Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
NB2
Jól kezdődik. Állítólag ha 10 másodpercig vissza tudod tartani a lélegzeted, akkor nem vagy vírusos.
gyeek
Nem vírusos nem vagy, csak a tüdőd nem sérült még. Nagy levegővétel (teljes tüdőnyi), majd 10 másodpercig bent tartod. Ha rádjön a köhögés közben, vagy fáj a tüdőd, az azt jelzi, hogy már sérült/gyulladt egy része. Erre tényleg jó, én is elvégzem naponta többször (bár gondolom a köhögés előbb jönne)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
NB2
Jól kezdődik. Állítólag ha 10 másodpercig vissza tudod tartani a lélegzeted, akkor nem vagy vírusos.
gyeek
15

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
NB2
Jól kezdődik. Állítólag ha 10 másodpercig vissza tudod tartani a lélegzeted, akkor nem vagy vírusos.
gyeek
csak he repu vagy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
NB2
Jól kezdődik. Állítólag ha 10 másodpercig vissza tudod tartani a lélegzeted, akkor nem vagy vírusos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
NB2
csak HO akkor?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
nah holnap nintendo indieworld
valami kis pozitív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Állítólag szerdától kijárási tilalom.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 729
Nee, leall az MB I. Mi lesz igy velem? Muszaj lesz felvetelrol megneznem az Ujpest-Videoton meccseket.
Stez
Szegény Ik!
Háromszor egymás után a Paks - Honvéd, majd a Dió (0-4) és a Várda (1-5)... utana könyörögni fog a virusért..

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nee, leall az MB I. Mi lesz igy velem? Muszaj lesz felvetelrol megneznem az Ujpest-Videoton meccseket.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Vitya elvilag újabb intézkedéseket jelentett be:

- Magyarország határait lezárják, a jövőben csak magyar állampolgárok léphetnek be az országba
- a rendezvényeket betiltják
- a szórakozóhelyeket, mozikat bezárják, kulturális intézményeket is.
- az éttermek, kávézók csak 15 óráig tarthatnak nyitva.
- kérik a 70 év felettieket, hogy ne hagyják el a lakásukat.
- az önkormányzatokat arra kérik, hogy mindenkit segítsenek.
Beki
leszáll a repcsi Ferihegyen a gépen külföldivel, azokat nem engedik be?
bármilyen indokkal is jön? visszapasszolják ahonnan jött vagy hogy lesz?
(amúgy itt nem fontos, csak érdekel)
NB2
Közutakat zárják, én úgy értelmeztem. Reptérről nem esett szó...
warr_b
Ez nem biztos, hogy korrekt, mert Vitya azt mondta, idézem:
"Magyarország határait a személyforgalom előtt lezárjuk – csak magyar állampolgárok léphetnek be az országba."
Tehát nem közút, Ferihegy is Mo. határa... Csak a teher forgalom nem korlátozott.
nagir
Igazad lehet, de van itt legalább két reptéri kolléga, ők talán többet tudnak.
warr_b
Persze, várom én is, hogy Valaki megerősítsen benne, hogy jól értelmeztem!!
Nekem az sem tiszta, hogy bezárnak a boltok... Az pl. vonatkozik pl. a fodrászokra, gumisműlyekre vagy csak a butor, elektronika stb. a bolt???????????
nagir
Remeljuk mindenre vonatkozik. (ami nem letfontossagu)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
És a végső csapás.
 www.magyarhirlap.hu/sport/20200316-minden-versenyet-felfuggeszti-az-mlsz




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Mert ha mondjuk 5-szörös vagy 10-szeres, akkor ez jócskán csökkenti a halálozási rátát, és a végén ott tartunk hogy ez egy hajszállal erősebb influenza...
Igor
mert halálozási ráta szerint kb az
csak a terjedése brutálisabbnak tűnik
valamint nem ismerjük eléggé hogy tudjuk pontosan kezelni ez pedig sok gondot okoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=_066dEkycr4

John Oliver >>>> minden magyarországi operatív törzs
hden
Bizonytalan időre az ő műsora is leáll.
warr_b
mint sajnos minden late night show. 😕 😕
bár nézők nélkül sajnos egyik sem az igazi, mint kb minden sport (kivéve a mennyeit).
hden
azt is felfüggesztették 😕
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Orbán Viktor napirend előtt válaszolva a parlamentben beszélt arról, hogyan tesztelik a vírust Magyarországon:

„Mérjünk többet, teszteljünk többet. Ezt tesszük. Nem akarok itt virológiai kiselőadást tartani, csak jelezni szeretném, hogy olyan a vírus természete, hogy nem tudjuk szűrni, tehát nem lehetséges kiszűrni.”
Amadeus
 nyultam.com/wp-content/uploads/2015/05/anyad-picsajat.gif

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.youtube.com/watch?v=_066dEkycr4

John Oliver >>>> minden magyarországi operatív törzs
hden
Bizonytalan időre az ő műsora is leáll.
warr_b
mint sajnos minden late night show. 😕 😕
bár nézők nélkül sajnos egyik sem az igazi, mint kb minden sport (kivéve a mennyeit).
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Orbán Viktor napirend előtt válaszolva a parlamentben beszélt arról, hogyan tesztelik a vírust Magyarországon:

„Mérjünk többet, teszteljünk többet. Ezt tesszük. Nem akarok itt virológiai kiselőadást tartani, csak jelezni szeretném, hogy olyan a vírus természete, hogy nem tudjuk szűrni, tehát nem lehetséges kiszűrni.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
oroszoknál hirtelen +30 fertőzött

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.youtube.com/watch?v=_066dEkycr4

John Oliver >>>> minden magyarországi operatív törzs
hden
Bizonytalan időre az ő műsora is leáll.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
akkor valaki írja már le plíz, nagyfiú vagyok már, kibírom. 😀 😀

Komolyan könyörögjek?😀
Vrij6
Én amit hallottam belső infót a jelenlegi prognózisról, azt beírtam tegnap délután.
warr_b
Tekerjek vissza találomra 20 oldalt?😀 😀 😀 😀
Vrij6
100k halottat írt.
dankodavid
Szóval 1.5-3 millió magyar meg fog fertőzödni..... aha.

Hagyjuk már ezt a szintű félelemkeltést basszus...
Igor
Nem szabad összekerverni a fertőzöttet, a kórházi ellátásra szoruló fertőzöttel. Eddigi adatok alapján sok esetben teljesen tünetmentesen esnek át a fertőzésen az emberek.
Sebii
Innentől se bizonyitani, se cáfolni nem fogja soha senki tudni a valódi számot.... mekkora a szorzó szerinted?

Mert ha mondjuk 5-szörös vagy 10-szeres, akkor ez jócskán csökkenti a halálozási rátát, és a végén ott tartunk hogy ez egy hajszállal erősebb influenza...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
 hvg.hu/itthon/20200316_Hetven_ora_alatt_duplazodott_meg_a_magyarorszagi_betegek_szama
Vrij6
Az igazsag sokkal durvabb ennel sajnos. En talalkoztam szamokkal, es no comment. De nem fogom leirni, es azt sem, honnan vannak. En elhiszem, maradjunk annyiban.
Stez
Én is hallottam pár érdekes számot. De aki nem teljesen naív gondolhatta, hogy ez a 39 beteg nonszensz.
roberto23
Nem a betegek szama mas csak, sajnos. De mindegy, errol nem beszelek tobbet, igy is eleg rossz a hangulat.
Stez
egy hozzávetőleges értéket írhatnál, saccperkábé.
Amadeus
Nem irok semmit, bocs. Maradjunk annyiban, hogy nagyon mas, mint a kommunikalt. Vigyazzatok magatokra, ne vegyetek felvallrol, es maradjatok otthon.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
unokaöcsém Kaposvár legfullosabb gimnáziumába jár. ott hétvégén létrehoztak egy saját discord szervert, minden teremnek külön szobával a szerveren.

az a megoldás, hogy órarend szerint abba a terembe kell belépni virtuálisan, ahol épp lenne órád. alapvetően listen only, de ha kérdez a tanár, akkor tudsz válaszolni 😀
shawnka
MMG?
slowmotion
Táncsics
shawnka
azta, mindent gondoltam volna, csak azt nem, hogy egyszer informatikailag is a topon lesz (az összes informatikai fejlesztés látszólag a Munkácsyba meg a Közgázba ment, amikor én oda jártam)
slowmotion
én Munkácsys voltam anno, dehát amióta összevonták a Toldival meg lejjebb adták a bekerülési limitet, csak romlott minőségben bőven.
shawnka
Mondjuk ahol egy Gy. Katalin igazgató lehet, a szívem vérzett a régi sulimért...
somoskovig
én őtet nem ismerem, csak a mi vonalunkat, bár Mifi után RF egész nagy, és jó irányú változás volt, lehet ott van a kulcsa mindennek
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem ez tipikus az az eset, amikor átesünk a ló tulsó oldalára... egy darabig senki nem vette komolyan, most meg hirtelen egyből apokalipszist vizionálni - tipikus emberi reakció.
(és/vagy azért mondanak 70%-ot, hogy a lakosság komolyan vegye.)

A hatalmas paranoia miatt mostmár még kevésbé van esély szerintem hogy ennyire szétterjedjen, meglátjuk...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
akkor valaki írja már le plíz, nagyfiú vagyok már, kibírom. 😀 😀

Komolyan könyörögjek?😀
Vrij6
Én amit hallottam belső infót a jelenlegi prognózisról, azt beírtam tegnap délután.
warr_b
Tekerjek vissza találomra 20 oldalt?😀 😀 😀 😀
Vrij6
100k halottat írt.
dankodavid
Szóval 1.5-3 millió magyar meg fog fertőzödni..... aha.

Hagyjuk már ezt a szintű félelemkeltést basszus...
Igor
Nem szabad összekerverni a fertőzöttet, a kórházi ellátásra szoruló fertőzöttel. Eddigi adatok alapján sok esetben teljesen tünetmentesen esnek át a fertőzésen az emberek.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.youtube.com/watch?v=_066dEkycr4

John Oliver >>>> minden magyarországi operatív törzs
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 797 — Bla, bla, bla
Vitya elvilag újabb intézkedéseket jelentett be:

- Magyarország határait lezárják, a jövőben csak magyar állampolgárok léphetnek be az országba
- a rendezvényeket betiltják
- a szórakozóhelyeket, mozikat bezárják, kulturális intézményeket is.
- az éttermek, kávézók csak 15 óráig tarthatnak nyitva.
- kérik a 70 év felettieket, hogy ne hagyják el a lakásukat.
- az önkormányzatokat arra kérik, hogy mindenkit segítsenek.
Beki
leszáll a repcsi Ferihegyen a gépen külföldivel, azokat nem engedik be?
bármilyen indokkal is jön? visszapasszolják ahonnan jött vagy hogy lesz?
(amúgy itt nem fontos, csak érdekel)
NB2
Közutakat zárják, én úgy értelmeztem. Reptérről nem esett szó...
warr_b
Ez nem biztos, hogy korrekt, mert Vitya azt mondta, idézem:
"Magyarország határait a személyforgalom előtt lezárjuk – csak magyar állampolgárok léphetnek be az országba."
Tehát nem közút, Ferihegy is Mo. határa... Csak a teher forgalom nem korlátozott.
nagir
Igazad lehet, de van itt legalább két reptéri kolléga, ők talán többet tudnak.
warr_b
Persze, várom én is, hogy Valaki megerősítsen benne, hogy jól értelmeztem!!
Nekem az sem tiszta, hogy bezárnak a boltok... Az pl. vonatkozik pl. a fodrászokra, gumisműlyekre vagy csak a butor, elektronika stb. a bolt???????????



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!