Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Szerintem ennek a számnak itt a helye. 😀


Szerkesztette: xrace77
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Vác-Deákvár régióban 1,5 hete megpusztulunk az alergiától.
Az önkormányzati zöldterületek kb. 90%-án derékig érő burjánzó, virágzó gaz.
Dolgozó közmunkást, hangos gépeket egy hónapja nem láttam, hallottam 😕
Ott tartok, hogy kiveszek egy nap szabit, kibérelek egy gépet, és legalább az utca közvetlen környezetét letúrom...
clbass
Itt meg állandoan nyírják amikor napközben pihenni akarok.
Bazzani
Itt is kizárólag délben bírnak nekiállni a nyomoronc kis traktorokkal.
Esetleg szombat reggel fél 8-kor.
warr_b
nállunk vanety kertéc, Ferencatya, ma annyira kiborított mindenkit, hogy szülinapjára megfogjuk ráhevederezünk egykettőötvenes benzinmotort kipufogó nélkül, azt hátharájön hogy miakurvapicsának kell állandóan rötyögtetni a szarokat

... ma a fűkaszával levágott füvet fujkálta a lombbaszással a betonon...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Vác-Deákvár régióban 1,5 hete megpusztulunk az alergiától.
Az önkormányzati zöldterületek kb. 90%-án derékig érő burjánzó, virágzó gaz.
Dolgozó közmunkást, hangos gépeket egy hónapja nem láttam, hallottam 😕
Ott tartok, hogy kiveszek egy nap szabit, kibérelek egy gépet, és legalább az utca közvetlen környezetét letúrom...
clbass
Itt meg állandoan nyírják amikor napközben pihenni akarok.
Bazzani
Itt is kizárólag délben bírnak nekiállni a nyomoronc kis traktorokkal.
Esetleg szombat reggel fél 8-kor.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vác-Deákvár régióban 1,5 hete megpusztulunk az alergiától.
Az önkormányzati zöldterületek kb. 90%-án derékig érő burjánzó, virágzó gaz.
Dolgozó közmunkást, hangos gépeket egy hónapja nem láttam, hallottam 😕
Ott tartok, hogy kiveszek egy nap szabit, kibérelek egy gépet, és legalább az utca közvetlen környezetét letúrom...
clbass
Itt meg állandoan nyírják amikor napközben pihenni akarok.

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 367 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nekem azzal van a faszom ki hogy a rasszizmusra az ellenrasszizmus a válasz.
De akkor már megosztok egy történetet. Egyik itt fontos kiemelni hogy afrikai a történet szempontjából ismerősömnek amikor találkoztam vele mondtam hogy “It’s Race Week”. Furcsán nézett rám, és mondta hogy ez most azért van mert fekete? Mondom nem, azért mert tudom hogy szereti a Forma-1-et 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
 apnews.com/article/pa-state-wire-race-and-ethnicity-health-nfl-sports-205b304c0c3724532d74fc54e58b4d1d

De ugye feher europaikent itt sokan jobban tudjak, hogy nincs rendszerszintu rasszizmus 😊
Borbinho
Lol- miert nem linkeled be azt is, hogy a minap az Uber es hasonlo nagyvallalatok peren kivul kellett megegyezzenek Arizona allammal, mert a feketeken kivul minden mas borszinu embernek a szolgaltatasahoz plusz dijat kellett felszamitani? 😉

Vagy miert nem emlited meg, hogy arrol cikkeztek nemreg, hogy egy koreai ex nfl jatekost es edzot nem vettek fel a kosebbsegi kvotara, mert nem a “megfelelo kisebbseg”?

Vagy azt, hogy a Miami-ban lr napja elkovetett tomeglovoldozes 25 sebesulttel es tobb halottal csak addig volt a hirekben amig ki nem derult, hogy az elkovetok feketek?

Vagy, hogy Chicago polgarmestere fehereknek nem akart interjut adni az elozo heten? 😉

Nem kell megvalaszolni, mind tudjuk miert 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Ehh, akármikor jövök ide, senki sincs aki csak úgy simán gyűlölködne, mint ahogy a topic címe írja... így meg egyedül gyűlölködni unalmas...
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Show me your true colors...

Nem szamitottam masra 😊
Borbinho
Neked meg ez a vesszőparipád, mások is erre számítanak. Azon egy picit csodálkozom, hogy úgy érzem neked szarul esik amikor én azt mondom, hogy szarok a BLM mozgalomra. Itthon Magyarországon semmi értelmét nem látom annak, hogy bárki beleálljon ebbe, mezei tetszelgés, bizonyos esetben akár provokáció. Twitterkrácia, cancel culture? A hanyatló nyugat ópiuma. Lajstromozhatnád szó szerint az összes kizárólag fekete rendőri áldozatot, simán eltörpül ez a bolondéria a világban más etnikai és kulturális elnyomáshoz képest, ujguroktól kurdokon át a dél-afrikai bosszúig, de a médiafókusznak köszönhetően te a BLM zászlaját tűzted ki magadnak. Legalább azon ne csodálkozz, hogy nem mindenkit hat meg a feketék problémája az USÁban.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Show me your true colors...

Nem szamitottam masra 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 apnews.com/article/pa-state-wire-race-and-ethnicity-health-nfl-sports-205b304c0c3724532d74fc54e58b4d1d

De ugye feher europaikent itt sokan jobban tudjak, hogy nincs rendszerszintu rasszizmus 😊
Borbinho
De, van. Öcsémet Angliában háttérbe szorítják 10 éves menedzseri tapasztalattal ha meglátnak egy fekete nőt. Egyébként meg itt van Ken Jenkins NFL karrierje, az ő felesége ugyebár a fáklyavivője ennek a mozgalomnak. Fekete-imádó Karen.

 www.nfl.com/players/ken-jenkins/stats/career
gyeek
De tudod, ahogy a BLM-ben is csak a fekete életek számítanak, így a rasszizmus is csak akkor rasszizmus, a hátrányos megkülönböztetés is csak akkor hátrányos megkülönböztetés, ha feketék ellen irányul.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
 apnews.com/article/pa-state-wire-race-and-ethnicity-health-nfl-sports-205b304c0c3724532d74fc54e58b4d1d

De ugye feher europaikent itt sokan jobban tudjak, hogy nincs rendszerszintu rasszizmus 😊
Borbinho
De, van. Öcsémet Angliában háttérbe szorítják 10 éves menedzseri tapasztalattal ha meglátnak egy fekete nőt. Egyébként meg itt van Ken Jenkins NFL karrierje, az ő felesége ugyebár a fáklyavivője ennek a mozgalomnak. Fekete-imádó Karen.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/qjqrj8nwpmf60blpkptj
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 apnews.com/article/pa-state-wire-race-and-ethnicity-health-nfl-sports-205b304c0c3724532d74fc54e58b4d1d

De ugye feher europaikent itt sokan jobban tudjak, hogy nincs rendszerszintu rasszizmus 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
 index.hu/kulfold/2021/06/02/sullyedni-kezdett-a-hajo-sri-lankanal/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 756
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
 telex.hu/belfold/2021/05/31/megduplazodott-a-kormanyzati-felso-vezetok-es-miniszteriumi-dolgozok-szama

Vízfej...ja
gordon
Jelenlegi formájukban teljesen szükségesek és produktívak, önálló döntéseket hoznak ahogy egy minisztériumban szokás.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Vác-Deákvár régióban 1,5 hete megpusztulunk az alergiától.
Az önkormányzati zöldterületek kb. 90%-án derékig érő burjánzó, virágzó gaz.
Dolgozó közmunkást, hangos gépeket egy hónapja nem láttam, hallottam 😕
Ott tartok, hogy kiveszek egy nap szabit, kibérelek egy gépet, és legalább az utca közvetlen környezetét letúrom...
clbass
aztán majd kapod a bírságot birtokháborításért

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Vác-Deákvár régióban 1,5 hete megpusztulunk az alergiától.
Az önkormányzati zöldterületek kb. 90%-án derékig érő burjánzó, virágzó gaz.
Dolgozó közmunkást, hangos gépeket egy hónapja nem láttam, hallottam 😕
Ott tartok, hogy kiveszek egy nap szabit, kibérelek egy gépet, és legalább az utca közvetlen környezetét letúrom...
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 207
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
 telex.hu/belfold/2021/05/31/megduplazodott-a-kormanyzati-felso-vezetok-es-miniszteriumi-dolgozok-szama

Vízfej...ja
gordon
Bürokráciacsökkentés.
warr_b
A bürokrácia felcsökkent 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
 telex.hu/belfold/2021/05/31/megduplazodott-a-kormanyzati-felso-vezetok-es-miniszteriumi-dolgozok-szama

Vízfej...ja
gordon
Bürokráciacsökkentés.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
 telex.hu/belfold/2021/05/31/megduplazodott-a-kormanyzati-felso-vezetok-es-miniszteriumi-dolgozok-szama

Vízfej...ja
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
Könnyű tönkretenni, pénzügyileg ellehetetleníteni majd azt h mondani h nincs szükség rá ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 837 — Bla, bla, bla
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
Elbalfaszkodták? Hát, Dézsiék biztos nem! Inkább ellehetelenítették Őket. Iszonyat pénz folyt itt be, rengeteg cégtől, de elvették... Annak idején még az mszp-s Balogh Jóska idején volt itt ekkora elégedettség a Polgival. Dézsi ki is tüntette a városért tett munkájáért. Ilyet is lehet, de a mai ellenzék már vállalhatatlan. Na mindegy, sose lesz jobb ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 947
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.
Sobri Jóska
Ebben az országban minden felesleges amit nem a Fidesz Viktor irányít vagy nem parancsvégrehajtó.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Ez szépen rezonál arra, hogy az önkormányzatok, mint közigazgatási egységek, teljesen feleslegesek jelenlegi formájukban.
Szinte semmi feladatuk már, de haszontalan vízfejként azt is elbalfaszkodják.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kormányunk családpolitikájaba vajon, hogy fér bele az a trend, hogy sorra vonja össze az óvodai csoportokat, ezzel együtt pedig küldi el az Óvónőket!?
nagir
Ez az óvodaösszevonósdi már nagyon régóta húzódó terv, szerintem legalább 10 éve napirenden van...
Az óvónőket meg nem kell küldeni, mennek azok maguktól is.
warr_b
De milyen összevonósdi... . nálunk kb 120% s telítettség van, és most épül egy új 5 csoport szobával, és az is tele lesz... mondjuk ez agglomeráció... egyébként ja sajnos mennek maguktól is...
dande
Nem úgy összevonósdi, hogy egy épületbe jár többszáz gyerek, akik addig 5 különböző oviba jártak 😊
Intézményileg, vezetőségileg lesznek (még jobban) összevonva). Egy vezető alatt mondjuk 4-5 óvoda, tagintézményi rendszerben.
warr_b
Ja ok, ez viszont itt már régóta így van. Viszont abból amit Nagir írt nem erre következtettem.
dande
Eddig 18-20 gyerek járt egy csoportba, jövőre 25-28 fog, ma mondta az Óvónő. Tavaly végzett, aranyos, kedves... Ma megmondták Neki, mivel Ő jött utoljára, csá!! Nem a miénk az egyetlen ovi ahol ez lesz Győrben. Már tavaly is volt ilyen a környéken mostanra a miénket is elérte. Kormány rendeletre hivatkozva!!!
nagir
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Győrben?????? Akkor mi van máshol..... valóban szánalmas... ...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 724 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kormányunk családpolitikájaba vajon, hogy fér bele az a trend, hogy sorra vonja össze az óvodai csoportokat, ezzel együtt pedig küldi el az Óvónőket!?
nagir
Ez az óvodaösszevonósdi már nagyon régóta húzódó terv, szerintem legalább 10 éve napirenden van...
Az óvónőket meg nem kell küldeni, mennek azok maguktól is.
warr_b
De milyen összevonósdi... . nálunk kb 120% s telítettség van, és most épül egy új 5 csoport szobával, és az is tele lesz... mondjuk ez agglomeráció... egyébként ja sajnos mennek maguktól is...
dande
Nem úgy összevonósdi, hogy egy épületbe jár többszáz gyerek, akik addig 5 különböző oviba jártak 😊
Intézményileg, vezetőségileg lesznek (még jobban) összevonva). Egy vezető alatt mondjuk 4-5 óvoda, tagintézményi rendszerben.
warr_b
Ja ok, ez viszont itt már régóta így van. Viszont abból amit Nagir írt nem erre következtettem.
dande
Eddig 18-20 gyerek járt egy csoportba, jövőre 25-28 fog, ma mondta az Óvónő. Tavaly végzett, aranyos, kedves... Ma megmondták Neki, mivel Ő jött utoljára, csá!! Nem a miénk az egyetlen ovi ahol ez lesz Győrben. Már tavaly is volt ilyen a környéken mostanra a miénket is elérte. Kormány rendeletre hivatkozva!!!
nagir
Kis város Győr ahhoz, hogy ne tudjam meg azt amit akarok:
Ismerős Hölgy az Önkormányzat Pénzügyi Osztályán dolgozik. Összefutottunk, rákérdeztem, mit tud!? A válasz nem lepett meg: Nincs pénz az Óvónők fizetésre, így a 20% munkavinyonyát megszüntetik még júniusban...🤬
nagir
Borkai elmulatta?
Szánalom amúgy. Gondolom az önkormányzattól egyetlen embert sem küldenek el 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta