Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
Nagyon kivancsi vagyok hogy amikor kijarasi tilalom lesz es bezarnak a nem letfontossagu munkahelyek, arra milyen tervvel keszul a MINISZTERELNOK UR es brigadja.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Azzal mondjuk tudnék vitázni, hogy egy 9 éves oktatásán mennyi múlik. Magam sem gondoltam anno, hogy miért nem egyszerűen egy 6 évesnek a t és ó betű összeolvasása, de valahogy kiderült ez bizony nem annyira egyértelmű. Mint ahogy az sem, hogy 42/3=14...a nyári pótlásról pedig szerintem egy felnőttet egyszerűbb meggyőzni, mint egy gyereket.
Klaci79
De nem az van, hogy soha többet nem tanulhat, pótolhat..hanem most döcög/szar a megoldás. Aztán ha nem lesz jobb, akkor is ez lesz a legkisebb rosszak egyike ebben az egészben, hogy a gyereknek nyáron tanulni kell, vagy jövőre húzósabb az anyag..felelős szülő, akár már most készítheti a gyerek lelkét erre..
topin
Na ne, azért ezt ne.Van gyereked? Készítsd fel nyári tanulásra? A felelősséget a faszsággal ne keverjük már őssze.....

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Mondjuk várható volt, hogy csodát nem tudtak tenni szerencsétlen tanárok egy hétvége alatt, ma ülnek össze, kedden, de inkább szerdán lehet valami.
csi77
Isten ments, hogy őket hibáztassam...a fasza kommunikációval van bajom, hogy tényleg mindenkit hülyének néznek. Szerintem semmi, de semmi koncepciójuk nem volt digitális oktatásra...mert ezen a dolgon nem segít a tízparancsolat
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Azzal mondjuk tudnék vitázni, hogy egy 9 éves oktatásán mennyi múlik. Magam sem gondoltam anno, hogy miért nem egyszerűen egy 6 évesnek a t és ó betű összeolvasása, de valahogy kiderült ez bizony nem annyira egyértelmű. Mint ahogy az sem, hogy 42/3=14...a nyári pótlásról pedig szerintem egy felnőttet egyszerűbb meggyőzni, mint egy gyereket.
Klaci79
De nem az van, hogy soha többet nem tanulhat, pótolhat..hanem most döcög/szar a megoldás. Aztán ha nem lesz jobb, akkor is ez lesz a legkisebb rosszak egyike ebben az egészben, hogy a gyereknek nyáron tanulni kell, vagy jövőre húzósabb az anyag..felelős szülő, akár már most készítheti a gyerek lelkét erre..
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Mondjuk várható volt, hogy csodát nem tudtak tenni szerencsétlen tanárok egy hétvége alatt, ma ülnek össze, kedden, de inkább szerdán lehet valami.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
mi a bajod a hiperbolával? 😀
eaglesmcnabb
Hamar megtanulják az exponenciális eloszlást 😕




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
Egyébként barátnőm tanár, ő google classroom-kat hozott létre (azt se tudtam, hogy van ilyen) osztályonként és tantárgyakként külön külön, és ott megy az infócsere jelenleg. Pontosan nem tudom nála hogy fog ez menni gakorlatban, de tegnap egész nap ezzel melózótt.

De kb az iskolájában ő az egyedüli. A többi tanárnak fogalma sincs mi és hogy lesz most. De szerintem Pesten és a hasonló nagyvárosokban max pár hét és letisztul a dolog. Inkább a szegényebb, elmaradottabb falukban/városokban nagy kérdés hogyan fogják kivitelezni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
legalább lesz mire fogni a borzalmas és egyre romló PISA felmérés eredményeket ^^

