Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Kemény, tökös csávók, jól megadták a buta tótoknak! (Akiknek nincs is hazájuk.)
 infostart.hu/bunugyek/2021/06/22/szlovak-szurkolokra-tamadt-bordat-orrot-tort-a-magyar-testverpar-tarsukkal#
Lásd még: ki nem ugrál, büdös román!
nagylaza
mondjuk másik oldalon is előfordul ilyen. kedven példám mikor Kassán játszottunk tornán, és este bementünk egy kicsit éjszakázni. először csak egyikünket látták meg, neki akartak menni ketten kemény szlovák legények, aztán befordult az egész brigád, kb ott voltunk kb 9-10 vízilabdás srác. sok esélyük lett volna, mert az egyik olyan részeg volt, hogy még a 45kg-os bnője is simán lefogta, a másik meg erre tekintettel inkább "segített a csajnak lefogni a másik srácot". szánalom.hu volt. mindezt csak azért, mert hallották, hogy magyarul beszélünk Kosicen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 14 047 — beers & Packers
Kemény, tökös csávók, jól megadták a buta tótoknak! (Akiknek nincs is hazájuk.)
 infostart.hu/bunugyek/2021/06/22/szlovak-szurkolokra-tamadt-bordat-orrot-tort-a-magyar-testverpar-tarsukkal#
Lásd még: ki nem ugrál, büdös román!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
utálom azokat a toxic embereket geci, akik mivel tudják hogy (elvileg) ki vagy szolgáltatva, azt hiszik hogy amiatt úgy beszélnek mint egy kutyával, olyan érvekkel, amiket ízekre lehet szedni. erre itthon nekem az a reakcióm, hogy "ese chaval no tiene sentido", és örülök, hogy ez a példa inkább őt írja le, miközben sajátmagát rántja le a magaslóról.
Heisman
Nagyon aránytalan a pofonok eloszlása ebben a világban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
utálom azokat a toxic embereket geci, akik mivel tudják hogy (elvileg) ki vagy szolgáltatva, azt hiszik hogy amiatt úgy beszélnek mint egy kutyával, olyan érvekkel, amiket ízekre lehet szedni. erre itthon nekem az a reakcióm, hogy "ese chaval no tiene sentido", és örülök, hogy ez a példa inkább őt írja le, miközben sajátmagát rántja le a magaslóról.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
rokaur 869
Focimeccsre lehet menni, teraszra, étterembe, strandra is, a kormányablakokba is, persze a közműszolgáltatókhoz meg csak előzetes időpontfoglalás után, mert jajjajajj, covid, mindmeghalunk!
A kurva anyjukat már

Ja és természetesen telefonon sem lehet őket elérni, mert csak tilinkózik 20 perce...
warr_b
jaja, tavaly utkoztem en is ebbe... Mar javaban nyar volt, nyitva volt minden mire az NKM ugy dontott, hogy lesz ugyfelfogadas aztan par het mulva mar zarhattak is..
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Focimeccsre lehet menni, teraszra, étterembe, strandra is, a kormányablakokba is, persze a közműszolgáltatókhoz meg csak előzetes időpontfoglalás után, mert jajjajajj, covid, mindmeghalunk!
A kurva anyjukat már

Ja és természetesen telefonon sem lehet őket elérni, mert csak tilinkózik 20 perce...

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
 telex.hu/belfold/2021/06/18/nem-volt-felelossegbiztositasa-a-halalos-balesetet-okozo-honvedsegi-helikopternek-es-valamiert-senkinek-nem-erdeke-hogy-haladjon-az-ugy

Szánalom...
warr_b
Hogy lehet ezt ilyen szarházi módon intézni? Nincs bennük semmi emberség, az tuti! 🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
yooker
De.
Sőt ha normális az edző az első amit a fejedbe ver, hogy ha tudsz futni / elkerülni a helyzetet kerüld el.
Hiaba vagy jó kravos és vannak jó késes teknikak, ha ilyen helyzetbe kerülsz nem te leszel előnyben.
Viszont nagyon hasznos lehet, ha tudod hova támadj ha már nincs más esély. Ráadásul eleg effektív a legtöbb.
Egyébként én jártam Kravozni kb 1,5 évig ( az amúgy nem sok ) egyszer a Corvinnál utánam fordult két cigány srác. Reflexbol tokom küldtem az egyiket majd elfutottam. Azóta úgy vagyok vele megérte.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2021/06/18/nem-volt-felelossegbiztositasa-a-halalos-balesetet-okozo-honvedsegi-helikopternek-es-valamiert-senkinek-nem-erdeke-hogy-haladjon-az-ugy

Szánalom...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.Sobri Jóska
Így van. Mivel hadsereg keretein belül kifejlesztett technika, azt is megtanulhatja akár egy nő, hogy kell kés-lefegyverezés közben szétcincálni az élő szart is a fegyvertartó kezében, élete végéig megroncsolva azt. Szegény Bándy Kata nem tanult krav magát. Lent említett hulladék meg minimum pozőrködésből lájkójja a krav magát. See the difference? Sajna nem a feleségekkel telik meg az edzőterem.

Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer. Sobri Jóska
Jó hogy ár/érték arányban a legjobb, egy magyar zsidó fejlesztette ki az IDF-nek! 😀 Emellett nem tartom etiksunak átadni egy ilyen tudást nem egy gettóban dolgozó tini lánynak, hanem egy gettóban tevékenykedő martalóc plebejusnak.

De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska



Egy jó cimborám több érmes, európabajnok kempós. Az is elég praktikus harcművészet. De a cimborám downosoknak és hasonló dolgokkal megáldott gyerekeknek és fiataloknak is tart edzést és én durván megilletődtem amikor egy down szindrómás kissrácot láttam katázni. A csavar az egészben. hogy a fogyik nem is verekednek, vagy csak nagyon ritkán, mert a nevelés fókusza a fegyelem, kitartás és koncentráció, nem a lefegyverzés.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
yooker
De.
De mint minden önvédelmi technika, a krav maga is azon alapul, akkor jön, ha nem tudtad elkerülni.

Tudod, az emberek jönnek-mennek.
Mi nem, de a többi igen. 😊
Sobri Jóska
Te szeretsz fogadni!itt is érdemes esélyeket látogatni!Érdemes azért kb 10-15 év masszív önvédelmi képzésre járni? Vagy ha vigyázok és élek boldogan más dolgokkal foglalkozva e helyett? Számolgatva hogy a befektetett felkeszulessel telt idő vajon megeri-e?
Vajon hány ember menti meg magát évente ennek a tudásnak koszonhetoen...?
yooker
Ezt mindenkinek magának kell tudnia eldönteni.
Szerintem pl. egy átlagos életet élő 20 éves egyetemista nőnek megéri spinning helyett/mellett venni néhány önvedelmi órát (nem harcművészet, önvédelem), ad némi magabiztosságot, amikor mondjuk nem tud elfutni, vagy lefogják, stb. De persze az első szabály a kardio. 😊
Nyilván egy nagydarab 40éves pasinak, aki eddig is elboldogult az életben, megvan a kellő fellépése vagy egy egy örökké otthonülő nyüzüge, gyámoltalan srácnak nem prioritás.

Én azt mondanám, hogy ha valaki hatékony, hétköznapi önvédelmet akar tanulni, akkor a krav maga az ideális.
Ha nem blokkol le ijedtében egy inzultusnál, fel tud lépni, rendelkezik némi lehetőséggel, akár arra, hogy egyensúlyából kibillentse a támadóját, vagy odaüssön szemre, torokra, majd el tud szaladni vagy akárcsak időben felismer egy veszélyessé eszkalálodó élethelyzetet és azt elkerüli, már akkor megérte.
Az valóban ritka, hogy egy átlagembert átlagélethelyzetekben Jasonstathami bunyókra, kalandokra kényszerítse az élet.
Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy számít, ha az ember nem szarja egyből össze magát, és a pánikon kívül van más opció is.
De 15 évet én se tennék bele, az egyértelmű, főleg látva pár olyan élethelyzetet, ahol nem is ezen 15 éven múlhat a dolog.
Szóval te már ne foglalkozz vele, de a lányodat elküldheted pár órára, ártani nem fog neki. Még az is lehet, hogy élvezni fogja. 😊

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
yooker
De.
De mint minden önvédelmi technika, a krav maga is azon alapul, akkor jön, ha nem tudtad elkerülni.

Tudod, az emberek jönnek-mennek.
Mi nem, de a többi igen. 😊
Sobri Jóska
Te szeretsz fogadni!itt is érdemes esélyeket látogatni!Érdemes azért kb 10-15 év masszív önvédelmi képzésre járni? Vagy ha vigyázok és élek boldogan más dolgokkal foglalkozva e helyett? Számolgatva hogy a befektetett felkeszulessel telt idő vajon megeri-e?
Vajon hány ember menti meg magát évente ennek a tudásnak koszonhetoen...?
yooker
nem engem kérdeztél de válaszolok:
abszolút érdemes.

én évekig karatéztam, mondjuk már jó ideje nem voltam olyan szituban h használni kellett volna. de mindaz amit tanultam, a fegyelem, a kontroll, a tudat h fizikailag mire vagy képes (nem csak ütés rugás hanem erőnlét téren) az élet minden területén érvényesül.

minap tárgyaltam egy hapsival aki mint később kiderült judozott vagy 20 évig. nem tudtam róla, ő sem rólam h karatéztam, de a tárgyalás első downtimejában betippeltük egymásnak a harcművészeti hátteret.

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
yooker
De.
De mint minden önvédelmi technika, a krav maga is azon alapul, akkor jön, ha nem tudtad elkerülni.

Tudod, az emberek jönnek-mennek.
Mi nem, de a többi igen. 😊
Sobri Jóska
Te szeretsz fogadni!itt is érdemes esélyeket látogatni!Érdemes azért kb 10-15 év masszív önvédelmi képzésre járni? Vagy ha vigyázok és élek boldogan más dolgokkal foglalkozva e helyett? Számolgatva hogy a befektetett felkeszulessel telt idő vajon megeri-e?
Vajon hány ember menti meg magát évente ennek a tudásnak koszonhetoen...?

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
yooker
De.
De mint minden önvédelmi technika, a krav maga is azon alapul, akkor jön, ha nem tudtad elkerülni.

Tudod, az emberek jönnek-mennek.
Mi nem, de a többi igen. 😊

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.
Sobri Jóska
Hat ezzel nem értek egyet ..a leguzembiztosabban akkor mukodsz ha elkerülod az ilyen helyzeteket..Nem?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
A krav magával nem támadsz, de a lehető leghatékonyabban, leggyorsabban, legoptimálisabb energiafelhasználással véded meg magad üzembiztosan. Izületek, lágyrészek támadása akár kevés erőbefektetéssel, vagyis nők, nem sportos "átlagemberek" is hatásosan használhatják, ha elsajátítják.
Nem harc""művészet", hanem optimalizált önvédelmi közelharcstratégia, magabiztosságot ad, és gyakorlatban is bizonyított.
Befektetett munka/hatékonyság arányban a legjobb önvédelmi rendszer.
De menőzni nem igazán lehet vele, nincsenek benne látványos köríves rúgások, meg szép horgok, és szabadidős/rekreációs időtöltésre se az igazi.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Mi a baj a krav magával?
davemayer
Kimondottan agresszív stílusnak tartom, ahol az önreflexió és a harcművészetek mentális oldala háttérbe szorul. Az utcai keménygyerekek nem karatét és kung fu-t művelnek, hanem kick boxot vagy chrav magát.
gyeek
Ok az lehet hogy ilyen köcsögök is használják de az alap koncepció nem ez volt, avagy nem az adott harcművészeti stílus hibája ha ilyenek is elsajátíthatják.
davemayer
a krav maga nem arról szól hogy kell minél gyorsabban és minél hatékonyabban megölni az ellenfeled?
Negritis
"Ártalmatlanítani"

Arról szól hogy egy támadó ellen hogyan tudunk a leghatékonyabban védekezni és hatástalanítani, ha közben esetleg elhalálozik az igencsak sajnálatos 😊
davemayer
Collateral damage, they say
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy meg egyre jobban érdekel az, hogy a csaj milyen sztorit adhatott be a csávónak, hogy ennyire magára vette a problémát és igazságot akar szolgáltatni...
Solymi
Az még egy érdekes csavar lehetne. A futár srácot több mint két éve ismerem és bár néha süsü, de kimondottan jámbor emberként karakterizálom. Az exe facebook oldalán viszont egy parasztképű fiatal tenyész tehén pózol filléres életbölcsességekkel díszítve. Bízom az előítéleteimben. Hogy a francba ülhet fel az a majom bárminek amit előadott neki a némber? Nem volt még barátnője? Nem tudja mekkora szarkeverők tudnak lenni? Nekiáll "vadászni" az évekkel ezelőtti barátjára a csajnak, és azt is így, ilyen primitív és alpári teszi. Beszarás.
gyeek
Sztem be van fenyítve a nő által.
Lehet nincs olyan anyagi helyzetben, hogy elszakadjon tőle vagy lehet hogy tényleg ilyen értelmi képességei vannak, hogy amit mondanak neki azt elhiszi.
Solymi
Huszonévesekről van szó, a csávó jó környéken lakik, autóból legalább kettő van. Sötétség.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Amúgy meg egyre jobban érdekel az, hogy a csaj milyen sztorit adhatott be a csávónak, hogy ennyire magára vette a problémát és igazságot akar szolgáltatni...
Solymi
Az még egy érdekes csavar lehetne. A futár srácot több mint két éve ismerem és bár néha süsü, de kimondottan jámbor emberként karakterizálom. Az exe facebook oldalán viszont egy parasztképű fiatal tenyész tehén pózol filléres életbölcsességekkel díszítve. Bízom az előítéleteimben. Hogy a francba ülhet fel az a majom bárminek amit előadott neki a némber? Nem volt még barátnője? Nem tudja mekkora szarkeverők tudnak lenni? Nekiáll "vadászni" az évekkel ezelőtti barátjára a csajnak, és azt is így, ilyen primitív és alpári teszi. Beszarás.
gyeek
Sztem be van fenyítve a nő által.
Lehet nincs olyan anyagi helyzetben, hogy elszakadjon tőle vagy lehet hogy tényleg ilyen értelmi képességei vannak, hogy amit mondanak neki azt elhiszi.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Mi a baj a krav magával?
davemayer
Kimondottan agresszív stílusnak tartom, ahol az önreflexió és a harcművészetek mentális oldala háttérbe szorul. Az utcai keménygyerekek nem karatét és kung fu-t művelnek, hanem kick boxot vagy chrav magát.
gyeek
Ok az lehet hogy ilyen köcsögök is használják de az alap koncepció nem ez volt, avagy nem az adott harcművészeti stílus hibája ha ilyenek is elsajátíthatják.
davemayer
a krav maga nem arról szól hogy kell minél gyorsabban és minél hatékonyabban megölni az ellenfeled?
Negritis
"Ártalmatlanítani"

Arról szól hogy egy támadó ellen hogyan tudunk a leghatékonyabban védekezni és hatástalanítani, ha közben esetleg elhalálozik az igencsak sajnálatos 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Mi a baj a krav magával?
davemayer
Kimondottan agresszív stílusnak tartom, ahol az önreflexió és a harcművészetek mentális oldala háttérbe szorul. Az utcai keménygyerekek nem karatét és kung fu-t művelnek, hanem kick boxot vagy chrav magát.
gyeek
Ok az lehet hogy ilyen köcsögök is használják de az alap koncepció nem ez volt, avagy nem az adott harcművészeti stílus hibája ha ilyenek is elsajátíthatják.
davemayer
a krav maga nem arról szól hogy kell minél gyorsabban és minél hatékonyabban megölni az ellenfeled?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Mi a baj a krav magával?
davemayer
Kimondottan agresszív stílusnak tartom, ahol az önreflexió és a harcművészetek mentális oldala háttérbe szorul. Az utcai keménygyerekek nem karatét és kung fu-t művelnek, hanem kick boxot vagy chrav magát.
gyeek
Ok az lehet hogy ilyen köcsögök is használják de az alap koncepció nem ez volt, avagy nem az adott harcművészeti stílus hibája ha ilyenek is elsajátíthatják.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy meg egyre jobban érdekel az, hogy a csaj milyen sztorit adhatott be a csávónak, hogy ennyire magára vette a problémát és igazságot akar szolgáltatni...
Solymi
Az még egy érdekes csavar lehetne. A futár srácot több mint két éve ismerem és bár néha süsü, de kimondottan jámbor emberként karakterizálom. Az exe facebook oldalán viszont egy parasztképű fiatal tenyész tehén pózol filléres életbölcsességekkel díszítve. Bízom az előítéleteimben. Hogy a francba ülhet fel az a majom bárminek amit előadott neki a némber? Nem volt még barátnője? Nem tudja mekkora szarkeverők tudnak lenni? Nekiáll "vadászni" az évekkel ezelőtti barátjára a csajnak, és azt is így, ilyen primitív és alpári teszi. Beszarás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Mi a baj a krav magával?
davemayer
Kimondottan agresszív stílusnak tartom, ahol az önreflexió és a harcművészetek mentális oldala háttérbe szorul. Az utcai keménygyerekek nem karatét és kung fu-t művelnek, hanem kick boxot vagy chrav magát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak en latom ugy, hogy a borton koszt mellett es a kox hianyaban kicsit osszeesett gyurmas "baratunk"?





Szerkesztette: undisputedly