Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 636 — Lucas Scott
En az MVM-et kuldtem ma el parszor a picsaba.
Alapbol mekkora amator faszsag, hogy van egy szamlaszam szamla elejen, meg a hatuljan van egy szoveges resz ahol vastagon kiemelik, hogy ott arra a szamlaszamra kell utalni.
A ketto termeszetesen nem egyezik.

Arrol nem is beszelve, h 30%al megemeltek az altalanyom miutan atkerultem az ELMUtol, es a leolvasas alapjan szerintem teljesen jogtalanul.


15 percig probaltam valahogy kapcsolatba kerulni egy ugyintezovel, semmi se tortent.
Az, hogy a szovegeket amit az automata mond, neha egyaltalan nem hallani (konkret szavakat, fel mondatokat).
Es nem az en oldalamon van a gebasz, ennyire trehany okadek a minosege. Van olyan, hogy a mondat bizonyos szavait egy 60eves bacsika, masikat egy nenike mondataibol vagnak ossze.

Teljesen hasznalhatatlan.

Gondoltam megtrefalom oket, ramentem arra a gombra amit a kulfoldieknek ajanlanak.

Egy mondatban elhadarjak, hogy ha kulfoldiul akarsz erdeklodni akkor irjal emailt ,es 1 sec mulva szet is kapcsolt 😀😀😀DD

4.hivasnal ramentem egybol a hibabejelentore, es 4 ujabb lepes utan vegre tudtam beszelni egy emberrel...


Ertem en h fasza a gepi segitseg, de csak akkor, ha nem teljesen igenytelenul oldjak meg...
Borbinho
2021 novemberében költöztünk be az új lakásba. Mai napig nem sikerült az MVM-mel szerződni, hiába jeleztem nekik minden létező csatornán. Én már el is engedtem, majd mikor rájönnek, hogy így nem is tudják számlázni a fogyasztást, csak ráveszik magukat. 😊 (gondolom majd szépen megfenyegetnek, hogy lekapcsolják az áramot én meg szépen mutatom nekik, hogy nem lehetett velük szerződni 😀, legjobb esetben valami büntetést is rám basznak és akkor perben azt visszakövetelem és még a perköltségemet is fizethetik, ezzel olcsóbbá téve a fogyasztást).
Jughead
vajon a tenyleges oradijadat, amit a pereskedessel eltoltesz, fogja fedezni? mert vagy a melodbol veszi el az idot, vagy a magan eletedtol. sztem egyik sem eri meg, ha magasabb az oradijad, mint a perkoltseg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 961
En az MVM-et kuldtem ma el parszor a picsaba.
Alapbol mekkora amator faszsag, hogy van egy szamlaszam szamla elejen, meg a hatuljan van egy szoveges resz ahol vastagon kiemelik, hogy ott arra a szamlaszamra kell utalni.
A ketto termeszetesen nem egyezik.

Arrol nem is beszelve, h 30%al megemeltek az altalanyom miutan atkerultem az ELMUtol, es a leolvasas alapjan szerintem teljesen jogtalanul.


15 percig probaltam valahogy kapcsolatba kerulni egy ugyintezovel, semmi se tortent.
Az, hogy a szovegeket amit az automata mond, neha egyaltalan nem hallani (konkret szavakat, fel mondatokat).
Es nem az en oldalamon van a gebasz, ennyire trehany okadek a minosege. Van olyan, hogy a mondat bizonyos szavait egy 60eves bacsika, masikat egy nenike mondataibol vagnak ossze.

Teljesen hasznalhatatlan.

Gondoltam megtrefalom oket, ramentem arra a gombra amit a kulfoldieknek ajanlanak.

Egy mondatban elhadarjak, hogy ha kulfoldiul akarsz erdeklodni akkor irjal emailt ,es 1 sec mulva szet is kapcsolt 😀😀😀DD

4.hivasnal ramentem egybol a hibabejelentore, es 4 ujabb lepes utan vegre tudtam beszelni egy emberrel...


Ertem en h fasza a gepi segitseg, de csak akkor, ha nem teljesen igenytelenul oldjak meg...
Borbinho
2021 novemberében költöztünk be az új lakásba. Mai napig nem sikerült az MVM-mel szerződni, hiába jeleztem nekik minden létező csatornán. Én már el is engedtem, majd mikor rájönnek, hogy így nem is tudják számlázni a fogyasztást, csak ráveszik magukat. 😊 (gondolom majd szépen megfenyegetnek, hogy lekapcsolják az áramot én meg szépen mutatom nekik, hogy nem lehetett velük szerződni 😀, legjobb esetben valami büntetést is rám basznak és akkor perben azt visszakövetelem és még a perköltségemet is fizethetik, ezzel olcsóbbá téve a fogyasztást).
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
En az MVM-et kuldtem ma el parszor a picsaba.
Alapbol mekkora amator faszsag, hogy van egy szamlaszam szamla elejen, meg a hatuljan van egy szoveges resz ahol vastagon kiemelik, hogy ott arra a szamlaszamra kell utalni.
A ketto termeszetesen nem egyezik.

Arrol nem is beszelve, h 30%al megemeltek az altalanyom miutan atkerultem az ELMUtol, es a leolvasas alapjan szerintem teljesen jogtalanul.


15 percig probaltam valahogy kapcsolatba kerulni egy ugyintezovel, semmi se tortent.
Az, hogy a szovegeket amit az automata mond, neha egyaltalan nem hallani (konkret szavakat, fel mondatokat).
Es nem az en oldalamon van a gebasz, ennyire trehany okadek a minosege. Van olyan, hogy a mondat bizonyos szavait egy 60eves bacsika, masikat egy nenike mondataibol vagnak ossze.

Teljesen hasznalhatatlan.

Gondoltam megtrefalom oket, ramentem arra a gombra amit a kulfoldieknek ajanlanak.

Egy mondatban elhadarjak, hogy ha kulfoldiul akarsz erdeklodni akkor irjal emailt ,es 1 sec mulva szet is kapcsolt 😀😀😀DD

4.hivasnal ramentem egybol a hibabejelentore, es 4 ujabb lepes utan vegre tudtam beszelni egy emberrel...


Ertem en h fasza a gepi segitseg, de csak akkor, ha nem teljesen igenytelenul oldjak meg...
Borbinho
Nálunk költözésnél a Kiskunvízzel voltak jó meccseim, mire kb 5 hónap után sikerült a nevemre íratni a dolgokat.
1. Be akartam menni személyesen, nem lehetett a covid miatt. Telefonáljak.
2. Telefonáltam, az adott menüpontra navigálva a gép annyit mondott, hogy ez csak személyesen intézhető, menjek be az ügyfélszolgálatra, majd egyből megszakították a vonalat. (köszi 😀)
3. Hívtam őket megint párszor, mire sikerült olyan - az ügyhez abszolút nem releváns - menüpontra navigálni, ahol egy ügyintéző vette fel, elmeséltem neki a problémámat. Ő legalább normális volt, elmondta hova milyen emailt írjak.
4. Miután beszkennelve mindent megkaptak, azon kívül nem reagáltak, hogy elindult az ügyintézés.
5. Kb 1 hónap múlva írtam nekik egy emailt, hogy mizu, jött a válasz, hogy folyamatban van az ügyintézés Kiskőrös, Petőfi utca nem tudom hány szám alatt. Mondom ez fantasztikus, de csókolom én nem is azon a településen lakok és rohadtul nem oda adtam be az átírási igényt. 😀
6. Eltelt még egy hónap kb. Még mindig nem lehetett bemenni személyesen, ezért hívtam őket. A 13. hívásra felvették a telefont és közölték, hogy pár napja megtörtént az átírás. Pedig már épp azt terveztem, hogy 3 zacskó kutyaszart beparittyázok az udvarukba. 😀

