Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
annyira félelmetesen visszatartóak a bevezetett korlátozások, hogy az egyes településeknek maguknak kell valamit kitalálni, hogy távol tartsák az embereket
 index.hu/belfold/2020/04/08/holloko_es_velence_is_probalja_tavol_tartani_a_turistakat/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jatek: Hozzatok egy peldat arra, hogy egy rendkivul kritikus jelenseg (gazdasagi, tarsadalmi, epidemologiai) sikeresen lett megoldva egy olyan tarsadalom/politikai vezetes altal, akik elnyomtak minden szakmaisagot (kozvetve es kozvetlenul egyarant) es ennek eredmenyekent csinovnyikok ulnek az osszes fontos pozicioban.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Már az segítene, ha a kijárási korlátozást nem korlátozásnak, hanem tilalomnak neveznék. (Merthogy valójában az is, bármilyen sok a kiskapu. Csak nem hangzik annyira jól.)
nagylaza
Persze hívhatnák annak, de mivel rengeteg esetben nincs tiltva ezért az nem tilalom 😊
Tilalom akkor van, ha kb. elmehetsz boltba meg kutyát sétáltatni legrövidebb úton aztán ennyi. Ez a tilalom, ettől messze vagyunk.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Komolyan kezd most már a faszom tele lenni ezzel kibaszott hülyének nézéssel.
Amadeus
Te hol éltél az elmúlt, 10, 30, 75, 100, 1000 évben?!

Egyébként nem hülyének vagy nézve, hanem egyenrangúként kezelve egy hülye által. Te is írod:

Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.
Amadeus
Valóban, fingjuk nincs merre van az arccal előre.
Sobri Jóska
Mondjuk nem, mert le vagy kezelve. Talan a gond ott van, hogy hulyek altal, ennek eredmenye, hogy ennyire melyre kerulnek a dolgok.
Stez
Lehet benne igazság.
Én konkrétan hallottam azt kerületi politikus szájából, hogy “Ha olyan hülyek, hogy rám szavaznak, mégis, most mit várnak?”

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan kezd most már a faszom tele lenni ezzel kibaszott hülyének nézéssel.
Amadeus
Te hol éltél az elmúlt, 10, 30, 75, 100, 1000 évben?!

Egyébként nem hülyének vagy nézve, hanem egyenrangúként kezelve egy hülye által. Te is írod:

Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.
Amadeus
Valóban, fingjuk nincs merre van az arccal előre.
Sobri Jóska
Mondjuk nem, mert le vagy kezelve. Talan a gond ott van, hogy hulyek altal, ennek eredmenye, hogy ennyire melyre kerulnek a dolgok.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 897 — beers & Packers
Már az segítene, ha a kijárási korlátozást nem korlátozásnak, hanem tilalomnak neveznék. (Merthogy valójában az is, bármilyen sok a kiskapu. Csak nem hangzik annyira jól.)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Komolyan kezd most már a faszom tele lenni ezzel kibaszott hülyének nézéssel.
Amadeus
Te hol éltél az elmúlt, 10, 30, 75, 100, 1000 évben?!

Egyébként nem hülyének vagy nézve, hanem egyenrangúként kezelve egy hülye által. Te is írod:

Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.
Amadeus
Valóban, fingjuk nincs merre van az arccal előre.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
ennyit tudnak.
Amadeus

de basszus legalább a látszatra adnának

most az egyszer bekapcsoltam az m1-et és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy miért is lehetetlen komolyan venni a helyzet súlyosságát: nagyonszépenkérik hogy mindenki maradjon otthon, mert itt már berobbanás, apokalipszis jön, miközben a bólogató jánosok mindenfajta védőfelszerelés nélkül, ugyanolyan körülmények között és módon tartják sajttájaikat, és így kellene elhinnem, hogy az utcán tett egy kör sétával én most bűncselekményt követek el
r.baggio
Nincs rá tehetség. Ezt nem cinizmusból írom, vagy geciségből, hanem ténymegállapításként. Az elmúlt 10 évet jellemző hatalomgyakorlás kiirtotta a tehetséget a kulcspozíciókból a közszférában. Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.

Szörnyű, már-már valahol papírra kívánkozó tanúsága ez annak, hogy Viktorunk eddig csak a kamu ellenfelek leverésében és a pofázásban jeleskedett, míg a valódi problémák megoldására alkalmatlan a ténylegesen középszerű képességei miatt. 58 ember halt bele eddig ebbe.
Amadeus
Te úgy gondold hogy ezt le lehetett volna hozni nulla halottal?
bcsarli
Nem, viszont nagyon nem mindegy, hogy a döntéseivel egy vezető tetézi-e a bajt, vagy enyhíti. Jelenleg azt látom, hogy padlógázzal támogatja minden elmulasztott, késedelmesen meghozott, vagy csak szimplán szar döntés a vírus terjedését és halálozási ráta növelését.

És az 58 halott sem 58 halott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 547 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
ennyit tudnak.
Amadeus

de basszus legalább a látszatra adnának

most az egyszer bekapcsoltam az m1-et és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy miért is lehetetlen komolyan venni a helyzet súlyosságát: nagyonszépenkérik hogy mindenki maradjon otthon, mert itt már berobbanás, apokalipszis jön, miközben a bólogató jánosok mindenfajta védőfelszerelés nélkül, ugyanolyan körülmények között és módon tartják sajttájaikat, és így kellene elhinnem, hogy az utcán tett egy kör sétával én most bűncselekményt követek el
r.baggio
Nincs rá tehetség. Ezt nem cinizmusból írom, vagy geciségből, hanem ténymegállapításként. Az elmúlt 10 évet jellemző hatalomgyakorlás kiirtotta a tehetséget a kulcspozíciókból a közszférában. Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.

Szörnyű, már-már valahol papírra kívánkozó tanúsága ez annak, hogy Viktorunk eddig csak a kamu ellenfelek leverésében és a pofázásban jeleskedett, míg a valódi problémák megoldására alkalmatlan a ténylegesen középszerű képességei miatt. 58 ember halt bele eddig ebbe.
Amadeus
Te úgy gondold hogy ezt le lehetett volna hozni nulla halottal?

több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
ennyit tudnak.
Amadeus
de basszus legalább a látszatra adnának
most az egyszer bekapcsoltam az m1-et és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy miért is lehetetlen komolyan venni a helyzet súlyosságát: nagyonszépenkérik hogy mindenki maradjon otthon, mert itt már berobbanás, apokalipszis jön, miközben a bólogató jánosok mindenfajta védőfelszerelés nélkül, ugyanolyan körülmények között és módon tartják sajttájaikat, és így kellene elhinnem, hogy az utcán tett egy kör sétával én most bűncselekményt követek el
r.baggio
Csak szabálysértés, nem? Mint a közterületi italozás 😊

Reménytelen ez az egész, csak rajtunk múlik.

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
ennyit tudnak.
Amadeus

de basszus legalább a látszatra adnának

most az egyszer bekapcsoltam az m1-et és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy miért is lehetetlen komolyan venni a helyzet súlyosságát: nagyonszépenkérik hogy mindenki maradjon otthon, mert itt már berobbanás, apokalipszis jön, miközben a bólogató jánosok mindenfajta védőfelszerelés nélkül, ugyanolyan körülmények között és módon tartják sajttájaikat, és így kellene elhinnem, hogy az utcán tett egy kör sétával én most bűncselekményt követek el
r.baggio
Nincs rá tehetség. Ezt nem cinizmusból írom, vagy geciségből, hanem ténymegállapításként. Az elmúlt 10 évet jellemző hatalomgyakorlás kiirtotta a tehetséget a kulcspozíciókból a közszférában. Ezek az emberek, akik 2020-ban ezekbe a pozíciókba kerültek a Jóska által oly sokszor megénekelt lojalitásuk okán meg hát ténylegesen ennyit tudnak. Nem, hogy a látszatra nem tudnak adni, de jelenleg a "kérdést sem értem" állapotában vannak és fingjuk nincs kevés kivétellel, hogy merre van az arccal az előre. Ez alól pedig Viktorunk sem kivétel.

Szörnyű, már-már valahol papírra kívánkozó tanúsága ez annak, hogy Viktorunk eddig csak a kamu ellenfelek leverésében és a pofázásban jeleskedett, míg a valódi problémák megoldására alkalmatlan a ténylegesen középszerű képességei miatt. 58 ember halt bele eddig ebbe.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.
Gyurma Pappa
A mai közlönyben jelent meg a költségvetési átcsoportosítás, amiről hétvégén döntöttek.

Néhány nap átfutás biztos lesz. Az irányvonalat meghatározni és egy jogszabályt megfogalmazni, szerkeszteni és a kapcsolódó jogszabályokhoz igazítani, deregulálni (hatályon kívül helyezni vagy felfüggeszteni) ellentétes szabályozást nem egy napi munka.
Fast Willie
Komolyan kezd most már a faszom tele lenni ezzel kibaszott hülyének nézéssel.
Amadeus
Akkor most csunyan fogsz nezni? Vagy mi varhato?

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
ennyit tudnak.
Amadeus
de basszus legalább a látszatra adnának
most az egyszer bekapcsoltam az m1-et és rögtön megfogalmazódott bennem, hogy miért is lehetetlen komolyan venni a helyzet súlyosságát: nagyonszépenkérik hogy mindenki maradjon otthon, mert itt már berobbanás, apokalipszis jön, miközben a bólogató jánosok mindenfajta védőfelszerelés nélkül, ugyanolyan körülmények között és módon tartják sajttájaikat, és így kellene elhinnem, hogy az utcán tett egy kör sétával én most bűncselekményt követek el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 860
úgy néz ki: lehet menni locsolkodni
adam77
Bp és Pest megye kérdéses lesz ebből a szempontból, szerintem.
Max online locsolàs 😁😆

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.
Gyurma Pappa
ennyit tudnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 897 — beers & Packers
Széky János írt az ÉS-ben egy remek publicisztikát (Segíts magadon, márc. 13.). A neten nincs kint az egész: a lényege az, hogy átgondolt és világos intézkedések helyett az állam az emberekre hárítja a felelősséget. „…az egyéni felelősség akkor jön képbe, amikor a magyar államnak, ami egyébként imádja sok mindenbe beleütni az orrát, váratlan helyzetet kéne – nem elmérgesítenie s propagandacélra hasznosítania, hanem megoldania.”
Kábé ez van: az állam/kormány ott fontoskodik, ahol semmi dolga. Ahol pedig dolga lenne, csődöt mond.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.
Gyurma Pappa
A mai közlönyben jelent meg a költségvetési átcsoportosítás, amiről hétvégén döntöttek.

Néhány nap átfutás biztos lesz. Az irányvonalat meghatározni és egy jogszabályt megfogalmazni, szerkeszteni és a kapcsolódó jogszabályokhoz igazítani, deregulálni (hatályon kívül helyezni vagy felfüggeszteni) ellentétes szabályozást nem egy napi munka.
Fast Willie
faszt nem ne basszál fel. 1 nap alatt írnak meg törvényeket, ne a szájba kúrt kormányrendeleteknek kelljen több nap a vis maior közepén. Komolyan kezd most már a faszom tele lenni ezzel kibaszott hülyének nézéssel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Azon gondolkodom, hogy vagyok-e annyira éhes, hogy a munkahelyemmel szemben lévő pékség előtt álló 60-70 méteres sort végigálljam.
több mint 4 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Szóval akkor továbbra is lófasz tormával?
warr_b
úhh, torma. gyorsan menni kell beszerezni
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.
Gyurma Pappa
A mai közlönyben jelent meg a költségvetési átcsoportosítás, amiről hétvégén döntöttek.

Néhány nap átfutás biztos lesz. Az irányvonalat meghatározni és egy jogszabályt megfogalmazni, szerkeszteni és a kapcsolódó jogszabályokhoz igazítani, deregulálni (hatályon kívül helyezni vagy felfüggeszteni) ellentétes szabályozást nem egy napi munka.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 600 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szóval akkor továbbra is lófasz tormával?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.
Gyurma Pappa
Jó munkához idő kell, ne légy bolsevik liberális.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Majd ha megjelenik a közlönyben, válaszolok! 😊
Szokol
De hallod: azért eléggé áldatlan helyzet ez. Elvileg múlt hét óta ezzel dolgoznak, de még kb. sem tudják mi lesz.

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Szóval, itt meló mellett nem tudtam jól lekövetni, de mikor dönt ma a kormány?
Vrij6
Nulla konkrétum
 index.hu/belfold/2020/04/08/gulyas_karacsony_szita_karmelita_sajtotajekoztato/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 324 — The Mathematician
Szóval, itt meló mellett nem tudtam jól lekövetni, de mikor dönt ma a kormány?
Vrij6
este a torokba pálinkát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!