Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
ukrajnában nincs szövődmény? nincs utálat a maszk nélküli fegyver ropogásért?

(a média ereje)
Ventura
Hülyeség ereje úgy látom nagyobb!
Toca
A legtöbb ukrán katonán volt maszk - csak kicsit másfajta
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 215 — Vikings fan
ukrajnában nincs szövődmény? nincs utálat a maszk nélküli fegyver ropogásért?

(a média ereje)
Ventura
Hülyeség ereje úgy látom nagyobb!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 827 — Patriot
ukrajnában nincs szövődmény? nincs utálat a maszk nélküli fegyver ropogásért?

(a média ereje)
Ventura
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
ukrajnában nincs szövődmény? nincs utálat a maszk nélküli fegyver ropogásért?

(a média ereje)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 index.hu/techtud/2022/02/20/koronavirus-a-herekben-szovodmeny-brazil-vizsgalat/

😳
warr_b
De amikor arról volt szó, hogy jobb nem elkapni az első hullámokban, mert nem tudhatja az ember, hogy milyen károkat okoz hosszútávon, akkor ment a sírás rendesen, hogy nem kell lezárás, mert átesik a többség tünet nélkül. Meg ugye akkor is volt aki nevetgélt hogy a tini gyerekeinél ez hogy lehetne baj, hiszen a gyerekekre veszélytelen.

Na majd ha ott tart, hogy nem sikerül esetleg az utód nemzés, akkor lehet elcserélné a kis bulikát egy kis lezárásra.
topin
Pedig ezeken a bulikon már akkor is a heréjükön járt az eszük 😊

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
 index.hu/techtud/2022/02/20/koronavirus-a-herekben-szovodmeny-brazil-vizsgalat/

😳
warr_b
De amikor arról volt szó, hogy jobb nem elkapni az első hullámokban, mert nem tudhatja az ember, hogy milyen károkat okoz hosszútávon, akkor ment a sírás rendesen, hogy nem kell lezárás, mert átesik a többség tünet nélkül. Meg ugye akkor is volt aki nevetgélt hogy a tini gyerekeinél ez hogy lehetne baj, hiszen a gyerekekre veszélytelen.

Na majd ha ott tart, hogy nem sikerül esetleg az utód nemzés, akkor lehet elcserélné a kis bulikát egy kis lezárásra.
topin
Dehogy cserélné. Ha a gyereke nem tud majd utódot nemzeni, azért is egy akkori chip lesz a felelős.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
topin New England Patriots 2 003
 index.hu/techtud/2022/02/20/koronavirus-a-herekben-szovodmeny-brazil-vizsgalat/

😳
warr_b
De amikor arról volt szó, hogy jobb nem elkapni az első hullámokban, mert nem tudhatja az ember, hogy milyen károkat okoz hosszútávon, akkor ment a sírás rendesen, hogy nem kell lezárás, mert átesik a többség tünet nélkül. Meg ugye akkor is volt aki nevetgélt hogy a tini gyerekeinél ez hogy lehetne baj, hiszen a gyerekekre veszélytelen.

Na majd ha ott tart, hogy nem sikerül esetleg az utód nemzés, akkor lehet elcserélné a kis bulikát egy kis lezárásra.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/romania-az-fcsb-elnoke-az-oltatlan-jatekosokat-preferalja-2878319

😊

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 telex.hu/koronavirus/2022/02/23/covid-jarvany-vakcinak-oltasok-hatekonysag-csokkenes-ido-magyar-tanulmany-pfizer-moderna-janssen-sinopharm-szputnyik-astrazeneca
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
 24.hu/kulfold/2022/02/22/koronavirus-anglia-karanten-megszunik-februar-24/
Beki
skótoknál asszem március vége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/kulfold/2022/02/22/koronavirus-anglia-karanten-megszunik-februar-24/
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 918
 hvg.hu/itthon/20220222_magyar_oltatlanok_felmeres_tarsadalomtudomanyi_kutatokozpont?fbclid=IwAR2uXd_eRw5Xg2i4M9yOPgzis-w9d6o1HlmejHOCq5hhtRaFoFcns-epJHM
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 620 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/techtud/2022/02/20/koronavirus-a-herekben-szovodmeny-brazil-vizsgalat/

😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Szerencsére egy pcr azért elég, és ahogy megvan a pozitív eredmény már kerül is fel az EESZT-be, automatikusan pedig az alkalmazásban is két hétre való elődátumozással, fél éves lejárattal az EU-s recovery certificate


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Van itt olyan, akinek sikerült hivatalos úton EU-s (!) recovery certificate-et szereznie? Ugye én most esek át rajta, viszont erről csak egy antigén tesztem van, ami semmit nem bizonyít, a háziorvosom pedig nem küldött el pcr-ra, sőt amikor erről és az igazolásról kérdeztem csak terelt.

A harmadik oltást augusztusig nem akarom felvenni, ez a certificate meg pont 180 napig szól, de tényleg ki kell még saját zsebből csengetnem további két pcr árát, ha el akarom magamnak intézni?
r.baggio
EU-st pcr nélkül 100% hogy nem kapsz, kvázi mintha meg sem történt volna. Az hogy otthon kiállítanak-e valamit azt nem tudom, de hogy utazáshoz nem fogod tudni hasznàlni arra jó esély van.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
Broáf

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
Akkor én már 13. éve tüneteket produkálok, a Chicago White Sox a kedvenc baseballcsapatom. 😀
Mikey
SoxorCubs? 😀
Matthew99
Soxor lett a Cubs elverve az évek alatt. 😀
Mikey
szal át kéne nevezni őket Soxarra? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
Akkor én már 13. éve tüneteket produkálok, a Chicago White Sox a kedvenc baseballcsapatom. 😀
Mikey
SoxorCubs? 😀
Matthew99
Soxor lett a Cubs elverve az évek alatt. 😀
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
same here
empty taxi
Ugyanez. Amikor szarul voltam akkor se covid volt.
Heisman
Mi az a Covid?
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
same here
empty taxi
Ugyanez. Amikor szarul voltam akkor se covid volt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
Akkor én már 13. éve tüneteket produkálok, a Chicago White Sox a kedvenc baseballcsapatom. 😀
Mikey
SoxorCubs? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
Akkor én már 13. éve tüneteket produkálok, a Chicago White Sox a kedvenc baseballcsapatom. 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
same here


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 351
Van itt olyan, akinek sikerült hivatalos úton EU-s (!) recovery certificate-et szereznie? Ugye én most esek át rajta, viszont erről csak egy antigén tesztem van, ami semmit nem bizonyít, a háziorvosom pedig nem küldött el pcr-ra, sőt amikor erről és az igazolásról kérdeztem csak terelt.

A harmadik oltást augusztusig nem akarom felvenni, ez a certificate meg pont 180 napig szól, de tényleg ki kell még saját zsebből csengetnem további két pcr árát, ha el akarom magamnak intézni?
r.baggio
Tavaly próbáltam esélytelen volt.
Sajnos valószínűleg nem fog menni, így marad a 2 PCR teszt (Ahányszor és amennyi kell.)
Más, de hasonló cipőben járunk: egy éve (ünnepek előtt) a kisfiam hazahozta az oviból, akkor voltak tünetek, de viszonylag enyhék. Alig akartak letesztelni végül január elején megtörtént, nyilvánvalóan pozitív volt.
Ellen anyag volt bőven még '21 végén is 9-10-szeres, így eddig kimaradt az oltás.
Most akartuk februárban beadatni, Januárban a már iskolás kisfiamnak hol ezért hol azért többször volt karantén.
Persze szinte biztosan ő is elkapta, de hivatalos irat nincs róla mert, egyszerűen nem akarták letesztelni.
Egy egyszerű orvosi igazolás beszerzése is 3 hétbe telt a dokitól. Le van sz... minden.
Összevoltunk zárva egy hetet rajtunk is tuti átment. Tüntetünk szinte semmi.
Most aztán agyalunk, hogy mi legyen........
Nézetünk egy antitestet, hogy fentebb ment-e, azután döntünk.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Van itt olyan, akinek sikerült hivatalos úton EU-s (!) recovery certificate-et szereznie? Ugye én most esek át rajta, viszont erről csak egy antigén tesztem van, ami semmit nem bizonyít, a háziorvosom pedig nem küldött el pcr-ra, sőt amikor erről és az igazolásról kérdeztem csak terelt.

A harmadik oltást augusztusig nem akarom felvenni, ez a certificate meg pont 180 napig szól, de tényleg ki kell még saját zsebből csengetnem további két pcr árát, ha el akarom magamnak intézni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal