Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 032 — #NoStress
(Az nem kérdés, hogy Orbán belebukik. Ahogy minden ország minden vezetője egyaránt. Túl sok lesz a személyes történet, veszteség, kényelmetlenség, sérelem.)
Sobri Jóska
egyáltalán nem biztos hogy minden kormány belebukik a vírushelyzetbe, az idióták mint Trump, Johnson, Macron nagyon valószínű, de még erre sem tenném fel az életem, de például az osztrákoknál vagy akár a cseheknél nem lennék ebben annyira biztos /a cseheknél az a gáz hogy ott a főnit még a vírus előtt akarták megbuktatni/ a németek is jól kezelik a szitut, más kérdés hogy Merkel tuti megy szóval ő nem is tud belebukni

tartok attól hogy a tescos napoleonod meg ebből a szarból is kidumálja magát, majd kiderül hogy a libsikomcsik meg a soros meg a gyurcsány meg a civilek meg a jóisten tudja ki a hibás és lesz elég észlény aki ezt el is hiszi neki
Cuchulain82
Ez még mindig a túlzottan optimista és a krízis súlyosságát fel nem mérő megközelítés.

De ez az Atari által linkelt cikk az eddigi legjobb amit eddig a koronavírusról olvastam:
 gugray.github.io/poroly-es-koteltanc/?fbclid=IwAR3q0jPvfWYNJMQZ4MSXbx1D6lrSm0Zr-8htCJzSj443tNx_u235U4H0Xsg
Sobri Jóska
Remélem a kutatóknak igazuk lesz és júliustól decemberig lecsengő állapot lesz, mert ha nem, akkor ....
Fast Willie
Ha mindenki szépen otthonmarad.



Ez volt már? Ha igen, bocs:

 infostart.hu/belfold/2020/03/25/itt-az-elso-terkep-a-magyarorszagi-fertozesekrol-negy-ujabb-telepulesen-van-beteg?fbclid=IwAR3B9h6_mErkSPxNTqUN93-IScnhUyyo5574_mCSGuu0tPbi8vUE3RoOFF4
csi77


Valójában ott van mindenhol.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Fontos döntés előtt állok, segítséget kérek: ti vesztek húsvéti sonkát?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
Ment a taps
bcsarli
Vigyeó?
nagylaza
Valaki biztos felrakja majd 😊
bcsarli
párszor már láttuk, nem? 😀
 twitter.com/misterbumface/status/1242853498288553984

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ment a taps
bcsarli
Vigyeó?
nagylaza
Valaki biztos felrakja majd 😊

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Ment a taps
bcsarli
Vigyeó?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 192 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=RjJKW4vqzIo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 899
minden második mondatod hogy kb semmi nem számít mert minden már a múlté és nem kell vele foglalkozni, szerintem ez baromság, de nyilván ez csak az én véleményem
Cuchulain82
Mivel én úgy látom -ez egy másik vélemény- hogy már nem Átlagisztánban vagyunk, hanem Extremisztánban.
És teljesen más szabályok az érvényesek.
(Ahogy Mérő László is beszél erről, ez már nem Gauss-görbe, hanem Cauchy, annak meg nincsen szélsőértéke, kvázi bármi megtörténhet, vagyis egy csomó dolog jelentéktelenné válik, átértékelődik.)
Tök irreleváns, hogy Gyurcsány mekkora fasz volt tavaly, hova kígyózott, meg Orbán mekkora geci és mit lopott össze, vagy XY mit csinált a vonal előtt, mert a vonal után vagyunk.
És az számít, hogy most, ebben az új helyzetben ki mit csinál.
Nem az a múlt nem számít, ami minden másodperccel hátramarad, és már az se számít, amit az előző postban írtunk, hanem az nem számít, hogy ki volt okos vagy fasz pár éve, mert nincs a jelenre/jövőre vetített hasznossága.
Sobri Jóska
és az is irreleváns hogy a szakemberi gárdát és szervezetet szétverik, akik és ami tudtak volna a helyzeten javítani?
csebi
Szét van verve.
Senki se vitatta soha.
Ergo, sajnos irreleváns, hogy mondjuk dilettantizmusból, haszonelvűségből vagy "poénból" verték szét, ahogy az is, hogy ki verte szét és mikor, mivel ha tudták volna, hogy jön ez a vírushelyzet nem verik szét. De senki nem tudta. Az egész világon. Akik valószínűsítették és megírták, publikálták, azokat hülyéknek nézték, mint Mike Berryt 2005-ben.
És szét van verve. Ezzel kell most kalkulálni.
De ha megfordítjuk, és tudjuk, és kijelentjük, hogy XY hibája ez a fos helyzet, akkor már nem ilyen fos a helyzet? Van mód azzal javítani a helyzeten, ha XY-t felelősségre vonjuk? Egyáltalán, szerinted felelősségre lesz vonva valaha, és abból tanulni fog a jövő XY-ja?
(Az nem kérdés, hogy Orbán belebukik. Ahogy minden ország minden vezetője egyaránt. Túl sok lesz a személyes történet, veszteség, kényelmetlenség, sérelem.)
Sobri Jóska
VIGYÁZAT! CSAPDA! Sobrit elkapták vagy megfertőződött ő is és így ütközik ki rajta...

Tőled ilyet hallani, hogy OV ebbe belebukik...szerintem kizárt, sőt...
Mert most megint az lesz, hogy az ellenzék meg a libsik jönnek majd, hogy a kormány mit nem csinált jól meg mi a probléma, teljesen mindegy mi a valóság.
Lesz majd lobogtatva a "külföldiek, migránsok hozták be", "lefoglalt szállítmányok", "mocskos EU korábban nem segített", "erőnkön felül harcolunk", stb.

Ha meg észérvekkel jössz, akkor jön a libsi, sorosgyúcsány, brüsszel, emútnyócév ütőkártya.
Meg jön a nem kell ide kijárási tilalom, hanem nézd meg mi vót a Kádár rendszerbe, akkor rend volt <-ez konkrétan apámtól aki világéletébe utálta azt a rendszert...
Aztán mikor ellenkezdtem, akkor jött a mit tudok én arról szöveg...

Szóval nem lesz itt semmiféle bukó, én nem ezt látom, hallom a környezetemben, hanem azt, hogyha OV azt mondja minden rendben lesz és lesz minden akkor az úgy lesz.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ment a taps

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez volt már? Ha igen, bocs:

 infostart.hu/belfold/2020/03/25/itt-az-elso-terkep-a-magyarorszagi-fertozesekrol-negy-ujabb-telepulesen-van-beteg?fbclid=IwAR3B9h6_mErkSPxNTqUN93-IScnhUyyo5574_mCSGuu0tPbi8vUE3RoOFF4
csi77
Vásárhelyem még free.
Életemben először örülök a zöld színnek.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 281
(Az nem kérdés, hogy Orbán belebukik. Ahogy minden ország minden vezetője egyaránt. Túl sok lesz a személyes történet, veszteség, kényelmetlenség, sérelem.)
Sobri Jóska
egyáltalán nem biztos hogy minden kormány belebukik a vírushelyzetbe, az idióták mint Trump, Johnson, Macron nagyon valószínű, de még erre sem tenném fel az életem, de például az osztrákoknál vagy akár a cseheknél nem lennék ebben annyira biztos /a cseheknél az a gáz hogy ott a főnit még a vírus előtt akarták megbuktatni/ a németek is jól kezelik a szitut, más kérdés hogy Merkel tuti megy szóval ő nem is tud belebukni

tartok attól hogy a tescos napoleonod meg ebből a szarból is kidumálja magát, majd kiderül hogy a libsikomcsik meg a soros meg a gyurcsány meg a civilek meg a jóisten tudja ki a hibás és lesz elég észlény aki ezt el is hiszi neki
Cuchulain82
Ez még mindig a túlzottan optimista és a krízis súlyosságát fel nem mérő megközelítés.

De ez az Atari által linkelt cikk az eddigi legjobb amit eddig a koronavírusról olvastam:
 gugray.github.io/poroly-es-koteltanc/?fbclid=IwAR3q0jPvfWYNJMQZ4MSXbx1D6lrSm0Zr-8htCJzSj443tNx_u235U4H0Xsg
Sobri Jóska
Remélem a kutatóknak igazuk lesz és júliustól decemberig lecsengő állapot lesz, mert ha nem, akkor ....
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Ez volt már? Ha igen, bocs:

 infostart.hu/belfold/2020/03/25/itt-az-elso-terkep-a-magyarorszagi-fertozesekrol-negy-ujabb-telepulesen-van-beteg?fbclid=IwAR3B9h6_mErkSPxNTqUN93-IScnhUyyo5574_mCSGuu0tPbi8vUE3RoOFF4

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/83903609_242301633478426_1491437456644374528_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=wizRFk1TNDwQ7kNvgHdEcfM&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AwL5nI9u0jbZFFAG1kQ6Vt0&oh=00_AYCFjaMR-y363oCfo4o8sG254zp2M2nnc2v40HBq5uOSUg&oe=66F32958
4,9 Mio. Aufrufe · 63.608 Reaktionen | Itthon vagyok ugye egész nap 👵🏻#menzasmarikamondta #nyugdijaselet #kissadam #menzasmari #karantén | By Kiss Ádám | Facebook
Itthon vagyok ugye egész nap 👵🏻#menzasmarikamondta #nyugdijaselet #kissadam #menzasmari #karantén


Szerkesztette: NB2
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
 appasztorik.blog.hu/2017/01/15/delagil_gyartas
tehát tudunk klorokint gyártani
hameg akkora töke van a csutibírónak, akkor...

"eco.u-szeged.hu › uhrin-akosPDF
Internetes találatok
OTDK DOLGOZAT Uhrin Ákos 2013"

akkor ott van benn, hogy kell kiiktatni a TRIPS-et, azt bekaphassa a SwissPh cseszlovákiában
sutianap
Ákos mondjuk nem fog tudni ebben segíteni, per pillanat egy spanyol egyetem vendégoktatója.
empty taxi
nem is kell, leírja, hogy kell einstandolni a gyártást


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
 appasztorik.blog.hu/2017/01/15/delagil_gyartas
tehát tudunk klorokint gyártani
hameg akkora töke van a csutibírónak, akkor...

"eco.u-szeged.hu › uhrin-akosPDF
Internetes találatok
OTDK DOLGOZAT Uhrin Ákos 2013"

