NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Van esetleg bárki itt, aki könyvelőként dolgozik? Lenne egy kérdésem SZJA-EÜ pénztári vonalon. 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 492 — StuG Life
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
Cleatus a "hivatalos" neve, próbálj így keresni, hátha. Getty-n van több is, de azok drágán (vízjelet mondjuk le lehet szedni róla fusiban 😀 )

Esetleg nézz szét itt, de ezek is csak full hd képek :/
 www.artstation.com/artwork/DV640


+ itt
 www.chwatson.com/cleatus


Borbinho
igen, ezekig az oldalakig (meg a nevéig 😊 )eljutottam de sajnos nem találtam elég jó felbontásúakat pedig ezek között van az egyik kedvence amiket küldtél...
de messze vannak a 2400x3600-os minimumtól amit a poszterhez (40x60) ajánlanak...
yooker
poszter helyett esetleg:
 www.amazon.com/Official-National-Football-Authentic-Cleatus/dp/B01M0YBKCZ

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
Cleatus a "hivatalos" neve, próbálj így keresni, hátha. Getty-n van több is, de azok drágán (vízjelet mondjuk le lehet szedni róla fusiban 😀 )

Esetleg nézz szét itt, de ezek is csak full hd képek :/
 www.artstation.com/artwork/DV640


+ itt
 www.chwatson.com/cleatus


Borbinho
igen, ezekig az oldalakig (meg a nevéig 😊 )eljutottam de sajnos nem találtam elég jó felbontásúakat pedig ezek között van az egyik kedvence amiket küldtél...
de messze vannak a 2400x3600-os minimumtól amit a poszterhez (40x60) ajánlanak...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
gyorsan guglizva ennyit találtam
 images.fastcompany.net/image/upload/w_1153,ar_16:9,c_fill,g_auto,f_auto,q_auto,fl_lossy/wp-cms/uploads/2019/01/p-1-90293253-the-untold-origin-story-of-cleatus-the-fox-sports-football-robot.jpg

 hu.pinterest.com/pin/493214596663432657/

de simán lehet h van jobb is pinteresten csak nem vagyok oda regelve
Negritis
Koszi! Majd lecsekkolom mekkora a merete ..nekem min ilyen 2400x3600-as felbontas kellene...de inkabb jobb
Sajnos ehhez nem.igazan konyitok....
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 470 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
Cleatus a "hivatalos" neve, próbálj így keresni, hátha. Getty-n van több is, de azok drágán (vízjelet mondjuk le lehet szedni róla fusiban 😀 )

Esetleg nézz szét itt, de ezek is csak full hd képek :/
 www.artstation.com/artwork/DV640



+ itt
 www.chwatson.com/cleatus


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
yooker
gyorsan guglizva ennyit találtam


 hu.pinterest.com/pin/493214596663432657/

de simán lehet h van jobb is pinteresten csak nem vagyok oda regelve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 351 — Expect the Best !
Fiam nagyon szeretne egy posztert a szobajaba a Fox NFL kozvetitesbe szereplo robotjarol de sehol nem talaltam olyan felbontasu kepet a neten amibol lehetne csinalni..
Tud valaki esetleg javasolni barmit honnan lehetne ilyet keriteni??
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
...
Duff
Illetve bárhonnan jöhet, ami fölötted van.
Bárhonnan.
A víz geci.

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Köszi mindenkinek a válaszokat. Mindegyikőtök azt sugallja, hogy valszeg valami csőrepedés lesz.