Szóval nálam ez a meseszép történet a kedvenc a szolgáltatókkal kapcsolatban. 😀

Szerkesztette: dugo93

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 534 — nabege2@yahoo.com
Orosz-ukrán háború, meg a f...m. Vannak itt keményebb dolgok:
 ripost.hu/lelkizo/2022/03/borzaszto-min-ment-keresztul-az-utcan-inzultaltak-kulcsar-edinat?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=origo
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.
csebi
Nekem meg pont a rafi az, ami gyakorlatilag baromi király. Egy szavunk nem lehet rá, és ennyire korrekt banki élményem még sehol nem volt. Nem elkiabálva persze.
kristóf17
Szintúgy.
Mobil appjuk amúgy haldokló volt illetve azért eltudnam 2022-Ben képzelni, hogy jobb de most is max lakáshitel miatt fogok váltani.
Kiterjedtséget mint indokot eltudom fogadni OTPnél bár ahhoz vagy nagyon kis településen kell lenni vagy nagyon sokat bejárni, hogy ez szempont legyen.
Toca
nekem konkretan ilyen problemaim voltak hirtelen fejbol:
1:mikor kijottunk Maltara, fel akartam venni nagyobb osszegben EURt az EUR szamlamrol. nagyon korulmenyes volt, telefonon tobb, mint masfel ora volt mire le tudtam egyeztetni, aztan mikor odamegyek a bankba, ott is mindenen problemaztak, hogy a lakcimkartyam mas es a regi lakohelyem az mar csak tartozkodasi hely, es uj lakohely van igy nem adjak oda, amig ezt nem valtoztatom meg. emiatt szivtam meg a bankban kb 1 orat termeszetesen. raadasul szakadt 100 EURokat akartak odaadni, amiket visszadobtam es a csaj meg megjegyzeseket tett. mikor mondtam neki, hogy anno mikor befizettem en az EURt akkor tized akkora szakadasokert nem fogadtak el akkor is kb beszolt.
2: tavaly szeptemberben vmit valtoztattak a rendszerukon, mert a maltai net szolgaltatomnal nem tudtam bankkartyaval fizetni. egyszeruen a hitelesitesre nem dobott tovabb. net szolgaltatoval is felvettem emiatt a kapcsolatot, ok hetekig utana jartak a dolognak, es a bankra mutogattak. Rafinak is irtam tobbszor, leirtam ertelmesen a problemat, rohadtul nem ertettek meg, csak azt dobaltak vissza, hogy a bankszamla kivonaton nem latnak ezzel kapcsolatos mozgast. valaszoltam nekik, hogy epp ez a baj, hogy nem dob tovabb a hitelesitesre stb. aztan veletlenul megoldodott a problema, de ugyfelszolgalatuk kapott egy jo nagy karot nalam.
3: mikor anno szamlat nyitottam akkor az alapjan valasztottam OTP helyett, hogy lakossagi ugyfelkent melyik bank fed le jobban fiokokkal es ATMmel. majd 1-2 ev mulva olyan szinten leepitettek, hogy csak neztem.

raadasul olyan szigoru feltetelrendszeruk van a vip ugyfel statuszhoz, hogy csak neztem. itt Maltan, 0 kilometereskent egybol kiemelt ugyfel lennek bmeik banknal. egyetlen egy dolog miatt hagyom meg a szamlam naluk: ha hazamegyunk akkor azert nem art, ha van foleg ha ingatlant veszunk ugyis kell hitel miatt egy, ha felveszunk (+ez a bank meg nincs beagyazva a NERbe, talan nem is lesz).
csebi
Amugy a rafi tenyleg jo!egyedul a netes bankkartyat hianyolom.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 636 — Lucas Scott
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.
csebi
Nekem meg pont a rafi az, ami gyakorlatilag baromi király. Egy szavunk nem lehet rá, és ennyire korrekt banki élményem még sehol nem volt. Nem elkiabálva persze.
kristóf17
Szintúgy.
Mobil appjuk amúgy haldokló volt illetve azért eltudnam 2022-Ben képzelni, hogy jobb de most is max lakáshitel miatt fogok váltani.
Kiterjedtséget mint indokot eltudom fogadni OTPnél bár ahhoz vagy nagyon kis településen kell lenni vagy nagyon sokat bejárni, hogy ez szempont legyen.
Toca
nekem konkretan ilyen problemaim voltak hirtelen fejbol:
1:mikor kijottunk Maltara, fel akartam venni nagyobb osszegben EURt az EUR szamlamrol. nagyon korulmenyes volt, telefonon tobb, mint masfel ora volt mire le tudtam egyeztetni, aztan mikor odamegyek a bankba, ott is mindenen problemaztak, hogy a lakcimkartyam mas es a regi lakohelyem az mar csak tartozkodasi hely, es uj lakohely van igy nem adjak oda, amig ezt nem valtoztatom meg. emiatt szivtam meg a bankban kb 1 orat termeszetesen. raadasul szakadt 100 EURokat akartak odaadni, amiket visszadobtam es a csaj meg megjegyzeseket tett. mikor mondtam neki, hogy anno mikor befizettem en az EURt akkor tized akkora szakadasokert nem fogadtak el akkor is kb beszolt.
2: tavaly szeptemberben vmit valtoztattak a rendszerukon, mert a maltai net szolgaltatomnal nem tudtam bankkartyaval fizetni. egyszeruen a hitelesitesre nem dobott tovabb. net szolgaltatoval is felvettem emiatt a kapcsolatot, ok hetekig utana jartak a dolognak, es a bankra mutogattak. Rafinak is irtam tobbszor, leirtam ertelmesen a problemat, rohadtul nem ertettek meg, csak azt dobaltak vissza, hogy a bankszamla kivonaton nem latnak ezzel kapcsolatos mozgast. valaszoltam nekik, hogy epp ez a baj, hogy nem dob tovabb a hitelesitesre stb. aztan veletlenul megoldodott a problema, de ugyfelszolgalatuk kapott egy jo nagy karot nalam.
3: mikor anno szamlat nyitottam akkor az alapjan valasztottam OTP helyett, hogy lakossagi ugyfelkent melyik bank fed le jobban fiokokkal es ATMmel. majd 1-2 ev mulva olyan szinten leepitettek, hogy csak neztem.

raadasul olyan szigoru feltetelrendszeruk van a vip ugyfel statuszhoz, hogy csak neztem. itt Maltan, 0 kilometereskent egybol kiemelt ugyfel lennek bmeik banknal. egyetlen egy dolog miatt hagyom meg a szamlam naluk: ha hazamegyunk akkor azert nem art, ha van foleg ha ingatlant veszunk ugyis kell hitel miatt egy, ha felveszunk (+ez a bank meg nincs beagyazva a NERbe, talan nem is lesz).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
Egy telefon, és a kkv ügyintézőm mindent elintéz. Az appjuk okés, a netbank már 2012-ben is ciki lett volna. A bank működése egyébként jó, tényleg a legjobb magyar bank, egyszer nem volt velük fennakadás. A középvállalati csoport fantasztikus, csak jókat tudok róluk mondani, 5 évig dolgoztunk együtt. Magánszemélyként nem tudom.

A főszámlám cégesen és magánban Unicredit, de ott mindig rettegek ha valamit személyesen kell intézni, a pécsi fiók tragédia. Úgy hogy kiemelt ügyfél vagyok. Webes felületet megszoktam, bár van jobb, a mobilapp okés. Középvállalati rész semmi extra, teszik a dolgukat, én több proaktivitást várok ezen a szinten.

Hitel miatt CIB-em van, ott a pécsi fiók minta, de a bank működése maga botrány. A mobil app király, a weben a régi Java elég jó volt, az új webes szar. Magánszemélyként a szolgáltatások királyok, cégként botrány és soha többé nem viszek oda céges számlát. Még középvállalati osztállyal dolgoztam a workoutjukkal meg most a COVID miatt bezárom az egyik cégem, és annak a hitele náluk van. Ott is velük egyeztettem, ez a része viszont átlagon felül működik. Egyébként a középvállalati normál ügyintézés nagyon meh...

Van egy céges számlám Oberbanknál, szlovák cég miatt, ők nagyon aranyosak a 3 fős fiókkal, de még bankkártyát sem adtak a céges számlához 😂 A web oké, ha egyszer megérted, mobil app még nincs is, szóval minősíteni sem tudom.

Budapest Bank 2016-ban a kkv üzletág patika volt, jó mobil és web app. Mára kicsit meh az egész, bár még mindig az egyik legjobb a személyes ügyintézés. A lízing cégük kimagaslóan jó, messze a leggyorsabb és legrugalmasabb a hitelezés. A középvállalati csoportjuk nagyon jó, helyi döntés, ami nem mindegy. Rugalmas és vállalkozó barát mindenki.

