Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Annyira bizarr, hogy én magam alig hiszem el... Ilyenek járnak köztünk.

Mivel kevés futárunk van, főnököm (a tulaj) is beállt tegnap. Pont legutolsó címét vitte ki, 1 db hawaii pizza. Csörög, átadja, a vevő köszöni szépen, aztán megkérdezi hogy xy futár dolgozik-e és mikor. Kérdi főnököm, hogy miért a kérdés. A vendég nem aprózza el, azt mondta MEG AKARJA ÖLNI. Visszajön a főnököm, mondja hogy ennek soha többet kaját, meg szólnunk kell xy futárnak. Ezen a ponton még rohadt bosszantó volt csak a dolog. Nem elég a meló okozta szopás, még random forróvérű vendégek akarják azt a szűk futár keretünket gyilkolászni?! Szerencsére emberünk ez az önjáraró trágyakupac nem hagyta annyiban a dolgot, nekiment a messengernek is. Ott ha nem is személyesen, de remekül dokumentálva megismételte a fenyegetést. Ezen a ponton kell elmondanom, hogy a futárunk egyáltalán nem is ismeri ezt a szemetet. Egy évekkel ezelőtti kapcsolata volt egy csajjal, aki összejött a fenyegetővel. A sötét ribanc besózta a lovagját valami ezer éves kamu sztorival, mire az, szerelmét bizonyítandó elkezdte zaklatni a futárunkat. Megírta neki többek közt, hogy tudja hol dolgozik, tudja hogy néz ki az autója, még fognak találkozni Pécsett és hogy kifilézné. Arra nem gondolt, hogy a rendőrség is tudja ő hol van. Ugyanis saját nevét használva, otthoni címre, saját telefonszámmal rendelte meg a hawaii pizzáját (pfuj), és rendes plebejus köcsögként a facebook oldala is nagyon informatív. 3 klikkelés alatt megoldottam a feladványt, barátnője szalagképén pont azzal a szar autóval pózolnak ami a ház előtt állt.

Mire leesett neki a tantusz, hogy a tettének milyen súlya van, eléggé beszart: főnökömnek 9 nem fogadott hívása volt mire a 10-et felvette. A gané arra szerette volna kérni, hogy ezt ne mondja el a futárnak. Főnököm (akiről a fenyegető még mindig azt hitte hogy ő is csak egy futár) mondta neki, hogy ehhez már késő, mert elmondta a diszpécsernek. Azért próbálkozik még: na jó, de lécci ne mondd el! Nyilvánvalóan nem érti mi a kimondott szó lényege. Következő lépésként engem keresett volna, de én akkor már eljöttem melóból, ezért a váltótársammal közölte, hogy "visszavenné amit mondott". Ezt később meghallva már szakadtam a kényszeres röhögéstől.

Futárunk persze másik melóhájóból azonnal ment a rendőrségre, ott tegnap két óra alatt nem került sorra, ma reggel ment vissza és jelentette fel a fenyegetőt. Még a rendőrök is csak röhögni tudtak a dolgon. Ennyire ostobán egy vad idegen embert halálosan megfenyeget, aztán visszaszívná? Mocskos proli szardarab, akinek annyi esze sincs hogy egy sötét picsa drámaelőadását a helyén tudja kezelni. Amúgy a faszbuk oldaláról azt is meg lehet tudni, hogy szereti a chrav magát. Komolyan: miféle nyomorék megy el pont chrav magázni a megannyi harcművészet közül?! Bántották suliban? Vagy csak a cigány vére diktálta? Ha épp úgy rendelt volna hogy a megfenyegetett futárunk viszi ki a gusztustalan hawaii pizzáját akkor megtámadta volna? Megölte volna ahogy mondta? Olyan jó lenne ha bebasznák a hűvösre, de attól tartok ez a bizarr, egyszerre kibaszott röhejes és szomorú történet egy felfüggesztett büntetésben csúcsosodhat ki.
gyeek
Most miért baj a hawaii pizza? Én szeretem 😊
Poént félretéve, ne csodálkozz, hisz erre a szintre lett levíve a kommunikáció és a felelősségre vonás felsőbb szinteken, ezért mindenki azt hiszi, hogy azt mond és úgy fenyegetőzik ahogy akar.
Nagyon sok ilyet amúgy csak az ment meg, hogy a megfenyegetett illető legyint egyet "hülye" címszóval és megy tovább, mert nem éri meg ezekkel foglalkozni.
Következménye lehet sokféle rongálás, amit a francnak van kedve jelentgetni, utánajárni, stb.

Amúgy meg egyre jobban érdekel az, hogy a csaj milyen sztorit adhatott be a csávónak, hogy ennyire magára vette a problémát és igazságot akar szolgáltatni...

Ja, és hol van a háttérben meghúzódó Gyurcsány-szál?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Mi a baj a krav magával?
davemayer
túl szofisztikált egy olyan valakinek, aki a zucca iskolájában végezte felsőfokú tanulmányait
slowmotion
amúgy az nem módszertan simán? már önálló harc művészetnek minősül?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
gyeek
Jól emlékszem az óvodában nekem is volt olyan, hogy megbántottam valakit, aztán "visszaszívtam" és így rendben volt. Hát van aki nem fog sosem felnőni...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 365 — Cowboys fan
Mi a baj a krav magával?
davemayer
túl szofisztikált egy olyan valakinek, aki a zucca iskolájában végezte felsőfokú tanulmányait
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Mi a baj a krav magával?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Annyira bizarr, hogy én magam alig hiszem el... Ilyenek járnak köztünk.

Mivel kevés futárunk van, főnököm (a tulaj) is beállt tegnap. Pont legutolsó címét vitte ki, 1 db hawaii pizza. Csörög, átadja, a vevő köszöni szépen, aztán megkérdezi hogy xy futár dolgozik-e és mikor. Kérdi főnököm, hogy miért a kérdés. A vendég nem aprózza el, azt mondta MEG AKARJA ÖLNI. Visszajön a főnököm, mondja hogy ennek soha többet kaját, meg szólnunk kell xy futárnak. Ezen a ponton még rohadt bosszantó volt csak a dolog. Nem elég a meló okozta szopás, még random forróvérű vendégek akarják azt a szűk futár keretünket gyilkolászni?! Szerencsére emberünk ez az önjáraró trágyakupac nem hagyta annyiban a dolgot, nekiment a messengernek is. Ott ha nem is személyesen, de remekül dokumentálva megismételte a fenyegetést. Ezen a ponton kell elmondanom, hogy a futárunk egyáltalán nem is ismeri ezt a szemetet. Egy évekkel ezelőtti kapcsolata volt egy csajjal, aki összejött a fenyegetővel. A sötét ribanc besózta a lovagját valami ezer éves kamu sztorival, mire az, szerelmét bizonyítandó elkezdte zaklatni a futárunkat. Megírta neki többek közt, hogy tudja hol dolgozik, tudja hogy néz ki az autója, még fognak találkozni Pécsett és hogy kifilézné. Arra nem gondolt, hogy a rendőrség is tudja ő hol van. Ugyanis saját nevét használva, otthoni címre, saját telefonszámmal rendelte meg a hawaii pizzáját (pfuj), és rendes plebejus köcsögként a facebook oldala is nagyon informatív. 3 klikkelés alatt megoldottam a feladványt, barátnője szalagképén pont azzal a szar autóval pózolnak ami a ház előtt állt.

Mire leesett neki a tantusz, hogy a tettének milyen súlya van, eléggé beszart: főnökömnek 9 nem fogadott hívása volt mire a 10-et felvette. A gané arra szerette volna kérni, hogy ezt ne mondja el a futárnak. Főnököm (akiről a fenyegető még mindig azt hitte hogy ő is csak egy futár) mondta neki, hogy ehhez már késő, mert elmondta a diszpécsernek. Azért próbálkozik még: na jó, de lécci ne mondd el! Nyilvánvalóan nem érti mi a kimondott szó lényege. Következő lépésként engem keresett volna, de én akkor már eljöttem melóból, ezért a váltótársammal közölte, hogy "visszavenné amit mondott". Ezt később meghallva már szakadtam a kényszeres röhögéstől.

Futárunk persze másik melóhájóból azonnal ment a rendőrségre, ott tegnap két óra alatt nem került sorra, ma reggel ment vissza és jelentette fel a fenyegetőt. Még a rendőrök is csak röhögni tudtak a dolgon. Ennyire ostobán egy vad idegen embert halálosan megfenyeget, aztán visszaszívná? Mocskos proli szardarab, akinek annyi esze sincs hogy egy sötét picsa drámaelőadását a helyén tudja kezelni. Amúgy a faszbuk oldaláról azt is meg lehet tudni, hogy szereti a chrav magát. Komolyan: miféle nyomorék megy el pont chrav magázni a megannyi harcművészet közül?! Bántották suliban? Vagy csak a cigány vére diktálta? Ha épp úgy rendelt volna hogy a megfenyegetett futárunk viszi ki a gusztustalan hawaii pizzáját akkor megtámadta volna? Megölte volna ahogy mondta? Olyan jó lenne ha bebasznák a hűvösre, de attól tartok ez a bizarr, egyszerre kibaszott röhejes és szomorú történet egy felfüggesztett büntetésben csúcsosodhat ki.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁
davemayer
én porszívózni utálok, annál fosabb nincs
Heisman
amúgy én azt szeretek. de Máltára vszeg veszek majd egyet, mert ott elég nagy por szokott lenni az építkezések miatt, meg az új helyen vszeg azért is, mert a tengerpartnál jön a szaharai homok néhanapján.
csebi
Én mosogatni szeretek.
warr_b
én is. mióta van mosogatógép.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁
davemayer
én porszívózni utálok, annál fosabb nincs
Heisman
amúgy én azt szeretek. de Máltára vszeg veszek majd egyet, mert ott elég nagy por szokott lenni az építkezések miatt, meg az új helyen vszeg azért is, mert a tengerpartnál jön a szaharai homok néhanapján.
csebi
Én mosogatni szeretek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁
davemayer
én porszívózni utálok, annál fosabb nincs
Heisman
amúgy én azt szeretek. de Máltára vszeg veszek majd egyet, mert ott elég nagy por szokott lenni az építkezések miatt, meg az új helyen vszeg azért is, mert a tengerpartnál jön a szaharai homok néhanapján.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁
davemayer
én porszívózni utálok, annál fosabb nincs
Heisman
jah de azt megoldja a robot porszívó 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁
davemayer
én porszívózni utálok, annál fosabb nincs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀
Negritis
Nem az a baj hogy foltos lesz hanem hogy téged az zavar... 😉 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
A könnyű vasalás titka egy jó vasaló és vasalódeszka. Ha mindkettőből veszel egy picit komolyabbat, már gyorsan megy az ingek, nadrágok vasalása, de egy szuperebb vasalóval (~35K HUF) meg egy nagyobb/szélesebb vasalódeszkával már gyorsan megvan az egész, főleg ha közbe gőzölögteted is.

Mondjuk még nem próbáltam, de ha még száradás közben vasalod meg a cuccodat, az még sokkal jobb is, mert nem kell a gőzöléssel szórakozni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣
warr_b
pont az a baj h esik és foltos lesz tőle 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀
Negritis
Miért, sivatagban laksz, nem esik az eső? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊
warr_b
én se vasalok, de mivel egyedül lakok így nekem kell ablakot mosni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
faszom az ablakmosásba, ha már
Negritis
Egyike azon kevés házimunkának, amit nem vagyok hajlandó megcsinálni. A másik a vasalás. Ezek asszonyra maradnak mindig 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
faszom az ablakmosásba, ha már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣
warr_b
hívj át egy havert, vegyél pár sört, kapcsold be az EB-meccset és jobb lesz 😉
Heisman
Próbaltam, nem akartak festeni a szemetek 🤣
warr_b
de a sört megitták volna, mi? 😀
Negritis
Ja, az tuti, aztán még fuvarozhattam is volna őket haza. 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣
warr_b
hívj át egy havert, vegyél pár sört, kapcsold be az EB-meccset és jobb lesz 😉
Heisman
Próbaltam, nem akartak festeni a szemetek 🤣
warr_b
de a sört megitták volna, mi? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣
warr_b
hívj át egy havert, vegyél pár sört, kapcsold be az EB-meccset és jobb lesz 😉
Heisman
Próbaltam, nem akartak festeni a szemetek 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣
warr_b
ne állj neki könyvet írni és arcszőrt igazítani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 366 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣
warr_b
hívj át egy havert, vegyél pár sört, kapcsold be az EB-meccset és jobb lesz 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor
csebi
Hatalmas szerencse. Egyéb épületes meglátás így vasárnapra? 🙄🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Utálok festeni. Főleg egyedül.
warr_b
Még jó h nem szobafestőnek mentél akkor

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.