Mivel az ázás véletlenszerű időközönként történik, pl. egy héten kétszer, akkor gondolom olyan csővezeték lesz, amiben csak alkalomszerűen van víz, tehát pl. kádlefolyó. Akkor a közvetlen felettem lévő szomszéd valszeg nem, mert ott előszoba van. Illetve a közvetlen felettem lévő szomszéd áztatott már el egyszer a fürdőjéből, de az nálam is a fürdő oldalán jelent meg. A sréhen felettem lévő szomszéd fürdője és vizes blokkja tán közelebb van. A 8. emeleti sréhen szomszéd kibaszott határozottan állítja, hogy amikor én ázok, akkor ő nem fürdött, nem mosott stb... Akkor ha ezt tegyük fel elhiszem, szerintetek jöhet a sréhen feljebb lévő 9. vagy 10. emeleti fürdőből is úgy, hogy a köztes emeleti lakásokon meg se jelenik a víz?

Illetve ha a mosógép kivezető csöve a kádba van helyezve, a bevezető csövének repedése okozhat-e alkalomszerű ázást? Ott nem folyamatosan szivárognia kéne a víznek?
Duff
Sztem nem értetted meg...
Pont nem a csőrepedés!
Máshonnan jön, csak nem pont vertikálisan az ázás fölül!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Köszi mindenkinek a válaszokat. Mindegyikőtök azt sugallja, hogy valszeg valami csőrepedés lesz.

Mivel az ázás véletlenszerű időközönként történik, pl. egy héten kétszer, akkor gondolom olyan csővezeték lesz, amiben csak alkalomszerűen van víz, tehát pl. kádlefolyó. Akkor a közvetlen felettem lévő szomszéd valszeg nem, mert ott előszoba van. Illetve a közvetlen felettem lévő szomszéd áztatott már el egyszer a fürdőjéből, de az nálam is a fürdő oldalán jelent meg. A sréhen felettem lévő szomszéd fürdője és vizes blokkja tán közelebb van. A 8. emeleti sréhen szomszéd kibaszott határozottan állítja, hogy amikor én ázok, akkor ő nem fürdött, nem mosott stb... Akkor ha ezt tegyük fel elhiszem, szerintetek jöhet a sréhen feljebb lévő 9. vagy 10. emeleti fürdőből is úgy, hogy a köztes emeleti lakásokon meg se jelenik a víz?

Illetve ha a mosógép kivezető csöve a kádba van helyezve, a bevezető csövének repedése okozhat-e alkalomszerű ázást? Ott nem folyamatosan szivárognia kéne a víznek?
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Ázhatsz a strang felől is



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 229 — Cowboys fan
Tesóm a liftből ázott a konyhában, pedig a lift a másik oldalon van a panelben!
NB2
A víznek van egy olyan tulajdonsága, hogy megkeresi a gyenge pontot a födémen, és ott szivárog le.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Tesóm a liftből ázott a konyhában, pedig a lift a másik oldalon van a panelben!
NB2
Te nyertél.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
10 emeletes panel 7. emeletén lakunk, az előszobában egyre gyakrabban ázik be ugyanazon a ponton a plafon és a fal. Kép: https://ibb.co/yFjmyzp

Hónapok óta tart, anno úgy indult, hogy néha egy-két havonta egyszer-egyszer ázott, most már egyre gyakoribb. Tetőről nem jöhet, mert nem esőzéskor ázunk. Közvetlen felettünk lévő szomszédnak is nyilván ugyanaz az előszobája van fölöttünk, az ázási ponton pont a hűtőjük van, mellette beépített gardróbszekrények. Voltam fenn náluk, benézni a hűtő mögé, de nem volt tócsa. Azt se tudom, hogy egy hűtőből ki tud-e folyni ilyen mennyiségű víz egyszerre, heti rendszerességgel.

Sréhen felettünk lévő lakásban a fürdő van, de a lakó állítása szerint alaposan szétszedte és megnézte, de nem talált csőtörésre utaló jeleket, illetve nem szokott tócsa lenni a fürdőben, a kádján pedig a szigetelés jó.Beengedett erre egy pillantást vetni, hihetőnek tűnt a sztori. (Mondjuk azt nem engedte, hogy töltsük fel a kádat vízzel, majd eresszük le.) Sose fürdik kádban, csak zuhanyzik. Mondjuk a kádjának a lefolyója pont a másik irányban van, és az ázásunkkal ellentétes irányba is folyik le a víz. Kezd a fasz tele lenni a szituval, hogy nem tudom megtalálni, honnan jön a kurva víz.

Sajnos ahogy lenni szokott, a szomszédok nem túl együttműködőek, illetve a közös képviselő is egy fasz. A pár tízezres kárt leszarom, csak az ázás idegesít már, az okát szeretném megtalálni. Volt kint biztosítótól kárszakértő, szerintük tuti valamelyik felső szomszéd lesz, csak sumákolnak vagy nem tudnak róla.

Valakinek valami ötlet, hogy honnan ázhatunk még? Illetve, ha nem találjuk meg az ázás okát, mit lehet tenni? Ki tudná felfedezni az okát? A mi plafonunk, falunk felől nyilván nem lehet bontani a vasbeton falat, a szomszéd meg nem fogja engedni, hogy szétbarmolják teljesen a fürdőjét, előszobáját. Ha tényleg a szomszéd, csak titkolózik, vagy tényleg nem tud róla, mit lehet tenni, peres eljáráson kívül? A biztosító említett valami birtokvédelmi eljárást az önkormányzatnál, erről tud valaki valamit?
Duff
Én azt mondanám, a falban futó vízvezeték van elrepedve és az szivárog.

Megoldási javaslat pl:

 www.csatornamester.hu/csotores-bemeres/

Esetleg a szomszéd hűtője 🤣
warr_b
mi úgyis vízátok alatt vagyunk
szóva minden szar volt már
csőrepedésnél béreltem egy holisztikust, azt kijött egy sámán sztetoszkóppal, végigmászta az összes falat, majd beixelt egy pontot, na tízperc alatt elérte a kömíjjes

de a kollegák jómongyák, ált kád, zuhanylefolyó vagy mosógép csatlakozás szok lenni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Tesóm a liftből ázott a konyhában, pedig a lift a másik oldalon van a panelben!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Egy volt barátnőmék laktak panelben, ott a 3.-on volt ilyen szitu és a 10.(!)-ről ment le a víz valahogy (én se tudom miért nem jött ki máshol, lehet ott jön ki a "víz a falból", ahol elgyengül valami szigetelés), két gyakorlati megoldási opció jut így hirtelen eszembe.

Az egyik, hogyha a "gyanús" felső lakó együttműködő, akkor meg kell színezni a vizet a kádban, csapnál, stb. (káliumpermanganáttól szép lila lesz, gyerekként abban fertőtlenítettek párszor, már nem tudom mi ellen, de gondolom sima vízfesték is megteszi) és várni, hogy felbukkan e a színezett víz. Ha nem, akkor keresni kell más "gyanúsítottat" és ott is kipróbálni a megfestett vizet.
De simán lehet, hogy a tetőről, vagy akárhonnan folyik oda, és sose derül ki honnan jön vagy mi okozza.

A másik, hogy nálatok szigeteltek, hogy ne jusson be a víz, akárhonnan is jön, hanem menjen tovább lefele. :/

Illetve még annyi, hogy a víz az nagyon geci, minden kis rést megtalál, lefolyik mindenhol. Nekem az a tapasztalatom, hogy bár szarok a panelek, de egy ilyen mögött valami vezetékrepedés van 90%-ban, akár látszik kívülről, akár nem. És akkor valahol bontani kell.
Amit ilyen esetben a társasház (biztosítója) fizet, de együttműködésre bírni azt, aki alatt a repedés van, ahol kitalálják, hogy bontani kell nem könnyű, senki se örül, ha neki semmi problémája, és mégis az ő kecóját basszák szét. (Nekem egyszer egy lakásomban, ahol nem laktam volt valami ajtó? ahol el lehetett érni a vízvezetékeket, és bár én semmimódon nem voltam érintve a dologba, de az én fürdőmnél bontották ki a falat, hogy az ajtóhoz férjenek, onnan szerelték meg, majd csinálták vissza, úgy-ahogy. Nem panel volt, és nem laktam ott, így könnyű volt kooperatívnak lenni.)
A jogi részt nem tudom, de a gyakorlatban segíthet, ha az okozott kellemetlenségekért felajánl az ember némi kompenzáció, máshogy nem látom hogyan lehetne egyről a kettőre jutni.

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ez akár a 10 ről is jöhet.
A panelek illesztése mellett, vezetékek mellett (az ott egy elosztó doboz).
A fenti kád alá kellene benézni. Szokott lenni egy kis ajtó, vagy nyílás.. ha ott van nedvesség, az lesz.
Esetleg mosógép csatlakozás

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
10 emeletes panel 7. emeletén lakunk, az előszobában egyre gyakrabban ázik be ugyanazon a ponton a plafon és a fal. Kép: https://ibb.co/yFjmyzp

Hónapok óta tart, anno úgy indult, hogy néha egy-két havonta egyszer-egyszer ázott, most már egyre gyakoribb. Tetőről nem jöhet, mert nem esőzéskor ázunk. Közvetlen felettünk lévő szomszédnak is nyilván ugyanaz az előszobája van fölöttünk, az ázási ponton pont a hűtőjük van, mellette beépített gardróbszekrények. Voltam fenn náluk, benézni a hűtő mögé, de nem volt tócsa. Azt se tudom, hogy egy hűtőből ki tud-e folyni ilyen mennyiségű víz egyszerre, heti rendszerességgel.

Sréhen felettünk lévő lakásban a fürdő van, de a lakó állítása szerint alaposan szétszedte és megnézte, de nem talált csőtörésre utaló jeleket, illetve nem szokott tócsa lenni a fürdőben, a kádján pedig a szigetelés jó.Beengedett erre egy pillantást vetni, hihetőnek tűnt a sztori. (Mondjuk azt nem engedte, hogy töltsük fel a kádat vízzel, majd eresszük le.) Sose fürdik kádban, csak zuhanyzik. Mondjuk a kádjának a lefolyója pont a másik irányban van, és az ázásunkkal ellentétes irányba is folyik le a víz. Kezd a fasz tele lenni a szituval, hogy nem tudom megtalálni, honnan jön a kurva víz.

Sajnos ahogy lenni szokott, a szomszédok nem túl együttműködőek, illetve a közös képviselő is egy fasz. A pár tízezres kárt leszarom, csak az ázás idegesít már, az okát szeretném megtalálni. Volt kint biztosítótól kárszakértő, szerintük tuti valamelyik felső szomszéd lesz, csak sumákolnak vagy nem tudnak róla.

Valakinek valami ötlet, hogy honnan ázhatunk még? Illetve, ha nem találjuk meg az ázás okát, mit lehet tenni? Ki tudná felfedezni az okát? A mi plafonunk, falunk felől nyilván nem lehet bontani a vasbeton falat, a szomszéd meg nem fogja engedni, hogy szétbarmolják teljesen a fürdőjét, előszobáját. Ha tényleg a szomszéd, csak titkolózik, vagy tényleg nem tud róla, mit lehet tenni, peres eljáráson kívül? A biztosító említett valami birtokvédelmi eljárást az önkormányzatnál, erről tud valaki valamit?
Duff
Én azt mondanám, a falban futó vízvezeték van elrepedve és az szivárog.

Megoldási javaslat pl:

 www.csatornamester.hu/csotores-bemeres/

Esetleg a szomszéd hűtője 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
10 emeletes panel 7. emeletén lakunk, az előszobában egyre gyakrabban ázik be ugyanazon a ponton a plafon és a fal. Kép: https://ibb.co/yFjmyzp

Hónapok óta tart, anno úgy indult, hogy néha egy-két havonta egyszer-egyszer ázott, most már egyre gyakoribb. Tetőről nem jöhet, mert nem esőzéskor ázunk. Közvetlen felettünk lévő szomszédnak is nyilván ugyanaz az előszobája van fölöttünk, az ázási ponton pont a hűtőjük van, mellette beépített gardróbszekrények. Voltam fenn náluk, benézni a hűtő mögé, de nem volt tócsa. Azt se tudom, hogy egy hűtőből ki tud-e folyni ilyen mennyiségű víz egyszerre, heti rendszerességgel.

Sréhen felettünk lévő lakásban a fürdő van, de a lakó állítása szerint alaposan szétszedte és megnézte, de nem talált csőtörésre utaló jeleket, illetve nem szokott tócsa lenni a fürdőben, a kádján pedig a szigetelés jó.Beengedett erre egy pillantást vetni, hihetőnek tűnt a sztori. (Mondjuk azt nem engedte, hogy töltsük fel a kádat vízzel, majd eresszük le.) Sose fürdik kádban, csak zuhanyzik. Mondjuk a kádjának a lefolyója pont a másik irányban van, és az ázásunkkal ellentétes irányba is folyik le a víz. Kezd a fasz tele lenni a szituval, hogy nem tudom megtalálni, honnan jön a kurva víz.

Sajnos ahogy lenni szokott, a szomszédok nem túl együttműködőek, illetve a közös képviselő is egy fasz. A pár tízezres kárt leszarom, csak az ázás idegesít már, az okát szeretném megtalálni. Volt kint biztosítótól kárszakértő, szerintük tuti valamelyik felső szomszéd lesz, csak sumákolnak vagy nem tudnak róla.

Valakinek valami ötlet, hogy honnan ázhatunk még? Illetve, ha nem találjuk meg az ázás okát, mit lehet tenni? Ki tudná felfedezni az okát? A mi plafonunk, falunk felől nyilván nem lehet bontani a vasbeton falat, a szomszéd meg nem fogja engedni, hogy szétbarmolják teljesen a fürdőjét, előszobáját. Ha tényleg a szomszéd, csak titkolózik, vagy tényleg nem tud róla, mit lehet tenni, peres eljáráson kívül? A biztosító említett valami birtokvédelmi eljárást az önkormányzatnál, erről tud valaki valamit?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
idíccsunk like dealing story line-t

a világon egyedülállóan

lenne egy alap like-vagyon, ami a lájkoktól nő, a dislikekoktól csökken
sutianap
Látom régi eropolis felhasználó vagy.
Ott így megy. 😊
Sobri Jóska
Novelupdatesen is 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Kásler: a jövő év elején lehet vakcina itthon"
 koronavirus.gov.hu/cikkek/kasler-jovo-ev-elejen-lehet-vakcina-itthon
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
Ennek már, azt hiszem, nagyon ideje volt. Fél év után. Jobb későn, mint soha.
"Most először közöltek részletes megyei adatokat a koronavírus-járvány áldozatairól és az aktív fertőzöttekről."
 infostart.hu/belfold/2020/11/24/koronavirus-uj-magyar-adatok-jelentek-meg
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Kiderült, hogy mi a koronavírus leggyakoribb tünete"
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/kiderult-hogy-mi-a-koronavirus-leggyakoribb-tunete/
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 838 — beers & Packers
"Koronavírus: elkezdődhet a korlátozások fokozatos visszavonása a karácsony előtti napokban Németországban"
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/koronavirus-elkezdodhet-a-korlatozasok-fokozatos-visszavonasa-a-karacsony-elotti-napokban-nemetorszagban/
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Az üzletek újranyitásával szombaton megkezdődik a koronavírus-járvány miatti járványügyi korlátozások fokozatos feloldása Franciaországban, az általános karantén megszüntetését december 15-én tervezi a kormány - jelentette be Emmanuel Macron."
nagylaza
 coub.com/view/tg66h


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta