Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én megértem, szélmalomharcot vívott. Ha ezt lezárták volna is, mi garantálja, hogy két év múlva valami vérminta miatt egy új anyagra való teszttel nem térnek vissza hozzá?
Totális képmutatás az egész.
több mint 12 éve
deee 290
Röhögséges az egész, szegény Sipi vajon mit mondna most.....
Úgy vagyok ezzel, hogy dopping ide dopping oda azrét ezt a több száz-ezer kilométert csak le kell tekerni valahogy nem robotok vagy motorok hajtják azoka a bicókat a csuda vigye el. Ha valahol akkor itt!!! simán azt mondnám free dopping aztán akinek több pénze az nyer. Mást sjana nem nagyon lehet vakítás az egész. Ez kb ugyan az mint, hogy elvették a Juve két bajnoki címét holott a játékosoknak halvány lila gőze nem volt mi van a háttérben és becsülettel lejátszották a meccseket. Tetszetek volna akkor elkapni s nem hagyni hét címt megnyerni mert az akkor olyan nagy sztori meg pénz volt. Ráadásul az a legszebb asz egészben, hogy akik utána jönnének, na aztán azokról meg már bizonyították is hogy sárosak nekik sem lehet odaadni a címet ennyit erről. Adjuk oda Bodrogi Lacinak ő vhol a 50 és száz között volt ők mán biztos nem doppingoltak mi. Nem szeretem Armstrongot soha nem neki drukkoltam de ez így szánalmas.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ha már Armstrong szóba került - BREAKING: lényegében beismerte a doppingolást, így valószinüleg mind a 7 Tour győzelmet el fogják venni tőle!
 www.guardian.co.uk/sport/2012/aug/24/lance-armstrong-fight-doping-charges?newsfeed=trueiktriad
Mondjuk ez a legtöbb embernél nem a doppingolás beismerése. Nem azt mondta, hogy doppingoltam, hanem kisétált az egészből, úgy ahogy van. Most, hogy ezt miért tette, az egy másik kérdés. Nyilván nem tudta volna magát védeni az ellene felsorakoztatott volt csapattársakkal szemben.

Az USADA elleni közhangulat eddig is rossz volt, ezután még rosszabb lesz kint. Azt nem tudom, hogy az USADA mennyire illetékes egyáltalán abban, hogy általa nem felügyelt eseményeken szerzett elismeréseket felülbíráljon.

A Nike támogatásáról biztosította Armstrongot a hírek után is. Fenntartják vele az együttműködést és támogatják a rákkal kapcsolatos kezdeményezéseit is továbbra is.
Nem nagyon emlékszem ilyenre, hogy valaki mögött életre szóló eltiltás és minden eredményétől való megfosztás után is ottmaradjon a legnagyobb szponzora, ami jelen esetben a világ egyik legismertebb cége.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Armstrong szóba került - BREAKING: lényegében beismerte a doppingolást, így valószinüleg mind a 7 Tour győzelmet el fogják venni tőle!
 www.guardian.co.uk/sport/2012/aug/24/lance-armstrong-fight-doping-charges?newsfeed=true
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Hülyeséget írsz. Aki saját erőből szakad le azt nem kell bevárni, ilyet senki nem írt.
Az meg h mindig van bukás, nos olyan azért elég ritkán van, h valaki annyival a vége előtt bukjon, h ne érhessen fel az élmezőnyhöz.

Hülyeség az eső és a bukás/defekt közti párhuzam is. Mert az eső mindenkinek ugyanúgy esik, aki viszont defekt vagy bukás miatt marad le az egyedül van sújtva.

És sosem írtam, h kötelező lenne bevárni a másikat ellenben pontosan írtam h nem kötelező. Ez csak egy olyan dolog, ami miatt szeretek vagy nem szeretek valakit, ami meg a saját dolgom. Nem kell másnak is ez alapján ítélkeznie.
Meg lett kérdezve, ki hogy van vele, és én elmondtam h hogy vagyok vele.Black_Adder
A vége az perfekt, azt utálsz akit akarsz, tagadhatatlan.
Az eső tévedés, volt olyan TDF ahol az eleje már beért, akkor szakadt le az eső, és jól összekuszálta a dolgokat.
Ahogy volt olyan olasz, akit hegyibefutón agyhalott néző egyszerűen fellökött.
Olyan defektre is emlékszem (talán Basso?) ahol hegyen már nem ért fel a többiekre emiatt, és öszetettben pár hellyel késöbb végzett.
És nem saját erőből leszakadást írtam, hanem bármilyen random bukást. Ha illik a sárgatrikóst, esélyest, pontversenyek egyikében vezetőt, stb. bevárni, akkor illik bárkit, hiszen előre nem tudható, hogy mire készül, hol akar robbantani, ha akar egyáltalán.
A bukás országúti kerékpárban tipikus "part of the game" kategória.
Eköré elméleteket, erkölcsi magasságokat, mélységeket kanyarítani... te tán azt mondanád hülyeség, én azt mondom: felesleges.
Az, amikor Ulrich bevárta Armstrongot nemes gesztus volt, de ha azzal a 20-30 mp-el Tourt nyert volna dehogy várja be. Nem volt esélye azon a versenyen, így könnyedén lehetett nagyvonalú, sportszerű. Így is, úgy is tuti második lett.
Tehát a te dolgod hogy hülyeségnek minősíted amit írtam, de attól még nem hülyeség.
A kékre is mondhatod, hogy piros, de az attól még kék.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hülyeséget írsz. Aki saját erőből szakad le azt nem kell bevárni, ilyet senki nem írt.
Az meg h mindig van bukás, nos olyan azért elég ritkán van, h valaki annyival a vége előtt bukjon, h ne érhessen fel az élmezőnyhöz.

Hülyeség az eső és a bukás/defekt közti párhuzam is. Mert az eső mindenkinek ugyanúgy esik, aki viszont defekt vagy bukás miatt marad le az egyedül van sújtva.

És sosem írtam, h kötelező lenne bevárni a másikat ellenben pontosan írtam h nem kötelező. Ez csak egy olyan dolog, ami miatt szeretek vagy nem szeretek valakit, ami meg a saját dolgom. Nem kell másnak is ez alapján ítélkeznie.
Meg lett kérdezve, ki hogy van vele, és én elmondtam h hogy vagyok vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 038 — #NoStress
Negyedszer pedig, igen verseny. De lehet sportszerűen is versenyezni. Nem egyszer történt már, h bevárta valaki a nagy ellenfelét. És ez számomra szimpatikus, ellenben azzal amit a faszszopó Sky csinált most. Persze szabályos meg minden, de én attól még jobban rühellem őket, mint eddig, mert az én szememben ez sportszerűtlenség.Black_Adder
Pontosan jól írod, csak rosszul értelmezed.
Sportszerű bevárni az ellenfelet, vagyis gesztusértékű, vagyis nem kötelező.
Ha mindenki bevárna mindenkit mindig (mert ugye SZERINTED XY esélyes a végső győzelemre, ZW meg nem, de mi van ha VALÓJÁBAN pont ez lenne ZW-nek a nagy kiugrás, és ha érdemi hátrány nélkül érkezne az utolsó 5 etaphoz, akkor ott robbantana, és nyerne, de ugye ezt előre nem árulja el, nem hívja fel magára a figyelmet, ezért te már most leírod) akkor bármilyen 3hetest egy utolsónapi sprint döntene el, mert mindig van bukás, és attól, hogy valaki 20 perccel vezet összetettben ugyanúgy bevárhatna valami ergyát, mintha egál az állás.
Ergo:
A bukás a verseny része. Ahogy az eső, a szél, az idétlen, lökdösődő szurkolók, a vízátfolyás, a körforgalom, a defekt, a jobb csapat, a képzettebb segítők, stb.
Felesleges kiemelni, és másként tekinteni rá mint ami.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Azért majdnem mindenhol vannak sportszerű gesztusok, a kerékpárban meg több példa is van rá.
Ez most nem az volt. Pont.

És megint kezd félreértés irányába haladni. Szóval természetesen nem kell megvárniuk senkit. Nincs rá szabály. ÉN viszont utálhatom őket miatta, és szerethetem azokat akik hasonló esetben megálltak volna. Hogy kit mi alapján utálok és mi alapján szeretek az az én dolgom. Én szeretem a szerény sportszerű klubbhű a magából a képességeinél többet kihozó sportolókat és vagy akik pusztán szimpatikusan küzdenek, noha nincs esélyük. Utálni sokkal több dolog miatt tudok valakit, ezek közül nem számít súlyosnak az ha valaki egy ilyen dologból húz hasznot, de most nekem ez is elég volt.

----

A szökevények után meg nem kellett menni. Ez hülyeség. Senki veszélyes nem volt közöttük. És amit mondtál a TdFen, ott is pont volt szökés, ami haza is ért miatta. Sőt ott akkor se mentek /*és pont a Sky fogta vissza a tempót*/ amikor az utolsó csicska senki Pierre Roland kitalálta h amíg a többiek leállnak ő előremegy ledolgozni a hátrányából, nem csak az ellen aki defektet kapott, hanem azok ellen is, akik sportszerűen rá várnának.
[szerk]kicsit szigorú voltam vele, hisz végül aztán valószínűleg megállt és azért érték utol, ellentétben mondjuk Contadorral vagy most a Sky-jal[/szerk]

Megcsinálták Vino ellen is pár éve (talán 5) a TdF-en, akkor se tetszett, pedig Vino ellen szurkoltam. /*Bevárás szempontjából nem számít, h utána nem sokkal megbukott doppinggla*/

Egyébként hülyeség is volt most ez a Skytól. Egyrészt Froomenak csak Contadorral szemben lehetne ilyen ajándék percre szüksége. Viszont azután, h Spanyolországban a spanyol éllovas ellen követte ezt el, nem szereztek maguknak sok szurkolót...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Szerintem kicsit túl van lihegve a kerékpárban ez a bukás utáni megvárás témakör. Valahogy fociban sem látom soha, hogy ha elcsúszik a védő, akkor megáll a támadó, vagy mondjuk Forma 1-ben sem engedik vissza a pilóták az eredeti helyére azt, aki kicsúszik a pályáról és emiatt pozíciót veszít. Ha bevárják a bukottat, az nagyon sportszerű, de azért utálni valakit, mert versenyzik, szerintem túlzás.somoskovig
Meg helyzet függő is azért. Pl. itt menni kellett azért a szökevények után, ha ők nem lettek volna gondolom bevárják Valverdét ahogy pl. Evanst is bevárták a Touron
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Szerintem kicsit túl van lihegve a kerékpárban ez a bukás utáni megvárás témakör. Valahogy fociban sem látom soha, hogy ha elcsúszik a védő, akkor megáll a támadó, vagy mondjuk Forma 1-ben sem engedik vissza a pilóták az eredeti helyére azt, aki kicsúszik a pályáról és emiatt pozíciót veszít. Ha bevárják a bukottat, az nagyon sportszerű, de azért utálni valakit, mert versenyzik, szerintem túlzás.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én meg annyira nem ítélném el a dolgot, egyrészt ugye technikai sport, másrészt pedig Valverde trikójának annyi volt a bukás pillanatában, mert ha megvárják, a szökevények előnye túl nagy lett volna. Másrészt nem értem, az összetett elsőt miért nem lehet megszivatni, ha Froome szakad le (aki az összetettre valamivel tán esélyesebb is), és a Movistar megy, hogy megtartsa a trikót, akkor az nem csapott volna ilyen hullámokat. Ez egy verseny, ott kell hozni a másikon, ahol lehet.Rajna
Én minden esetben elítélem az ilyet, ahogy írtam is, de az összetettben vezető ellen elkövetni talán súlyosbító tényező. A trikót mégis tisztelni kell, és nem arról volt szó, h egy outsider bukott.

Az meg h a szökevények, úgy is elvették volna tőle, miután bukott, azért lássuk be, h ők Valverdével ellentétben nem harcolnak a végső győzelemért. Valverde pedig ha nem is a legesélyesebb korábbi győztes és aktuális elsőként mindenképp számításba jön, ha a végelszámolásról beszélünk.

És ha Froome tényleg esélyesebb mint Valverde, amivel nem is vitatkozok, akkor miért van neki szüksége olyan előnyre, amit nem saját erejéből harcolt ki?

Negyedszer pedig, igen verseny. De lehet sportszerűen is versenyezni. Nem egyszer történt már, h bevárta valaki a nagy ellenfelét. És ez számomra szimpatikus, ellenben azzal amit a faszszopó Sky csinált most. Persze szabályos meg minden, de én attól még jobban rühellem őket, mint eddig, mert az én szememben ez sportszerűtlenség.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én meg annyira nem ítélném el a dolgot, egyrészt ugye technikai sport, másrészt pedig Valverde trikójának annyi volt a bukás pillanatában, mert ha megvárják, a szökevények előnye túl nagy lett volna. Másrészt nem értem, az összetett elsőt miért nem lehet megszivatni, ha Froome szakad le (aki az összetettre valamivel tán esélyesebb is), és a Movistar megy, hogy megtartsa a trikót, akkor az nem csapott volna ilyen hullámokat. Ez egy verseny, ott kell hozni a másikon, ahol lehet.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Minthogy Valverdének szurkolok, sőt Sastre visszavonultával az egyik kedvencem, míg a Sky-t mint csapatot gyűlölöm nem tudok elfogulatlan véleményt alkotni.

De úgy általában ha bárki egy techinaki okot próbál kihasználni azt utálom. Cotnadort is lehordtuk, a nyomorult kis csicska Pierre Rolandot is megutáltam, most meg a Sky mint csapat csinálja ugyanazt ráadásul az ÖSSZETETTBEN VEZETŐ ellen, szóval a következetesség hangján talán mégis mondhatom, h: Basszátok meg, hülye faszok!
Mivel a Contador vs Schlecknél is csak a felbujtót utáltam, most is egyelőre a SKY-ra szállt rá újabb adag a sír után is tartó gyűlöletemből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos szomorú ez a Vuelta idén. 😕

Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem inkább gusztustalan volt amit csinált a SKY Valverde bukásánal, mint vétlen vagy bárminek is nevezzük. Azzal tudtak takarózni, hogy a szökevények után lódultak. És ezért sem lehet teljesen rájuk teríteni a vizes lepedőt. És ezt ők is tudják.

Persze J. Rogriguez is hülyeségeket hordott össze, "hogy próbáltuk kontrollálni a peloton elejét, hogy annyira ne menjenek, mert bukás volt, de utána még is beálltunk vezetni". Ez már mi. Akkor döntse el, mit akar. Bár a SKY már annyira beindult, hogy azt leállítani nem lehetett. Ha meg nem mész akkor ott hagynak a picsába. Főleg úgy, hogy iszonyatos oldalszél volt és a kamera is jól mutatta, hogy darabokra szakadt a mezőny. Főleg az összetettben vezetőt hátrahagyni volt dőreség ez a lépés, annak tudatában, hogy veszélyes a hegyeken és bőven esélyes az összetett első helyre. Ezt Froome és csapata és J. Rodriguez és csapat is jól tudja. Contadorék okosan, taktikusan meghúzódnak a háttérben és kimaradnak az ilyenfajta csatározásokból. A 4. szakaszon is 2 és 3 fejű szörnyként ment előre a peloton. Vezetett a SKY is, a Katusha és a Movistar is. Nincs egyenlőre egységesség a mezőnyben, ez a korai hegyi szakaszok, hegyi befutók is okozzák. De hála az égnek egyenlőre sok bukás nincs.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hiányzol Sipi! 😕Black_Adder
Nagyon. 😕
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért meglepett a Movistar győzelme, de a Radobank második helye sem kutya. Omega, Sky-tól többet vártam, de azért nagy hátrányok nem voltak.

Külön tetszett ez a történelmi városrészeken, szűk kis sikátorokban való tekerés, és persze a kihagyhatatlan bikaviadal aréna. Szépen megcsinálták a szervezők. Így még élvezhető is volt ez a TTT.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Movistar :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hiányzol Sipi! 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Nagyon rossz most hallgatni az EuroSportot. 😕danyly
Eléggé lehangoló így nézni, de sajnos ez egy olyan eset, amikor nem lehet mást tenni, és nem lehet számonkérni a profi viselkedést... Sajnálom azért Jenőt is, mert gondolom neki sokkal jobb lett volna, hogyha a kezdés előtt nem ment volna pont az olimpiai verseny ismétlése, gyakorlatilag a bejelentkezés óta nem igazán tud beszélni.. 😕 Még nekem is a könnyeimmel kellett küzdenem miközben néztem, gondolom ő mit érezhet... És bár az olimpia során elég sokat bántottuk, azért azt illő megjegyezni, hogy egy napot se hagyott ki a gyász ellenére, ami meglepő volt nekem, bár lehet neki így volt jobb.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon rossz most hallgatni az EuroSportot. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus, Sipi hangja az Eurosporton. Felvételről az olimpia férfi mezőnyversenye. Szar lesz ez a Vuelta nélküle 😕gdavid
Igen. Pont írni akartam, hogy Sipi utolsó élő közvetítése. 😕 Lehet a magyar eu stáb kérte ezt. És kezdődik a Vuelta.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Basszus, Sipi hangja az Eurosporton. Felvételről az olimpia férfi mezőnyversenye. Szar lesz ez a Vuelta nélküle 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Cobo számára szvsz csak felkészülés volt a TdF. Miután az USPostalból a Libertybe igazolt Heras ő is rendre /*mondjuk ez összesen kb 2 alkalom*/ 100-on kívül volt a TdF-en, aztán a Vueltán mégis jól ment. //És ilyen szempontból igazából az se számít, h elkapták-e utána...
Mondjuk nem sokat adnék arra, h megvédi a címét, vagy akár dobogón lesz...

Gesinket meg én már leírtam magamban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem a nagy favorit az idei Vueltán Contador. Kipihenten, egy kis Eneco Tour-al a lábában, frissen érkezik a spanyol körre. És persze tele bizonyítási vággyal. Remélem beletörik a bicskája. 😊Én személy szerint nem vagyok oda érte, de azért bőven lesz aki megszorongathatja. Azért a Saxo elég kemény sorral áll fel, nem bízták a véletlenre: Noval Gonzalez, Daniel Navarro, Paulinho stb. (jó segítők). Szépen tudják majd vinni a sort felfelé a hegyen.

Az első számú kihívó a brit Froome, aki ugye megmutatta az idei Tour-on (vagy a tavalyi Vueltán), hogy igen kemény ellenfél, aki jó a hegyekben és az időfutamon is. Bár azt ő is elismerte, hogy kíváncsi lesz a teljesítményére, mert a Tour-ra hegyezték ki a formáját (amin Contador szerint is ő volt a legerősebb) + még ott volt a hazai rendezésű olimpia, amin ugye bizonyítani kellett. Tehát nyomás volt rajta bőven, bár nem annyi mint Wiggins-en. Most Froome lesz a Sky kapitánya, meglássuk, hogy él vele. Mindenesetre dobogóra várom (minő nagy tipp😊).

Ha keresni akarnék több kihívót az idei Vuelta győztese címre, a fenn említett két versenyzőn kívül, bizony nagyító kellene. Persze sok jó kerekes lesz majd ott a mezőnyben, de érdemben nem nagyon tudnak majd beleszólni. Ugye Valverde elmondta, hogy ő Cobo-t fogja segíteni, de valljuk be Cobo nem az a tavalyi Cobo. A Tour-on leszerepelt, nem is értem minek indították, hagyták volna formába lendülni a Vueltára. De most már mindegy. Vagy ez a tavalyi győzelem olyan hirtelen fellángolás volt mint mondjuk anno Casero-é (bár neki mondjuk volt előtte egy második helye is a Vueltán, a Tour-on pedig egy ötödik hely)? Valverde is kezd kipukkadni év végére, max. lesz neki egy szakasz győzelme.

Itt van még Joaquin Rodriguez, akit én személy szerint nagyon kedvelek és nagyon tetszett a Giro-n mutatott teljesítménye. Apait-anyait beleadott a legutolsó méterig abban a számban amiben azért nem valami jó (időfutam). Le a kalappal előtte, de azért az is hozzátartozik nem volt ez olyan erős mezőny, mint mondjuk a Tour v. a mostani Vuelta. Azért a Katusha is elég jó sorral képviselteti magát: itt van Dani Moreano, Losada, Vicioso segítőnek + ugye Cunego, de ő kérdéses mennyit segíít, vagy majd hazárdírozik. Bár lehet ezt majd csakl akkor fogja megtenni (vagy teheti meg) ha már veszve az összetett. Menchov nekem nagy csalódás idén. A Tour-on mintha ott sem lett volna, mint aki először vesz részt Grand Tour-on és meg van illetődve. És nekem ne mondja, hogy ne volt formában, mikor fűt-fát beígért (ahogy szokták), hogy erős csapatunk lesz a Tour-ra, jól fogunk szerepelni stb. És ez lett belőle. Teljesen értelmetlennek tartom az indulását, nem sokat tud majd segítani szerintem. Smukulis egy igen tehetséges fiatal lett kerekes, neki jó kis erőfelmérő lesz ez a Vuelta. J. Rodriguez-t első ötbe várom.

És ott van Radobank sora, ami igen jó formában érkezik ill. fel vannak "pörögve" a mostani sikereik által. Lars Boom nyerte az Eneco Tour-t (bár itt brutál hegyek nem voltak), és L. L. Sanchez a San Sebastian-i WT állomást (bár ő nincs itt a mezőnyben). Gesink formája kérdéses, meglátjuk mennyire jött rendbe.

Itt van még Van den Broeck, aki igen jó formába lendült az idei Tour végére, szépen kapaszkodott felfelé. Első hatba várom. Igor Anton-tól ill. valamelyik Esukaltel-estől mindenképpen benéz egy szakasz győzelem szerintem. Főleg most bizonyítaniuk is kell a csapatszponzor felé, mert kaptak +3 évet még. Jó lehet Astarloza, Oroz, Ruben Perez v. Verdugo. Verdugo is kis "ügyes" tehetséges kerekes, remélem villnat valamit. Meg Persze Txurruka mellet sem szabadna elmenni, de ő nincs nagy formába. Tehát ahogy így, elnézem, nem is olyan rossz ez a baszk csapat. 😊 De őket általában elkerüli a szerencse. 😕

Moncoutie és Gadret között lehet nagy harc a hegyi trikóért. A gyorsasági több esélyes, itt hirtelenjében Rojas, Dean, Viviani, Bennati esetleg Degenkolb, de szerintem ő nem bírja végig.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Azon nevettem azért kicsit, mikor mondta a sebastiani klasszikus közben a kommentátor, hogy sok esélyese van ennek a Vueltának. Szerintem ez legalább annyira egyértelmű lesz, mint a 2011-es Giro volt eredetileg.Schleck
Szerinted is simán megnyeri Damiano? 😊
gdavid
Biztos indul Keny Robert van Huffel, azért mondja 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear