Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊
JoeyPorter
csak nem a békéscsabai BP Bank?
Amadeus
De.Bár már serényen dolgoznak a home office lehetőségén,de itt nem mindenkinek van rá lehetősége a munkaköréből kifolyólag (nekem sem mert dokumentumokkal dolgozom).Addig sikerült eljutniuk,hogy az éttermet bezárták,haladunk.
JoeyPorter
ha a Csaba Centerben van még, akkor tudd, hogy 20 évet húztam a szemközti fehér házban. 😊

a dokumentum issue nálunk is adott, jobb híján ügyeleti rendszer lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
Na nálunk is van fejlemény. Központilag továbbra sincs semmi konkrét, de közvetlen felettesem mindenkit hazaengedett, aki nem akar bent lenni, ha tud otthonról dolgozni, ha nem.

Ez most nagyon korrekt volt tőle.
roberto23
Nekem felajánlotta főnököm (akiről ma tudtam meg, hogy nem lesz a héten ugye), hogy ha nem érzem magam biztonságban az irodában, akkor nyugodtan menjek haza, elmehetek fizetetlen szabadságra. köszi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊
JoeyPorter
csak nem a békéscsabai BP Bank?
Amadeus
De.Bár már serényen dolgoznak a home office lehetőségén,de itt nem mindenkinek van rá lehetősége a munkaköréből kifolyólag (nekem sem mert dokumentumokkal dolgozom).Addig sikerült eljutniuk,hogy az éttermet bezárták,haladunk.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/belfold/2020/03/16/orban_virologus_kasler_koronavirus_egyeztetes/

Na kíváncsi vagyok, hogy ma kit állítanak ki a média elé és bármi érdemlegest mondanak erről (gondolom nem).
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Arra az ámokfutásra, amit ma Kovács Zoltán művelt az "operatív törzs" sajtótájékoztatóján, nincs mentség. És ez csak egy a sok közül.
nagylaza
De retorzió sincs.
Akkor meg nem mindegy?
Vagy te szereted magad olyan dolgokkal stresszelni, amire nincs ráhatásod? Haragot, sérelmet, dühöt dédelgetni magadban valaki iránt, akit faszkalapnak tartasz, de nincs rá módod, hogy ezt értésére add, elégtételt vegyél rajta, vagy bármit tégy, ami az igazságérzetedet helyrebillenti?
Megnéztem a tájékoztatót, én nem így kommunikáltam volna. És? Ő van ott, én meg itt. Nem is akarok ott lenni, így alapvetően leszarom. Nem hat ki az életemre.
Sobri Jóska
ami azt illeti ez kihathat az életedre.
Amadeus
Kovács Zoltán kommunikációs ámokfutása?
Kötve hiszem.
A vírus?
Az mindenkiére, módfelett.
Sobri Jóska
Ha valami nem a te oldaladra hat ki kozvetlenul, attol meg rad is hathat. Esetunkben a masik oldalra, ami iranyit, nagyon is kihat, attol az oldaltol meg fugghetsz te is. Ez egy lanc, ahol a lancszemek nagyon is kihatnak egymasra. Es a dolgok elhallgatasa ugyanugy hazugsag, annak pedig te is megihatod a levet, vagy valakid. Vekony jeg ez, es ez a jeg barmikor beszakadhat a to mindket felen. Alattad is szakadhat, mint ahogy Kovacs, sot, akar Orban alatt is. Nyilvan utobbira kisebb az esely.

Mindenesetre addig orulj, amig leirhatod, hogy rad nem hatott ki senki, semmilyen teren.
Stez
Lehet pontatlan voltam, és ezért értetted félre, és reagálsz olyanra, amit nem írtam.
Nem rám nem hatott ki senki, pláne nem semmilyen téren.
Hanem konkrétan Kovács Zoltán mai sajtótájékoztatós "ámokfutása" nem hatott ki rám, mivel rád se hatott ki, és senkire se. Egy teljesen lényegtelen bullshitkavalkád volt, mindenféle érdemi hatás nélkül.
Így tiszta?
Sobri Jóska
Nem. Te nem ertetted. Nem kihatott. KihatHAT. Nem most, a jovoben. Ez a leszarom, semmibe vevos stilus is siman. Peldaul ha Orban erre csettintett egyet, aztan ugy dont, hogy a folytatasban ilyen agressziven fog hozzaallni mindenhez, nem csak o, hanem az osszes kis katonaja. Es ennek a levet ahogy te, ugy en, ugy ok maguk, ugy barki megihatja. En errol beszelek. Azt mondod, egy ilyen szovegeles nem hathat ki, de igazabol kihathat. Itt minden kihathat mindenre, foleg ebben a helyzetben, amikor pengeelen tancol mindenki, feszultek az emberek, feszult Orban, feszult az egesz kormany. Ugyhogy belatod vagy sem, kozvetve vagy kozvetlenul, de meg egy ilyen aprosag is siman kihathat rank a jovoben, mint egy ilyen foszer amokfutasa. Vagyis az, ami lehet egy ilyen amokfutasbol. Nem biztos, hogy lesz, de azert benne van az is. Lancreakcio. Most marpedig nagyon ovatosan kell dontogetni a dominokat, tettben, stilusban egyarant. Talan oket nem erdeklik az embereletek, amig nem a sajatjuk, de most a kiralysag is komoly veszelyben foroghat.
Stez
Értelek, csak nem értek egyet veled, lévén ismerem a kommunikáció természetét, technikáját, súlyát, hatásait.
Ez egy "nesze semmi fogd meg jól bullshitparádé" volt.
Túlmisztifikálod egy súlytalan kormányzati szereplő verbalitásának súlyát.
Ez egy olyan helyzet, amikor a "csinálás" számít és nem a "mondás". Van, amikor a mondás is csinálás, de az nem ez volt, pláne nem ettől a pasitól.





Kikristályosodni látszik két álláspont. 1. Tökmindegy, mit csinál a kormány, leszarom. 2. Nagyon fontos, hogy mit csinál (és mond) a kormány válsághelyzetben.
Én az utóbbival értek egyet.
nagylaza
Tévedés.
Rossz sarkítás.
Én azt szarom le amit a kormány momentán most, konkrétan (nem) csinál. Nem bármit, hanem ezt az események után poroszkálást, illetve konkrétan Kovács mai verbális maszturbálását.
Azt, hogy pénteken bezárták az iskolákat üdvözlöm, ha meglesz a kijárási tilalom, mint a cseheknél, annak örülök, ha kitalálják -amiről írtam-, hogy miként nyújtsanak valódi segítséget, annak pláne.
De amíg -úgy néz ki- még ők maguk se fogják fel, hogy ez mekkora és milyen jellegű minőségében teljesen új válsághelyzet, pláne nem jelzik az állampolgárok felé, addig bizony úgy érzem, hogy én felelősebben és hatékonyabban tudok intézkedni a szűk környezetemben, mint a kormányzat. Úgyhogy nem velük foglalkozom. Kvázi leszarom.
És bár Átlagisztánban kedvelem Orbánt, most Extremisztánban, amíg úgy csinál, mint egy "töketlen demokrata", és nem nő fel a "helyesen cselekvő autoriter vezető" ethoszához, addig kénytelen vagyok vele nem foglalkozni, hiszen az életemre nézve semmi előremutatót nem tesz.
Ha már valami ellentétpárt akarsz, akkor én azt mondom, hogy 1. Foglalkozni a kormányzat faszságaival. vagy 2. Szarni rá, hisz politikusok, és otthon maradni, és onnan segíteni annak, akinek tudok, akkor én az utóbbival értek egyet.
Sobri Jóska
Igen, ez lenne az alapveto. De mint te is megallapitottad, kaosz van, szethuzas velhetoen, ki kellett lepni a komfortzonabol, es nagy a feszultseg, minden lepes sulyos kovetkezmenyekkel jarhat. Ez valtoztathat a helyzeten, mlst az artatlannak hitt kommunikacio sem biztos, hogy annyira az. Ha nem ezek lennenek a korulmenyek, akkor igazat adnek neked, igy nem feltetlenul ertek veled egyet.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊
JoeyPorter
csak nem a békéscsabai BP Bank?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
 www.veol.hu/orszag-vilag/kasler-miklos-minden-korhaz-felkeszult-az-esetleges-megbetegedesekre-3294132/

ezért jó az internet.
Amadeus
Még jó h felkészültünk. Mi lett volna ha nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 civiscity.blog.hu/2020/03/15/20_kerdes_es_20_valasz_mi_tortenik_es_mi_fog_tortenni


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 www.veol.hu/orszag-vilag/kasler-miklos-minden-korhaz-felkeszult-az-esetleges-megbetegedesekre-3294132/

ezért jó az internet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 795 — Bla, bla, bla
Amúgy a szellőztetés mennyire okés ilyenkor? Mondjuk mi a kilencediken lakunk, ide csak nem repül fel, de sima házaknál...?
warr_b
Továbbra is cseppfertőzéssel terjed, amit nyilván lefelé húz a gravitáció, kilencedikre sehogy nem jut fel. De a sima házakba se nagyon magától. Azért mondják ezt az 1-2 méter távolságot, mert kb addig tud letüsszenteni egy ember.
kapitnono
Hát én amikor tüsszentek, az nem ilyen hapcika, inkább olyan mint egy kanyoroszlán üvöltése! Nem vagyunk egyformák...
Pl. én ma reggel kénytelen voltam kimenni, szám elé sálat kötve, hát mindenki jó messzire elkerült, mint a leprást. 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
Na nálunk is van fejlemény. Központilag továbbra sincs semmi konkrét, de közvetlen felettesem mindenkit hazaengedett, aki nem akar bent lenni, ha tud otthonról dolgozni, ha nem.

Ez most nagyon korrekt volt tőle.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a szellőztetés mennyire okés ilyenkor? Mondjuk mi a kilencediken lakunk, ide csak nem repül fel, de sima házaknál...?
warr_b
Továbbra is cseppfertőzéssel terjed, amit nyilván lefelé húz a gravitáció, kilencedikre sehogy nem jut fel. De a sima házakba se nagyon magától. Azért mondják ezt az 1-2 méter távolságot, mert kb addig tud letüsszenteni egy ember.
kapitnono
Ezt az egy métert már több helyen cáfolták, nem? Hogy inkább 3-4 az.
Meg ki tudja, akár napokig is életven maradhat bizonyos felületeken...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Amúgy a szellőztetés mennyire okés ilyenkor? Mondjuk mi a kilencediken lakunk, ide csak nem repül fel, de sima házaknál...?
warr_b
Továbbra is cseppfertőzéssel terjed, amit nyilván lefelé húz a gravitáció, kilencedikre sehogy nem jut fel. De a sima házakba se nagyon magától. Azért mondják ezt az 1-2 méter távolságot, mert kb addig tud letüsszenteni egy ember.


több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Halason (bács-megyei fertőző központ) építenek egy konténer kórházat a város szélén (a börtön mellett)
Borbinho
Az jó, mert mindentől messze van. Mire odaérnek...
(Párom Halasi...)
zemanla
Eddig is Halas volt a fertőző központja Bács-Megyének, nem a vírus miatt lett az. Helikotperrel minden elérhető gyorsan, közúton meg semmi se, nem csak Bács-Megyében.
Borbinho
Értem. Mert annyi helikopter van. Több, mint mentő...😀
De úgy legyen. Én nekik drukkolok!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Halason (bács-megyei fertőző központ) építenek egy konténer kórházat a város szélén (a börtön mellett)
Borbinho
Az jó, mert mindentől messze van. Mire odaérnek...
(Párom Halasi...)
zemanla
Eddig is Halas volt a fertőző központja Bács-Megyének, nem a vírus miatt lett az. Helikopterrel minden elérhető gyorsan, közúton meg semmi se, nem csak Bács-Megyében.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
 hvg.hu/itthon/20200316_Onkenteseket_keresnek_Kaslerek_a_korhazakba

gyönyörű

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Halason (bács-megyei fertőző központ) építenek egy konténer kórházat a város szélén (a börtön mellett)
Borbinho
Az jó, mert mindentől messze van. Mire odaérnek...
(Párom Halasi...)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Olga Kurylenko is koronás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
$$$$
Negritis
( | + állami cégekkel kötünk borzalmas szerződéseket, lehet az ismeretség sem árt. reklámfelület értékesítéssel foglalkozik a cég | )
persze az is lehet, h a magánlaborba mentek, csak ott tudtommal annyian jelentkeznek, h nem tudják mindet letesztelni

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
$$$$

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
m5-ön megy a távoktatás?
Vrij6
De megy ám, épp Tinódi Lantos Sebestyénről volt szó, mikor belenéztem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
m5-ön megy a távoktatás?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
Most hallok ismeretségi körömből olyan hírt (nyilván nem tudom megerősíteni), hogy az a beteg aki meghalt 18. kerületi. Az orvosok akik vizsgálták, karanténba kerültek 2 hétre. DE és ez a legszomorúbb, nem végeznek rajtuk tesztet, mert állítólag drága a cucc...nem azt mondta a Duce, hogy nincs anyagi akadálya a védekezésnek?
Klaci79
Azt írták is több helyen, hogy 18. kerületi lakos volt, asszem egy 99 éves néni. A lánya lett koronás, elkapta, tüdőgyuszi, kampó.
warr_b
Én 75-öt hallottam, persze nem ez a lényeg...inkább, hogy az egészségügyiseket sem hajlandóak tesztelni, persze Pintér rögtön lehetőséget kapott rá a sleppel.