a kövi fűtési szezonra ideér 😀