Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Az eddigi sima webes felület (OTPdirekt vagy mi a tököm a neve) megmarad, vagy meg fog szűnni?
warr_b
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Fizetős? Ember, ki hallott mar ilyet?! 👺
Ventura
Értsed jól 😃 az otps mobil app eddig ingyenesen használható volt, értsd: külön nem számoltak fel díjat rá papíron. Most belengették hogy milyen fasza új appot alkottak tőccsed lefele. Azt már nem hangoztatják hogy nemsokára hivatalosan is díjat számolnak fel a használatáért. Nem tudom, hogy milyen funkciók után kell vagy lehet ha letöltöd és belépsz onnan ketyeg erről érdeklődni kell.
samu09
Koszonom, hogy felhivtad a figyelmet erre. Szarjanak kecskét. 🐐

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Az eddigi sima webes felület (OTPdirekt vagy mi a tököm a neve) megmarad, vagy meg fog szűnni?
warr_b
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Fizetős? Ember, ki hallott mar ilyet?! 👺
Ventura
Értsed jól 😃 az otps mobil app eddig ingyenesen használható volt, értsd: külön nem számoltak fel díjat rá papíron. Most belengették hogy milyen fasza új appot alkottak tőccsed lefele. Azt már nem hangoztatják hogy nemsokára hivatalosan is díjat számolnak fel a használatáért. Nem tudom, hogy milyen funkciók után kell vagy lehet ha letöltöd és belépsz onnan ketyeg erről érdeklődni kell.
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Fizetős? Ember, ki hallott mar ilyet?! 👺

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 553 — The Mathematician
Ex elmus nem tud dijnetbe regelni hiába van MVM villany ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
samu09
Az eddigi sima webes felület (OTPdirekt vagy mi a tököm a neve) megmarad, vagy meg fog szűnni?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Ráadásul áprilistól fizetős lesz. Csak figyelj oda hip-hop megemelkedik a szamlavezetesi díj mert az új csilivili appal netbankolsz.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
En az MVM-et kuldtem ma el parszor a picsaba.
Alapbol mekkora amator faszsag, hogy van egy szamlaszam szamla elejen, meg a hatuljan van egy szoveges resz ahol vastagon kiemelik, hogy ott arra a szamlaszamra kell utalni.
A ketto termeszetesen nem egyezik.

Arrol nem is beszelve, h 30%al megemeltek az altalanyom miutan atkerultem az ELMUtol, es a leolvasas alapjan szerintem teljesen jogtalanul.


15 percig probaltam valahogy kapcsolatba kerulni egy ugyintezovel, semmi se tortent.
Az, hogy a szovegeket amit az automata mond, neha egyaltalan nem hallani (konkret szavakat, fel mondatokat).
Es nem az en oldalamon van a gebasz, ennyire trehany okadek a minosege. Van olyan, hogy a mondat bizonyos szavait egy 60eves bacsika, masikat egy nenike mondataibol vagnak ossze.

Teljesen hasznalhatatlan.

Gondoltam megtrefalom oket, ramentem arra a gombra amit a kulfoldieknek ajanlanak.

Egy mondatban elhadarjak, hogy ha kulfoldiul akarsz erdeklodni akkor irjal emailt ,es 1 sec mulva szet is kapcsolt 😀😀😀DD

4.hivasnal ramentem egybol a hibabejelentore, es 4 ujabb lepes utan vegre tudtam beszelni egy emberrel...


Ertem en h fasza a gepi segitseg, de csak akkor, ha nem teljesen igenytelenul oldjak meg...
Borbinho
Ugye átkerültem az mvmhez mert ELMŰ megszűnt. Kb 5 panaszlevelembe sikerült mire vhogy kiderült mi az azonositom h továbbra is tudjak mindent online intézni. Elkepesztoen szörnyű az ügyfélszolgálat is …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En az MVM-et kuldtem ma el parszor a picsaba.
Alapbol mekkora amator faszsag, hogy van egy szamlaszam szamla elejen, meg a hatuljan van egy szoveges resz ahol vastagon kiemelik, hogy ott arra a szamlaszamra kell utalni.
A ketto termeszetesen nem egyezik.

Arrol nem is beszelve, h 30%al megemeltek az altalanyom miutan atkerultem az ELMUtol, es a leolvasas alapjan szerintem teljesen jogtalanul.


15 percig probaltam valahogy kapcsolatba kerulni egy ugyintezovel, semmi se tortent.
Az, hogy a szovegeket amit az automata mond, neha egyaltalan nem hallani (konkret szavakat, fel mondatokat).
Es nem az en oldalamon van a gebasz, ennyire trehany okadek a minosege. Van olyan, hogy a mondat bizonyos szavait egy 60eves bacsika, masikat egy nenike mondataibol vagnak ossze.

Teljesen hasznalhatatlan.

Gondoltam megtrefalom oket, ramentem arra a gombra amit a kulfoldieknek ajanlanak.

Egy mondatban elhadarjak, hogy ha kulfoldiul akarsz erdeklodni akkor irjal emailt ,es 1 sec mulva szet is kapcsolt 😀😀😀DD

4.hivasnal ramentem egybol a hibabejelentore, es 4 ujabb lepes utan vegre tudtam beszelni egy emberrel...


Ertem en h fasza a gepi segitseg, de csak akkor, ha nem teljesen igenytelenul oldjak meg...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Pont most szopok vele. Ma délután utaltam 2-t , kiírta H nem jött visszaigazolás majd később megjön. Folyamatban lévő tranzakcióknál ott volt. De most már úgy van , mintha nem történt volna meg egyik utalás sem....sehol sem tünteti fel.
Majd holnap ránézek, hogy mi van, de vicc. (pénzt eddig még nem vette le ) Sok éve már ezen keresztül utalok, tök hasznos, de ez az új app elég gyakran crashel.
Bébé
Ezekbe a cégekbe/bankokba az a szar, hogy hiába mondják nekik a programozók hogy ez így kurvára nem fog működni, ragaszkodnak a “koncepcióhoz”...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
Mikey
Pont most szopok vele. Ma délután utaltam 2-t , kiírta H nem jött visszaigazolás majd később megjön. Folyamatban lévő tranzakcióknál ott volt. De most már úgy van , mintha nem történt volna meg egyik utalás sem....sehol sem tünteti fel.
Majd holnap ránézek, hogy mi van, de vicc. (pénzt eddig még nem vette le ) Sok éve már ezen keresztül utalok, tök hasznos, de ez az új app elég gyakran crashel.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Mekkora egy kibaszott hulladék fos az OTP Bank appja, szavak nincsenek rá. Ahelyett hogy ez is jobb lenne azzal, hogy lecserélik a régi appot, csak sokkal ótvarabb lett. Tipikus bzmg.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Kurva migrén.
warr_b
neked v feleségednek?
mindkét esetben jobbulást persze, migrén sucks
briareos
Nekem 😄
Sose volt még ilyen, max néhány óra fejfájás.
Tegnap reggel beütött mellé a csillagokat látás, émelygés, aztán ki is hánytam délelőtt vagy fél liter, liter vizet... Melót offoltam is 10-kor, nem volt semmi értelme.
Aludtam pár órát délben, meg este is egy nagyot. Most már azért jobb szerencsére. Kár hogy a rá való gyógyszerek mind vénykötelesek, a szokásos jól bevált Advilt mintha be se vettem volna.
warr_b
Nálunk is a fél cég Tp-n van ilyen tünetekkel. Egyik középvezető bejött kurva betegen, mert sok a dolga, azóta a teljes vezetés hiányzik, és a dolgozók is kezdenek szarul lenni. Én itthon is maradtam tegnap, hátha megúszom.
andree
😬😳
Ez sima migrén valszeg, nagyon remélem nem valami újabb fajta covid 😆
warr_b
Szúrass be egy migrén piercinget 😀
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Ennél kisebb probléma, de bekaphatja a samsung, hogy minden frissítéssel kivettek egy hasznos funkciót a böngészőjükből (előbb az oldalon való keresést, most a prediktív beírást a linkeknél), gondolom azon célból, hogy az ember mindenképp a chrome-ot használja
r.baggio
Ja, én a kezdetektől fogva azt használom. Mondjuk az asszonynak előttem volt Samsungja, megvolt a tapasztalat, lehez azért.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Pedig eskü én jó gyerek voltam (legalábbis azt hittem)
Pari
Az ilyenek miatt látjuk mindenhol, hogy "bezzeg az én időben normálisan tudtunk viselkedni.. nem volt ennyi baj a gyerekekkel... ezek ma már mindent megengednek maguknak!" 😀
dugo93
Mea maxima culpa!
Ohh én ilyenkor mélyen kussolok, és arra gondolok, hogy ha a gyerek csak a felét megcsinalja annak amit, mi akkor...nem érem meg az 50-et...de hálisten ő tényleg egész jó gyerek...
Pari
MAGAS LABDA ALERT ! ! !
gyeek
az ilyen viccelgetésekről mindig eszembe jut a Me, Myself & Irene klasszikus jelenete, amikor Jim Carrey-től megkérdezik, hogy biztos tőle vannak-e a fehér bőrű csajának a gyerekei... akik szemmel láthatóan kicsit nemfehérebbek
slowmotion
Meh... Earl Jr. fekete jelenetet tettem volna be, de a 32 másodperces video trágya minőségű. Nevörmájnd.
gyeek
Nyugi. Amíg fent volt, addig ki lehetett matekozni a poént.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kurva migrén.
warr_b
neked v feleségednek?
mindkét esetben jobbulást persze, migrén sucks
briareos
Nekem 😄
Sose volt még ilyen, max néhány óra fejfájás.
Tegnap reggel beütött mellé a csillagokat látás, émelygés, aztán ki is hánytam délelőtt vagy fél liter, liter vizet... Melót offoltam is 10-kor, nem volt semmi értelme.
Aludtam pár órát délben, meg este is egy nagyot. Most már azért jobb szerencsére. Kár hogy a rá való gyógyszerek mind vénykötelesek, a szokásos jól bevált Advilt mintha be se vettem volna.
warr_b
Nálunk is a fél cég Tp-n van ilyen tünetekkel. Egyik középvezető bejött kurva betegen, mert sok a dolga, azóta a teljes vezetés hiányzik, és a dolgozók is kezdenek szarul lenni. Én itthon is maradtam tegnap, hátha megúszom.
andree
😬😳
Ez sima migrén valszeg, nagyon remélem nem valami újabb fajta covid 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
andree Arizona Cardinals 1 728
Kurva migrén.
warr_b
neked v feleségednek?
mindkét esetben jobbulást persze, migrén sucks
briareos
Nekem 😄
Sose volt még ilyen, max néhány óra fejfájás.
Tegnap reggel beütött mellé a csillagokat látás, émelygés, aztán ki is hánytam délelőtt vagy fél liter, liter vizet... Melót offoltam is 10-kor, nem volt semmi értelme.
Aludtam pár órát délben, meg este is egy nagyot. Most már azért jobb szerencsére. Kár hogy a rá való gyógyszerek mind vénykötelesek, a szokásos jól bevált Advilt mintha be se vettem volna.
warr_b
Nálunk is a fél cég Tp-n van ilyen tünetekkel. Egyik középvezető bejött kurva betegen, mert sok a dolga, azóta a teljes vezetés hiányzik, és a dolgozók is kezdenek szarul lenni. Én itthon is maradtam tegnap, hátha megúszom.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kurva migrén.
warr_b
neked v feleségednek?
mindkét esetben jobbulást persze, migrén sucks
briareos
Nekem 😄
Sose volt még ilyen, max néhány óra fejfájás.
Tegnap reggel beütött mellé a csillagokat látás, émelygés, aztán ki is hánytam délelőtt vagy fél liter, liter vizet... Melót offoltam is 10-kor, nem volt semmi értelme.
Aludtam pár órát délben, meg este is egy nagyot. Most már azért jobb szerencsére. Kár hogy a rá való gyógyszerek mind vénykötelesek, a szokásos jól bevált Advilt mintha be se vettem volna.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Ennél kisebb probléma, de bekaphatja a samsung, hogy minden frissítéssel kivettek egy hasznos funkciót a böngészőjükből (előbb az oldalon való keresést, most a prediktív beírást a linkeknél), gondolom azon célból, hogy az ember mindenképp a chrome-ot használja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Kurva migrén.
warr_b
neked v feleségednek?
mindkét esetben jobbulást persze, migrén sucks

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kurva migrén.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
...és mindezt a Gyűlölködjünk topicban...
Ti most panaszkodtok, vagy dicsekszetek?????
😀😀😀
zemanla
Aztán mi szidjuk az NFL játékosokat, amikor valami (nem komolyabb) balhét csinálnak 😉 😛
Jó, persze, az már másabb, mert elméletileg érettebbek...

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Nekem a mai napig az egyik kedvenc osztályfőnökim még áltiból az, amikor kidobtuk az egyik gyökér táskáját a másodikról. Csak az volt a probléma, hogy tele volt iskolatejjel. 😀

Egyébként ezek a tanárok is óriási kamuk. Én pont az a gyerek voltam, aki amúgy óriási csibész és lázadó, de emellett egész jók is voltak a jegyeim, és a tisztelet határát soha nem is léptem át (leszámítva 1-2 nagyon ritka esetet), emiatt amúgy zabáltak, dehát mégis én voltam általában kézközelben, ha büntetni kellett... 😀
Hanni
story of my life 😀

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Nekem a mai napig az egyik kedvenc osztályfőnökim még áltiból az, amikor kidobtuk az egyik gyökér táskáját a másodikról. Csak az volt a probléma, hogy tele volt iskolatejjel. 😀

Egyébként ezek a tanárok is óriási kamuk. Én pont az a gyerek voltam, aki amúgy óriási csibész és lázadó, de emellett egész jók is voltak a jegyeim, és a tisztelet határát soha nem is léptem át (leszámítva 1-2 nagyon ritka esetet), emiatt amúgy zabáltak, dehát mégis én voltam általában kézközelben, ha büntetni kellett... 😀
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Pedig eskü én jó gyerek voltam (legalábbis azt hittem)
Pari
Az ilyenek miatt látjuk mindenhol, hogy "bezzeg az én időben normálisan tudtunk viselkedni.. nem volt ennyi baj a gyerekekkel... ezek ma már mindent megengednek maguknak!" 😀
dugo93
Mea maxima culpa!
Ohh én ilyenkor mélyen kussolok, és arra gondolok, hogy ha a gyerek csak a felét megcsinalja annak amit, mi akkor...nem érem meg az 50-et...de hálisten ő tényleg egész jó gyerek...
Pari
MAGAS LABDA ALERT ! ! !
gyeek
az ilyen viccelgetésekről mindig eszembe jut a Me, Myself & Irene klasszikus jelenete, amikor Jim Carrey-től megkérdezik, hogy biztos tőle vannak-e a fehér bőrű csajának a gyerekei... akik szemmel láthatóan kicsit nemfehérebbek
slowmotion
Meh... Earl Jr. fekete jelenetet tettem volna be, de a 32 másodperces video trágya minőségű. Nevörmájnd.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Pedig eskü én jó gyerek voltam (legalábbis azt hittem)
Pari
Az ilyenek miatt látjuk mindenhol, hogy "bezzeg az én időben normálisan tudtunk viselkedni.. nem volt ennyi baj a gyerekekkel... ezek ma már mindent megengednek maguknak!" 😀
dugo93
Mea maxima culpa!
Ohh én ilyenkor mélyen kussolok, és arra gondolok, hogy ha a gyerek csak a felét megcsinalja annak amit, mi akkor...nem érem meg az 50-et...de hálisten ő tényleg egész jó gyerek...
Pari
MAGAS LABDA ALERT ! ! !
gyeek
az ilyen viccelgetésekről mindig eszembe jut a Me, Myself & Irene klasszikus jelenete, amikor Jim Carrey-től megkérdezik, hogy biztos tőle vannak-e a fehér bőrű csajának a gyerekei... akik szemmel láthatóan kicsit nemfehérebbek