akkor ott van benn, hogy kell kiiktatni a TRIPS-et, azt bekaphassa a SwissPh cseszlovákiában
sutianap
Ákos mondjuk nem fog tudni ebben segíteni, per pillanat egy spanyol egyetem vendégoktatója.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Nem szívesen szállnék be az álhírterjesztési buliba, de az tényleg nagyon furcsa, hogy kedvenc golyóstollunk, Áder János egyáltalán nem szólal meg.
nagylaza
Én meg azt furcsállom, illetve nehezményezem, hogy az ágazat első számú embere nem szólalt meg. És tekintve, hogy Horváth Ildikó alapvetően pulmonológus, minden tudományos minősítését a cardiorespiratorikus rendszer (légzés-keringés) témában szerezte, orvosi tevékenységét légzés kórélettanászként illetve tüdőgyógyászként végezte elméletileg ért is a légúti betegségekhez. Tehát az egész bagázsban ő az egyetlen SZAKEMBER. És nem szólal meg, eltünt. Ha a válság után leváltják, az azt jelenti, hogy gerincet növesztett és nem adja az arcát és nevét a kormányunk töketlenkedéséhez, hazudozásához és az ellenzék elleni politikai harcához. Más okot nem tudok elképzelni, Cili nénit féllábon, zsebre tett kézzel, akár részegen is felülmúlná.
diverdoc
Cili néni amúgy orvosként/szakemberként milyen szintű? Mert, hogy most stand up tol azt látom, mint laikus, csak magát az egészségügyi szakember nincs meg az arc mögött.
Amadeus
Nincs semmilyen különös előélete, egy 4000 falu körorvosa volt és laikus lelkipásztora. Onnan lett tisztifőorvos. Szamkai önéletrajza "nem hozzáférhető"
diverdoc
Ez olyan, mintha valakit Makkoshötyka jegyzői székéből beemelnének az Alkotmánybíróságba. Nem nyugtat meg.
Amadeus
Cecíliánál ez a lényeg: "az V. mezőföldi kerület III. számú lelkipásztori körzetének a Mezőfalvi Nagyasszonya plébánia kihelyezett világi lelkipásztora is". Remélem, így már te is nyugodtabb vagy.
nagylaza
Legalább az utolsó kenetet fel tudja majd adni.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Nem szívesen szállnék be az álhírterjesztési buliba, de az tényleg nagyon furcsa, hogy kedvenc golyóstollunk, Áder János egyáltalán nem szólal meg.
nagylaza
Én meg azt furcsállom, illetve nehezményezem, hogy az ágazat első számú embere nem szólalt meg. És tekintve, hogy Horváth Ildikó alapvetően pulmonológus, minden tudományos minősítését a cardiorespiratorikus rendszer (légzés-keringés) témában szerezte, orvosi tevékenységét légzés kórélettanászként illetve tüdőgyógyászként végezte elméletileg ért is a légúti betegségekhez. Tehát az egész bagázsban ő az egyetlen SZAKEMBER. És nem szólal meg, eltünt. Ha a válság után leváltják, az azt jelenti, hogy gerincet növesztett és nem adja az arcát és nevét a kormányunk töketlenkedéséhez, hazudozásához és az ellenzék elleni politikai harcához. Más okot nem tudok elképzelni, Cili nénit féllábon, zsebre tett kézzel, akár részegen is felülmúlná.
diverdoc
Cili néni amúgy orvosként/szakemberként milyen szintű? Mert, hogy most stand up tol azt látom, mint laikus, csak magát az egészségügyi szakember nincs meg az arc mögött.
Amadeus
Nincs semmilyen különös előélete, egy 4000 falu körorvosa volt és laikus lelkipásztora. Onnan lett tisztifőorvos. Szamkai önéletrajza "nem hozzáférhető"
diverdoc
Ez olyan, mintha valakit Makkoshötyka jegyzői székéből beemelnének az Alkotmánybíróságba. Nem nyugtat meg.
Amadeus
Cecíliánál ez a lényeg: "az V. mezőföldi kerület III. számú lelkipásztori körzetének a Mezőfalvi Nagyasszonya plébánia kihelyezett világi lelkipásztora is". Remélem, így már te is nyugodtabb vagy.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 277 — capitaine du château de Vienne 1487
 appasztorik.blog.hu/2017/01/15/delagil_gyartas
tehát tudunk klorokint gyártani
hameg akkora töke van a csutibírónak, akkor...

"eco.u-szeged.hu › uhrin-akosPDF
Internetes találatok
OTDK DOLGOZAT Uhrin Ákos 2013"

akkor ott van benn, hogy kell kiiktatni a TRIPS-et, azt bekaphassa a SwissPh cseszlovákiában


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/kulfold/2020/03/25/koronavirus-new-york-fertozottek-szama/
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 032 — #NoStress
(Az nem kérdés, hogy Orbán belebukik. Ahogy minden ország minden vezetője egyaránt. Túl sok lesz a személyes történet, veszteség, kényelmetlenség, sérelem.)
Sobri Jóska
egyáltalán nem biztos hogy minden kormány belebukik a vírushelyzetbe, az idióták mint Trump, Johnson, Macron nagyon valószínű, de még erre sem tenném fel az életem, de például az osztrákoknál vagy akár a cseheknél nem lennék ebben annyira biztos /a cseheknél az a gáz hogy ott a főnit még a vírus előtt akarták megbuktatni/ a németek is jól kezelik a szitut, más kérdés hogy Merkel tuti megy szóval ő nem is tud belebukni

tartok attól hogy a tescos napoleonod meg ebből a szarból is kidumálja magát, majd kiderül hogy a libsikomcsik meg a soros meg a gyurcsány meg a civilek meg a jóisten tudja ki a hibás és lesz elég észlény aki ezt el is hiszi neki
Cuchulain82
Ez még mindig a túlzottan optimista és a krízis súlyosságát fel nem mérő megközelítés.

De ez az Atari által linkelt cikk az eddigi legjobb amit eddig a koronavírusról olvastam:
 gugray.github.io/poroly-es-koteltanc/?fbclid=IwAR3q0jPvfWYNJMQZ4MSXbx1D6lrSm0Zr-8htCJzSj443tNx_u235U4H0Xsg

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Értem én hogy koronavírus van meg világvége, de az mi már, hogy a szakrendelő a 18. heti kötelező ultrahangot visszadobja azzal a válasszal, hogy "jelenleg minden vizsgálat szünetel, kérjük halassza későbbre betervezett időpontját"?

Mindenki megőrült vagy mi a franc van? Vagy lehet olyat, hogy felfüggeszteni a baba növekedését? Parkolópályára tenni a betegségeket, daganatokat?
r.baggio
ne csinálj úgy, mintha nem követnéd a topikot 2 hete.
Amadeus
de attól még igaza van!
azért ennyire nem kéne leállni! pont tegnap kérdeztem, hogy mivan ha eltöröd a lábad, vagy van egy epe/veseköved, fogfájásod
szenvedj 2 hónapig???
NB2
Nem azt mondtam, hogy nincs igaza. Ha most van veseköved, vakbeled, epeköved, hasnyálmirigy gyulladásod, akkor szopás.
Amadeus
A 4ből hármat már behúztam. 😀
Epekövem nem volt még.
Bazzani
ezek után igazán megpróbálhatnál már valami szerencsésebb csapatnak szurkolni.
Amadeus
Az állandó gyomorgörcs, ugye
Fast Willie
Te csak ne panaszkodj! 2004 óta, amióta nézem az NFL-t, a Steelers, ha jól rémlik, háromszor játszott SB-t, és abból kétszer nyert. (Most hadd ne mondjam, melyik csapat ellen volt a vesztes döntő.😊)
nagylaza
Bazzának címeztem, amilyen kellemes viszonyt ápol a kedvenc csapatával...
Fast Willie
Az más!
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
(Az nem kérdés, hogy Orbán belebukik. Ahogy minden ország minden vezetője egyaránt. Túl sok lesz a személyes történet, veszteség, kényelmetlenség, sérelem.)
Sobri Jóska
egyáltalán nem biztos hogy minden kormány belebukik a vírushelyzetbe, az idióták mint Trump, Johnson, Macron nagyon valószínű, de még erre sem tenném fel az életem, de például az osztrákoknál vagy akár a cseheknél nem lennék ebben annyira biztos /a cseheknél az a gáz hogy ott a főnit még a vírus előtt akarták megbuktatni/ a németek is jól kezelik a szitut, más kérdés hogy Merkel tuti megy szóval ő nem is tud belebukni

tartok attól hogy a tescos napoleonod meg ebből a szarból is kidumálja magát, majd kiderül hogy a libsikomcsik meg a soros meg a gyurcsány meg a civilek meg a jóisten tudja ki a hibás és lesz elég észlény aki ezt el is hiszi neki
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Nem szívesen szállnék be az álhírterjesztési buliba, de az tényleg nagyon furcsa, hogy kedvenc golyóstollunk, Áder János egyáltalán nem szólal meg.
nagylaza
Én meg azt furcsállom, illetve nehezményezem, hogy az ágazat első számú embere nem szólalt meg. És tekintve, hogy Horváth Ildikó alapvetően pulmonológus, minden tudományos minősítését a cardiorespiratorikus rendszer (légzés-keringés) témában szerezte, orvosi tevékenységét légzés kórélettanászként illetve tüdőgyógyászként végezte elméletileg ért is a légúti betegségekhez. Tehát az egész bagázsban ő az egyetlen SZAKEMBER. És nem szólal meg, eltünt. Ha a válság után leváltják, az azt jelenti, hogy gerincet növesztett és nem adja az arcát és nevét a kormányunk töketlenkedéséhez, hazudozásához és az ellenzék elleni politikai harcához. Más okot nem tudok elképzelni, Cili nénit féllábon, zsebre tett kézzel, akár részegen is felülmúlná.
diverdoc
Cili néni amúgy orvosként/szakemberként milyen szintű? Mert, hogy most stand up tol azt látom, mint laikus, csak magát az egészségügyi szakember nincs meg az arc mögött.
Amadeus
Nincs semmilyen különös előélete, egy 4000 falu körorvosa volt és laikus lelkipásztora. Onnan lett tisztifőorvos. Szamkai önéletrajza "nem hozzáférhető"
diverdoc
Ez olyan, mintha valakit Makkoshötyka jegyzői székéből beemelnének az Alkotmánybíróságba. Nem nyugtat meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amíg a mi tisztelt dokink vissza nem jön, itt van Doktor House véleménye az egész járványról.
 twitter.com/hughlaurie/status/1242586780873953281
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 032 — #NoStress
minden második mondatod hogy kb semmi nem számít mert minden már a múlté és nem kell vele foglalkozni, szerintem ez baromság, de nyilván ez csak az én véleményem
Cuchulain82
Mivel én úgy látom -ez egy másik vélemény- hogy már nem Átlagisztánban vagyunk, hanem Extremisztánban.
És teljesen más szabályok az érvényesek.
(Ahogy Mérő László is beszél erről, ez már nem Gauss-görbe, hanem Cauchy, annak meg nincsen szélsőértéke, kvázi bármi megtörténhet, vagyis egy csomó dolog jelentéktelenné válik, átértékelődik.)
Tök irreleváns, hogy Gyurcsány mekkora fasz volt tavaly, hova kígyózott, meg Orbán mekkora geci és mit lopott össze, vagy XY mit csinált a vonal előtt, mert a vonal után vagyunk.
És az számít, hogy most, ebben az új helyzetben ki mit csinál.
Nem az a múlt nem számít, ami minden másodperccel hátramarad, és már az se számít, amit az előző postban írtunk, hanem az nem számít, hogy ki volt okos vagy fasz pár éve, mert nincs a jelenre/jövőre vetített hasznossága.
Sobri Jóska
oké, ha a következő két hétben minden nap beírom a fórumra 50szer hogy a megváltozott körülmények miatt teljesen új világ jön és innentől kezdve én vagyok Nagy-Britannia és Észak-Írország Egyesült Királyságának királya, a Nemzetközösség és az anglikán egyház feje valamint a hit védelmezője akkor II. Bözsinek kb mikortól kell kiköltöznie a Buckingham-palotából hogy helyet csináljon nekem?
mert ez az extrémisztános szöveged is kb ugyanez
Cuchulain82
Nem, az nem ugyanez, nem is hasonlít erre.
Az egy szemléletmód vagy megközzelítés.
Nem kötelez például téged semmire.
Csak egy olyan nézőpont, amiben koherensen illeszkednek a valóság elemei. Míg az átlagisztános szövegben meg már nem.

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
https://gugray.github.io/poroly-es-koteltanc/?fbclid=IwAR3q0jPvfWYNJMQZ4MSXbx1D6lrSm0Zr-8htCJzSj443tNx_u235U4H0Xsg

"Itt?? ... Mindenki!"