Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 298 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sütiii, ha pici koromban voltam asztmás, de kikezeltek akkor féljek?
bcsarli
Én most vagyok, vagyis 3 éve! 😕
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Sütiii, ha pici koromban voltam asztmás, de kikezeltek akkor féljek?

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
két dolog:
1, nem csak mi pályázunk lélegeztető gépekre
2, Kínában lefolyóban van a járvány - állítólag. aztán meg lehet, hogy nem. mondják, hogy a beutazók hozzák be újra a vírust, ami vagy igaz, vagy csak annyira, minthogy hozzánk is az iráni diákoktól került be. az is lehet, hogy nagy szar van kint, csak nem merik kommunikálni.
slowmotion
Ha Kina azt kommunikalja, hogy a jarvany mar a veget jarja, emellett millioszamra adja el a maszkokat, akkor nem gondolom, hogy a gepeket ne adnak el, ha odamesz, hogy neked kellene.

Nagyvezer ezert kuldott PORTYAZOKAT (😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) mindenfele, hogy ezeket intezzek, es szerezzek maszkokat, gepeket.
Stez
kurvajó portyázók
tegnap Kraft lerakta a Pats gépet telihordták kizárólag ffp3as maszkkal
a kérdés, szeri ted ki fizetett többet Kraft vagy Kormányviktor?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
két dolog:
1, nem csak mi pályázunk lélegeztető gépekre
2, Kínában lefolyóban van a járvány - állítólag. aztán meg lehet, hogy nem. mondják, hogy a beutazók hozzák be újra a vírust, ami vagy igaz, vagy csak annyira, minthogy hozzánk is az iráni diákoktól került be. az is lehet, hogy nagy szar van kint, csak nem merik kommunikálni.
slowmotion
Ha Kina azt kommunikalja, hogy a jarvany mar a veget jarja, emellett millioszamra adja el a maszkokat, akkor nem gondolom, hogy a gepeket ne adnak el, ha odamesz, hogy neked kellene.

Nagyvezer ezert kuldott PORTYAZOKAT (😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) mindenfele, hogy ezeket intezzek, es szerezzek maszkokat, gepeket.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
amúgy Józsi csak egy adalék a népirtáshoz: Katynt mai napig nem találják népirtásnak pedig ha vmi népirtás volt, az igen. van egy szívhez szóló, megrendítő film Wajdatól, aki szintén katyni árva.
csebi
Kicsit félek jogásszal vitatkozni jogi témáról, de ennél szerintem adekvátabb példa az örmények elleni népirtás, amit viszont Tör.o. nem hajlandó elismerni.
nagylaza
igen, ez a kettő a holokauszt mellett.
örmény népirtásról egy könyvet tudok ajánlani:
Franz Werfel: A Musza Dagh negyven napja. 1933ban jelent meg, mielőtt a németek különösen szakértők lettek volna a témában.
csebi
Kösz, olvastam.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
amúgy Józsi csak egy adalék a népirtáshoz: Katynt mai napig nem találják népirtásnak pedig ha vmi népirtás volt, az igen. van egy szívhez szóló, megrendítő film Wajdatól, aki szintén katyni árva.
csebi
Kicsit félek jogásszal vitatkozni jogi témáról, de ennél szerintem adekvátabb példa az örmények elleni népirtás, amit viszont Tör.o. nem hajlandó elismerni.
nagylaza
igen, ez a kettő a holokauszt mellett.
örmény népirtásról egy könyvet tudok ajánlani:
Franz Werfel: A Musza Dagh negyven napja. 1933ban jelent meg, mielőtt a németek különösen szakértők lettek volna a témában.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
amúgy Józsi csak egy adalék a népirtáshoz: Katynt mai napig nem találják népirtásnak pedig ha vmi népirtás volt, az igen. van egy szívhez szóló, megrendítő film Wajdatól, aki szintén katyni árva.
csebi
Kicsit félek jogásszal vitatkozni jogi témáról, de ennél szerintem adekvátabb példa az örmények elleni népirtás, amit viszont Tör.o. nem hajlandó elismerni.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
Cili köhög mint a fene, lemegy a sajttáj, mehet a tesztre.
Vrij6
ó, akkor bizony 2 héten belül a teljes OT fertőzött lesz, nem is kérdés
r.baggio
ez annyira Örkény, hogy 100%-ra veszem, hogy bekövetkezik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
amúgy Józsi csak egy adalék a népirtáshoz: Katynt mai napig nem találják népirtásnak pedig ha vmi népirtás volt, az igen. van egy szívhez szóló, megrendítő film Wajdatól, aki szintén katyni árva.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 820 — Patriot
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
Ajjj, próbálnak ők. De ez a Soros állandóan furkálódik itt 0-24-ben. Nem egyszerű.
Vrij6
Most még csak pénzt küld a védekezésre, aztán, figyeld meg, az lesz a vége, hogy egyetemet akar alapítani.
nagylaza
Hogyisne! Tán még utána pénzt is ránk akar tukmálni? Nem kell a zsidaj pénze!
Vrij6
De miért? MIért csak ezen jár ennek az esze? Nem tudna már lenyugodni végre?
Ennek a szegény országnak hagyhatna már egy kis nyugtot, legalább a JÁRVÁNY IDEJÉN!!!
Állandóan újabb és újabb támadások 😕
Szegény Miniszter Elnök Úr egyedül... meddig bírja még?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Összeesküvés elméletem: a BCG oltás tényleg megvéd, és ezt a kormány tudja egy ideje. Ezért megpróbálják a 65 év felettieket otthon tartani (ők még nem kaptak anno), így nálunk egy enyhe lefolyású járvány lesz, ami természetesen a saját sikerükként fognak kommunikálni.
bcsarli
akkor mi a faszért kell a világon mindenhol a 65+-t védeni?

és milyen értelemben véd a BCG? attól nem hogy elkapd az fix
csökkentheti a komplikáció esélyét ezt aláírom
csak a francia meg brit adatok meg nem igazán tetszenek mivel ott is ~15évvel ezelőttig kötelező volt (az hogy a sok migráns miatt nem volt teljes védettség nem magyarázza a számokat)
Negritis
Nyugi, írtam hogy elmélet. Amúgy Te tudod hogy a világon mindenhol a 65 évet kommunikálják?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Cili köhög mint a fene, lemegy a sajttáj, mehet a tesztre.
Vrij6
ó, akkor bizony 2 héten belül a teljes OT fertőzött lesz, nem is kérdés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
két dolog:
1, nem csak mi pályázunk lélegeztető gépekre
2, Kínában lefolyóban van a járvány - állítólag. aztán meg lehet, hogy nem. mondják, hogy a beutazók hozzák be újra a vírust, ami vagy igaz, vagy csak annyira, minthogy hozzánk is az iráni diákoktól került be. az is lehet, hogy nagy szar van kint, csak nem merik kommunikálni.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 858
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
Nézz utàna, mert ha jól emlékszem kb 300 màr jött az orszàgba.
Plusz:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200326/500-darab-lelegeztetogepet-gyartat-le-kinai-partnereivel-az-ott-one-422250

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
most akkor a szappan megöli, vagy lesodorja?
Amadeus
Csak lesodorja, utána még agyon kell taposni.
nagylaza
Aztan ha elugrik, mint a bolha, jo nagy szarban leszel.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
most akkor a szappan megöli, vagy lesodorja?
Amadeus
a szappan megöli, de a kézszárító feltámasztja
Negritis
Látom, te már húsvéti hangulatban vagy.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
most akkor a szappan megöli, vagy lesodorja?
Amadeus
Csak lesodorja, utána még agyon kell taposni.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 417 — Слава Україні! Героям слава!
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
Ajjj, próbálnak ők. De ez a Soros állandóan furkálódik itt 0-24-ben. Nem egyszerű.
Vrij6
Most még csak pénzt küld a védekezésre, aztán, figyeld meg, az lesz a vége, hogy egyetemet akar alapítani.
nagylaza
Hogyisne! Tán még utána pénzt is ránk akar tukmálni? Nem kell a zsidaj pénze!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
most akkor a szappan megöli, vagy lesodorja?
Amadeus
a szappan megöli, de a kézszárító feltámasztja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
Összeesküvés elméletem: a BCG oltás tényleg megvéd, és ezt a kormány tudja egy ideje. Ezért megpróbálják a 65 év felettieket otthon tartani (ők még nem kaptak anno), így nálunk egy enyhe lefolyású járvány lesz, ami természetesen a saját sikerükként fognak kommunikálni.
bcsarli
akkor mi a faszért kell a világon mindenhol a 65+-t védeni?

és milyen értelemben véd a BCG? attól nem hogy elkapd az fix
csökkentheti a komplikáció esélyét ezt aláírom
csak a francia meg brit adatok meg nem igazán tetszenek mivel ott is ~15évvel ezelőttig kötelező volt (az hogy a sok migráns miatt nem volt teljes védettség nem magyarázza a számokat)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 680
most akkor a szappan megöli, vagy lesodorja?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Összeesküvés elméletem: a BCG oltás tényleg megvéd, és ezt a kormány tudja egy ideje. Ezért megpróbálják a 65 év felettieket otthon tartani (ők még nem kaptak anno), így nálunk egy enyhe lefolyású járvány lesz, ami természetesen a saját sikerükként fognak kommunikálni.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
4,5 millio egy lélegeztető gép.
Nem tudom hogy osztjak az 500e-t de ennek függvényében az nem kevés.
Janek
En pedig azt nem tudom, hogyha 4.5 millio egy gep, hogyhogy nem vasarolta meg hulyere magat a kormany Kinabol. Minden nap arrol megy a papolas, hogy ujabb 4-5-6-10-20 milliardot kulonitenek el a jarvany elleni harcra, akkor netalantan gepeket is lehetne vasarolni. Vagy ha hosszu tavon gazos a fenntartasa, akkor mondjuk kolcsonozni Kinatol, ahol mar javaban lefolyoban van az egesz, nem veletlenul vasarol mindenki maszkokat toluk peldaul.

Pont a jelenlegi az a helyzet, amikor boven lehetne kolcsonozni gepeket. ALLITOLAG penz az van.
Stez
Ajjj, próbálnak ők. De ez a Soros állandóan furkálódik itt 0-24-ben. Nem egyszerű.
Vrij6
Most még csak pénzt küld a védekezésre, aztán, figyeld meg, az lesz a vége, hogy egyetemet akar alapítani.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 931 — Steelers fan
Eléggé termelési riport feelingje van most már a sztorinak! 😀
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 851 — beers & Packers
Szerencsére nálunk csak olyanok halnak meg, akik fél lábbal már úgyis a sírban voltak (öregek és nagyon betegek), vagy fiatalok ugyan, de súlyos alkoholisták (brit nagykövet helyettese).