NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
 doctorstock.photoshelter.com/image/I0000P6bMMxqO3F0sutianap
Köszönöm. Jól szemléltet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Ezaz, köszi. Remélem innentől nyugtom lesz 😀

Belehallgattam, egyébként tényleg annak hallani nagy hirtelen, de annyira nem érdekel, hogy dalszöveget nézzek 😀
De legalább tudom, hogy a lyrics kulcsszó miért nem segített 😀

Még egyszer köszönöm! 😊

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja igazi bugyinedvesítő nóta, csak all night long nincs benne, csak olyan sor amit annak lehet hallani 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=oUm4MHEeFCY
esetleg ?gabtsi
biztos, hogy ez lesz az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 www.youtube.com/watch?v=oUm4MHEeFCY
esetleg ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Egyik sem nyert eddig, de azért köszi 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Segítség! 😊 Bálesz
 www.youtube.com/watch?v=OZLUa8JUR18

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem ismerem, de gyors gúúgli keresés ezt dobta ki:
 www.youtube.com/watch?v=Zuvup1HFNy8
?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Segítség! 😊
Asszony keres egy számot, amit hallott párszor rádióban, de a címét egyszer sem mondták be (és épp nem olyan helyen szólt, ahol bármi info is kiírásra került volna róla), de tetszik neki és már idegesíti, hogy nem tudja mi az. Ez mondjuk még hagyján, de már engem is idegesít, úgyhogy jó lenne megtalálni 😀
Amit tudok róla (mármint a számról, nem az asszonyról):
- Valami Craig David-hangú pasas énekli (tényleg nagyon olyan a hangja, de az ő számai között nem találtam)
- sokszor szerepel a dalszövegben az "all night long". Erre hiába kerestem, Lionel Ritchie jön ki mindig 😀 Többet nem tudott belőle megjegyezni, én meg kb egyszer hallottam, akkor sem figyeltem rá oda, nem tudtam, hogy ennek jelentősége lesz a későbbiekben 😊
- Mostanában nyomatják a rádiók.
- Elég lassú dal.

Na kb ennyi 😊
Előre is köszi az ötleteket.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Vagy esetleg:
 www.google.hu/search?rlz=1G1GGLQ_HUHU312&q=frame&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=CQquUOKWLcjotQba6YGgCg&biw=1280&bih=909&sei=DQquULDzPIzdsgbOj4GQCg

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Word-ben szerkesztene az asszony házilag egyszerű plakátokat, okleveleket. Honnan tudnék letölteni hozzá különféle kereteket, mert amik alapból benne vannak, azok elég gagyik. Van ehhez valami kiegészítő csomag?Szokol
 www.google.hu/search?hl=hu&q=border&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&bpcl=38897761&biw=1280&bih=862&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=8PutUPCVHs3htQaTqoG4Cw


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 275 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!Gergőbácsi
az inhomogén jeladás az kb annyi, hogy nem teljesen egybefüggő a keresztszalagodról érkező sugárzás, ami lehet ebben az esetben teljes vagy részleges szakadás, vagy akár egy kis ödémás rész felette. a v.s.-t most így hirtelen nem tudom, első blikkre simán valószínűnek tűnik, nem tudok ideillő orvosi kifejezést-rövidítést hozzácsapni 😊 de majd írnak a rendes dokik is.JSanyo
Köszönöm!Gergőbácsi
Annyit kiegészítésként, hogy a "kifejezett" jelző használatával jelezte a doki, hogy (szinte) biztos a szakadás (egyértelműen le is írta a véleményében), és nem az MR érzékenysége okozta az inhomogén jeladást.
Az első v.s. a szakadás irányára utal, vertikális irányú a szalagon a szakadás. A második vs. szvsz a valószínűleg rövidítése lenne, de lemaradt a "z".
Kontár vagyok, a doktor urak később érkeznek.tomi-tomi
Köszi Neked is, várok a doktorokra. Btw reménykedem hogy csak részleges.Gergőbácsi
 doctorstock.photoshelter.com/image/I0000P6bMMxqO3F0


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!Gergőbácsi
az inhomogén jeladás az kb annyi, hogy nem teljesen egybefüggő a keresztszalagodról érkező sugárzás, ami lehet ebben az esetben teljes vagy részleges szakadás, vagy akár egy kis ödémás rész felette. a v.s.-t most így hirtelen nem tudom, első blikkre simán valószínűnek tűnik, nem tudok ideillő orvosi kifejezést-rövidítést hozzácsapni 😊 de majd írnak a rendes dokik is.JSanyo
Köszönöm!Gergőbácsi
Annyit kiegészítésként, hogy a "kifejezett" jelző használatával jelezte a doki, hogy (szinte) biztos a szakadás (egyértelműen le is írta a véleményében), és nem az MR érzékenysége okozta az inhomogén jeladást.
Az első v.s. a szakadás irányára utal, vertikális irányú a szalagon a szakadás. A második vs. szvsz a valószínűleg rövidítése lenne, de lemaradt a "z".
Kontár vagyok, a doktor urak később érkeznek.tomi-tomi
Köszi Neked is, várok a doktorokra. Btw reménykedem hogy csak részleges.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Word-ben szerkesztene az asszony házilag egyszerű plakátokat, okleveleket. Honnan tudnék letölteni hozzá különféle kereteket, mert amik alapból benne vannak, azok elég gagyik. Van ehhez valami kiegészítő csomag?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most már tényleg elegem van a számítástechnikából, hónapok óta szívok a gépemmel... Az a kemény, mikor a windows újratelepítése közben fagy le a rendszer

jjncaa
Ismerős a szitu. Amikor először próbálkoztam a WIN7-tel, akkor 2 hónapot bírt, és aztán a következő - írd és mondd - 3 hétben 18x-i rendszer újrahúzás próba volt, amiben volt minden amit el lehet képzelni: telepítés közbeni fagyások garmadája, rendszer nem telepíthetőségről, partíció inaktivitásról, partíciótörlésről, nem telepíthetőségen át, 1 napig működő rendszerig, 1 óráig működő rendszerig, nem működő rendszerig, internet nélküli rendszerig, minden...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!Gergőbácsi
az inhomogén jeladás az kb annyi, hogy nem teljesen egybefüggő a keresztszalagodról érkező sugárzás, ami lehet ebben az esetben teljes vagy részleges szakadás, vagy akár egy kis ödémás rész felette. a v.s.-t most így hirtelen nem tudom, első blikkre simán valószínűnek tűnik, nem tudok ideillő orvosi kifejezést-rövidítést hozzácsapni 😊 de majd írnak a rendes dokik is.JSanyo
Köszönöm!Gergőbácsi
Annyit kiegészítésként, hogy a "kifejezett" jelző használatával jelezte a doki, hogy (szinte) biztos a szakadás (egyértelműen le is írta a véleményében), és nem az MR érzékenysége okozta az inhomogén jeladást.
Az első v.s. a szakadás irányára utal, vertikális irányú a szalagon a szakadás. A második vs. szvsz a valószínűleg rövidítése lenne, de lemaradt a "z".
Kontár vagyok, a doktor urak később érkeznek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!Gergőbácsi
az inhomogén jeladás az kb annyi, hogy nem teljesen egybefüggő a keresztszalagodról érkező sugárzás, ami lehet ebben az esetben teljes vagy részleges szakadás, vagy akár egy kis ödémás rész felette. a v.s.-t most így hirtelen nem tudom, első blikkre simán valószínűnek tűnik, nem tudok ideillő orvosi kifejezést-rövidítést hozzácsapni 😊 de majd írnak a rendes dokik is.JSanyo
Köszönöm!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!Gergőbácsi
az inhomogén jeladás az kb annyi, hogy nem teljesen egybefüggő a keresztszalagodról érkező sugárzás, ami lehet ebben az esetben teljes vagy részleges szakadás, vagy akár egy kis ödémás rész felette. a v.s.-t most így hirtelen nem tudom, első blikkre simán valószínűnek tűnik, nem tudok ideillő orvosi kifejezést-rövidítést hozzácsapni 😊 de majd írnak a rendes dokik is.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Kedves orvos, vagy gyógyászati tevékenységben jártas, illetve tapasztalattal sajnos rendelkező fórumozók!

Kis segítséget kérek az alábbi MR vizsgálatban szereplő egy-két kifejezés értelmezésére (dokihoz csak jövő hét közepén-végén megyek).

"Lelet: Jobb térd MR vizsgálat
A patella enyhén lateralizált helyzetben ábrázolódik. A suprapatellaris bursában jelentősen felszaporodott folyadékmennyiség látható. A musculus quadriceps ina, a ligamentum patellae folytonossága megtartott. A patella porcfelszín folytonossága megtartott.
A hátsó keresztszalag kiterjedése átlagos, folytonossága megtartott. Az elülső keresztszalag kifejezetten inhomogén jeladású, területén v.s. szakadás ábrázolódik.
A collateralis szalagok folytonossága megtartott.
A medialis meniscus hátsó szarva területén szakadás ábrázolódik.
A térdízületben a porcfelszín folytonossága megtartott, a teherviselő régiók dominanciájával a porcfelszín elvékonyodott.
Az ábrázolódó csontok területén érdemi oedema, pathologiás lágyrész eltérés nem látható.
A fossa poplitea területén cystosus eltérés nem látható.

Vélemény: A suprapatellaris bursában kóros folyadék, mely vs. traumás eredetű. Az elülső keresztszalag szakadása. A medialis meniscus hátsó szarva területén szakadás ábrázolódik."

Szóval mit jelenthet ez a "v.s.", valamint a "kifejezetten inhomogén jeladású" kifejezés?

Előre is köszönöm a segítséget!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Van monitorom, köszijjncaa
Ezek olyan monitorok, hogy belül még egy gép is lapul. 😉
Most, november 23-án, akciós nap:  store.apple.com/hu/browse/holiday/shopping_eventSobri Jóska
Black friday, tavaly volt szerencsém az USA-ban átélni egy ilyet :p (pont akkor lesz egy éves az ipadem)
De 100e a 16 gigás ipod touch, kösz nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Van monitorom, köszijjncaa
Ezek olyan monitorok, hogy belül még egy gép is lapul. 😉
Most, november 23-án, akciós nap:  store.apple.com/hu/browse/holiday/shopping_event

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Van monitorom, köszi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Most már tényleg elegem van a számítástechnikából, hónapok óta szívok a gépemmel... Az a kemény, mikor a windows újratelepítése közben fagy le a rendszer

Hol érdemes teljes konfigurációt venni? Tudnátok ajánlani valamit?jjncaa
 www.apple.com/hu/

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most már tényleg elegem van a számítástechnikából, hónapok óta szívok a gépemmel... Az a kemény, mikor a windows újratelepítése közben fagy le a rendszer

Hol érdemes teljes konfigurációt venni? Tudnátok ajánlani valamit?jjncaa
Ipon.hu-n gondolom lehet ilyet is. De ha te állítod össze, akkor is kérhetsz olyat, hogy leteszteljék.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Most már tényleg elegem van a számítástechnikából, hónapok óta szívok a gépemmel... Az a kemény, mikor a windows újratelepítése közben fagy le a rendszer

Hol érdemes teljes konfigurációt venni? Tudnátok ajánlani valamit?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal