NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
 444.hu/2020/03/15/mar-marcius-2-an-belazasodott-az-egyik-koronavirusos-magyar-beteg-meselte-el-a-karantenban-levo-fia
Amadeus
Akkor is az irániak hozták be, mert csak.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 444.hu/2020/03/15/mar-marcius-2-an-belazasodott-az-egyik-koronavirusos-magyar-beteg-meselte-el-a-karantenban-levo-fia

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Ezt én se értem.
Úgy véltem Orbán az, aki az első adandó alkalommal lezárja a határokat, repteret, és kijárási tilalmat rendel el, mondhatni bevédi kis hazánkat.
Csak remélem, hogy az, hogy nem ezt tette azért van, mert van olyan infója, hogy miért lenne ez rosszabb, mint ez a mostani töketlenkedés.
De fingom nincs mi lehet ez, látva az olaszokat.
Sobri Jóska
Ha ezeket megtette volna, egy hét alatt meghal a gazdaság és a fele ország, nem?
LoveSobri
De akkor meg azért lett volna alkalmatlan 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 728
Ezt én se értem.
Úgy véltem Orbán az, aki az első adandó alkalommal lezárja a határokat, repteret, és kijárási tilalmat rendel el, mondhatni bevédi kis hazánkat.
Csak remélem, hogy az, hogy nem ezt tette azért van, mert van olyan infója, hogy miért lenne ez rosszabb, mint ez a mostani töketlenkedés.
De fingom nincs mi lehet ez, látva az olaszokat.
Sobri Jóska
Ha ezeket megtette volna, egy hét alatt meghal a gazdaság és a fele ország, nem?
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
 twitter.com/Breaking911/status/1239244746897457152?s=19

LoL
Borbinho
Ezt vajon köremailben küldik el, vagy hogy?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
a szerbek is elég rendesen bekeményítenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Breaking911/status/1239244746897457152?s=19

LoL

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239301417397035014

lehetne itthonról is hasonló híreket hallani?
mondjuk van ez is ugye:
 www.youtube.com/watch?v=EjVslhzfvPA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
- oké putyikáim mi lesz, törvénymódosítás?
- á főnök, szábotőrök!
- faszom, Tóni, rajzolj egy vírust!
- á főnök, csak paragrafust tudok, meg a végére a nullákat...
- pixába, Pintér hun van?
- karantenba, összenyálazta az a hüje makkaróni
- ó paszmeg, akkor mehetek én is, picsku most montam be, hogy nem halok meg, na rajzojjatok má vírust! Tóóóni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
48?Legalább a látszatát keltené annak, hogy érdekli.
Kenny
Nem nezem meg a videot de zsenialis, hogy minden felvetelukon vannak ongolok, most epp a foton latszik, hogy az arcat fogdossa ezerrel. Kb az elso egeszsegugyi keres, hogy ezt keruld el. A szerb elnokkel meg kezet fogott. Azok utan, hogy a haverjat epp nagyban vizsgaljak, miutan fertozott csavoval fogott kezet par napja.

Nehez megertenem, hogy lehetnek ennyire a sajat maguk ellensegei. Ez bohockodas.
Stez
Ide vezet az, amikor kiveszed a versenyt bármely tevékenységből a világon. Ez a faszi 10 évvel ezelőtt meghackelte a magyar politikai rendszert és azon keresztül az egész országot. Nem volt kihívás elé állítva, nem kellett valós problémákat megoldania. Minden ellenfele kamu volt, mint a migránsok, meg brüsszel, meg soros, egy dologra kellett figyelnie, hogy a belpolitikai fronton ne bassza el a dolgokat. Ezt rendszerint elérték beszivárgással, csalással, fenyegetéssel, karaktergyilkossággal. Ezt hívják páran úgy, hogy "micsoda belevaló reálpolitikus".

Na szembe jött egy probléma, amit nem oldasz már meg ezekkel az eszközökkel, tényleges teljesítményt és munkát kellene felmutatni a pózolás helyett. Az meg ennyire megy. Orbán alkalmatlan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
48?Legalább a látszatát keltené annak, hogy érdekli.
Kenny
Nem nezem meg a videot de zsenialis, hogy minden felvetelukon vannak ongolok, most epp a foton latszik, hogy az arcat fogdossa ezerrel. Kb az elso egeszsegugyi keres, hogy ezt keruld el. A szerb elnokkel meg kezet fogott. Azok utan, hogy a haverjat epp nagyban vizsgaljak, miutan fertozott csavoval fogott kezet par napja.

Nehez megertenem, hogy lehetnek ennyire a sajat maguk ellensegei. Ez bohockodas.
Stez
Továbbra sincs senki aki elszámoltassa őket.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
48?Legalább a látszatát keltené annak, hogy érdekli.
Kenny
Nem nezem meg a videot de zsenialis, hogy minden felvetelukon vannak ongolok, most epp a foton latszik, hogy az arcat fogdossa ezerrel. Kb az elso egeszsegugyi keres, hogy ezt keruld el. A szerb elnokkel meg kezet fogott. Azok utan, hogy a haverjat epp nagyban vizsgaljak, miutan fertozott csavoval fogott kezet par napja.

Nehez megertenem, hogy lehetnek ennyire a sajat maguk ellensegei. Ez bohockodas.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Tegnap volt 11 eset, és akkor ma 2???

Ki hiszi ezt el?
Vrij6
Őszinten, számít?
Azon, hogy mi a helyes teendő, semmit se változtat, ha ezer vagy 4 millió eset van. Már most otthon kell maradni. Ha több az eset, a halott, akkor se lehet jobban otthon maradni.
Sobri Jóska
Akarod mondani, a kormanynak mar el kellett volna rendelnie a karantent, bezaratni a helyeket, amik nem szamitanak letszugsegletnek, es illetve lezarni a repteret es a hatarokat is. Na igen, ebben igazad van.
Stez
Egy hete ezt mondom.
És mindenkinek otthon kéne maradnia a gyíkba.
Nem azért ami van.
Hanem azért, hogy ne az legyen, ami lesz.
Sobri Jóska
Az a baj, hogy az emberek nagyon nagy többsége ennél sokkal hétköznapibb és kézzel foghatóbb dolgokban sem tud előrelátó lenni, akkor majd pont egy ilyen nyomorult vírus esetében fog előrelátóan cselekedni...
Mikey
Oké, de akkor ki a hunyó?
Aki olyan hülye, mint ahogy írod, vagy aki olyan önző, hogy nem kompenzálja a hülyék felelőtlenségét?
Mert érdekes módon rábaszni mindenki rá fog. A vírus és a következményei, az eü.összeomlása nem kíméli se a bóklászó hülyét se a döntésképtelen politikust.
Szerintem a felelős állampolgár nem várhat a kormányzatra, főnökségre, ha tudja mi a helyes.
Sobri Jóska
Azért választjuk őket, hogy meghozzák helyettünk a nehéz döntéseket (is).

Én tudom, hogy mi a dolgom. De nagyon sokan a Gazda szavára várnak. Növesszen tököt, legyen államférfi végre, ne csak egy politikus!
gdavid
Ezt én se értem.
Úgy véltem Orbán az, aki az első adandó alkalommal lezárja a határokat, repteret, és kijárási tilalmat rendel el, mondhatni bevédi kis hazánkat.
Csak remélem, hogy az, hogy nem ezt tette azért van, mert van olyan infója, hogy miért lenne ez rosszabb, mint ez a mostani töketlenkedés.
De fingom nincs mi lehet ez, látva az olaszokat.
Sobri Jóska
Józsi, ennyit tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Tegnap volt 11 eset, és akkor ma 2???

Ki hiszi ezt el?
Vrij6
Őszinten, számít?
Azon, hogy mi a helyes teendő, semmit se változtat, ha ezer vagy 4 millió eset van. Már most otthon kell maradni. Ha több az eset, a halott, akkor se lehet jobban otthon maradni.
Sobri Jóska
Akarod mondani, a kormanynak mar el kellett volna rendelnie a karantent, bezaratni a helyeket, amik nem szamitanak letszugsegletnek, es illetve lezarni a repteret es a hatarokat is. Na igen, ebben igazad van.
Stez
Egy hete ezt mondom.
És mindenkinek otthon kéne maradnia a gyíkba.
Nem azért ami van.
Hanem azért, hogy ne az legyen, ami lesz.
Sobri Jóska
Az a baj, hogy az emberek nagyon nagy többsége ennél sokkal hétköznapibb és kézzel foghatóbb dolgokban sem tud előrelátó lenni, akkor majd pont egy ilyen nyomorult vírus esetében fog előrelátóan cselekedni...
Mikey
Oké, de akkor ki a hunyó?
Aki olyan hülye, mint ahogy írod, vagy aki olyan önző, hogy nem kompenzálja a hülyék felelőtlenségét?
Mert érdekes módon rábaszni mindenki rá fog. A vírus és a következményei, az eü.összeomlása nem kíméli se a bóklászó hülyét se a döntésképtelen politikust.
Szerintem a felelős állampolgár nem várhat a kormányzatra, főnökségre, ha tudja mi a helyes.
Sobri Jóska
Azért választjuk őket, hogy meghozzák helyettünk a nehéz döntéseket (is).

Én tudom, hogy mi a dolgom. De nagyon sokan a Gazda szavára várnak. Növesszen tököt, legyen államférfi végre, ne csak egy politikus!
gdavid
Ezt én se értem.
Úgy véltem Orbán az, aki az első adandó alkalommal lezárja a határokat, repteret, és kijárási tilalmat rendel el, mondhatni bevédi kis hazánkat.
Csak remélem, hogy az, hogy nem ezt tette azért van, mert van olyan infója, hogy miért lenne ez rosszabb, mint ez a mostani töketlenkedés.
De fingom nincs mi lehet ez, látva az olaszokat.

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
Atyaisten. Ha ezeken a joviálisan vigyorgó faszokon múlik, mind megdöglünk.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 841 — Omar's Coming Yo!
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el
Amadeus
48?Legalább a látszatát keltené annak, hogy érdekli.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 444.hu/2020/03/15/orban-48-orankent-ker-jelentest-az-akciocsoportoktol


nem hiszem el

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A brazil elnok is a zombik koze tartozik. A fel sleppje virusos, allitolag o is, de nem aruljak el, igaz e, de o fogja es kimegy jopofizni az emberek koze.

Felelos vezeto. Fo a korultekintes.
Stez
Ugyismindmeghalunk
dande
Hajra. En kihagynam.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Legjobb barátom 8 évig volt a seregnél, bár kb másfél éve leszerelt, gondolom nem sokat változott a honvédség azóta...

Legyen annyi elég, hogy ugyan az a szint kb, mint amit Diverdoc írt az egészségügyről...
Cowboykarcsi90
Magyar
Közszféra
.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
A brazil elnok is a zombik koze tartozik. A fel sleppje virusos, allitolag o is, de nem aruljak el, igaz e, de o fogja es kimegy jopofizni az emberek koze.

Felelos vezeto. Fo a korultekintes.
Stez
Ugyismindmeghalunk
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A brazil elnok is a zombik koze tartozik. A fel sleppje virusos, allitolag o is, de nem aruljak el, igaz e, de o fogja es kimegy jopofizni az emberek koze.

Felelos vezeto. Fo a korultekintes.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Előre is elnézést, de ez csak egy teljesen független vélemény lesz, mindenféle megalapozott háttérinfó nélkül...
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy csak azért nem lép a kormány, mert képtelenek vagyunk kivitelezni?
Napok óta kvázi át van tolva a felelősség az egyénekre...
Természetesen jogos az alapteória, de látszik, hogy nem működik 😕
Képesek lennénk egyáltalán fizikailag lezárni akár Pestet?
Az egészségügynél jobbnak gondoljuk a rendvédelmi egységek helyzetét/felkészültségét?
clbass
Még ha ebben van is valami, én akkor sem értem. Ugyanis politikusként nem úgy gondolkodnak, hogy akkor is hozzuk meg a helyes döntést, még ha a kivitelezés kudarc is lesz? Azt majd rá lehet majd fogni valakire/valakiker de mi legalább megprobáltuk. Az még mindig eladhatóbb lesz, mint hogy balfasz mód nem tesznek semmit.
Cowboykarcsi90
a válasz röviden: nem.
kicsit bővebben: minimum egy lépéssel le vannak maradva mindig, és még véletlenül sem hajlandóak tanulni azokból a hibákból, amit az előttünk 2-4 héttel járó országok elkövettek.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legjobb barátom 8 évig volt a seregnél, bár kb másfél éve leszerelt, gondolom nem sokat változott a honvédség azóta...

Legyen annyi elég, hogy ugyan az a szint kb, mint amit Diverdoc írt az egészségügyről...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Képesek lennénk egyáltalán fizikailag lezárni akár Pestet?
Az egészségügynél jobbnak gondoljuk a rendvédelmi egységek helyzetét/felkészültségét?
clbass
Szokták erre mondani, aztán nem tudom mennyire igaz, hogy a magyar honvédség konkrétan a saját laktanyáit nem tudja védeni, azt is külsősökre bízzák.
Kampman
elég sok ojjektumot a HM-El véd
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Előre is elnézést, de ez csak egy teljesen független vélemény lesz, mindenféle megalapozott háttérinfó nélkül...
Elképzelhetőnek tartjátok, hogy csak azért nem lép a kormány, mert képtelenek vagyunk kivitelezni?
Napok óta kvázi át van tolva a felelősség az egyénekre...
Természetesen jogos az alapteória, de látszik, hogy nem működik 😕
Képesek lennénk egyáltalán fizikailag lezárni akár Pestet?
Az egészségügynél jobbnak gondoljuk a rendvédelmi egységek helyzetét/felkészültségét?
clbass
Még ha ebben van is valami, én akkor sem értem. Ugyanis politikusként nem úgy gondolkodnak, hogy akkor is hozzuk meg a helyes döntést, még ha a kivitelezés kudarc is lesz? Azt majd rá lehet majd fogni valakire/valakiker de mi legalább megprobáltuk. Az még mindig eladhatóbb lesz, mint hogy balfasz mód nem tesznek semmit.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!