NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Ezt úgy írod, mintha számítana a likeolgatás.
Ha számít, akkor nézd meg kinek tán a legmagasabb a likearánya 5, 10 vagy 20.000 hsz felett. Én se értem, de az enyém majdnem 1 like per hsz.
Úgy, hogy évek óta alig írok focis topicokba.
Magasabb, mint Hörié vagy baggioé, akik szakmai tartalmak ezreit zúdítják a fórumba,míg én azt szinte soha.
Ezért ebből messzemenő következtetést nem hiszem, hogy le lehetne vonni bármire nézve is.

Főként nem értem, hogy mondjuk ha egy poszt kap 24(?) óra, 48(?) óra leforgása alatt 10 likeot, azt minek törölni?
Ki olvassa el visszamenőleg, pláne ha már 100szor meg lett hivatkozva azóta?
Vagy az első 10 percben kapott dislike számítana? És ugrik egx admin, és pákkk, törli is? És ha valaki megsértődik egy olyan hsz-en, ami nem is kapott dislikeot? Akkor mi lesz?
Teljesen bugyutaság a like/dislike aránnyal bármit is összekapcsolni.

Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.)
Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája.
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.
Sobri Jóska
Semmi köze ehhez. Mivel nem a témával volt a gond, hanem a stílussal.
Toca
A téma rendben van, ennek örülök.
Csak zavar a stílusom?
Úgy sajnálom, tényleg.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztán kapott szembe mindenki egy ellenvéleményt szerencsére, mely sokszor helyes, sokszor helytelen, sokszor meg csak ténymegállapító volt, sokszor pedig még nagyban egyet is értett a többséggel. Nem is tetszett. Szomorú látni, hogy ideáig eszkalálódik egy focis fórumon a politika. Igazán új felhasználó csalogató mindenhol ezt látni. Január előtt csak az egyéb politikai fikázás ment. Pedig én is napestig tudnám szidni, rühellem, de ami itt megy, az is okádék. Ezelőtt még elég volt ezért ignorálni a politikai topicot, de sajnos mára nem.kristóf17
A minapi amerikai választásnál kétszer annyian szurkoltak Trumpnak, mint Bidennek. Mindenféle okokból egyiknek is másiknak is. Azok alapján, hogy egy-egy homofóbabb postra hány like érkezik, nem lepődnék meg, ha egy kire szavazol 22-ben is simán Orbán vezetését hozná.

Úgyhogy nem gondolom, hogy ez egy itt többségben levő (ellenzéki?) politikai vélemény "terrorja" lenne egy kisebbségi vélemény felett. Időnként persze van olyan, hogy valamiben sokan egy félét gondolnak, de ez foci témában is előfordul (Goodell-t védeni például szerintem van olyan veszélyes, mint Orbánt 😊 ). Ráadásul a "politikai vélemény" dolog is sokszínű, mert ha már Sobriról van szó, akkor Orbán ügyekben keményen Orbán párti, de pl. a homofób postokat ő is úgy küldi el melegebb éghajlatra, mint én. Vagy még jobban is. Szóval nincsenek szigorú határvonalak, ha körvonalak esetleg vannak is.

Lényeg a lényeg, hogy ha úgy érzed, hogy el vagy nyomva, inkább lépj hátra és bizonyosodj meg, hogy esetleg nem te sértődsz-e meg túl hamar azon, hogy más máshogy gondolkodik.
peterk2005
Ja, és egyébként éppen ezért szavaztam a dislike-ra. Mert valószínűleg nem te vagy az egyetlen "érzékenyebb" itt a fórumon, hanem jópáran mások is. Engem nem zavarna, ha egy-egy rosszabbul sikerült, sok ellenvetést kiváltó postomat "leszavazzák" és eltűnik a fenébe. Ha ez az ára mások lelki békéjének, akkor legyen. Lehet ezt úgy csinálni, hogy ne lehessen a post dislike-ból sportot úzni. (Például, figyelembe venni a like-okat is. Ha egy post vegyesen kap, marad, mindegy hányat kap. Valami hasonló.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
szerzői és környéki jogáról.

Új kedvenc kifejezésem.
Amadeus
Ez nekem is bántotta a szememet, gondoltam, valamelyik írástudó majd megfejti.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 984 — Egyéb témák lakó
Egész kezd ilyen posztmodernbe tartani, csak itt nem az a művészet, hogy a művészetről beszélünk, hanem abból lesz hozzászólás, hogy mi a hozzászólás.

Legalábbis a rászánt 5 percből ez jött le.

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Diverdoki! Nem hiszem, hogy lenne még valaki ezen a fórumon, aki akár csak megközelítőleg annyi megbecsülést, szeretetet és tiszteletet kapott volna, mint te. Bocsásd meg nekem, de bármennyire is megértelek – elképzelni se nagyon tudom, milyen teher lehet rajtad –, a mostani lépésedet teátrálisnak és a túlnyomó többséggel szemben igazságtalannak érzem.
Sobri fórumtársnak: azt, hogy tekintettel vagy mások (személyes) érzékenységére, nem öncenzúrának, hanem empátiának nevezik.
Sajnálom ezt az egészet...
nagylaza
nézd, ha nekem két gyerekem kockáztatná az életét amiatt, mert 1, a gyáva politikailag logikusan cselekedő kormány nem volt képes a nyáron azt mondani, hogy ne utazzon senki sehova, és 2, a gyáva politikailag logikusan cselekedő kormány nem merte maszkviselésre kötelezni az embereket, és 3, tenné mindezt egy olyan intézményrendszerben, ahol az van kommunikálva a külvilág felé, hogy minden rendben van, miközben semmi sincs rendben, akkor szerintem a tizedik eset után én is lelépnék, de kurvaanyázva. szóval innentől Doki reakciója szvsz nem teátrális, sőt egyenesen mérsékelt.
slowmotion
Erre a hozzászólására gondoltam:
"Az adminok felé lenne kérdésem: profilomon belül nem tudom magam letörölni. Teljes mértékben ki akarok szállni ebből a bowl.hu fórumból. Abban kérnék segítséget, hogy valahogy töröljétek minden korábbi hozzászólásomat, és minden feliratkozásomat, hogy értesítést se kapjak esetleges későbbi idézések, kommentek kapcsán. El szeretném ezt a fórumot teljesen felejteni. Köszönöm
diverdoc"
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 651 — Bears & Illinois fan
Sobrit, ha unom, áttekerem. Ennyit bárki megtehet.

Vannak itt a fórumon, főleg a régi usrek között páran, akik önnön nagyságuk, vélt vagy valós (foci és egyéb) tudásuk alapjám kellőn nagy arccal, kissé leereszkedően nyilvánítank véleményt, többször nem is válaszolva egy-egy idézetre. (nem direkt kérdésre gondolok).Most már többen is elmaradoztak innen.
Engem kissé ezek a dolgok is irritálnak, de közel sem annyira, hogy ezt szóvá is tegyem.

Szándékosan nem írok neveket, lehet többen is magukra ismertek.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Ezt úgy írod, mintha számítana a likeolgatás.
Ha számít, akkor nézd meg kinek tán a legmagasabb a likearánya 5, 10 vagy 20.000 hsz felett. Én se értem, de az enyém majdnem 1 like per hsz.
Úgy, hogy évek óta alig írok focis topicokba.
Magasabb, mint Hörié vagy baggioé, akik szakmai tartalmak ezreit zúdítják a fórumba,míg én azt szinte soha.
Ezért ebből messzemenő következtetést nem hiszem, hogy le lehetne vonni bármire nézve is.

Főként nem értem, hogy mondjuk ha egy poszt kap 24(?) óra, 48(?) óra leforgása alatt 10 likeot, azt minek törölni?
Ki olvassa el visszamenőleg, pláne ha már 100szor meg lett hivatkozva azóta?
Vagy az első 10 percben kapott dislike számítana? És ugrik egx admin, és pákkk, törli is? És ha valaki megsértődik egy olyan hsz-en, ami nem is kapott dislikeot? Akkor mi lesz?
Teljesen bugyutaság a like/dislike aránnyal bármit is összekapcsolni.

Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.)
Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája.
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.
Sobri Jóska
Semmi köze ehhez. Mivel nem a témával volt a gond, hanem a stílussal.
több mint 3 éve
topin New England Patriots 2 002
Dehogynem. Nekem pl a mai napig ezek a kommentjeim kapták a legtöbb like-ot 😊 Pedig aztán mindig is rühelltem Bradyt meg a Pats-et, mint a szart. Az EQ-d akkor azért nem került szóba, mert azzal kapcsolatban nem volt releváns, itt most igen.
Szesze
Engem erzekenyen erint ez a komment. Szerencsed, hogy nem raktad tele emojival 😉
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
A szavazas szerintem is velemenyes, mert a forumozoknak rendelkezesre all a nemitas. Tudom, az idezest latni, de inkabb valami kis elegtetel lehet ebben, hogy jol megbunhodott.topin
Remélem nem véleményes. Nem volt ugyan kedvem mindent visszaolvasni, de ha Sobri nem sértett direktben kitiltást magával vonó, előre leírt fórum policy-t, akkor nem tudom miről szavazunk. Nem tetszene, ha a fórum szabályzat is úgy működne, mint a gránitszilárdságú alkotmányunk, hogy úgy módosítgatjuk ahogy éppen a hangulatunk diktálja...

(A dislike viszont nem rossz ötlet. Egy vélemény nyilvánítás, amiből ha egy postra sok összegyűlik, akkor az a post haszontalan, értéktelen. Így nyugodtan törlődhetne is. Ez talán segíthet abban is, hogy ne érje meg a csakazértis enyém az utolsó szó trollkodás. Ha törlődik az ilyen postja, akkor talán előbb-utóbb az illető is - nem csak Sobri, hanem bárki - megunja. Miközben a kisebbségi, de "normális" vélemény nem sérülne, szerintem annál felnőttebb ez a fórum, hogy tömegével elkezdjen kidislike-olni postokat csak azért, mert nem ért vele egyet.)
peterk2005
Szerintem jobb, ha egy hsz marad sok dislike-kal, mint ha törlik.
nagylaza
Egyertelmuen, mar csak azert is mert attol meg hogy vkinek nem egyezik a velemenye teszem azt 20 emberevel meg lehet igaza.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
szerzői és környéki jogáról.

Új kedvenc kifejezésem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Én úgy emlékszem, hogy akkor konkrétan pár hétre ki is tiltottak miatta....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Dehát itt írogatunk, nem megoldásokat prezentálunk.
Akivel tudok együttérzek, írok neki privátban, vagy ahogy tudok együttérezni.
A nembeleszólásra meg annyit, hogy akár hiszed, akár nem, többször nem szólok bele, mint igen.
Ha mindig írnék, amikor eszembe jut valami, már háromszor ennyit írtam volna.

A szarról meg én mondom pont, hogy szar, hogy mennyire szar és mitől szar.
Nem intézem el annyival, hogy Orbán egy geci.
Sobri Jóska
Annyit nem is lehet. 😀

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztán kapott szembe mindenki egy ellenvéleményt szerencsére, mely sokszor helyes, sokszor helytelen, sokszor meg csak ténymegállapító volt, sokszor pedig még nagyban egyet is értett a többséggel. Nem is tetszett. Szomorú látni, hogy ideáig eszkalálódik egy focis fórumon a politika. Igazán új felhasználó csalogató mindenhol ezt látni. Január előtt csak az egyéb politikai fikázás ment. Pedig én is napestig tudnám szidni, rühellem, de ami itt megy, az is okádék. Ezelőtt még elég volt ezért ignorálni a politikai topicot, de sajnos mára nem.kristóf17
A minapi amerikai választásnál kétszer annyian szurkoltak Trumpnak, mint Bidennek. Mindenféle okokból egyiknek is másiknak is. Azok alapján, hogy egy-egy homofóbabb postra hány like érkezik, nem lepődnék meg, ha egy kire szavazol 22-ben is simán Orbán vezetését hozná.

Úgyhogy nem gondolom, hogy ez egy itt többségben levő (ellenzéki?) politikai vélemény "terrorja" lenne egy kisebbségi vélemény felett. Időnként persze van olyan, hogy valamiben sokan egy félét gondolnak, de ez foci témában is előfordul (Goodell-t védeni például szerintem van olyan veszélyes, mint Orbánt 😊 ). Ráadásul a "politikai vélemény" dolog is sokszínű, mert ha már Sobriról van szó, akkor Orbán ügyekben keményen Orbán párti, de pl. a homofób postokat ő is úgy küldi el melegebb éghajlatra, mint én. Vagy még jobban is. Szóval nincsenek szigorú határvonalak, ha körvonalak esetleg vannak is.

Lényeg a lényeg, hogy ha úgy érzed, hogy el vagy nyomva, inkább lépj hátra és bizonyosodj meg, hogy esetleg nem te sértődsz-e meg túl hamar azon, hogy más máshogy gondolkodik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Mert az egy távoli, a napi életünket tökre nem befolyásoló dolog volt. Az, hogy itt valakiknek a gyerekeit dobják be a frontvonalba, hogy a kollégái esnek ki, kerülnek lélegeztetőre, az meg nem távoli, ellenben húsba vágó személyes tapasztalat.
somoskovig
És a szarra, ami dől, az a megoldás, hogy "Sobrinak kuss!"?
Én döntöm a szart?
Sobri Jóska
Nem, a szarra az a megoldás néha, hogy együttérzel, vagy nem szólsz bele. Az, hogy a szarra azt mondod, hogy nem büdös, sőt, nem is szar, mert ha Orbán seggéből jön ki, akkor nem is lehet az, de ha az is, akkor más országokban még büdösebb, miben megoldás?
somoskovig
Dehát itt írogatunk, nem megoldásokat prezentálunk.
Akivel tudok együttérzek, írok neki privátban, vagy ahogy tudok együttérezni.
A nembeleszólásra meg annyit, hogy akár hiszed, akár nem, többször nem szólok bele, mint igen.
Ha mindig írnék, amikor eszembe jut valami, már háromszor ennyit írtam volna.

A szarról meg én mondom pont, hogy szar, hogy mennyire szar és mitől szar.
Nem intézem el annyival, hogy Orbán egy geci.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 973 — Giants fan
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Dehogynem. Nekem pl a mai napig ezek a kommentjeim kapták a legtöbb like-ot 😊 Pedig aztán mindig is rühelltem Bradyt meg a Pats-et, mint a szart. Az EQ-d akkor azért nem került szóba, mert azzal kapcsolatban nem volt releváns, itt most igen.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Mert az egy távoli, a napi életünket tökre nem befolyásoló dolog volt. Az, hogy itt valakiknek a gyerekeit dobják be a frontvonalba, hogy a kollégái esnek ki, kerülnek lélegeztetőre, az meg nem távoli, ellenben húsba vágó személyes tapasztalat.
somoskovig
És a szarra, ami dől, az a megoldás, hogy "Sobrinak kuss!"?
Én döntöm a szart?
Sobri Jóska
Nem, a szarra az a megoldás néha, hogy együttérzel, vagy nem szólsz bele. Az, hogy a szarra azt mondod, hogy nem büdös, sőt, nem is szar, mert ha Orbán seggéből jön ki, akkor nem is lehet az, de ha az is, akkor más országokban még büdösebb, miben megoldás?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
 bowl.hu/forumszabalyzat
nagylaza
Kiemelném a 4-6. pontot:
4. Minden felhasználó köteles kommunikációjában az emberi alapnormák és Magyarország hatályos törvényeinek betartására és tiszteletben tartására. Kerüli az indokolatlan személyeskedést, a rasszista, kirekesztő, gyűlöletkeltő, sértő beírásokat, viselkedésével tiszteletben tartja mások alapvető jogait.
5. Minden felhasználó tudomásul veszi, hogy a fórum célja a kulturált információ- és eszmecsere, és viselkedésével, jelenlétével ezt segíti elő.
6. Minden felhasználó tudomásul veszi, hogy amennyiben tevékenysége bármi módon sérti az Üzemeltető üzleti érdekeit vagy a Fórumszabályzatot, ellene különféle retorziók alkalmazhatóak, például hozzászólás törlése, hozzászólás elsötétítése, figyelmeztetés, időszakos kitiltás, rendkívül súlyos érdeksérelem esetén örökös kitiltás.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Sobri Jóska
Tebow miatt emlékeim szerint a komplett Denver topic, a Brady kiégett korszakodon meg a teljes Pats fórum. 😊 Hogy az ELCSALTÁK témakört fel se hozzam.
somoskovig
Na jó, de ezektől eltekintve? 😊
Sobri Jóska
Nagymamám szokta mindig mondani, amikor megkérdeztem, hogy van, hogy "A bajokat leszámítva jól!". Ha eltekintünk azoktól a dolgoktól, amiket túltolsz, akkor valóban nem tolsz túl dolgokat. 😊

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Mert az egy távoli, a napi életünket tökre nem befolyásoló dolog volt. Az, hogy itt valakiknek a gyerekeit dobják be a frontvonalba, hogy a kollégái esnek ki, kerülnek lélegeztetőre, az meg nem távoli, ellenben húsba vágó személyes tapasztalat.
somoskovig
És a szarra, ami dől, az a megoldás, hogy "Sobrinak kuss!"?
Én döntöm a szart?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
https://bowl.hu/images/cache/uploads/75c7c7ac05cc8d088f55d2be0b0ee0ed.jpg
Fórumszabályzat | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.
Sobri Jóska
Mert az egy távoli, a napi életünket tökre nem befolyásoló dolog volt. Az, hogy itt valakiknek a gyerekeit dobják be a frontvonalba, hogy a kollégái esnek ki, kerülnek lélegeztetőre, az meg nem távoli, ellenben húsba vágó személyes tapasztalat.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Sobri Jóska
Tebow miatt emlékeim szerint a komplett Denver topic, a Brady kiégett korszakodon meg a teljes Pats fórum. 😊 Hogy az ELCSALTÁK témakört fel se hozzam.
somoskovig
Na jó, de ezektől eltekintve? 😊

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Soha, senkivel nem vitáztam, nem "basztattam", nem kötözködtem még a Colts, a Seahawks vagy az NHL topicban. (Lehet még csak nem is írtam.) Ez az egész disputa a politikáról szól, felesleges álszentkedni.
És a politika megosztó erejéről, aminek liberális fideszesként én lettem a céltáblája. Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról? Ez a felvállalt politikai hovatartozás kőkemény cenzúrája lehetne, semmi más.Sobri Jóska
Én meg úgy gondolom, hogy nem a politikáról szól a dolog, hanem a személyiségedről. Nem azért vagy megosztó, mert Orbánt csíped, hanem azért, ahogy csinálod. Az ember arcába mászva, mint egy csimbók. Időnként a dacos kamasz szintig csimbók, "csakazértits". Össze tudtál te veszi Brady kiégéséről is a fél fórummal, nem csak Orbánnal kapcsolatban.

Van aki ezt könnyebben tolerálja, van aki kevésbé. Mindkét attitűdnek el kell tudnia férni ezen a fórumon, nem csak a tiédnek vagy enyémnek, akik az ilyesmit könnyeben tűrjük. A dislike egy felmerült ötlet volt, szerintem van rá esély, hogy működne. Vagy nem. Megkérdezték, választoltam, és itt leírtam, hogy miért azt választoltam, amit. Ha nem lesz nem lesz, ha lesz, akkor lesz.
peterk2005
Ez igaz.
De amikor "Brady kiégett", és ezt mondtam, azért senki sem akart kitiltatni, nem faszkalapozott le, vagy nem kezdte el az EQ-mat elemezgetni, de még szavazás se volt, hogy gondolhatom e ezt, leírhatom e amit gondolok, vagy öncenzúráznom kéne, mert valakit bánthat.

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ki sértődött meg valaha azon, hogy mit írok a dartsról vagy Tebowról?
Sobri Jóska
Tebow miatt emlékeim szerint a komplett Denver topic, a Brady kiégett korszakodon meg a teljes Pats fórum. 😊 Hogy az ELCSALTÁK témakört fel se hozzam.

De egyébként én nem szavaztam és nem is fogok, mert a cenzúra/tiltás szerintem sem elfogadható. Mindenesetre az viszont jó lenne, ha néha tudnál megállni.

több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Csendben kérdezem: hol találok fórumszabályzatot?
nagylaza
Minek az neked? Onkentes vagy?
topin
Szerintem ezt nem jó elbagatellizálni. Nem jut hirtelen jobb jelző eszembe, de ennek (és a GDPR-nak) a hiánya eléggé "balkáni" helyzet. Inkább szorgalmazzuk, hogy új funkciók helyett ezt készítsék el az üzemeltetők legelőször ha lesz idejük.
peterk2005
Nem bagatellizaltam. Erdekelt. Csak nem raktam emojit.
topin
Sobri írta, hogy nincs olyan hozzászólása, ami "ne felelne meg a fórumszabályzatnak". Ezek szerint nem tévedett.
nagylaza
pedig ha rákeresel az archívumban a fórumszabályzatra, fogsz találni 😊 galaxis útikalauz stopposoknak helyzet, de van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal