NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája.
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.
Sobri Jóska
Nem, nagyon nem arról. Illetve, ha így gondolod akkor valóban nem érted, érzed.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Sobri tiltását én sem támogatom, még ha az elmúlt hetekben tényleg túltolta egy kissé megint. Kiugrott szadeszosként írogatott kormánydicsérő tirádái nagy részét nem kell komolyan venni. Rengeteg dologban (fél)igaza van, ami veszélyes.

Diverdokival kapcsolatban a nyilvánvaló szomorúság mellett neheztelést is érzek. Doki olyan ez, mintha egy két renitens nebuló miatt otthagyod az érettségiző osztályodat. Különben is, szezon van. Majd februárban lehet kicsit elvonulni...😊

Sobri és diverdoc nélkül nem ugyanolyan ez a fórum, Sanya meg úgysem tűnik el.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértis". Össze tudtál te veszni Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
topin
Szerintem ezt nem jó elbagatellizálni. Nem jut hirtelen jobb jelző eszembe, de ennek (és a GDPR-nak) a hiánya eléggé "balkáni" helyzet. Inkább szorgalmazzuk, hogy új funkciók helyett ezt készítsék el az üzemeltetők legelőször ha lesz idejük.
peterk2005
Nem bagatellizaltam. Erdekelt. Csak nem raktam emojit.
topin
Sobri írta, hogy nincs olyan hozzászólása, ami "ne felelne meg a fórumszabályzatnak". Ezek szerint nem tévedett.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
,mert a legtöbb esetben olyan dolgokat ir, ami egy másik szempontból, vagy megvilágitásból tálalja a dolgokat. Remélem a fórum nem a saját kis véleménybuborékjában akar élni, ahol együtt helyeselhetünk, hogy mennyire szar minden.
Wester
- nem hagyja hogy másé legyen az utolsó szó
Igor
Ez fura. Két vitánkban is anno enyém volt az utolsó szó, amit meg is jegyeztem, hogy váó. Ehhez annyi kellett, hogy az én kommentemnél elfogyott minden érv itt is, ott is. Nem firtatta tovább.

Az a helyzet, hogy, amit már leírtak sokan, teljesen egyértelmű volt, hogy ez lesz, mert gyakorlatilag ugyanazt művelték jó páran a focis topikokon kívüliekben, mint, amit nagyban a kormány, csak másik oldalról. Mindenhova beszivárogtak ezekkel az idegesítő politikai kommentekkel. Állandóan.

Aztán kapott szembe mindenki egy ellenvéleményt szerencsére, mely sokszor helyes, sokszor helytelen, sokszor meg csak ténymegállapító volt, sokszor pedig még nagyban egyet is értett a többséggel. Nem is tetszett. Szomorú látni, hogy ideáig eszkalálódik egy focis fórumon a politika. Igazán új felhasználó csalogató mindenhol ezt látni. Január előtt csak az egyéb politikai fikázás ment. Pedig én is napestig tudnám szidni, rühellem, de ami itt megy, az is okádék. Ezelőtt még elég volt ezért ignorálni a politikai topicot, de sajnos mára nem.

Sobri objektív képessége egyedi, és mocskosul nehezen elfogadható olyannak, aki erre nem képes. Tudom, mert ugyanilyen "érzéketlenül" objektív vagyok.

Ettől függetlenül azt is tudom, hogy ezt nem kell mindenkire rázúdítanom. Például egy labilis érzelmi állapotú, nem ártalmas emberre, aki gyászol, félti a gyermekét egy fórumon, stb. Nyilván ebben nem árt fejlődni, még egy fórumon is. Viszont akinek ez nem megy, az ignoráljon, minden eszköz megvan ehhez.

Dislike nem biztos, hogy jó fórum eszköz, mert akkor kevesebb komment érkezik, valaki lehet csak letudja egy gombnyomással az ellenvéleményét. a komment törlése dislike után pedig ahogy nagylaza mondta nagyon nem jó megoldás. Ban meg szerintem eddig teljesen jól volt használva. Eddig mindenki rászolgált aki kapta, és senki, aki nem kapott.

Na, ennyi idő alatt lehet már 6an leírtátok ugyanezt. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Ajaj, szerintem a dislike ebben a formaban nem megoldas.

Mi az a szam aminel torlodik? Mert jon ra 20 dislike es annyi, eleg hozza 20 ember mikozben 500+ embert meg nem zavar, csak nem nyom lajkot.

A Pats.hun volt dislike, mostanra megszunt. Konkretan mindenre ment a dislike agyba fobe par agyhalottol.

A dislikeot is az minositi ki/kik adjak vagy tenyleg kirivoan nagy mennyiseg.
topin
A Pats.hu közösségét nem ismerem, de ez a fórum nem szórta a dislike-ot se jobban, mint a like-ot korábban, amikor volt. Nem mission critical a dolog, de ha van némítás, és a like funkciója igazából az, hogy kiemeli a posztot, mint különösen értékeset (külön oldal van ahol a legtöbb like-ot kapó postokat el lehet olvasni), akkor szerintem a dislike post-értéktelenítő funkciója se lenne égbekiáltó dolog. Vagy, ha nem is törli véglegesen, akkor legalább mondjuk összerántaná 1 sorba, hogy ne foglaljon helyet, és csak az olvassa aki direkt kinyitja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Ezt úgy írod, mintha számítana a likeolgatás.
Ha számít, akkor nézd meg kinek tán a legmagasabb a likearánya 5, 10 vagy 20.000 hsz felett. Én se értem, de az enyém majdnem 1 like per hsz.
Úgy, hogy évek óta alig írok focis topicokba.
Magasabb, mint Hörié vagy baggioé, akik szakmai tartalmak ezreit zúdítják a fórumba,míg én azt szinte soha.
Ezért ebből messzemenő következtetést nem hiszem, hogy le lehetne vonni bármire nézve is.

Főként nem értem, hogy mondjuk ha egy poszt kap 24(?) óra, 48(?) óra leforgása alatt 10 likeot, azt minek törölni?
Ki olvassa el visszamenőleg, pláne ha már 100szor meg lett hivatkozva azóta?
Vagy az első 10 percben kapott dislike számítana? És ugrik egx admin, és pákkk, törli is? És ha valaki megsértődik egy olyan hsz-en, ami nem is kapott dislikeot? Akkor mi lesz?
Teljesen bugyutaság a like/dislike aránnyal bármit is összekapcsolni.

Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.)
Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája.
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le most már a lényeg hajrá Fradi! 😊 😉 😊
dande
Azt mondod folyt. köv. a soccer topikban?
Borbinho
Csak ha valaki bemeri írni, hogy ő nem hajlandó most se a Fradinak drukkolni mert 😊 😉 😛
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
topin
Szerintem ezt nem jó elbagatellizálni. Nem jut hirtelen jobb jelző eszembe, de ennek (és a GDPR-nak) a hiánya eléggé "balkáni" helyzet. Inkább szorgalmazzuk, hogy új funkciók helyett ezt készítsék el az üzemeltetők legelőször ha lesz idejük.
peterk2005
Nem bagatellizaltam. Erdekelt. Csak nem raktam emojit.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mindenki nyugodjon le most már a lényeg hajrá Fradi! 😊 😉 😊
dande
Azt mondod folyt. köv. a soccer topikban?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
topin
Szerintem ezt nem jó elbagatellizálni. Nem jut hirtelen jobb jelző eszembe, de ennek (és a GDPR-nak) a hiánya eléggé "balkáni" helyzet. Inkább szorgalmazzuk, hogy új funkciók helyett ezt készítsék el az üzemeltetők legelőször ha lesz idejük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 946 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le most már a lényeg hajrá Fradi! 😊 😉 😊
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Ajaj, szerintem a dislike ebben a formaban nem megoldas.

Mi az a szam aminel torlodik? Mert jon ra 20 dislike es annyi, eleg hozza 20 ember mikozben 500+ embert meg nem zavar, csak nem nyom lajkot.

A Pats.hun volt dislike, mostanra megszunt. Konkretan mindenre ment a dislike agyba fobe par agyhalottol.

A dislikeot is az minositi ki/kik adjak vagy tenyleg kirivoan nagy mennyiseg.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Szerintem jobb, ha egy hsz marad sok dislike-kal, mint ha törlik.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
topin
Kíváncsi.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Mondjuk egy ennyire szeles latokoru ember mint Sobri, nem ertem az emoji haaznalaton miert akad ki ennyire.

topin
Végülis ez teljesen irreleváns.
Az agyhalott vírustagadó, maszktagadó, proli baromságok vannak így telebaszkodva emojikkal, nem kell, hogy tetszen.
És az a nagy kiakadás annyi volt, hogy agyhalottnak minősítem azt, aki így ír.
Nem is ismerem, ő se engem, nem is tud róla, hogy ezt gondolom róla, ha tudná is leszarná, nem misztifikálnám ezt túl.
Még az is lehet, hogy nem is agyhalott, na bumm.
Kb. naponta 100 hsz-t olvasok el a tök hülye dzőkről, agyatlan zebrákról, irányítókról, playhívásokról, tradekről, és akkor még a politika vagy egyéb gyűlölködős topicokról nem is beszéltem.
Nem ettől fog összedőlni se a világ, se a fórum.
Sobri Jóska
Persze. Ebben igazad is van. Ettol meg barkinek lehet erzekenyebb napja, aki nem pszichopata.

Az is oke, hogy ezzel nem kell foglalkozni, hogy valami noname embert agyhalottazunk, lenyegtelen. Nekem inkabb csak fura volt, mert ez se nem maszktagado, se nem virustagado baromsag volt, sot meg csak baromsagnak se nevezheto. Egyszeruen csak egy szubjektiv bennfentes velemeny, amit kisse komolytalanna tesz a sok felesleges emoji.

Meg azt is megtudom erteni, hogy Doki ebben az elethelyzetben a tehetetlenseg es szemelyes erintettseg miatt ennyire tulreagalt. Meg azt is, hogy szerinted ez gyerekes volt.

Nem mindegy milyen kornyezetbol szemleljuk a helyzetet. Te keresed a kommunikaciot, talan unalmat is uzol ezzel neha, vagy inkabb csak kitoltod az idod igy. Doki meg nem ezert jott ide mostanaban, es kis megertesre vart olyan feszult helyzetben, amire nincs rahatasa.

Igy mindket oldalnak lehet igaza, attol fuggoen honnan szemleljuk.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 493 — StuG Life
,mert a legtöbb esetben olyan dolgokat ir, ami egy másik szempontból, vagy megvilágitásból tálalja a dolgokat. Remélem a fórum nem a saját kis véleménybuborékjában akar élni, ahol együtt helyeselhetünk, hogy mennyire szar minden.
Wester
Mondjuk ilyen alapon jöhetnének anarchobolsevikok, dohánylobbisták, meg napfényevők is a fórumra.. az is más szempont.

De itt nem ez volt a probléma - hanem a vita módja / stílusa - jobb lenne a konstruktív vs destruktív vitára fókuszálni....

Szerintem az a baj, hogy Sobri ugyanazokkal a rendkívül súlyos hibákkal áll le vitázni, mint Soldados
- gyakran ismételgeti önmagát
- nem hagyja hogy másé legyen az utolsó szó
- mindig, minden témában neki van igaza... de ha esetleg nincs, akkor valszeg a vitapartner nézi rossz szemszögből a vitát, és valójában Sobri szemszöge a helyes.

Ezen felül ráadásul ő egy kíméletlen, érzelemmentes, objektivista iskolán nevelkedett szőrszálhasogató krakéler. 😊

Soldi legalább hús-vér ember volt, voltak érzései, volt lelke.
I miss Soldi 😕
Igor
Sobrinak legalább nem ment mindig valami a szemébe mint soldinak

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Mondjuk egy ennyire szeles latokoru ember mint Sobri, nem ertem az emoji haaznalaton miert akad ki ennyire.

topin
Végülis ez teljesen irreleváns.
Az agyhalott vírustagadó, maszktagadó, proli baromságok vannak így telebaszkodva emojikkal, nem kell, hogy tetszen.
És az a nagy kiakadás annyi volt, hogy agyhalottnak minősítem azt, aki így ír.
Nem is ismerem, ő se engem, nem is tud róla, hogy ezt gondolom róla, ha tudná is leszarná, nem misztifikálnám ezt túl.
Még az is lehet, hogy nem is agyhalott, na bumm.
Kb. naponta 100 hsz-t olvasok el a tök hülye dzőkről, agyatlan zebrákról, irányítókról, playhívásokról, tradekről, és akkor még a politika vagy egyéb gyűlölködős topicokról nem is beszéltem.
Nem ettől fog összedőlni se a világ, se a fórum.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nagyon nem támogatnám Sobri bármiféle kirakását. Bár nagyon sok mindenben nem értek egyet vele, általában szeretem olvasni a kommentjeit, mert a legtöbb esetben olyan dolgokat ir, ami egy másik szempontból, vagy megvilágitásból tálalja a dolgokat. Remélem a fórum nem a saját kis véleménybuborékjában akar élni, ahol együtt helyeselhetünk, hogy mennyire szar minden.
Wester
Azon a topicon belul elegge ez volt a cél
davemayer
Nem, nem ez volt a cél. A cél az volt, hogy ha valakinek valami információja, tapasztalata, átélt élménye van azt megossza a a másikkal. Segítse stb... Ha a tapasztalatból az jön ki, hogy nem jól csinálják a dolgokat esetleg netalántán és lehetne máshigy is és pozitív tapasztalat nem nagyon van, arról már ne a negatívat átélt tehessen és próbáljam neki bemagyarázni, hogy az nem is úgy volt, hanem mátrix....

De tudom én vagyok rosszul bekötve...
dande
Nem vagy rosszul bekötve, és én nem is arra céloztam hogy ha valaki beírt valamit amit átélt azt szabad "szivatni", de Sobrinak nem is ez volt a célja, hanem hogy rávilágitson a miértekre.
Nekem leginkább az volt a bajom azzal a topic-kal hogy amikor olyan témáról volt szó amiben meg inkább én vagyok érintve (külföldi vedekezés pl) ott sem ért a véleményem semmit kb. Illetve leginkább az hogy emberek véleménye mennyire nem változik akkor sem ha normálisan levezetve szemléltetsz vmit. És ez azért szomorú mert ha valaki már inkább hisz egy újságcikknek mint annak aki átéli azt ott baj van. Én sem (és Sobri sem hiszem) hogy vitatkozott azzal orvosszakmailag hogy amit átélnek dokiék az szörnyű.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Ezt inkabb kitorlom, beideztem sajat magam. Telorol eleg balfek vagyok.

Szerkesztette: topin
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 220 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Most látom Sanya is letörölte magát 😮
Jobb ez mint a Barátok Közt/VV/ÉNB

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Mondjuk egy ennyire szeles latokoru ember mint Sobri, nem ertem az emoji haaznalaton miert akad ki ennyire.

Bar lehet egyszer most pont rossz napja volt es erzekenyebben ebredt. Ide, tennek egy emojit, de most igy inkabb nem merek.

Azert 2020 vege fele a social mediaban sokan hasznalnak emojikat, foleg a nalunk fiatalabb korosztalyok. Vagy mivel van egy kazal tini rokon, akik ha irnak telerakjak mindenfele emojival az uziket, neha mi is igy irunk vissza nekik. Mondjuk nem hiszem, hogy ettol agyhalott lenne barki.

Bar a masik szavazasban erintettnel, azert fenntarthato lehetne a gyanu 😉