Kerékpár
22 feliratkozó
több mint 9 éve
Szóval Froome ma is megmutatta a mezőnynek, hogy lehet próbálkozni, de a végén úgyis ő a legerősebb, tehát igazából "felesleges" erőltetni.Zakarin győzelmének nagyon örülök.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
pont fordítva, neki a következő négy szakasz lett volna sok. 😊@steelwolf nincs semmi Cavval, nem az ő terepe volt a berni befutó, ezért nem tudott jól helyezkedni.Komolyan az az egy pàrizsi szakasz annyira visszavetette volna a felkèszülèsèt? Mert hogy a következő 4 szakaszon nem hajtotta volna ki magát az is biztos.
szerk.: hoppáka, most jött szembe a hír, hogy feladta, mert az olimpiára akar koncentrálni. pff.
Mikey
FViktor93
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Látod.@steelwolf nincs semmi Cavval, nem az ő terepe volt a berni befutó, ezért nem tudott jól helyezkedni.Komolyan az az egy pàrizsi szakasz annyira visszavetette volna a felkèszülèsèt? Mert hogy a következő 4 szakaszon nem hajtotta volna ki magát az is biztos.
szerk.: hoppáka, most jött szembe a hír, hogy feladta, mert az olimpiára akar koncentrálni. pff.
Mikey
FViktor93
Különben miért döntött volna eképp? Hm?
több mint 9 éve
@steelwolf nincs semmi Cavval, nem az ő terepe volt a berni befutó, ezért nem tudott jól helyezkedni.Komolyan az az egy pàrizsi szakasz annyira visszavetette volna a felkèszülèsèt? Mert hogy a következő 4 szakaszon nem hajtotta volna ki magát az is biztos.
szerk.: hoppáka, most jött szembe a hír, hogy feladta, mert az olimpiára akar koncentrálni. pff.
Mikey
több mint 9 éve
@steelwolf nincs semmi Cavval, nem az ő terepe volt a berni befutó, ezért nem tudott jól helyezkedni.szerk.: hoppáka, most jött szembe a hír, hogy feladta, mert az olimpiára akar koncentrálni. pff.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
oks, kösz....és Cavendishel mi van(feladta?)? Lemaradtam a tegnapi szakaszról...Mi lesz jövőre az Astanaval? (Nibali-Aru?)Aru elsőszámú ember lesz, Nibali pedig megy az új bahreini/katari/akármilyen csapathoz.
steelwolf
Mikey
több mint 9 éve
Mi lesz jövőre az Astanaval? (Nibali-Aru?)Aru elsőszámú ember lesz, Nibali pedig megy az új bahreini/katari/akármilyen csapathoz.
steelwolf
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Mi lesz jövőre az Astanaval? (Nibali-Aru?)
több mint 9 éve
Emlékeim szerint Sagan ötször volt második tavaly.Megvan a harmadik győzelem, Tinkov úr az első után azt mondta, ha még kettőt nyer Peter, akkor marad jövőre és nem száll ki a kerékpársportból. Hát lássuk! 😀😀😀
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
mért, mi van/volt Schleckkel, tavaly óta követem csak a sportotSzámomra meg Andy Schleck egy nagy/Tour győztes!Froome félelmetes. Ha 2012-ben ő lett volna az első számú csapaton belül, nem pedig Wiggins, 2014-ben pedig nem sérül meg, most zsinórban az ötödiket nyerné. Az már persze más kérdés, hogy mondjuk 10 év múlva hány elsősége marad meg 😀Ez olyan dolog, hogy nálam Armstrong változatlanul hétszeres győztes, Andy Schleck pedig nem Tour győztes.
Kampman
Nem akarom eljinxelni, de ha Froomemal nem történik semmi, akkor ezt a Tourt megnyerte.Most megnyugodtam, hogy nem ő nyer.
iktriad
Mollema egyébként erősnek tűnik.
Mikey
steelwolf
Sagannak meg is van a 3. győzelme , már csak meg kell nyernie a utolsó sprintet Párizsban és kiegyenlíti a tavaly négy 2. helyét 😊 (szakasz)
szerk. Utánanéztem, úgy nyerte meg ugye a Tourt, hogy azt Contadortól elvette a CAS
Szerkesztette: Heisman nádor
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 9 éve
Számomra meg Andy Schleck egy nagy/Tour győztes!Froome félelmetes. Ha 2012-ben ő lett volna az első számú csapaton belül, nem pedig Wiggins, 2014-ben pedig nem sérül meg, most zsinórban az ötödiket nyerné. Az már persze más kérdés, hogy mondjuk 10 év múlva hány elsősége marad meg 😀Ez olyan dolog, hogy nálam Armstrong változatlanul hétszeres győztes, Andy Schleck pedig nem Tour győztes.
Kampman
Nem akarom eljinxelni, de ha Froomemal nem történik semmi, akkor ezt a Tourt megnyerte.Most megnyugodtam, hogy nem ő nyer.
iktriad
Mollema egyébként erősnek tűnik.
Mikey
Szerkesztette: steelwolf
több mint 9 éve
Ez olyan dolog, hogy nálam Armstrong változatlanul hétszeres győztes, Andy Schleck pedig nem Tour győztes.dehát kokszolt! a többiek nem csinálnak ilyet, jogosulatlan előnyhöz jutott!
Mikey
több mint 9 éve
Pontosan, számomra is.Froome félelmetes. Ha 2012-ben ő lett volna az első számú csapaton belül, nem pedig Wiggins, 2014-ben pedig nem sérül meg, most zsinórban az ötödiket nyerné. Az már persze más kérdés, hogy mondjuk 10 év múlva hány elsősége marad meg 😀Ez olyan dolog, hogy nálam Armstrong változatlanul hétszeres győztes, Andy Schleck pedig nem Tour győztes.
Kampman
Mikey
több mint 9 éve
Froome félelmetes. Ha 2012-ben ő lett volna az első számú csapaton belül, nem pedig Wiggins, 2014-ben pedig nem sérül meg, most zsinórban az ötödiket nyerné. Az már persze más kérdés, hogy mondjuk 10 év múlva hány elsősége marad meg 😀Ez olyan dolog, hogy nálam Armstrong változatlanul hétszeres győztes, Andy Schleck pedig nem Tour győztes.
Kampman
Nem akarom eljinxelni, de ha Froomemal nem történik semmi, akkor ezt a Tourt megnyerte.Most megnyugodtam, hogy nem ő nyer.
iktriad
Mollema egyébként erősnek tűnik.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Nem akarom eljinxelni, de ha Froomemal nem történik semmi, akkor ezt a Tourt megnyerte.
több mint 9 éve
Quintana majdnem 3 perc hátrány, Froomyka nyert 😕Szép volt Dumoulin
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 9 éve
Froome félelmetes. Ha 2012-ben ő lett volna az első számú csapaton belül, nem pedig Wiggins, 2014-ben pedig nem sérül meg, most zsinórban az ötödiket nyerné. Az már persze más kérdés, hogy mondjuk 10 év múlva hány elsősége marad meg 😀
több mint 9 éve
Dumoulin űridő, de ahogy gondoltam Froome szépen adott mindenkinek az esélyesek közül.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Szerkesztve van + Froome nincs direkt számolva. Ő nincs a "bojban". De gondoltam, hogy valaki ezt nézi. Nem ez volt az üzenet...Úgy lazán több motorost lehet megszámolni (7), mint versenyzőt (6; Froome nincs számolva, ő nincs a "bojban"):Azért a versenyzőket számold újra, de értem amit mondassz (10 az a 6). 😊 Bár szerintem nincs ezzel baj kellenek ők oda, még így is sok mindenről lemaradnak a nézők.
kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
Jughead
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Úgy lazán több motorost lehet megszámolni (7), mint versenyzőt (6; Froome nincs számolva, ő nincs a "bojban"):Azért a versenyzőket számold újra, de értem amit mondassz (10 az a 6). 😊 Bár szerintem nincs ezzel baj kellenek ők oda, még így is sok mindenről lemaradnak a nézők.
kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
danyly
több mint 9 éve
Úgy lazán 7 motorost meg lehet számolni 9 versenyzőre:kepfeltoltes.hu/160715/13654297_1239546406058017_5486156973075169214_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szerkesztette: danyly
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Én azt csodálom, hogy még mindig nincs egy öngyilkos merénylő, aki előkap egy géppisztolyt, és megsorozza a pelotont.Majd lesz, amilyen beteg világban élünk. Itt nagyon off, de épp most olvasom az esti nizzai történéseket is, hát nem is akarom elhinni.
Ennél kevés könnyebben végrehajthatóbb, hatásosabb, megrendítőbb terrorcselekményt tudok elképzelni, ami ekkora sajtóvisszhangot kapna.
Sobri Jóska
Visszatérve a topik témájához. Nagyon nem tetszik ahogy a Tour szervezői kezelték a sárga trikóssal történteket, arra azért kíváncsi lennék, ha egy olyan kerekessel történik ilyen, akinek van mondjuk 40 perc hátránya, akkor is "befagyasztják-e" az időket... mert biztosan nem.
Ez innentől nagyon gány, akármi lesz a vége én húzni fogom a számat -- amitől persze még mindenki nyugodtan fog aludni -- mert ez nem teremsport, benne van sajnos hogy ilyenek történnek. Apámmal mindig beszélem, hogy mi a bánatnak ennyi motoros, csak a baj van belőle mindig. Egyszer befutónál számoltam meg, két szökevényre jutott nyolc motoros. Tényleg indokolt annyi..?
Az pedig külön vicces, hogy Prudhomme tegnap kérte meg a nézőket, viselkedjenek kulturált ember módjára az utak szélén. Nem sikerült.
Persze onnantól kezdve hogy hivatalossá vált a rövidítés, kódolva volt a szakaszban hogy valami rossz fog történni.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 9 éve
Ezen már 10 éve is gondolkodtam, 9/11 után, hogy egy ilyen terrorakció mennyire egyszerű és hatásos lenne, és mennyire könnyű kivitelezni, mivel egyetlen más sportban se ennyire könnyű irreálisan közel kerülni a sportág top sztárjaihoz, és ráadásul már akkor óriási publicitás övezte a Tour-t. (Ez még a Bodrogis időszak volt.)
több mint 9 éve
Én azt csodálom, hogy még mindig nincs egy öngyilkos merénylő, aki előkap egy géppisztolyt, és megsorozza a pelotont.Ne adj ötleteket ezeknek az elmebetegeknek ha egy mód van rá. (Amúgy sajna igazad van, egy hegyi szakaszon iszonyatos pusztítás lehetne összehozni viszonylag könnyedén.)
Ennél kevés könnyebben végrehajthatóbb, hatásosabb, megrendítőbb terrorcselekményt tudok elképzelni, ami ekkora sajtóvisszhangot kapna.
Sobri Jóska
több mint 9 éve
Ez most hogy jön ide?Onnan jutottál idáig, hogy egy valószínűleg részeg néző a motor elé lépett?
Kezdesz tényleg furcsán viselkedni... 😊