Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ártatlan lenne, akkor hagyta volna, hogy az USADA nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat. Nem hagyta, inkább belement ebbe az egészbe, ami most van. Milyen durva dolgok lehetnek akkor az USADA kezében, ha inkább ezt választotta?Schleck
Az én véleményem szerint pedig ez a legnagyobb tévedés, hogy ezért. Pont az a lényeg. Az USADA csak blöffölt, sosem szerzett olyan bizonyítékokat, melyek perdöntőek vagy teljes mértékben bizonyító erejűek lennének. Csak Armstrong azért visszakozott mert valószínűleg egy hamisított indokot hoznak fel ami ellen már nem tud védekezni és teljesen indokolatlanná tenné a hitelét, mert amit abban az esetben állítana biztos nem lenne igaz az USADA és a közvélemény szerint. Ha azt akarták volna, hogy Armstrong-ot teljesen megalázzák, akkor igenis azt akarták volna, hogy kerüljön nyilvánosságra azok a bizonyítékok. Azért megkérdezném én ezeket az USADA-kat, hogy akkor lássuk a bizonyítékokat! Persze azt mondaná, ennek és ennek a paragrafusoknak és pontoknak az értelmében nem lehet. Kit érdekelnek ezek. Titkosítva lettek 100 évre? Ne nevettessük már ki egymást. Persze mert más ellen is fel tudnak majd használni ilyen mocskos ármánykodást. Nem vagyok én Armstrong mellett sem, de miért most találták ki ezt az egész mizériát. Minden évben felböffentik valaki nevét, sárba nyomjuk a fejét és jöhet a következő. És közben ez a dopping ellenőrzés egy nagy kamu. Azok buknak le akik bénák, vagy azt akarják egyesek. Ne legyünk álszentek. Lehet ezzel az állításommal sokan nem értenek egyet, de én egy nagy szemét erőszakszervezetnek vélem látni ezt a USADA-t. Azok a nyilatkozatok melyeket volt versenyzőtársak tettek nem bizonyító erejűek, szart sem érnek. Az meg, hogy mi is az a "NAGY BIZONYÍTÉK", sosem fogják megmondani, mert nincs is.Az meg, hogy az UCI-ban nem bízik az USADA, mert szerintük úgy is Armstrongnak adnának igazat, az mindennek a teteje. AZ UCI majd a szőnyeg alá söpri a dolgot és felmenti az amcsit - mondja az USADA.
Rengeteg teóriát, elképzelést lehet itt gyártani, pl.: azt is, hogy az UCI direkt "készített" negatív mintákat Armstrong esetében pedig ellenőrizték vagy 500-szor. Bár ez azért téves egy kicsit mert a WADA hajtja végre a dopping ellenőrzéseket, de persze azokat is meg lehet kenni. Minden a rohadt pénzről szól, a kapcsolatokról és ki milyen helyzetbe akar kerülni most vagy a közeljövőben.
Azért még az UCI hivatalos nyilatkozatára kíváncsi lennék.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nevetséges az egész. Valójában az utóbbi ki tudja hány Tourt de legalább 40 nem nyerte meg senki. Mert mindenki kokszol. Szánalmas az egész. Armstrong lehet, hogy ezzel kvázi beismeri, hogy doppingolt, de ténylegesen pozitív mintája nem volt.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Szánalmas az egész álszent viselkedés, akik piedesztára emelték most köpködik. Mintha az egész hájpot ő csinálta volna. Igen egy súlyosan beteg ember volt, akit felépítettek gyógyszerekkel is, legálisan. < hány jegyzett élpsortoló asztmás, s mivel is kezelik az asztmát > de amit nem lehet tőle elvitatni az az akarat diadala s az nemis Tdf hanem a livestrong. Elképzelhetőnek tartom, hogy valami hallgatólagos megállapodást túllépett és ezért borították ki a szaros bilit, és most igaza van, hogy nem akar belemenni a szétterült fos egymásra kenegetésébe és neki fontosabb az alapítvány.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Szánalmas vagy.szaba
Az biztos, de inkább, minthogy naiv és álszent legyek.TheMileHighCity
Nem naiv vagy alazentnek kell lenni csak nem kell valakit azert mert te nem birod lekicsinyiteni. Doppingolt? Biztos . Mindenki mas is az elmezonybol ? Tuti
Sokat tett a kerekparsportert? Igen Sokat tett a rakkutatasert, peldat mutatott arrol hogy nem szabad feladni ? Igen.
Engem nem erdekel a boszorkanyuldozes az egyik legnagyobb sportember es onmagaban hiresseg aki sokat tett az emberekert. Nekem ennyi eleg. Cimeit elvehetik attol meg egy legenda marad.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Szánalmas vagy.szaba
Az biztos, de inkább, minthogy naiv és álszent legyek.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
2007-es interjú, de én még nem találkoztam vele (Jörg Jaksche kipakol):
 kerekpar.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/24/Egy_versenyzo_kipakolasa/

Elég durva dolgok vannak benne (de lehet én vagyok nagyon naiv). danyly
Az egész 2007 TdF arról szólt h ebből olvasgatott részleteket Knézy.Black_Adder
Bocsi nem most volt, elfelejtettem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ártatlan lenne, akkor hagyta volna, hogy az USADA nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat. Nem hagyta, inkább belement ebbe az egészbe, ami most van. Milyen durva dolgok lehetnek akkor az USADA kezében, ha inkább ezt választotta?Schleck
Azt szerintem senki se gondolja h ártatlan. Legfeljebb nem jobban bűnös mint mások.
Hogy mások megkapták-e ugyanazokat a doppingokat mint ő, azon lehet vitatkozni. A csapattársai biztosan, és náluk jobb volt. Az ellenfelei? Ezt nem tudhatjuk. De Fuentes se csak egy csapatnak szállított, valószínűleg Armstrong beszállítói is szélesebb körben aknázták ki a pénzszerzés eme lehetőségét...

És a korábbi bajnokok?
Anquetil: "Leave me in peace; everybody takes dope"

Merckx: "Szódával nem megy"

A legálszentebb amúgy az volt, amikor a francia és német csapatok nem indultak el azonnal valamelyik szakasz elején, így tüntetve, h mindenki más doppingol, csak ők nem.
Még azon a szakaszon elkaptak valakit a Cofidisből, és abban az évben a Gerolsteinerből megbukott Stefan Schumacher és Davide Rebellin, aki az Olimpiai ezüstérmét a tiszta versenyzés diadalának mondta.
Na ez a szánalmas.

Akit elkapnak versenyen attól vegyék el, de ilyen utólagos boszorkányüldözések nem tesznek jót senkinek se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
2007-es interjú, de én még nem találkoztam vele (Jörg Jaksche kipakol):
 kerekpar.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/24/Egy_versenyzo_kipakolasa/

Elég durva dolgok vannak benne (de lehet én vagyok nagyon naiv). danyly
Az egész 2007 TdF arról szólt h ebből olvasgatott részleteket Knézy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Degenkolb jól kihasználta a DRS-t, Swift KERS-ével viszont gondok vannak az egész Vuelta alatt. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ártatlan lenne, akkor hagyta volna, hogy az USADA nyilvánosságra hozza a bizonyítékokat. Nem hagyta, inkább belement ebbe az egészbe, ami most van. Milyen durva dolgok lehetnek akkor az USADA kezében, ha inkább ezt választotta?

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
mondjuk azt tudni kell, hogy Armstrong minden idők egyik (ha nem a) legnagyobb csalója minden sportot figyelembe véve. Jakehomer
Na mesélj, mit tudsz, amit mi nem.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.TheMileHighCity

Na igen, itt is lerítt róla, hogy egy tehetségtelen seggfej, aki koksz nélkül egyet se tudna tekerni azon a biciklin...

Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Akkor mitől elégtétel, ha tudod, hogy mindenki kokszol? Azért, mert utálod Armstrongot?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Szánalmas vagy.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.TheMileHighCity
Csak egy rövid idézet ehhez:
Ha tudod, hogy a kerékpársport alapjaiban nem változott meg, amiből azért kiindulhatunk, akkor bizony tovább kell folytatnod a doppingolást. Elég perverz dolog, de a mostani doppinghelyzet fair, mivel mindenki doppingol. A dopping nélküli kerékpársport csak akkor kiegyenlített, ha senki nem doppingol többé. Egy versenyző azt mesélte nekem, hogy az edzések alatti ellenőrzések miatt megegyezések születtek egyes csapatok és a kerékpáros-szövetség között.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Végre eljött az igazság ideje. Én nagyon örülök neki, mert mindig is gyűlöltem és undorodtam tőle, a világ legnagyobb megtévesztésének és népbutításának tartottam a hős Armstrong-ról lefestett amerikai idilli képet, amikor minden mozdulatáról lerítt, hogy koksz nélkül még ülni se tudna a nyeregben.
Nyilván nem most és nem ebben a formában kellett volna leleplezni, és nyílt titok, hogy kb a 150. helyig minden évben mindenkit ki lehetne zárni, de ettől függetlenül számomra elégtétel, hogy végre megtörtént.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
2007-es interjú, de én még nem találkoztam vele (Jörg Jaksche kipakol):
 kerekpar.blog.nepsport.hu/archives/2012/08/24/Egy_versenyzo_kipakolasa/

Elég durva dolgok vannak benne (de lehet én vagyok nagyon naiv).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 576
Röhögséges az egész, szegény Sipi vajon mit mondna most.....deee
Nagyjából azt, hogy ha akkor nem kapták el, akkor most már miért nem hagyták békén. És marhára igaza lenne.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az egész eljárás álszent, mármint a procedúra, nem maga a tény, hogy vizsgálják.

Kurva sokat fognak ártani ezzel a kerékpáros sportnak, és nyilván LA nem szent (sőt), de LA személyéből elég sokat profitált a profi kerékpározás, és rengeteg ember, betegek és egészségesek egyaránt.

Ugyanúgy undorító volt, amit Ullrich-hal műveltek, és most vicc, de ugye megkapják a Lance győzelmeit akik mögötte végeztek, és mind megbukott valamivel . . .
Nem érzik ezt, hogy mennyire nem korrekt ez? Nekik nem kell vizsgálni utólag a mintáikat 13 évre visszamenőleg? (Arról nem is beszélve, hogy ugye az USADA nem WADA, tudtommal a TDF meg nem tartozik utóbbi alá, nem is értem hogy hogy van ez...)

***

Ettől függetlenül én se fogom LA könyvé tűzre dobni, és akinek fent van a poszter a falon nem fogja leszedni, és én se fogom a gépről letörölni a győzelmeit...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Elég röhejes ez az ügy, és tényleg megint a kerékpársport az igazi vesztes - mondjuk azt tudni kell, hogy Armstrong minden idők egyik (ha nem a) legnagyobb csalója minden sportot figyelembe véve. Fene tudja, milyen érdekek mentették eddig meg, amik most már nem tudták/akarták.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
ez nem is csupán Armstrong elleni támadás, hanem az egész sportág ellen. Ha most elvennének valakitől 7 TdF győzelmet, az megölné kb az egész sportot.
Mindig Armstrong ellen szurkoltam, vagy ha úgy jobban tetszik szurkoltam bárkinek Armstronggal szemben, de remélem ebből nem lesz semmi.

Érdekes h az operation puertoban is nem csak kerékpárosok voltak benne, mégis csak kerékpározókon csattant az ostor... Jó, mondjuk azt úgy ahogy van megpróbálták eltussolni, csak mivel a Liberty Segurosszal robbant ki, így a kerékpár egy része már menthetetlen volt, de más sportágakban akkor is meg se közelíti a kerékpárt a doppingellenőrzések minősége és mennyisége, mégis állandóan ez a negatív példa...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
gsn 3 548
Vicces olvasni az amerikai pálcát törő cikkeket olyanoktól, akik éveken át istenítették Armstrongot. 😀 Az újságírás ott is ilyen, nemcsak nálunk.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha már Armstrong szóba került - BREAKING: lényegében beismerte a doppingolást, így valószinüleg mind a 7 Tour győzelmet el fogják venni tőle!
 www.guardian.co.uk/sport/2012/aug/24/lance-armstrong-fight-doping-charges?newsfeed=trueiktriad
Remek. 😕
Nem baj, az élményt nem tudják elvenni, amit a 7 győzelem végignézése adott.Gogo
Ez már tényleg nevetséges ami Armstrong ellen zajlik (zajlott). Elege lett az egészből, és nem arról van szó, hogy beismeri bűnösségét, mint ahogy az a nagyokos, melldöngető Fahey állítja a WADA-tól. Lehet én vagyok értetlen de nekem ez az eljárási folyamat kicsit kusza. Mármint abból a szempontból, hogy ki hol is illetékes területileg és jogilag ebben a kérdésben. Mert ugye szerepel itt WADA, USADA és texasi bíróság (ami gondolom polgári peres rész). De ezt a texasi (független?) bíróságot ki kérte fel döntéshozatalra? ÉS milyen jogon dönt ő bármiben is? Továbbá az a tény, hogy a Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) nélkül az USADA nem tilthatja el Armstrongot. Pedig az UCI pl.: 2006. május 31.: A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) által összehívott bizottság felmentette Armstrongot az 1999-es doppingvádak alól. És utána az UCI azt hiszem nem is tett több indítványt az üggyel kapcsolatban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha már Armstrong szóba került - BREAKING: lényegében beismerte a doppingolást, így valószinüleg mind a 7 Tour győzelmet el fogják venni tőle!
 www.guardian.co.uk/sport/2012/aug/24/lance-armstrong-fight-doping-charges?newsfeed=trueiktriad
Remek. 😕
Nem baj, az élményt nem tudják elvenni, amit a 7 győzelem végignézése adott.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hülyeséget írsz. Aki saját erőből szakad le azt nem kell bevárni, ilyet senki nem írt.
Az meg h mindig van bukás, nos olyan azért elég ritkán van, h valaki annyival a vége előtt bukjon, h ne érhessen fel az élmezőnyhöz.

Hülyeség az eső és a bukás/defekt közti párhuzam is. Mert az eső mindenkinek ugyanúgy esik, aki viszont defekt vagy bukás miatt marad le az egyedül van sújtva.

És sosem írtam, h kötelező lenne bevárni a másikat ellenben pontosan írtam h nem kötelező. Ez csak egy olyan dolog, ami miatt szeretek vagy nem szeretek valakit, ami meg a saját dolgom. Nem kell másnak is ez alapján ítélkeznie.
Meg lett kérdezve, ki hogy van vele, és én elmondtam h hogy vagyok vele.Black_Adder
A vége az perfekt, azt utálsz akit akarsz, tagadhatatlan.
Az eső tévedés, volt olyan TDF ahol az eleje már beért, akkor szakadt le az eső, és jól összekuszálta a dolgokat.
Ahogy volt olyan olasz, akit hegyibefutón agyhalott néző egyszerűen fellökött.
Olyan defektre is emlékszem (talán Basso?) ahol hegyen már nem ért fel a többiekre emiatt, és öszetettben pár hellyel késöbb végzett.
És nem saját erőből leszakadást írtam, hanem bármilyen random bukást. Ha illik a sárgatrikóst, esélyest, pontversenyek egyikében vezetőt, stb. bevárni, akkor illik bárkit, hiszen előre nem tudható, hogy mire készül, hol akar robbantani, ha akar egyáltalán.
A bukás országúti kerékpárban tipikus "part of the game" kategória.
Eköré elméleteket, erkölcsi magasságokat, mélységeket kanyarítani... te tán azt mondanád hülyeség, én azt mondom: felesleges.
Az, amikor Ulrich bevárta Armstrongot nemes gesztus volt, de ha azzal a 20-30 mp-el Tourt nyert volna dehogy várja be. Nem volt esélye azon a versenyen, így könnyedén lehetett nagyvonalú, sportszerű. Így is, úgy is tuti második lett.
Tehát a te dolgod hogy hülyeségnek minősíted amit írtam, de attól még nem hülyeség.
A kékre is mondhatod, hogy piros, de az attól még kék.
Sobri Jóska
"Eleje beért és utána szakadt le az eső" - tehát már száraz körülmények között le volt szakadva. Időfutamnál valóban tényező lehet, de ott tényleg nincs mit tenni.

konkrétan leírtam, h nem csak a összetett elsőt illik bevárni, csak azzal szemben talán még súlyosbító. hihetetlenül nehéz néhány ember felfogása.
És olyan viszonylag ritkán van, amikor bárki, annyival a vége előtt bukik, h már nem ér fel. Van h bevárják van h nem. ÉN sportszerűnek tartom, ha igen és sportszerűtlennek ha nem. Tudom h naggyon nehéz ezt megérteni.

Ulrich-Armstrong téma: Megint olyat kell ÚJRA leírnom amit már írtam: Froomenak max Contadorral szemben lenne szüksége ilyen ajándék percre. Valverdével szemben minden további nélkül megengedhette volna magának, h megvárja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Ezt egy másik fórumról szedtem, tök vicces lesz...

"Megnéztem kik "lesznek" 1999-2005 között a Tour győztesek: 1999 Alex Zülle (tagja volt annak annak a Festina csapatnak, amelyet en bloc kizártak egy razzia után /EPO hegyek a panzióban/), 2000-2001 Jan Ullrich (ő ugye többször bukott le), 2002 Joseba Beloki (2006-ban Sevillaval, Manceboval, Ullrichal egyetemben el sem engedték indulni a Touron dopping miatt), 2003 Ullrich, 2004 Andreas Klöden (2006-ban bizonyitottan többszörös vértranaszfúziót kapott a Freiburgi egyetemen), 2005 Ivan Basso (2 évet "hűsölt" már)... "