Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Utálok festeni. Főleg egyedül.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
BGY TE HÜLYE TAJPARASZT
ThundersNFL
csak félt, hogy bezár a kaszinó, de ezt így mégsem mondhatta ki élő adásban
slowmotion
Az a kaszinó aminek van nyitvatartása az nem is kaszinó

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
BGY TE HÜLYE TAJPARASZT
ThundersNFL
csak félt, hogy bezár a kaszinó, de ezt így mégsem mondhatta ki élő adásban
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
BGY TE HÜLYE TAJPARASZT

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 715 — a new hope (again)
Nekem most házfelújításnál pl a napi bankkártya limit elég para a költségek, alapanyagok árai miatt, viszont a bankomnál a kp fiókbsn való felvétele meg szinte ingyenes.

Most több kp-t költök, mert egyszerűbb mint a kártyalimitet állítgatni. Túl nagyra meg biztonsági okokból azért nem merem emeltetni, hátha lenyúlják.

Az utalás is drágább, kb 40ezret spóroltam eddig a kp-zással.
Willie Parker
Én is építkezek/felújítok éppen és ebben az iparágban a kp sokkal hasznosabb és olcsóbb megoldás mint a kártya vagy az utalás 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
En csak paypassel fizetek, ahol meg nem lehet onnan lopok 😀
Borbinho
Settenkedő te vagy az?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Fater is eléggé sérelmezi ezt a 90 napos dolgot, meg a cserét is elég nehezen élte meg, mert volt olyan felvétele, amit rendszeresen visszanézett (pl. 2016os BL elődöntő BM-Atletico, amin együtt voltunk ott), és így bukta, én meg magyar nyelven sehol sem találom neki 😕
csebi
Unokatesómnak volt ez nagy baja, mert felvette még anno az espn americaról a régi mnf-kat (köztük a legelsőt pl) aztán bukta így mindet 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Nekem most házfelújításnál pl a napi bankkártya limit elég para a költségek, alapanyagok árai miatt, viszont a bankomnál a kp fiókbsn való felvétele meg szinte ingyenes.

Most több kp-t költök, mert egyszerűbb mint a kártyalimitet állítgatni. Túl nagyra meg biztonsági okokból azért nem merem emeltetni, hátha lenyúlják.

Az utalás is drágább, kb 40ezret spóroltam eddig a kp-zással.
Willie Parker
Es a limitezes is penzbe kerulne gondolom
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nekem most házfelújításnál pl a napi bankkártya limit elég para a költségek, alapanyagok árai miatt, viszont a bankomnál a kp fiókbsn való felvétele meg szinte ingyenes.

Most több kp-t költök, mert egyszerűbb mint a kártyalimitet állítgatni. Túl nagyra meg biztonsági okokból azért nem merem emeltetni, hátha lenyúlják.

Az utalás is drágább, kb 40ezret spóroltam eddig a kp-zással.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Én kb mindent hitelkártyával fizetek, többtízezer forintot kapok vissza a forgalom utan decemberben az éves elszámolásnál.Abból szoktam karira ajandékokat venni de mindig van nálam kp is. De ja lúzer pöcs vagyok ..
gordon
A hitelkartya nagy biznisz.anno a citinel adtak repjegyet a kartya melle.kivalasztottuk a legdragabbat majd 1 ev utan lemondtuk.kb ingyen volt😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Mindenkinek megvannak azok a koltsegei amit csak kpvel tud fizetni, de senki nem fogja leirni mik azok 😀

| Es nyilvan mind tudjuk mik azok 😀 |
Borbinho
kurvák koko borbély?
briareos
vagy úgy nagyjából bármilyen szolgáltatás, amit nem nagyobb cég nyújt.
deyell
nemtom, én most csináltattam redőnyt és nem tűnt nagy cégnek, de simán tudtam utalni nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 661
Mindenkinek megvannak azok a koltsegei amit csak kpvel tud fizetni, de senki nem fogja leirni mik azok 😀

| Es nyilvan mind tudjuk mik azok 😀 |
Borbinho
kurvák koko borbély?
briareos
vagy úgy nagyjából bármilyen szolgáltatás, amit nem nagyobb cég nyújt.

choose life
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 246 — Je suis kobranadrág
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Sobri Jóska
Mondjuk azok valóban igazi balfaszok lehetnek, akik lassabban fizetnek kártyával, mint KP-val. Főleg mióta a limitek feltolásával, már nagyrészt PIN-t sem kell nyomkodni.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En csak paypassel fizetek, ahol meg nem lehet onnan lopok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én kb mindent hitelkártyával fizetek, többtízezer forintot kapok vissza a forgalom utan decemberben az éves elszámolásnál.Abból szoktam karira ajandékokat venni de mindig van nálam kp is. De ja lúzer pöcs vagyok ..
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Mindenkinek megvannak azok a koltsegei amit csak kpvel tud fizetni, de senki nem fogja leirni mik azok 😀

| Es nyilvan mind tudjuk mik azok 😀 |
Borbinho
kurvák koko borbély?

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenkinek megvannak azok a koltsegei amit csak kpvel tud fizetni, de senki nem fogja leirni mik azok 😀

| Es nyilvan mind tudjuk mik azok 😀 |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.
eaglesmcnabb
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Az igaz, hogy életkorom miatt én már nem sietek (mondjuk ez vagy 20 éve így van) és a plusz 10-20 mp balfaszkodása hidegen hagy. A nyuggeré is.
Már rég kiégetett aggyal valami lobotómia utáni rehabon lennék, ha a rengeteg agyhalott hülyeségén triggerelném magam.
Sobri Jóska
95%-ban kártyával fizetek, mégse hiszem h lúzer pöcs lennék, vagy nem lenne pénzem, sőt. Hordok magamnál kpt mert adom amit Sobri mond, hogy vannak szituk ahol kp dukál, de az meg nem azok a cimletek amikkel a boltban kifizetek egy kólát meg rágót.
aprót sose hordok, nem is kérem vissza.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.
eaglesmcnabb
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Az igaz, hogy életkorom miatt én már nem sietek (mondjuk ez vagy 20 éve így van) és a plusz 10-20 mp balfaszkodása hidegen hagy. A nyuggeré is.
Már rég kiégetett aggyal valami lobotómia utáni rehabon lennék, ha a rengeteg agyhalott hülyeségén triggerelném magam.
Sobri Jóska
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?
Negritis
Engem a készpénz higiéniai okokból zavar, de rettenetesen. Annak idején, mikor boltban dolgoztam, és jöttek a legalja igénytelen emberek a gyűrött, koszos, nedves pénzeikkel fizetni, hát nem egyszer a hányinger kerülgetett. Az évek alatt annyi ilyet láttam, hogy ma már ha csak tehetem, bankkártyával fizetek, és kizárólag akkor fizetek kp-vel, ha nem lehet kártyával. Nagyságrendekkel kevésbé undorító a terminált nyomkodni, ha kell, mint a pénzt fogdosni.
Mikey
Nemtom Sobri, szerintem a kártyás fizetéssel annyira nincs probléma.
Boltban már úgyis ki van készítve a kártya, szóval az csak egy csippantás és nem kell számolgatni.
Ahol meg ütögetni kell, ott is az a max. 10-20 mp, ami elfogadható, mégha sietek is.

Mikey: Engem a kp nem csak higiéniai okból zavar, hanem már amúgy is.
Egyszerűbb csak egy kártyát hurcolászni magammal, minthogy állandóan legyen nálam pénztárca vagy kp a zsebben.
Strandon is sokkal kényelmesebb.

Az igazi kánaán egy olyan óra vagy kézre csapható eszköz lenne, ami tartalmazza a személyi adataid, bankkártyád, telefonod, mindent is.... igaz, ez a hackerek kánaánja is lenne 😀
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Értsétek már Sobrit, a prostik mellei között lehúzva nem csippan le a kártyája, kell neki a kp. 😀
somoskovig
pedig köztük is van már olyan aki fogad el kártyát 😉
Negritis
Régebben volt, aki elfogadott Erzsébet utalványt is... elvégre az is pénz vmilyen formában.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 755
Amikor először voltam Stockholmban, beültem egy random étterembe és naivan megkérdeztem, hogy itt tudok-e kártyával fizetni. A válaszra nem számítottam, de kifejezetten tetszik az irány: itt csak kártyával lehet fizetni.
Nem véletlen halad itthon sem a szabályozás afelé, hogy lehetővé kell tenni a kártyás fizetést.
Vito
Mondjuk a svédek extra durvák, asszem valami 1% alatt van a kp aránya a teljes pénzforgalomból.
somoskovig
Norvégok ugyanez.
empty taxi
Albániában fél napot kavirnyáztunk, mire találtunk olyan működő gépet amiből pénzt tudtunk csiholni.
/nem a tengerpartról beszélünk/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?
Negritis
Covid ellen oltva vagyok, megfelelő az antitestszámom is, a pandémia előtt nem igazán tartottam halálos vírusoktól, az elmúlt 20 évben 1-2 vírusfertőzésem volt mindösszesen, azok se papírpénztől.
Sobri Jóska
és amíg otthon voltál beoltatlanul, és kaját rendeltél KP-val fizettél a futárnak?
eaglesmcnabb
Wolton rendeltem. Ott levonja előre.
(Kifli.hu, Tesco detto.)
Futárral nem is találkoztam, letette ahova mondtam.

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?
Negritis
Covid ellen oltva vagyok, megfelelő az antitestszámom is, a pandémia előtt nem igazán tartottam halálos vírusoktól, az elmúlt 20 évben 1-2 vírusfertőzésem volt mindösszesen, azok se papírpénztől.
Sobri Jóska
és amíg otthon voltál beoltatlanul, és kaját rendeltél KP-val fizettél a futárnak?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Amikor először voltam Stockholmban, beültem egy random étterembe és naivan megkérdeztem, hogy itt tudok-e kártyával fizetni. A válaszra nem számítottam, de kifejezetten tetszik az irány: itt csak kártyával lehet fizetni.
Nem véletlen halad itthon sem a szabályozás afelé, hogy lehetővé kell tenni a kártyás fizetést.
Vito
Mondjuk a svédek extra durvák, asszem valami 1% alatt van a kp aránya a teljes pénzforgalomból.
somoskovig
Norvégok ugyanez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?
Negritis
Covid ellen oltva vagyok, megfelelő az antitestszámom is, a pandémia előtt nem igazán tartottam halálos vírusoktól, az elmúlt 20 évben 1-2 vírusfertőzésem volt mindösszesen, azok se papírpénztől.