Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
a befogadó oldal azért nem szereti, mert még a legkisebb összegből is levesz a bank és ráadásul a pénzt később kapja meg (egy nap), sőt nem is érzi úgy hogy megkapta, mert a bankszámlájára megy
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Amikor először voltam Stockholmban, beültem egy random étterembe és naivan megkérdeztem, hogy itt tudok-e kártyával fizetni. A válaszra nem számítottam, de kifejezetten tetszik az irány: itt csak kártyával lehet fizetni.
Nem véletlen halad itthon sem a szabályozás afelé, hogy lehetővé kell tenni a kártyás fizetést.
Vito
Mondjuk a svédek extra durvák, asszem valami 1% alatt van a kp aránya a teljes pénzforgalomból.
somoskovig
ugye ott van az hogy a csövesnek is van leolvasója 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Amikor először voltam Stockholmban, beültem egy random étterembe és naivan megkérdeztem, hogy itt tudok-e kártyával fizetni. A válaszra nem számítottam, de kifejezetten tetszik az irány: itt csak kártyával lehet fizetni.
Nem véletlen halad itthon sem a szabályozás afelé, hogy lehetővé kell tenni a kártyás fizetést.
Vito
Mondjuk a svédek extra durvák, asszem valami 1% alatt van a kp aránya a teljes pénzforgalomból.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.
eaglesmcnabb
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Az igaz, hogy életkorom miatt én már nem sietek (mondjuk ez vagy 20 éve így van) és a plusz 10-20 mp balfaszkodása hidegen hagy. A nyuggeré is.
Már rég kiégetett aggyal valami lobotómia utáni rehabon lennék, ha a rengeteg agyhalott hülyeségén triggerelném magam.
Sobri Jóska
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?
Negritis
Engem a készpénz higiéniai okokból zavar, de rettenetesen. Annak idején, mikor boltban dolgoztam, és jöttek a legalja igénytelen emberek a gyűrött, koszos, nedves pénzeikkel fizetni, hát nem egyszer a hányinger kerülgetett. Az évek alatt annyi ilyet láttam, hogy ma már ha csak tehetem, bankkártyával fizetek, és kizárólag akkor fizetek kp-vel, ha nem lehet kártyával. Nagyságrendekkel kevésbé undorító a terminált nyomkodni, ha kell, mint a pénzt fogdosni.
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Amikor először voltam Stockholmban, beültem egy random étterembe és naivan megkérdeztem, hogy itt tudok-e kártyával fizetni. A válaszra nem számítottam, de kifejezetten tetszik az irány: itt csak kártyával lehet fizetni.
Nem véletlen halad itthon sem a szabályozás afelé, hogy lehetővé kell tenni a kártyás fizetést.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.
eaglesmcnabb
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Az igaz, hogy életkorom miatt én már nem sietek (mondjuk ez vagy 20 éve így van) és a plusz 10-20 mp balfaszkodása hidegen hagy. A nyuggeré is.
Már rég kiégetett aggyal valami lobotómia utáni rehabon lennék, ha a rengeteg agyhalott hülyeségén triggerelném magam.
Sobri Jóska
és mi van azzal a kockázattal amit a covid és a kp hordoz magában? vagy bármilyen vírus?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.
eaglesmcnabb
A kártyás fizetés sokkal lassabb és kényelmetlenebb. Legalábbis abból kiindulva, amikor én fizetek kápéval, és amikor valami lúzer pöcs, akinek nincs pénze, és a kártyájával balfaszkodik.
Az igaz, hogy életkorom miatt én már nem sietek (mondjuk ez vagy 20 éve így van) és a plusz 10-20 mp balfaszkodása hidegen hagy. A nyuggeré is.
Már rég kiégetett aggyal valami lobotómia utáni rehabon lennék, ha a rengeteg agyhalott hülyeségén triggerelném magam.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Értsétek már Sobrit, a prostik mellei között lehúzva nem csippan le a kártyája, kell neki a kp. 😀
somoskovig
pedig köztük is van már olyan aki fogad el kártyát 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Értsétek már Sobrit, a prostik mellei között lehúzva nem csippan le a kártyája, kell neki a kp. 😀

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem meg módfelett gagyi dolog folyamatosan kp-zni, ha lehet fizetni kártyával is. (nyilván az is gagyi, ha nincs az embernél kp, mert soha sem tudni mikor szarik be a terminál, mert akkor elég nagy szopás otthagyni a telikosarat 😀, és amúgy sem tudni hogy mikor lehet rá szüksége az embernek. Nem mondom, ha pont van nálam annyi apró, akkor azzal fizetek, de mióta telefonnal is lehet fizetni, még a kártyát sem kell elővenni, elég feloldani a telefont, ami mindig kéznél van.

És amúgya fasz kivan hogy azért áll legtöbbször a sor bevásárláskor, mert a nyugger fél napig keresgéli azt a szájbavert KP-t. Persze a pénztárcát is fél percig halássza elő a banyatankból, mert akkor jut eszébe hogy a fizetéskor az is kelleni fog 😀 De ez már más téma.

Meglepő számomra, hogy a látszólag mindig pragmatikus Sobri elutasítja a sokkal gyorsabb és kényelmesebb fizetési módot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
ha ott van az a kurva terminál hogy lehet kártyával fizetni, akkor faszért kell nyafogni hogy 280ft-t kártyával fizetek?
Negritis
Mert módfelett gagyi dolog, biztos informatikus vagy. 😛
Eleve nem odaadni 300-t és nem kérni vissza 20-t pronyóság.
Arról nem is beszélve, hogy férfiatlan pénz nélkül mászkálni.
Én nem használok kártyát (csak online fizetésnél) és a pandémia előtt hetente megéltem olyan szitukat, amit csak kápéval lehetett menedzselni.
Megértem,hogy 2021-re sokan úgy szocializálódtak, hogy a plasztikkártya megbízható értékközvetítő, de az én tapasztalatom az, hogy nagyon nem mindig és nagyon nem mindenhol.
Sobri Jóska
Ezt elfogadom Sobri, de az, hogy mivel te öregebb vagy és így kezeled ettől még ez módfelett oldschool hozzáállás már.
Én igyekszem minél kevesebb dolgot magamnál tartani. Pl apró at all sosincs nálam.
Mondjuk azt adom, hogy legyen pénz nálam, de ha 280 Ft-os kártyás fizun hisztizik valszeg szomorú lesz akkor is ha 20000-esből kell visszaadnia.
Kivétel persze ha a terminál díjak miatt nyíg.
Egyébként sose használok KP-t mert minek, azért van a kártya, ráadásul még pénzt is kapok vissza a vásárlásból, ostoba lennék kp-zni.
Toca
Szerintem kártyával fizetni a boomer, oldschool dolog, te családos vagy, és mások a vásárlási szokásaid, de van rengeteg termék, szolgáltatás, élethelyzet amiért vagy ha akarnál se tudnál kártyával fizetni, vagy erősen körberöhögnének. Illetve sok olyan szitu van, amit szintén csak kápéval lehet menedzselni, és nem igényli a transzparenciát, de te ezekszerint ezekből már kimaradsz. A váratlanról vagy az impulzusvásárlásról nem is beszélve.
Vagyis ha a kiadásaid olyan helyeken, időpontokban, maximálisan tervezhetően zajlanak, ahol mindig van működő, technikailag kifogástalan terminál, és ekkora a bizodalmad akár a bankod, akár a kereskedő/szolgáltató iránt vagy az állandó és biztonságos közműszolgáltatások iránt (áram, net, stb.) akkor neked valóban optimális a kártyás fizetés.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Mondjuk azt adom, hogy legyen pénz nálam, de ha 280 Ft-os kártyás fizun hisztizik valszeg szomorú lesz akkor is ha 20000-esből kell visszaadnia.
Toca
nálam is van egy 5000es hogy legyen valami, de max annyi
pár havonta felveszek 19k-t v 29k-t és annyi, de rühellem is felhasználni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
ha ott van az a kurva terminál hogy lehet kártyával fizetni, akkor faszért kell nyafogni hogy 280ft-t kártyával fizetek?
Negritis
Mert módfelett gagyi dolog, biztos informatikus vagy. 😛
Eleve nem odaadni 300-t és nem kérni vissza 20-t pronyóság.
Arról nem is beszélve, hogy férfiatlan pénz nélkül mászkálni.
Én nem használok kártyát (csak online fizetésnél) és a pandémia előtt hetente megéltem olyan szitukat, amit csak kápéval lehetett menedzselni.
Megértem,hogy 2021-re sokan úgy szocializálódtak, hogy a plasztikkártya megbízható értékközvetítő, de az én tapasztalatom az, hogy nagyon nem mindig és nagyon nem mindenhol.
Sobri Jóska
Ezt elfogadom Sobri, de az, hogy mivel te öregebb vagy és így kezeled ettől még ez módfelett oldschool hozzáállás már.
Én igyekszem minél kevesebb dolgot magamnál tartani. Pl apró at all sosincs nálam.
Mondjuk azt adom, hogy legyen pénz nálam, de ha 280 Ft-os kártyás fizun hisztizik valszeg szomorú lesz akkor is ha 20000-esből kell visszaadnia.
Kivétel persze ha a terminál díjak miatt nyíg.
Egyébként sose használok KP-t mert minek, azért van a kártya, ráadásul még pénzt is kapok vissza a vásárlásból, ostoba lennék kp-zni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
ha ott van az a kurva terminál hogy lehet kártyával fizetni, akkor faszért kell nyafogni hogy 280ft-t kártyával fizetek?
Negritis
Mert módfelett gagyi dolog, biztos informatikus vagy. 😛
Eleve nem odaadni 300-t és nem kérni vissza 20-t pronyóság.
Arról nem is beszélve, hogy férfiatlan pénz nélkül mászkálni.
Én nem használok kártyát (csak online fizetésnél) és a pandémia előtt hetente megéltem olyan szitukat, amit csak kápéval lehetett menedzselni.
Megértem,hogy 2021-re sokan úgy szocializálódtak, hogy a plasztikkártya megbízható értékközvetítő, de az én tapasztalatom az, hogy nagyon nem mindig és nagyon nem mindenhol.
Sobri Jóska
nekem meg az a tapasztalatom hogy mindenhol lehet és boomer dolog hogy legyen nálam kp ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
ha ott van az a kurva terminál hogy lehet kártyával fizetni, akkor faszért kell nyafogni hogy 280ft-t kártyával fizetek?
Negritis
Mert módfelett gagyi dolog, biztos informatikus vagy. 😛
Eleve nem odaadni 300-t és nem kérni vissza 20-t pronyóság.
Arról nem is beszélve, hogy férfiatlan pénz nélkül mászkálni.
Én nem használok kártyát (csak online fizetésnél) és a pandémia előtt hetente megéltem olyan szitukat, amit csak kápéval lehetett menedzselni.
Megértem,hogy 2021-re sokan úgy szocializálódtak, hogy a plasztikkártya megbízható értékközvetítő, de az én tapasztalatom az, hogy nagyon nem mindig és nagyon nem mindenhol.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
ha ott van az a kurva terminál hogy lehet kártyával fizetni, akkor faszért kell nyafogni hogy 280ft-t kártyával fizetek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/belfold/2021/06/08/korhazi-rendszer-atalakitas-betegellatas-szuleszet/

Parádés ötletek, taps.
warr_b
 hvg.hu/itthon/20210608_meddosegi_kezeles_egeszsegugy_allami_beavatkozas

Delutan nem akartam belinkelni, de igazabol elfer ide ez is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2021/06/08/korhazi-rendszer-atalakitas-betegellatas-szuleszet/

Parádés ötletek, taps.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Fater is eléggé sérelmezi ezt a 90 napos dolgot, meg a cserét is elég nehezen élte meg, mert volt olyan felvétele, amit rendszeresen visszanézett (pl. 2016os BL elődöntő BM-Atletico, amin együtt voltunk ott), és így bukta, én meg magyar nyelven sehol sem találom neki 😕

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
gondoltam beteszem a make love-ba, de igazából csak kurva cinikus vagyok.

vodafone.

volt ugye eddig a upc, az ősrégi mediaboxszal, ami néha (a legrosszabbkor) lefagyott, de korrektul működött.
enter the vodafone, hozzák a kurva hiperszuper boxukat, ami a csúcstechnológia.
aha.
hát ez nem tud olyat, hogy rögzítesz egy akármilyen műsort, és közben nézel egy akármilyen másik műsort.

ez. olyat. nem. tud. a XXI. században.

az ősrégi upc-s szar, na az gond nélkül tudta.

ja, azt mondtam már, hogy olyan a mediabox, hogy lekapcsolom délután ötkor, de lefekvés előtt még látom, hogy már megint be van kapcsolva? (nem, nem nyúlt hozzá senki.) még szerencse, hogy nem pay-per-view rendszere van ennek a szarfos cégnek, különben már alájuk gyújtottam volna.
slowmotion
hétvégén (meg már többször) is akartam ide írni szintén a box miatt

a régi ciscoval mindent fel lehetett venni, amióta ez a szar van azóta a közmédia csatornáit nem, most is a forma2-t le kellett szednem, mert ütközött a motogp-vel és nem lehetett felvenni
az rtl klub csatornáit nem lehet tekerni, világ röheje, hogy a film+-on ha nézel egy másfél órás filmet, lesz belőle 2 a sok reklám miatt, gyakorlatilag ezzel terelve a torrent irányába
rossz, hogy 90 napig tartja a felvételt és ha eléri a limitet a winyó a régieket törli, szóval sorozatokat nem érdemes sokáig megtartani
ami jó, hogy ha átkapcsolsz pl egy sport1-re és látod, hogy gól volt, vissza tudod tekerni, a régin csak akkor tudtál ha azt is nézted
a felvételeket is meg tudod nézni bárhol, mert nem a boxon tárolódnak

viszont amit te írtál az működik nálam, simán veszünk fel valamit és nézünk mást, nem is értem ez nálad hogy nem működött, esetleg lehet tudni melyik adó?
NB2
Spektrum Home-ról vettünk volna fel (252), és az eggyel arrébbi csatornát néztük volna (251). Azt írta ez a szar, hogy akkor tudok másik csatornát nézni, ha van műsorvisszanéző funkció a másik csatornán.

Ja és a non plus ultra, pár hónapja egy Liverpool meccset vettem fel a kölöknek, pár nappal később nézte volna meg (=2, max 3), erre a box törölte a felvételt.

Persze lehet, hogy belenyúltunk megint a szarba, és a gyártási hibás vasat kaptuk meg, mint ahogy anno olyan home boxot (az a nagy fehér, dizájnos szar) küldtek, amin központból le volt tiltva a wireless, és a helpdesknek sem sikerült visszavarázsolnia rá. Csak akkor volt itthon elfekvőben egy router, és meg lehetett oldani házilag az 50 perces felesleges telefonálás után, de most nincs ilyen.

Nálam meg betelt a pohár végleg, akkor inkább szívok a szar Telekommal, legalább kevesebbet fizetek közüzemileg, és lesz több csatorna.

Vodafone meg szarjon sünt, vagy csináljon normális szolgáltatást.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
gondoltam beteszem a make love-ba, de igazából csak kurva cinikus vagyok.

vodafone.

volt ugye eddig a upc, az ősrégi mediaboxszal, ami néha (a legrosszabbkor) lefagyott, de korrektul működött.
enter the vodafone, hozzák a kurva hiperszuper boxukat, ami a csúcstechnológia.
aha.
hát ez nem tud olyat, hogy rögzítesz egy akármilyen műsort, és közben nézel egy akármilyen másik műsort.

ez. olyat. nem. tud. a XXI. században.

az ősrégi upc-s szar, na az gond nélkül tudta.

ja, azt mondtam már, hogy olyan a mediabox, hogy lekapcsolom délután ötkor, de lefekvés előtt még látom, hogy már megint be van kapcsolva? (nem, nem nyúlt hozzá senki.) még szerencse, hogy nem pay-per-view rendszere van ennek a szarfos cégnek, különben már alájuk gyújtottam volna.
slowmotion
gondolom külön kell fizetned azért hogy felvevős boxod legyen

engem az invitel to digi baszott fel mert az ótvar fos huawei modemet amit adnak amíg invitel volt szépen tudtam állítgatni ahogy akarom hogy menjen mint wifi a vendégeknek de a rendes routerem az másik wifi volt amit én használok egyedül

nah jött a digi rábaszott egy custom firmwaret és innentől csak ők férnek hozzá
yay ...
Negritis
Fizetek is. De már nem sokáig.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fogalmam sincs hogy kell felvenni ezzel a szarral (vodafone), mert soha nem próbáltam se a régivel se az újjal, de nem is volt rá szükségem soha, mert az adók 90%-át vissza lehet nézni egy hétig.
Szóval akár ez is egy opció lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 583 — nabege2@yahoo.com
gondoltam beteszem a make love-ba, de igazából csak kurva cinikus vagyok.

vodafone.

volt ugye eddig a upc, az ősrégi mediaboxszal, ami néha (a legrosszabbkor) lefagyott, de korrektul működött.
enter the vodafone, hozzák a kurva hiperszuper boxukat, ami a csúcstechnológia.
aha.
hát ez nem tud olyat, hogy rögzítesz egy akármilyen műsort, és közben nézel egy akármilyen másik műsort.

ez. olyat. nem. tud. a XXI. században.

az ősrégi upc-s szar, na az gond nélkül tudta.

ja, azt mondtam már, hogy olyan a mediabox, hogy lekapcsolom délután ötkor, de lefekvés előtt még látom, hogy már megint be van kapcsolva? (nem, nem nyúlt hozzá senki.) még szerencse, hogy nem pay-per-view rendszere van ennek a szarfos cégnek, különben már alájuk gyújtottam volna.
slowmotion
hétvégén (meg már többször) is akartam ide írni szintén a box miatt

a régi ciscoval mindent fel lehetett venni, amióta ez a szar van azóta a közmédia csatornáit nem, most is a forma2-t le kellett szednem, mert ütközött a motogp-vel és nem lehetett felvenni
az rtl klub csatornáit nem lehet tekerni, világ röheje, hogy a film+-on ha nézel egy másfél órás filmet, lesz belőle 2 a sok reklám miatt, gyakorlatilag ezzel terelve a torrent irányába
rossz, hogy 90 napig tartja a felvételt és ha eléri a limitet a winyó a régieket törli, szóval sorozatokat nem érdemes sokáig megtartani
ami jó, hogy ha átkapcsolsz pl egy sport1-re és látod, hogy gól volt, vissza tudod tekerni, a régin csak akkor tudtál ha azt is nézted
a felvételeket is meg tudod nézni bárhol, mert nem a boxon tárolódnak

viszont amit te írtál az működik nálam, simán veszünk fel valamit és nézünk mást, nem is értem ez nálad hogy nem működött, esetleg lehet tudni melyik adó?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
gondoltam beteszem a make love-ba, de igazából csak kurva cinikus vagyok.

vodafone.

volt ugye eddig a upc, az ősrégi mediaboxszal, ami néha (a legrosszabbkor) lefagyott, de korrektul működött.
enter the vodafone, hozzák a kurva hiperszuper boxukat, ami a csúcstechnológia.
aha.
hát ez nem tud olyat, hogy rögzítesz egy akármilyen műsort, és közben nézel egy akármilyen másik műsort.

ez. olyat. nem. tud. a XXI. században.

az ősrégi upc-s szar, na az gond nélkül tudta.

ja, azt mondtam már, hogy olyan a mediabox, hogy lekapcsolom délután ötkor, de lefekvés előtt még látom, hogy már megint be van kapcsolva? (nem, nem nyúlt hozzá senki.) még szerencse, hogy nem pay-per-view rendszere van ennek a szarfos cégnek, különben már alájuk gyújtottam volna.
slowmotion
gondolom külön kell fizetned azért hogy felvevős boxod legyen

engem az invitel to digi baszott fel mert az ótvar fos huawei modemet amit adnak amíg invitel volt szépen tudtam állítgatni ahogy akarom hogy menjen mint wifi a vendégeknek de a rendes routerem az másik wifi volt amit én használok egyedül

nah jött a digi rábaszott egy custom firmwaret és innentől csak ők férnek hozzá
yay ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 367 — Cowboys fan
gondoltam beteszem a make love-ba, de igazából csak kurva cinikus vagyok.

vodafone.

volt ugye eddig a upc, az ősrégi mediaboxszal, ami néha (a legrosszabbkor) lefagyott, de korrektul működött.
enter the vodafone, hozzák a kurva hiperszuper boxukat, ami a csúcstechnológia.
aha.
hát ez nem tud olyat, hogy rögzítesz egy akármilyen műsort, és közben nézel egy akármilyen másik műsort.

ez. olyat. nem. tud. a XXI. században.

az ősrégi upc-s szar, na az gond nélkül tudta.

ja, azt mondtam már, hogy olyan a mediabox, hogy lekapcsolom délután ötkor, de lefekvés előtt még látom, hogy már megint be van kapcsolva? (nem, nem nyúlt hozzá senki.) még szerencse, hogy nem pay-per-view rendszere van ennek a szarfos cégnek, különben már alájuk gyújtottam volna.