NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a szellőztetés mennyire okés ilyenkor? Mondjuk mi a kilencediken lakunk, ide csak nem repül fel, de sima házaknál...?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Most hallok ismeretségi körömből olyan hírt (nyilván nem tudom megerősíteni), hogy az a beteg aki meghalt 18. kerületi. Az orvosok akik vizsgálták, karanténba kerültek 2 hétre. DE és ez a legszomorúbb, nem végeznek rajtuk tesztet, mert állítólag drága a cucc...nem azt mondta a Duce, hogy nincs anyagi akadálya a védekezésnek?
Klaci79
Azt írták is több helyen, hogy 18. kerületi lakos volt, asszem egy 99 éves néni. A lánya lett koronás, elkapta, tüdőgyuszi, kampó.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
Most hallok ismeretségi körömből olyan hírt (nyilván nem tudom megerősíteni), hogy az a beteg aki meghalt 18. kerületi. Az orvosok akik vizsgálták, karanténba kerültek 2 hétre. DE és ez a legszomorúbb, nem végeznek rajtuk tesztet, mert állítólag drága a cucc...nem azt mondta a Duce, hogy nincs anyagi akadálya a védekezésnek?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Igen, a legrosszabb, hogy hordhatsz te bármilyen maszkot meg moshatsz kezet akár percenként, ha melletted a kedves kollégáid úgy köhögnek, mintha nem lenne holnap és úgy fújják az orrukat, hogy óránként elhasználnak egy százas zsebkendőt

Marad a bizakodás az immunrendszeredben meg a social distancing, hogy hordozóként a lehető legkevesebb embernek add át, amit garantáltan el fogsz kapni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 twitter.com/JIMrichards1010/status/1239140710558969857

Khmm figyeltek akciócsoportok, akik 48 óránként jelentetek a Vezetőnek?
Tony Adams
Mondjuk az a mondata amikor Trump családot említi durva (Speed Trumps perfection) 😊

Amúgy igen a jo öreg Donald kacsa nem tartozik hágai joghatóság alá mert nem ratifikálták az icct. Bár Bashir sem mégis körözést adtak ki ellene 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Sajnos nagy lehet a baj, nálunk megvan az irodában az első pozitív korona teszt. Három székre ül tőlem, de szerencsére már két hete nem voltam az irodában. Most azonnal el is rendelték a kötelező home office-t.

Ennyit a "30" esetről.
Nomac
A szekszárdi kórházból is jelentkezett már egy csaj instán koronával. Az a baj, amit a kis srác is mond a videójában, hogy márc 2.-án már vittek be embereket koronával úgy, hogy nem is sejtették, hogy tesztelni kéne.

Én szombaton beszéltem egy orvossal, aki szerint esélyes, hogy a korosztályom (20-30) az gyakorlatilag lábon, mindennemű azonosítás nélkül kihordja itthon, ergo full spread az öregek felé. Kurvára vakon vagyunk gyerekek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 136 — Stromfeld Aurél fan
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Halason (bács-megyei fertőző központ) építenek egy konténer kórházat a város szélén (a börtön mellett)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 24.hu/belfold/2020/03/16/koronavirus-karanten-kutvolgyi-korhaz-vlog-video/
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
most bevallottak 7-et 39.
Vrij6
Akinek náluk pozitív lett a tesztje, nem magyar. Kíváncsian várom mikor fog megjelenni....
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
most bevallottak 7-et 39.

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Sajnos nagy lehet a baj, nálunk megvan az irodában az első pozitív korona teszt. Három székre ül tőlem, de szerencsére már két hete nem voltam az irodában. Most azonnal el is rendelték a kötelező home office-t.

Ennyit a "30" esetről.
Nomac
Le lehet írni, hogy melyik iroda?
r.baggio
Buda XI kerület. Ennél többet nem szeretnék megadni.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Sajnos nagy lehet a baj, nálunk megvan az irodában az első pozitív korona teszt. Három székre ül tőlem, de szerencsére már két hete nem voltam az irodában. Most azonnal el is rendelték a kötelező home office-t.

Ennyit a "30" esetről.
Nomac
Le lehet írni, hogy melyik iroda?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 923 — balazs.t85@gmail.com
Sajnos nagy lehet a baj, nálunk megvan az irodában az első pozitív korona teszt. Három székre ül tőlem, de szerencsére már két hete nem voltam az irodában. Most azonnal el is rendelték a kötelező home office-t.

Ennyit a "30" esetről.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Látványosan megállt a tájékoztatás 😕 Már most ekkora a baj?
clbass
gonodlom hétfő reggel van
nem telt le a 48 óra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Látványosan megállt a tájékoztatás 😕 Már most ekkora a baj?
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ezt meg az ételrendelésről
 index.hu/kultur/eletmod/2020/03/15/etelrendeles_hazhozszallitas_karanten/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Láthatják a választói, hogy ő mindent megtesz értük. Nem ez a lényeg?
Matthew99
ha csak az első telefon igaz, az nem impicsment, hanem hágai törvényszék
sutianap
Ugyan már, a katonaikat sem engednék oda, nemhogy az elnökület
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Beszarok 😀 rajtam röhögnek a nyugdíjasok a villamoson, hogy akkor most 2-3 hónapig szájmaszkkal akarok járkálni.
Nyugodjak meg, láttak ők már rosszabbat.
Mondtam h én legalább itt leszek még 2-3 hónap múlva, ezen már nem nevettek olyan jóízűen.
Egyszerűen felfoghatatlan számomra.
3 tucat 70 vagy idősebb ember van most a 17esen.
Borbinho
Ezért írtam, hogy amíg nem a közvetlen környezetből kezdenek el kidőlni az emberek, esetleg egy ismert celeb adja meg magát a vírusnak, addig itt kár más hozzáállást várni.

Lehetetlen helyzet a védekezés ebből a szempontból, mert vagy utólag tűnik majd okosnak az ember, vagy optimális esetben előre hülyének (ha esetleg megússzuk a pandémiát, mindenki azon fog lamentálni, mennyire felesleges volt az egész "túlreagálás"). Egy index cikkben jegyezték meg ötletesen, hogy a politikusok ezért állnak most letolt gatyával, mindig csak az adott pillanatot meglovagoló döntéshozatal ebben az esetben abszolút nem működik.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
itt ülők otthon a gyerekekkel, kezdődik az iskola. Izgi, bár semmit nem tudunk, az M5-ön reklám megy....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Azon gondolkoztam hogy az ember ranez ezekre az AKCIOCSOPORT-okra meg az OPERATIV TORZSRE...

Finoman fogalmazva nem vagyok nyugodt. Egy doboz gyufat nem biznek ezekre...
Hendrix
Én azért Németh Szilárdot hiányolom.

Vele lenne teljes a kép.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Beszarok 😀 rajtam röhögnek a nyugdíjasok a villamoson, hogy akkor most 2-3 hónapig szájmaszkkal akarok járkálni.
Nyugodjak meg, láttak ők már rosszabbat.
Mondtam h én legalább itt leszek még 2-3 hónap múlva, ezen már nem nevettek olyan jóízűen.
Egyszerűen felfoghatatlan számomra.
3 tucat 70 vagy idősebb ember van most a 17esen.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Azon gondolkoztam hogy az ember ranez ezekre az AKCIOCSOPORT-okra meg az OPERATIV TORZSRE...

Finoman fogalmazva nem vagyok nyugodt. Egy doboz gyufat nem biznek ezekre...

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain