NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Nagyon nem támogatnám Sobri bármiféle kirakását. Bár nagyon sok mindenben nem értek egyet vele, általában szeretem olvasni a kommentjeit, mert a legtöbb esetben olyan dolgokat ir, ami egy másik szempontból, vagy megvilágitásból tálalja a dolgokat. Remélem a fórum nem a saját kis véleménybuborékjában akar élni, ahol együtt helyeselhetünk, hogy mennyire szar minden.
Wester
Azon a topicon belul elegge ez volt a cél

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Sose olvastál tőlem olyat, hogy igazam van. Véleményem van, amit igaznak hiszek
Sobri Jóska
nem úgy van hogy hinni a templomban kell, az meg felesleges
vannak a tények és azokból kiderül az igazság, a hit felesleges
Negritis
Én is ezt mondom.
Tudni kell, nem hinni.
De ha én úgy tudom, hogy Orbán a legjobb opció ma Magyarország miniszterelnökének, te meg úgy, hogy nem ő az, akkor két ellentétes tudás ütközik.
És valaki téved.
De ha az, aki téved, nem látja be a tévedését, akkor azt fogja tudni, hogy a másik téved.
És patthelyzet.
"Nem-de-nem-de-nem-de..." kommunikáció.
És abba vagy belemész vagy nem, rajtad áll.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Sobrival ugyanez van. Mindenről IS van véleménye, mondanivalója, és ez általában szembemegy a konszenzusos véleménnyel. Na de ha valaki ötödjére, tizedjére is elkezd vele vitatkozni, akkor az magára vessen, megérdemli hogy felbassza az agyát rajta, miatta.
Mikey
Sokszor, sokmindenkivel egyetértek.
Gondolom erre van a likeolás, és ha valakivel, valamivel egytértek, azt belikeolom.
Ha meg nem, akkor írok.
Azért minek írjak önmagában, hogy "ja, szerintem is".
És azért miért ne írjak, ha más a véleményem?
Mert még jól rámhisztiznek, mert egy 10 emojival telebaszott orbángyalázást író agyhalottra azt mondom, hogy agyhalott, és emiatt betelik valakinél a pohár? Ez normális? Erre kéne tekintettel lennem, amikor véleményt írok?
Itt mindenkinek van beépített öncenzúra a fejében, hogy "jajj, mivel nem sértek meg kit?" csak én vagyok akinek nincs?!

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Sose olvastál tőlem olyat, hogy igazam van. Véleményem van, amit igaznak hiszek
Sobri Jóska
nem úgy van hogy hinni a templomban kell, az meg felesleges
vannak a tények és azokból kiderül az igazság, a hit felesleges

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Persze ha kell, írhatok személyeskedőt is, de igyekszem kulturáltan:

Dedósnak és értelmezhetetlennek tartom, hogy egy velem uszkve egyidős, 40+ -os, családos, gyerekekkel bíró, szakmailag elismert, felelős beosztásban, emberek egészsége és élete feletti hatalommal bíró férfi úgy viselkedjen egy fórumon, mint egy ovis, aki a "nem-de-nem-de-nem-de" kommunikációt elunva(?), megelégelve(?) úgy dönt, hogy sértetten távozik.
Minek megy egyáltalán bele?
Ha belemegy, miért nem játsza végig?
Csak az számára az elfogadható kommunikáció, hogy "igen, igazad van, mivel orvos vagy a politikát is biztosan jól látod"? Értem én, hogy a hétköznapjaiban, a munkájában elvárhatja ezt a fajta attitűdöt, meg is dolgozott érte, de itt egy focis fórumon egy 16 éves gimis is egyenrangú véleményalkotó egy 60 éves 3 diplomás akadémikussal.
Miért "fenyegetőzik" és indít el egyfajta bullyingot valaki ellen, akiről annyit tud bizonyosan, hogy amiket ír, az neki nem tetszik, nem ért vele egyet?
Igazából engem leginkább ez döbbent meg az egészben.
Ne legyünk már ovisok.
Sobri Jóska
ezt nem értem, ez abszolút témafüggő. csak itt a fórumon van kismillió topik ahol a 16 éves gimis valszeg relevánsabb véleményt ad mint egy 60 éves tridiplomás és forditva.

tőled mint pl nemdohányzótól kevésbé érdekelne a véleményed egy új cigimárkáról ízről mint egy olyan embertől aki már dohányzott és a véleményében pl összehasonlítási alapot ad.

Ugyanígy ha tartalomgyártásról lenne téma és én leirom h mit hogyan gondolok, a te véleményed azt ütné mert te értesz hozzá én nem.

Mindenki leirhatja amit akar, de a közönség véleményez és itt bizony ki fog jönni hogy nem minden vélemény egyenlő.

Ettől függetlenül mivel ez nem diktatura mindenki leirhatja a véleményét, max valaki más megmondhatja rá h ne haragdudj bástya elvtárs de ez faszság.
briareos
Én is ezt mondom.
Nem én sértődöm meg, meg nem én akarok kivonulni, mert százból egy valaki nem ért velem egyet valamiben, ami nem is a szakterületem.
Miközben szerintem ezen a fórumon nekem mondtak a legtöbben ellent, velem nem értettek a legtöbbször egyet, mégse akartam soha se kivonulni, se mást kitiltatni.
Én kedvelem a diskurzust akkoris, ha nem az enyém a népszerű oldal.
Ha valaki meg nem kedveli, akkor ne menjen bele.
De azt elvárni, hogy ne mondjanak ellent eléggé fórumidegen.

a gond akkor van mikor bástya elvtárs fel van háborodva hogy mégis miért lenne faszság amit ő mond, neki csak igaza lehet és köti az ebet a karóhoz
Negritis
Sose olvastál tőlem olyat, hogy igazam van. Véleményem van, amit igaznak hiszek, ahogy itt mindenki más. Nem igazságokról szoktam írni, mert eleve azt gondolom, amit írtam többször is, mint amit Szerb Antaltól idéz baggio az aláírásában.
Nincs abszolút igazság, mindenkinek megvan a sajátja.

De, ha azt írom, hogy igazam van, az se baj, hiszen ez senkit nem kötelez semmire. Miért ne köthetném az ebet a karóhoz, pláne ha még úgy hiszem, hogy igazam is van?!
Meglátásom szerint annyiszor van igazam ahányszor csak akarom. Nem? De! 9.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Ez egyébként pont olyan, mintha én nap-mint-nap elkezdenék vitatkozni a hithű fideszes kollégáimmal, hogy Orbán hülye vagy sem, vagy a megfelelő topikban már említett kolléganőmmel a maszkhasználat hasznosságáról, vagy egy MU szurkolóval arról hogy a MU vagy a Liverpool a jobb csapat (történelmileg, nem most). Egyszer megpróbáltam, kétszer is, még harmadjára is belekezdtem unottan, de ha negyedjére is beleállnék a vitába, semmivel sem lennék okosabb náluk.

Sobrival ugyanez van. Mindenről IS van véleménye, mondanivalója, és ez általában szembemegy a konszenzusos véleménnyel. Na de ha valaki ötödjére, tizedjére is elkezd vele vitatkozni, akkor az magára vessen, megérdemli hogy felbassza az agyát rajta, miatta.

Tessék ignorálni és továbbgörgetni. Én is tízből kilencszer megteszem, mert már nagyrészt tudom anélkül is hogy mit ír és a "könyörög a pofonért" hozzáállást pedig nem tartom magaménak.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Ettől függetlenül mivel ez nem diktatura mindenki leirhatja a véleményét, max valaki más megmondhatja rá h ne haragdudj bástya elvtárs de ez faszság.
briareos
szerintem pedig, de technikailag diktatúra (vagyis inkább rendőrállam)
az admin/tulja bármikor mondhatja hogy ezt csinálod vagy csá
más kérdés hogy általában nem teszi

a gond akkor van mikor bástya elvtárs fel van háborodva hogy mégis miért lenne faszság amit ő mond, neki csak igaza lehet és köti az ebet a karóhoz
Negritis
de akkor ráhagyod....

itt azért nem az van h veled szemben ül egy szobában és ordít a képedbe.

vagy a lakásod melletti sarkon kongatja a harangját és ordibál h the end is near.

ha teszem azt te meg én most vitába keveredünk. 1-2 hsz váltás után kiderül h patthelyzet van egyikünk sem birja belátásra a másikat, én elengedem, nekem elég ha én tudom h igazam van és szerintem vagyunk igy még páran.

Lehet itt Sobrit démonizálni, és igen szerintem is túltolja sokszor, de nem magányosan kiabál magában az utcán, évek óta is képes triggerelni másokat innentől fogva ez többszereplős játék.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Ettől függetlenül mivel ez nem diktatura mindenki leirhatja a véleményét, max valaki más megmondhatja rá h ne haragdudj bástya elvtárs de ez faszság.
briareos
szerintem pedig, de technikailag diktatúra (vagyis inkább rendőrállam)
az admin/tulja bármikor mondhatja hogy ezt csinálod vagy csá
más kérdés hogy általában nem teszi

a gond akkor van mikor bástya elvtárs fel van háborodva hogy mégis miért lenne faszság amit ő mond, neki csak igaza lehet és köti az ebet a karóhoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Persze ha kell, írhatok személyeskedőt is, de igyekszem kulturáltan:

Dedósnak és értelmezhetetlennek tartom, hogy egy velem uszkve egyidős, 40+ -os, családos, gyerekekkel bíró, szakmailag elismert, felelős beosztásban, emberek egészsége és élete feletti hatalommal bíró férfi úgy viselkedjen egy fórumon, mint egy ovis, aki a "nem-de-nem-de-nem-de" kommunikációt elunva(?), megelégelve(?) úgy dönt, hogy sértetten távozik.
Minek megy egyáltalán bele?
Ha belemegy, miért nem játsza végig?
Csak az számára az elfogadható kommunikáció, hogy "igen, igazad van, mivel orvos vagy a politikát is biztosan jól látod"? Értem én, hogy a hétköznapjaiban, a munkájában elvárhatja ezt a fajta attitűdöt, meg is dolgozott érte, de itt egy focis fórumon egy 16 éves gimis is egyenrangú véleményalkotó egy 60 éves 3 diplomás akadémikussal.
Miért "fenyegetőzik" és indít el egyfajta bullyingot valaki ellen, akiről annyit tud bizonyosan, hogy amiket ír, az neki nem tetszik, nem ért vele egyet?
Igazából engem leginkább ez döbbent meg az egészben.
Ne legyünk már ovisok.
Sobri Jóska
ezt nem értem, ez abszolút témafüggő. csak itt a fórumon van kismillió topik ahol a 16 éves gimis valszeg relevánsabb véleményt ad mint egy 60 éves tridiplomás és forditva.

tőled mint pl nemdohányzótól kevésbé érdekelne a véleményed egy új cigimárkáról ízről mint egy olyan embertől aki már dohányzott és a véleményében pl összehasonlítási alapot ad.

Ugyanígy ha tartalomgyártásról lenne téma és én leirom h mit hogyan gondolok, a te véleményed azt ütné mert te értesz hozzá én nem.

Mindenki leirhatja amit akar, de a közönség véleményez és itt bizony ki fog jönni hogy nem minden vélemény egyenlő.

Ettől függetlenül mivel ez nem diktatura mindenki leirhatja a véleményét, max valaki más megmondhatja rá h ne haragdudj bástya elvtárs de ez faszság.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Persze ha kell, írhatok személyeskedőt is, de igyekszem kulturáltan:

Dedósnak és értelmezhetetlennek tartom, hogy egy velem uszkve egyidős, 40+ -os, családos, gyerekekkel bíró, szakmailag elismert, felelős beosztásban, emberek egészsége és élete feletti hatalommal bíró férfi úgy viselkedjen egy fórumon, mint egy ovis, aki a "nem-de-nem-de-nem-de" kommunikációt elunva(?), megelégelve(?) úgy dönt, hogy sértetten távozik.
Minek megy egyáltalán bele?
Ha belemegy, miért nem játsza végig?
Csak az számára az elfogadható kommunikáció, hogy "igen, igazad van, mivel orvos vagy a politikát is biztosan jól látod"? Értem én, hogy a hétköznapjaiban, a munkájában elvárhatja ezt a fajta attitűdöt, meg is dolgozott érte, de itt egy focis fórumon egy 16 éves gimis is egyenrangú véleményalkotó egy 60 éves 3 diplomás akadémikussal.
Miért "fenyegetőzik" és indít el egyfajta bullyingot valaki ellen, akiről annyit tud bizonyosan, hogy amiket ír, az neki nem tetszik, nem ért vele egyet?
Igazából engem leginkább ez döbbent meg az egészben.
Ne legyünk már ovisok.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy gond nélkül lehet ignorálni, ha valami nem érdekel (szerintem 4 éve be sem néztem a Steelers topikba, pedig látom, hogy a legforgalmasabb csapattopik, mert nem érdekel), szóval nem a rendszerrel van a baj.
Gyurma Pappa
Bennem az a kérdés merül fel, hogyha nem pont erre van kitalálva a némítás funkció, hogy aki untat, dühít, zavar, idegesít, annak ne lásd a beírásait, akkor ugyan mire?

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Esküszöm próbálok rájönni, hogy a két vitázón kívül, ha valaki nem akarja, miért olvassa el az üzeneteket. Én csak be akartam írni a koronatopikba, hogy ma 14-ig nem fájt a fejem, és mennyire fasza dolog. Napok óta simán átlapozom Sobri idézéseit, két sor után látom, hogy nem értem, és nem is érdekel, amiről szó van. Most, hogy zárva van a topikot, visszaolvastam, de szerintem nem eléggé, mert még mindig nem értem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy gond nélkül lehet ignorálni, ha valami nem érdekel (szerintem 4 éve be sem néztem a Steelers topikba, pedig látom, hogy a legforgalmasabb csapattopik, mert nem érdekel), szóval nem a rendszerrel van a baj.

Más:
Ok köszi, csak érdeklődtem, mert kevéssé értek hozzá 😊 Van elég sok wattnyi visszatáplált napenergia különbség (kb 13000 watt) , amit el kellene hasznàlni, csak a felhasználás módjának megvalósítása akadozik, és erre keresek megoldást.
dande
Blockchain. Gyorsan megoldja 😀

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
 hu.heatpal.org/index.php

Erről valakinek valami tapasztalat? Gondolat?
dande
ipari hulladék ami nem melegít hatékonyan ezerrel fogyasztja az áramot és szerencsés esetben még fel is gyujta a kecódat.

vmi rendes hősurgárzó nem opció ha már ilyen kell?
briareos
Ok köszi, csak érdeklődtem, mert kevéssé értek hozzá 😊 Van elég sok wattnyi visszatáplált napenergia különbség (kb 13000 watt) , amit el kellene hasznàlni, csak a felhasználás módjának megvalósítása akadozik, és erre keresek megoldást.
dande
elektromos bicikliket a családnak most úgyis lesz v már van rá támogatás

több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 410
Újfent kérném a törlésem
Független a szavazástól amihez semmi közöm
Rózsa Sándor (betyár)
Az nem rólunk szól. 😊
Ez nem egy kiszavazóshow a Való Világban.
Ez egy kvázifelmérés a szolásszabadságról, véleménynyilvánításról.
Hogy azok, akik Orbánt a despota, autoriter rezsimje miatt támadják, akarnak e a saját közösségükben ők maguk is kis Orbánokká válni, és erővel meghatározni ki mit mondhat, írhat.

Meg kell mondjam, hogy le a kalappal baggio előtt.
Zseniális szavazás.
Sobri Jóska
milyen szavazas?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
 hu.heatpal.org/index.php

Erről valakinek valami tapasztalat? Gondolat?
dande
ipari hulladék ami nem melegít hatékonyan ezerrel fogyasztja az áramot és szerencsés esetben még fel is gyujta a kecódat.

vmi rendes hősurgárzó nem opció ha már ilyen kell?
briareos
Ok köszi, csak érdeklődtem, mert kevéssé értek hozzá 😊 Van elég sok wattnyi visszatáplált napenergia különbség (kb 13000 watt) , amit el kellene hasznàlni, csak a felhasználás módjának megvalósítása akadozik, és erre keresek megoldást.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Újfent kérném a törlésem
Független a szavazástól amihez semmi közöm
Rózsa Sándor (betyár)
Az nem rólunk szól. 😊
Ez nem egy kiszavazóshow a Való Világban.
Ez egy kvázifelmérés a szolásszabadságról, véleménynyilvánításról.
Hogy azok, akik Orbánt a despota, autoriter rezsimje miatt támadják, akarnak e a saját közösségükben ők maguk is kis Orbánokká válni, és erővel meghatározni ki mit mondhat, írhat.

Meg kell mondjam, hogy le a kalappal baggio előtt.
Zseniális szavazás.
Sobri Jóska
Úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy közösség, ami el tudja dönteni, hogy mi a jó neki. Nem hiszem, hogy autoriter és despota lenne a veresegyházi asszonykórus, ha valakit kizárnának a közönségből, aki minden daluk közepén felmegy a színpadra egy szál f*szban szólót énekelni.
somoskovig
Magyarország is egy közözsség és el tudja dönteni mi a jó neki.
Sobri Jóska
Azt leszámítva, hogy mekkora az előzetes véleménybefolyásolás mértéke, illetve mennyire lejt a pálya bizonyos irányba, valóban.

De akkor ezt a fórumos szavazást felfoghatjuk a demokrácia ünnepének is, márciustól idáig zajlott a kampány, most pedig a választás, hogy a Te programod a szimpatikusabb-e, amire további évekig kíváncsi a többség, vagy sem. És itt mindenki hozzáfér mindkét oldal minden beszédéhez, megnyilvánulásához transzparens módon, mitől lenne ez autoriter vagy despota?
somoskovig
Mármint maga a szavazás? Az egyikse.
De az, hogy arról szavazol, hogy valaki egy fórumon, csak mert ő a kisebbség, kevesek véleményét képviselve fideszes, és az ezzel kapcsolatos megnyilvánulásai miatt ne írogathasson oda, az módfelett.

Ha az lenne a választás, hogy lehessen személyeskedni vagy sem, akkor én is a "sem"-re szavaznék. De abban az is benne van, hogy nem legitim érv, hogy "én orvos vagyok, én újságíró vagyok, én katona vagyok, én kereskedő vagyok, én felszolgáló vagyok". Nyilván ad nyomatékot a mondanivalónak, ha valakinek a szakterületét érinti, ezt minden fórumozó el is tudja dönteni, hogy mennyire fogadja el, de önmagában ugyanolyan egyenrangú vélemény egy szakács, egyautószerelő és egy tanár véleménye, még ha főzésről is van szó.

Ez a szavazás azért tetszik és azért pikáns, mert ha az jön ki, hogy "Sobrit basszuk ki a picsába", az pont igazolja Orbán "aki nincs velünk, az ellenünk" elméletét, amit próbálok évek óta magyarázni, segíteni a benne rejlő logika megértésében, és amit folyamatosan támadtok, hogy "nem, nem erről szól, Orbán simán dilettáns, pénzéhes geci."
Szép paradoxon.
Egy toleráns közösség kirekesztheti azt, aki szerintük nem illik közibük, mert velük sokmindenben ellentétes véleménynek ad sokszor hangot.

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Bazzzzzzzzzz, olyan jó nyugodtak a délelőttök...😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 410
Az adminok felé lenne kérdésem: profilomon belül nem tudom magam letörölni. Teljes mértékben ki akarok szállni ebből a bowl.hu fórumból. Abban kérnék segítséget, hogy valahogy töröljétek minden korábbi hozzászólásomat, és minden feliratkozásomat, hogy értesítést se kapjak esetleges későbbi idézések, kommentek kapcsán. El szeretném ezt a fórumot teljesen felejteni. Köszönöm
diverdoc
Nekem hiányoznának a kommentjeid és sajnálnám, ha Jóska miatt itt hagynád a fórumot.
Remélem meggondolod még egyszer ezt!
Amadeus
nem lehet Sobrira kerni torlest 😀 ?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
 hu.heatpal.org/index.php

Erről valakinek valami tapasztalat? Gondolat?
dande
ipari hulladék ami nem melegít hatékonyan ezerrel fogyasztja az áramot és szerencsés esetben még fel is gyujta a kecódat.

vmi rendes hősurgárzó nem opció ha már ilyen kell?

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
 hu.heatpal.org/index.php

Erről valakinek valami tapasztalat? Gondolat?
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 256 — Jó ötletnek tűnt!
Nagyon nem támogatnám Sobri bármiféle kirakását. Bár nagyon sok mindenben nem értek egyet vele, általában szeretem olvasni a kommentjeit, mert a legtöbb esetben olyan dolgokat ir, ami egy másik szempontból, vagy megvilágitásból tálalja a dolgokat. Remélem a fórum nem a saját kis véleménybuborékjában akar élni, ahol együtt helyeselhetünk, hogy mennyire szar minden.

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Sobri az áldozat 😊
NB2
Dehogy vagyok.
Csak sokan nem értenek velem egyet politikailag, az meg nem az én problémám, ha valaki nem tudja kezelni, hogy arc nélkül, egyébként értelmesen, kulturáltan, összeszedetten más a véleményem, mint az övé, egy olyan szituban, ahol ő esetleg személyesen érintett.
Ez van.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Újfent kérném a törlésem
Független a szavazástól amihez semmi közöm
Rózsa Sándor (betyár)
Az nem rólunk szól. 😊
Ez nem egy kiszavazóshow a Való Világban.
Ez egy kvázifelmérés a szolásszabadságról, véleménynyilvánításról.
Hogy azok, akik Orbánt a despota, autoriter rezsimje miatt támadják, akarnak e a saját közösségükben ők maguk is kis Orbánokká válni, és erővel meghatározni ki mit mondhat, írhat.

Meg kell mondjam, hogy le a kalappal baggio előtt.
Zseniális szavazás.
Sobri Jóska
Úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy közösség, ami el tudja dönteni, hogy mi a jó neki. Nem hiszem, hogy autoriter és despota lenne a veresegyházi asszonykórus, ha valakit kizárnának a közönségből, aki minden daluk közepén felmegy a színpadra egy szál f*szban szólót énekelni.
somoskovig
Magyarország is egy közözsség és el tudja dönteni mi a jó neki.
Sobri Jóska
Azt leszámítva, hogy mekkora az előzetes véleménybefolyásolás mértéke, illetve mennyire lejt a pálya bizonyos irányba, valóban.

De akkor ezt a fórumos szavazást felfoghatjuk a demokrácia ünnepének is, márciustól idáig zajlott a kampány, most pedig a választás, hogy a Te programod a szimpatikusabb-e, amire további évekig kíváncsi a többség, vagy sem. És itt mindenki hozzáfér mindkét oldal minden beszédéhez, megnyilvánulásához transzparens módon, mitől lenne ez autoriter vagy despota?

Szerkesztette: somoskovig

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Sobri az áldozat 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Újfent kérném a törlésem
Független a szavazástól amihez semmi közöm
Rózsa Sándor (betyár)
Az nem rólunk szól. 😊
Ez nem egy kiszavazóshow a Való Világban.
Ez egy kvázifelmérés a szolásszabadságról, véleménynyilvánításról.
Hogy azok, akik Orbánt a despota, autoriter rezsimje miatt támadják, akarnak e a saját közösségükben ők maguk is kis Orbánokká válni, és erővel meghatározni ki mit mondhat, írhat.

Meg kell mondjam, hogy le a kalappal baggio előtt.
Zseniális szavazás.
Sobri Jóska
Úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy közösség, ami el tudja dönteni, hogy mi a jó neki. Nem hiszem, hogy autoriter és despota lenne a veresegyházi asszonykórus, ha valakit kizárnának a közönségből, aki minden daluk közepén felmegy a színpadra egy szál f*szban szólót énekelni.
somoskovig
Magyarország is egy közözsség és el tudja dönteni mi a jó neki.



Újfent kérném a törlésem
Független a szavazástól amihez semmi közöm
Rózsa Sándor (betyár)
Az nem rólunk szól. 😊
Ez nem egy kiszavazóshow a Való Világban.
Ez egy kvázifelmérés a szolásszabadságról, véleménynyilvánításról.
Hogy azok, akik Orbánt a despota, autoriter rezsimje miatt támadják, akarnak e a saját közösségükben ők maguk is kis Orbánokká válni, és erővel meghatározni ki mit mondhat, írhat.

Meg kell mondjam, hogy le a kalappal baggio előtt.
Zseniális szavazás.
Sobri Jóska
sztem rosszul fogod fel. ez nem felmérés, hanem egy bowl.hu-s nemzeti konzultáció. de én sem ezt a módszert választottam volna. én szimplán az összes hsz-d törölném, ami nem felel meg a fórumszabályzatnak pl azt sztem simán törölni lehetett volna a szabályzat, ami miatt ez most így alakult.
amúgy feltételezem, hogy ezzel sajnálatosan elérted a célodat, és vszeg egy jó időre hacsak nem örökre üldözted el divert a fórumról.

ne felejtsd el egyrészt, hogy mi nem köztisztviselők vagyunk, baggio nem megválasztott miniszterelnök tehát ne hasonlítsd ezt semmilyen autoriter rezsimhez. valamint a szólásszabadság sem korlátozhatatlan alapjog. senki nem akarja megmondani, hogy mit írj csak legalább nem sértegetnél másokat ráadásul olyan embereket, akik ténylegesen kinn küzdenek értünk egy világjárvány közepén.

megjegyzem, hogy aztán neked egy szavad sem lehet sztem. Mozart barátunk 1 hét bant kapott olyanért, amit ha te teszel senkinek a szeme sem rebben, mert megszoktuk.
csebi
Nincs olyan hsz-em ami ne felelne meg a fórumszabályzatnak.
Nem rakta össze az agyam, hogy sima pornó mehet dögivel, melegpornó nem. Így jártam.
Én egyetlen fórumtársat se küldtem a kurva anyjába, de azt naponta húszszor olvashatom, hogy Orbán mekkora köcsög, szemét, geci, én meg troll, meg faszkalap vagy geci kurva hülye vagyok.