Szóval én pl úgy ajánlom mindent, hogy közben egyiket sem 😊 Mindenhol meg van a fókusz, előny, de a hátrány is

több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.
csebi
Nekem meg pont a rafi az, ami gyakorlatilag baromi király. Egy szavunk nem lehet rá, és ennyire korrekt banki élményem még sehol nem volt. Nem elkiabálva persze.
kristóf17
Szintúgy.
Mobil appjuk amúgy haldokló volt illetve azért eltudnam 2022-Ben képzelni, hogy jobb de most is max lakáshitel miatt fogok váltani.
Kiterjedtséget mint indokot eltudom fogadni OTPnél bár ahhoz vagy nagyon kis településen kell lenni vagy nagyon sokat bejárni, hogy ez szempont legyen.
Toca
A régit én már nem is kellett, hogy használja, ami most van, az patent szerintem. Lassan mindent intézhetek azon keresztül remélhetőleg.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 248 — Vikings fan
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.
csebi
Nekem meg pont a rafi az, ami gyakorlatilag baromi király. Egy szavunk nem lehet rá, és ennyire korrekt banki élményem még sehol nem volt. Nem elkiabálva persze.
kristóf17
Szintúgy.
Mobil appjuk amúgy haldokló volt illetve azért eltudnam 2022-Ben képzelni, hogy jobb de most is max lakáshitel miatt fogok váltani.
Kiterjedtséget mint indokot eltudom fogadni OTPnél bár ahhoz vagy nagyon kis településen kell lenni vagy nagyon sokat bejárni, hogy ez szempont legyen.
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.
csebi
Nekem meg pont a rafi az, ami gyakorlatilag baromi király. Egy szavunk nem lehet rá, és ennyire korrekt banki élményem még sehol nem volt. Nem elkiabálva persze.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
Pedig vagyunk egy páran 😉 egyèbkènt ennek legfőbb oka a kiterjedtsèg. Minden más banknál az ügyintézés komoly logisztikát igènyelne, ami kb el is viszi az előnyöket.
dande
más bankoknál az ügyintézést online, webkamera útján is le lehet bonyolítani, és nem kell ehhez elmenni a bankfiókba sorban állni.

choose life
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
Tiborcz bankja a menő.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 636 — Lucas Scott
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀
eaglesmcnabb
en otthon rafinal vagyok, es nagyon nem vagyok veluk megelegedve.

ma voltam itt bankban, hogy szeretnek szamlat nyitni Maltan. egy orat alltam sorban, mire elvettek tolem a szemelyim, majd perceket beszelt a bank igazgatoval, es kozoltek, hogy jojjek vissza majus 6an. mondom mi a tokom? egyszeruen nem akartak a bankfiokban foglalkozni velem. mindezt ugy, hogy mki mas az ugyes bajos dolgaival mehetett az ugyintezohoz ...
szerencsere mar van online bankszamla nyitasuk is, amint beirtam az adatokat, feldobta, hogy premium ugyfel lennek naluk. most varom, hogy mit reagalnak erre, de a valasztott bankfioknak nem a kozelit irtam ezek utan hanem masik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
olyan lesz lassan mint a freemail 😀
Az asszonyt oly sok év után most a babavárónak köszönhetően sikerült átcsábítani.

Nem szívesen hypeolom a volt munkáltatómat, de a kékeknél tényleg kibebaszott jó az app, hátrány hogy aki a személyes ügyintézést preferálja annak nem éppen a leggyorsabb 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
Amíg nem vettem lakást, én is azt hittem hogy nem rossz bank. Nekem a K&H bejött, az appjuk tökéletesen működik, és szinte ők fizetnek azért mert náluk "bankolok"
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 116 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
Toca
Pedig vagyunk egy páran 😉 egyèbkènt ennek legfőbb oka a kiterjedtsèg. Minden más banknál az ügyintézés komoly logisztikát igènyelne, ami kb el is viszi az előnyöket.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 248 — Vikings fan
Mondjuk nem is értem azt aki OTP-nél bankol.
több mint 2 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Nem csak az. Az OTP-nel egyebek is. Szerencsere a csaladban van penzugyis, ugyhogy mar okoskodja is nekem masik banknal a szamlat.
Stez
Ha juttok majf valamire, közzétehetnéd, hogy mi éri meg 😀 köszi!

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt most csak itthagyom...
 telex.hu/belfold/2022/03/09/polgari-engedetlenseg-sztrajk-emmi-szakszervezetek-rendelet-elegseges-szolgaltatas
empty taxi
Pont most megy ezen a diskurzus...
Nálunk is lesz sztrájk, de ha nem viszi az ember suliba a gyereket, akkor a szülőnek kell igazolni a hiányzást... ammeg ugye összesen három nap egy évben, amit leigazolhatok. Nekünk van belőle még egy...
warr_b
hamar ellottetek a masik kettot. logosok 😉
csebi
Pár év és megtudod te is 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 636 — Lucas Scott
Ezt most csak itthagyom...
 telex.hu/belfold/2022/03/09/polgari-engedetlenseg-sztrajk-emmi-szakszervezetek-rendelet-elegseges-szolgaltatas
empty taxi
Pont most megy ezen a diskurzus...
Nálunk is lesz sztrájk, de ha nem viszi az ember suliba a gyereket, akkor a szülőnek kell igazolni a hiányzást... ammeg ugye összesen három nap egy évben, amit leigazolhatok. Nekünk van belőle még egy...
warr_b
hamar ellottetek a masik kettot. logosok 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt most csak itthagyom...
 telex.hu/belfold/2022/03/09/polgari-engedetlenseg-sztrajk-emmi-szakszervezetek-rendelet-elegseges-szolgaltatas
empty taxi
Pont most megy ezen a diskurzus...
Nálunk is lesz sztrájk, de ha nem viszi az ember suliba a gyereket, akkor a szülőnek kell igazolni a hiányzást... ammeg ugye összesen három nap egy évben, amit leigazolhatok. Nekünk van belőle még egy...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ezt most csak itthagyom...
 telex.hu/belfold/2022/03/09/polgari-engedetlenseg-sztrajk-emmi-szakszervezetek-rendelet-elegseges-szolgaltatas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 471
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Az eddigi sima webes felület (OTPdirekt vagy mi a tököm a neve) megmarad, vagy meg fog szűnni?
warr_b
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Fizetős? Ember, ki hallott mar ilyet?! 👺
Ventura
Értsed jól 😃 az otps mobil app eddig ingyenesen használható volt, értsd: külön nem számoltak fel díjat rá papíron. Most belengették hogy milyen fasza új appot alkottak tőccsed lefele. Azt már nem hangoztatják hogy nemsokára hivatalosan is díjat számolnak fel a használatáért. Nem tudom, hogy milyen funkciók után kell vagy lehet ha letöltöd és belépsz onnan ketyeg erről érdeklődni kell.
samu09
Koszonom, hogy felhivtad a figyelmet erre. Szarjanak kecskét. 🐐
Ventura
Az otp amugyis megalehuzi az ilyenekben.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na egy kis nacionalizmus: guilty pleasure nekem az Eurovízió, gondoltam belehallgatok milyen dalok lesznek, mert lehet jó kis bandákat találni a sok poptrash mellett (AWS, Blind Channel). A moldávok küldtek olyan dalt, ami arról szól hogy ők egy ország Romániával. Ez még oké amúgy is egymásra szavaznak. YT videó alatt a kommentek - nagyon szar érzés hogy el vagyunk választva egy mesterséges határ miatt, de mi mind románok vagyunk. Fáj ez a kibaszott kétszínűség bassza meg. Megvallják ezt amikor elnyomnak egy teljes kisebbséget.
Mondjuk hogy nem használták Woodrow Wilson nemzetek alapján elképzelt határait a 14 pontból az sok jóra vezetett (ja nem)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Nem csak az. Az OTP-nel egyebek is. Szerencsere a csaladban van penzugyis, ugyhogy mar okoskodja is nekem masik banknal a szamlat.