Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂
FLZOLI
akkor én már 2015ben túlestem rajta 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!
nagir
Soxor... Ez is egy tünet 🙂

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Nehogy azt hidd! Se nekem, se a családban senkinek se volt semmilyen tünete, eddig... Mondjuk, mindenki be van oltva soxor!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Az omikron tényleg durva, de azért ez elég nagy pech így. Kíváncsi lennék, hogy mikor, hol szedhették össze? Gondolkoztak rajta, vannak gyanúik? Vagy fogalmuk sincs, egyetlen gyenge - vagy gyengébb - pont sincs az idővonalban?
peterk2005
Szerintem valaki, akivel maszkban fél percet beszélt apám az ajtóban, míg átvette a kaját, gyógyszert, postát, fasztudja mit.
Én ennyi rést találtam a pajzson.
Vagy valaki beköhögte a körfolyosóra nyíló ablakon, de személyes kontaktjuk ismerőssel, rokonnal, takarítónővel, villanyszerelővel, stb. nem volt.
De mivel enyhe tünetekkel vége, így "örülünk", hogy túl vannak rajta, és jön egy -elvileg- nyugis pár hónap.
Sobri Jóska
Elég levinni a kukát.
Vagy bármi hasonló.
Vagy az újsággal bármivel bemegy.
Bazzani
Ja.
Bár náluk ezek se voltak, de ez az omikron kurvára virulens, szóval gyakorlatilag a szeparációval is kivédhetetlen.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az omikron tényleg durva, de azért ez elég nagy pech így. Kíváncsi lennék, hogy mikor, hol szedhették össze? Gondolkoztak rajta, vannak gyanúik? Vagy fogalmuk sincs, egyetlen gyenge - vagy gyengébb - pont sincs az idővonalban?
peterk2005
Szerintem valaki, akivel maszkban fél percet beszélt apám az ajtóban, míg átvette a kaját, gyógyszert, postát, fasztudja mit.
Én ennyi rést találtam a pajzson.
Vagy valaki beköhögte a körfolyosóra nyíló ablakon, de személyes kontaktjuk ismerőssel, rokonnal, takarítónővel, villanyszerelővel, stb. nem volt.
De mivel enyhe tünetekkel vége, így "örülünk", hogy túl vannak rajta, és jön egy -elvileg- nyugis pár hónap.
Sobri Jóska
Elég levinni a kukát.
Vagy bármi hasonló.
Vagy az újsággal bármivel bemegy.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Én is ezt gondoltam magamról egészen tegnapig 😊 pláne úgy, hogy kb nincs olyan ország a világon, amelynek az útlevele nem volt az elmúlt két évben a kezemben

De 1-1,5 nap után már jövök is kifelé belőle, viszont kislányom is elkapta közben, nála a hányás, rossz közérzet és a 39.5 fokos láz kissé félelmetesebb tünet...
r.baggio
Nála is 1-2 nap lesz.
Ismerősi tapasztalat.
Jobbulást.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Én is ezt gondoltam magamról egészen tegnapig 😊 pláne úgy, hogy kb nincs olyan ország a világon, amelynek az útlevele nem volt az elmúlt két évben a kezemben

De 1-1,5 nap után már jövök is kifelé belőle, viszont kislányom is elkapta közben, nála a hányás, rossz közérzet és a 39.5 fokos láz kissé félelmetesebb tünet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig
Negritis
Ugyanmár, vannak még bőven olyanok, mint te, csak hát ide nem azok írnak elsősorban 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 392 — The Mathematician
amúgy én vagy úgy kaptam el hogy tényleg zéró tünet, vagy az országban egyedüliként megúsztam eddig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 069
A virus megel egy csomo ideig szinte barmilyen felszinen.
Egy tejesdoboz, esetleges apro, a behuzott kuka utan egy hajtincs eligazitasa eleg lehet. Kicsi az esely, de az emberek mar nem figyelnek annyira. Egy evvel ezelott es most a papercut-finder hasznalata a felere esett vissza.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Az omikron tényleg durva, de azért ez elég nagy pech így. Kíváncsi lennék, hogy mikor, hol szedhették össze? Gondolkoztak rajta, vannak gyanúik? Vagy fogalmuk sincs, egyetlen gyenge - vagy gyengébb - pont sincs az idővonalban?
peterk2005
Szerintem valaki, akivel maszkban fél percet beszélt apám az ajtóban, míg átvette a kaját, gyógyszert, postát, fasztudja mit.
Én ennyi rést találtam a pajzson.
Vagy valaki beköhögte a körfolyosóra nyíló ablakon, de személyes kontaktjuk ismerőssel, rokonnal, takarítónővel, villanyszerelővel, stb. nem volt.
De mivel enyhe tünetekkel vége, így "örülünk", hogy túl vannak rajta, és jön egy -elvileg- nyugis pár hónap.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Mindegyik, aki elkapja.
Hiszen az oltás nem a megbetegedéstől véd, hanem felkészíti a szervezetet arra, hogy ha elkapja valaki, akkor a szervezete könnyedén kezelje.
Úgy lenne pontos, amit írsz, hogy "durva, hogy hány 3 oltásos ember, aki megfertőződik megússza tünetek nélkül vagy nagyon enyhe tünetekkel egy ilyen durva vírus esetén egy ilyen gyorsan kifejlesztett vakcinának köszönhetően".
Sobri Jóska
nem azt mondom h nb2 fejében nem tiszták a fogalmak de kilépve a bowl.hu területéről, ledöbbenek h mennyien nem értik még igy lassan 2? 2és fél év után sem értik az oltás lényegét, és nem tanulatlan emberekről beszélek. Eleinte még magyaráztam amit sobri is irt, most már hagyom.
briareos
nyilván tisztában vagyok vele, hogy az oltás nem véd, de nem tudom, hogy azok akik 3. oltással vannak felelőtlenebbek vagy mi az oka, de tényleg rengeteg ismerősöm van akik 3. oltással elkapták
NB2
Szerintem az az oka, hogy ezt a variáns lassan tényleg mindenki elkapja, nem lehet egyszerűen elkerülni, így a 3 oltásos ismerőseid is. De ugyanúgy akinek 2 van, vagy 1 sincs. Pusztán 3 oltás után, már mindig érdekesebb beszédtémát ad.
Klaci79
Ja.
Ha a sehova se menő, a kajafutáron meg a tescos kiszállítóemberen kívül senkivel se (velük is maszkban) találkozó szüleim a lakásukat el se hagyva el tudtak kapni, akkor lehet mondani, hogy aki jön-megy-él, az tuti bekapja.
Sobri Jóska
Az omikron tényleg durva, de azért ez elég nagy pech így. Kíváncsi lennék, hogy mikor, hol szedhették össze? Gondolkoztak rajta, vannak gyanúik? Vagy fogalmuk sincs, egyetlen gyenge - vagy gyengébb - pont sincs az idővonalban?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 telex.hu/koronavirus/2022/02/16/mohacsi-korhaz-koronavirusos-dolgozok-ket-harom-het-felveteli-zarlat-szuleszeti-osztaly


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Mindegyik, aki elkapja.
Hiszen az oltás nem a megbetegedéstől véd, hanem felkészíti a szervezetet arra, hogy ha elkapja valaki, akkor a szervezete könnyedén kezelje.
Úgy lenne pontos, amit írsz, hogy "durva, hogy hány 3 oltásos ember, aki megfertőződik megússza tünetek nélkül vagy nagyon enyhe tünetekkel egy ilyen durva vírus esetén egy ilyen gyorsan kifejlesztett vakcinának köszönhetően".
Sobri Jóska
nem azt mondom h nb2 fejében nem tiszták a fogalmak de kilépve a bowl.hu területéről, ledöbbenek h mennyien nem értik még igy lassan 2? 2és fél év után sem értik az oltás lényegét, és nem tanulatlan emberekről beszélek. Eleinte még magyaráztam amit sobri is irt, most már hagyom.
briareos
nyilván tisztában vagyok vele, hogy az oltás nem véd, de nem tudom, hogy azok akik 3. oltással vannak felelőtlenebbek vagy mi az oka, de tényleg rengeteg ismerősöm van akik 3. oltással elkapták
NB2
Szerintem az az oka, hogy ezt a variáns lassan tényleg mindenki elkapja, nem lehet egyszerűen elkerülni, így a 3 oltásos ismerőseid is. De ugyanúgy akinek 2 van, vagy 1 sincs. Pusztán 3 oltás után, már mindig érdekesebb beszédtémát ad.
Klaci79
Ja.
Ha a sehova se menő, a kajafutáron meg a tescos kiszállítóemberen kívül senkivel se (velük is maszkban) találkozó szüleim a lakásukat el se hagyva el tudtak kapni, akkor lehet mondani, hogy aki jön-megy-él, az tuti bekapja.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 918
Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Mindegyik, aki elkapja.
Hiszen az oltás nem a megbetegedéstől véd, hanem felkészíti a szervezetet arra, hogy ha elkapja valaki, akkor a szervezete könnyedén kezelje.
Úgy lenne pontos, amit írsz, hogy "durva, hogy hány 3 oltásos ember, aki megfertőződik megússza tünetek nélkül vagy nagyon enyhe tünetekkel egy ilyen durva vírus esetén egy ilyen gyorsan kifejlesztett vakcinának köszönhetően".
Sobri Jóska
nem azt mondom h nb2 fejében nem tiszták a fogalmak de kilépve a bowl.hu területéről, ledöbbenek h mennyien nem értik még igy lassan 2? 2és fél év után sem értik az oltás lényegét, és nem tanulatlan emberekről beszélek. Eleinte még magyaráztam amit sobri is irt, most már hagyom.
briareos
nyilván tisztában vagyok vele, hogy az oltás nem véd, de nem tudom, hogy azok akik 3. oltással vannak felelőtlenebbek vagy mi az oka, de tényleg rengeteg ismerősöm van akik 3. oltással elkapták
NB2
Szerintem az az oka, hogy ezt a variáns lassan tényleg mindenki elkapja, nem lehet egyszerűen elkerülni, így a 3 oltásos ismerőseid is. De ugyanúgy akinek 2 van, vagy 1 sincs. Pusztán 3 oltás után, már mindig érdekesebb beszédtémát ad.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 474 — nabege2@yahoo.com
Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Mindegyik, aki elkapja.
Hiszen az oltás nem a megbetegedéstől véd, hanem felkészíti a szervezetet arra, hogy ha elkapja valaki, akkor a szervezete könnyedén kezelje.
Úgy lenne pontos, amit írsz, hogy "durva, hogy hány 3 oltásos ember, aki megfertőződik megússza tünetek nélkül vagy nagyon enyhe tünetekkel egy ilyen durva vírus esetén egy ilyen gyorsan kifejlesztett vakcinának köszönhetően".
Sobri Jóska
nem azt mondom h nb2 fejében nem tiszták a fogalmak de kilépve a bowl.hu területéről, ledöbbenek h mennyien nem értik még igy lassan 2? 2és fél év után sem értik az oltás lényegét, és nem tanulatlan emberekről beszélek. Eleinte még magyaráztam amit sobri is irt, most már hagyom.
briareos
nyilván tisztában vagyok vele, hogy az oltás nem véd, de nem tudom, hogy azok akik 3. oltással vannak felelőtlenebbek vagy mi az oka, de tényleg rengeteg ismerősöm van akik 3. oltással elkapták
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 666 — Bears & Illinois fan
Szerintem nem és bízz az orvosodban. Milyen tüneteid vannak?
csi77
Minden testrészem fáj, úgy érzem magam mint akit összevertek, estére lázam is volt kis torokkaparással

Most írt a doki, ő nem ajánlja a favit, csak a paracetamolt

Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Én 2 oltást kaptam, de az egy eléggé illogikus tévhit, hogy a vakcinával meg se tudsz fertőződni
r.baggio
Jobbulást, többeknek már írtam a Süti által is javasolt gyógymódokat, nagy mennyiségű (ezt én mondom) C és D vitamin, forró teák, kávé, pihenés, de nem egész nap fekvés, láz és fájdalom csillapítás. Ha náthád van, akkor inhalálás mentolos és vagy sós oldattal. Fizikai aktivitást vedd minimálra. Egy hét múlva vigyorogsz már az egészen, remélhetőleg.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Augusztus
r.baggio
Az szopás.
Decemberben kellett volna a 3., most a vírus boostol élesben.
Jobbulást.

több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Augusztus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 527 — Lucas Scott
Szerintem nem és bízz az orvosodban. Milyen tüneteid vannak?
csi77
Minden testrészem fáj, úgy érzem magam mint akit összevertek, estére lázam is volt kis torokkaparással

Most írt a doki, ő nem ajánlja a favit, csak a paracetamolt

Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Én 2 oltást kaptam, de az egy eléggé illogikus tévhit, hogy a vakcinával meg se tudsz fertőződni
r.baggio
mikor kaptad a 2.t?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Szerintem nem és bízz az orvosodban. Milyen tüneteid vannak?
csi77
Minden testrészem fáj, úgy érzem magam mint akit összevertek, estére lázam is volt kis torokkaparással

Most írt a doki, ő nem ajánlja a favit, csak a paracetamolt

Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Én 2 oltást kaptam, de az egy eléggé illogikus tévhit, hogy a vakcinával meg se tudsz fertőződni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Durva, hogy hány 3 oltásos ember betegedik meg.
NB2
Mindegyik, aki elkapja.
Hiszen az oltás nem a megbetegedéstől véd, hanem felkészíti a szervezetet arra, hogy ha elkapja valaki, akkor a szervezete könnyedén kezelje.
Úgy lenne pontos, amit írsz, hogy "durva, hogy hány 3 oltásos ember, aki megfertőződik megússza tünetek nélkül vagy nagyon enyhe tünetekkel egy ilyen durva vírus esetén egy ilyen gyorsan kifejlesztett vakcinának köszönhetően".
Sobri Jóska
nem azt mondom h nb2 fejében nem tiszták a fogalmak de kilépve a bowl.hu területéről, ledöbbenek h mennyien nem értik még igy lassan 2? 2és fél év után sem értik az oltás lényegét, és nem tanulatlan emberekről beszélek. Eleinte még magyaráztam amit sobri is irt, most már hagyom.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 918
Na csak sikerült nekem is elkapni ezt a szart. Ráadásul a legrosszabbkor, mivel pont Németországban vagyok intézni a költözést, és a család megnyugtatása miatt csinaltattam egy ingyenes gyorstesztet egy tesztallomason, ami faszan pozitív lett, de tunetem szinte nincs is (max torokkaparas).

Viszont itt jön a jo rész, mivel ilyenkor elvileg mennem kene pcr tesztre is, ami ha szinten pozitív karantén. Ami legjobb esetben is 5 nap, viszont nekem csütörtökön már mennem kene haza, ami így bukta lenne. Szóval ötletem sincs mi legyen. Csináljak e pcr-t, aztán jöjjön a karantén, vagy próbáljam kihúzni önkéntes karanténban fű alatt, hátha nem fog senki keresni és egy szerdai esetleges negatív gyorsteszt után menjek-e haza, vagy mi legyen.

Csak nem szívesen kezdenem a németországi életemet egy fasza karantenmegszegesi bírsággal.
roberto23
Ha nincs tünet kussolás van és otthoni önkéntes karantén. Pár nap alatt nyoma sem lesz, ha volt oltás.
Klaci79
3szor oltva vagyok, szóval ez a része oké. Amúgy azóta se keresett senki, szóval szerintem rendben lesz. Indulás előtt azért egy otthoni gyorsteszt, tuti ami tuti. Aztán go haza.
roberto23
Akkor ez rendben lesz...óvatosnak kell lenni, kis pihenés, aztán el is múlik így 3 oltás után. Szerintem pár hete nekem is lehetett hasonló, de van a családban olyan 3 oltásos, aki egy kis köhögéssel megúszta az egészet. VAgy az egyik barátom, pont 1 napig volt szarul, aztán semmi...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 474 — nabege2@yahoo.com
A szüleim (75+) is túlélték a covidot, hőemelkedés, köhögés, fosás, gyengeség, de az első tünetek után egy héttel már negatív a tesztjük, és nincsenek szarul, elvoltak végig otthon komolyabb kellemetlenség nélkül.
Én ezt egyételműen a három oltásnak (és az azonnali favipiravírnak) tudom be, pusztán a koruk, az egészségi állapotuk, kortörténetük, betegségeik alapján nem ilyen "szolíd" lefolyást prognosztizáltam volna.
Sobri Jóska
A favipiravír vény nélkül is kiváltható a gyógyszertárban?
r.baggio
Nem.
Háziorvos kell felírja, 1 forintért kiválthatja bárki, kivéve akinek felírták.
Sobri Jóska
vicces mondat, de amúgy tényleg igaz😊
ez tényleg az a recept, amit az érintett "elvben" nem válthat ki😊