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Ez legyen a legnagyobb baj..majd belejönnek a hatékonyabb opciókba. A 9évesnek semmi nem múlik ezen a 2-3 héten/hónapon a tanulás szempontjából..majd bepótolja nyáron vagy jövő tanévben mindegyik. Senki nem mondta, hogy nekik nem kell áldozatot hozni ezzel a vírussal kapcsolatban sajnos..
topin
Ja persze nem gond...csak én készpénznek vettem Orbán szavait, hogy már amúgy is majdnem készen álltak a digitális oktatásra.
Azzal mondjuk tudnék vitázni, hogy egy 9 éves oktatásán mennyi múlik. Magam sem gondoltam anno, hogy miért nem egyszerűen egy 6 évesnek a t és ó betű összeolvasása, de valahogy kiderült ez bizony nem annyira egyértelmű. Mint ahogy az sem, hogy 42/3=14...a nyári pótlásról pedig szerintem egy felnőttet egyszerűbb meggyőzni, mint egy gyereket.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
mi a bajod a hiperbolával? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Ez legyen a legnagyobb baj..majd belejönnek a hatékonyabb opciókba. A 9évesnek semmi nem múlik ezen a 2-3 héten/hónapon a tanulás szempontjából..majd bepótolja nyáron vagy jövő tanévben mindegyik. Senki nem mondta, hogy nekik nem kell áldozatot hozni ezzel a vírussal kapcsolatban sajnos..
topin
még lehet jobban is jár a gyerek, ha otthon tanulja a humán tárgyakat és nem valami kettes alá pedagógustól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Feleségem tanárnő. Éppen értekezleten próbálják megfejteni, hogy mi is az a digitális oktatás...
Felkészültek rendesen 😕
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Ez legyen a legnagyobb baj..majd belejönnek a hatékonyabb opciókba. A 9évesnek semmi nem múlik ezen a 2-3 héten/hónapon a tanulás szempontjából..majd bepótolja nyáron vagy jövő tanévben mindegyik. Senki nem mondta, hogy nekik nem kell áldozatot hozni ezzel a vírussal kapcsolatban sajnos..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
Klaci79
Mar megint a hangulatkeltes...

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 813
Jelzem HIBA NÉLKÜLI az új digitális oktatási rendszer!
Igaz nem csak a hibákat nélkülözi a rendszert, hanem minden más egyéb összetevőt is.
Itt ülök a 9 éves lányommal...én bowl.hu-n, ő meg a nyelvtan könyv előtt...másolás van, abból baj nem lehet....a KRÉTÁ-n semmi, a FB-on semmi...az M5-től meg lassan kihullik a hajam...pont úgy megy, ahogy azt gondoltam péntek este.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...
gyeek
Ezt nem talalom mit mondott ez a zseni?
Janek
Megpróbàlta megvenni a majdani vakcinát USAnak, úgy hogy a többiek ne férhessenek hozzá...

Ez meg majd meglátjuk mit hisztizik...


 index.hu/gazdasag/2020/03/16/massziv_hiszteria_van_a_jarvany_korul/
dande
Trump uzletember, most is uzletelni probalt, mint ahogy az esetek javaban. Uzletben pedig nincs baratsag. Ha egy ilyen osszejon neki, akkor lazan ove az orszag, imadni fognak, o lesz a megmento.

Mas kerdes, hogy az amerikaiak meg most is magasrol leszarjak az egeszet, nem veszik komolyan, mindegyik bulizik, 20-30 ezres koncertekre jar, szerintem az etterem es baratai is ugyanugy tele vannak. Ezt jol szemlelteti, hogy a post malone koncerten dugig volt a csarnok. Es az nem 10 ezer ember volt ott.
Stez
 twitter.com/darrenrovell/status/1239221921419603970?s=19
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 514 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊
JoeyPorter
csak nem a békéscsabai BP Bank?
Amadeus
De.Bár már serényen dolgoznak a home office lehetőségén,de itt nem mindenkinek van rá lehetősége a munkaköréből kifolyólag (nekem sem mert dokumentumokkal dolgozom).Addig sikerült eljutniuk,hogy az éttermet bezárták,haladunk.
JoeyPorter
Hahh. Nah majd ha kicsit nyugisabb lesz a helyzet lehet megkereslek 🤔😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...
gyeek
Ezt nem talalom mit mondott ez a zseni?
Janek
Megpróbàlta megvenni a majdani vakcinát USAnak, úgy hogy a többiek ne férhessenek hozzá...

Ez meg majd meglátjuk mit hisztizik...


 index.hu/gazdasag/2020/03/16/massziv_hiszteria_van_a_jarvany_korul/
dande
Trump uzletember, most is uzletelni probalt, mint ahogy az esetek javaban. Uzletben pedig nincs baratsag. Ha egy ilyen osszejon neki, akkor lazan ove az orszag, imadni fognak, o lesz a megmento.

Mas kerdes, hogy az amerikaiak meg most is magasrol leszarjak az egeszet, nem veszik komolyan, mindegyik bulizik, 20-30 ezres koncertekre jar, szerintem az etterem es baratai is ugyanugy tele vannak. Ezt jol szemlelteti, hogy a post malone koncerten dugig volt a csarnok. Es az nem 10 ezer ember volt ott.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
Na nálunk is van fejlemény. Központilag továbbra sincs semmi konkrét, de közvetlen felettesem mindenkit hazaengedett, aki nem akar bent lenni, ha tud otthonról dolgozni, ha nem.

Ez most nagyon korrekt volt tőle.
roberto23
Nekem felajánlotta főnököm (akiről ma tudtam meg, hogy nem lesz a héten ugye), hogy ha nem érzem magam biztonságban az irodában, akkor nyugodtan menjek haza, elmehetek fizetetlen szabadságra. köszi
Borbinho
Hát ez a része nálunk se tisztázott pontosan. Ezért én egyelőre nem is léptem le, mert vagy fizetésnélküli lenne itt is, vagy szabit kéne kiírnom, aminek nem örülnék. Persze az egészség az első, pár nap szabit ez megér, de ma már úgyis bejöttem, úgyhogy a mai napot végignyomom már.

Bár rohadtul nem dolgoztam még semmit....😀
roberto23
Én azért igyekszem, 70%-al kiszállózok eddig ma online darts-ban.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 031 — #officialBoliever
8:46kor ír emailt az irodavezető, hogy a héten nem fog bejönni, és majd szól, hogy mit intézett a német vezetőséggel a home office-ról, de valószínűleg nem engedik majd.
ez mi a fasz?! a koblenzi felettesemnek pedig tüsszög, ezért otthon maradt, nem tud segíteni, hogy akkor mi lesz itthon.
akkor én most vagy betegszabira megyek, vagy felmondok, de hogy nem fogok napi 15km-t sétálni vagy 1.5 órát bkv-zni, az fix.
Borbinho
Ugyan ezt érzem. Egyre több cég rendeli el a home office-t vagy fizeti a mol limo-t a munkavállalóknak, nálunk semmi. Rohadtul kezd telelenni a tököm.
roberto23
update:
az irodavezető azért nem jött be, mert a férje szombat éjszaka jött haza Németországból, és ma tesztelik. elvileg nincsenek tünetei, akkor nem értem h sikerült elintézniük h teszteljék...
Borbinho
Na nálunk is van fejlemény. Központilag továbbra sincs semmi konkrét, de közvetlen felettesem mindenkit hazaengedett, aki nem akar bent lenni, ha tud otthonról dolgozni, ha nem.

Ez most nagyon korrekt volt tőle.
roberto23
Nekem felajánlotta főnököm (akiről ma tudtam meg, hogy nem lesz a héten ugye), hogy ha nem érzem magam biztonságban az irodában, akkor nyugodtan menjek haza, elmehetek fizetetlen szabadságra. köszi
Borbinho
Hát ez a része nálunk se tisztázott pontosan. Ezért én egyelőre nem is léptem le, mert vagy fizetésnélküli lenne itt is, vagy szabit kéne kiírnom, aminek nem örülnék. Persze az egészség az első, pár nap szabit ez megér, de ma már úgyis bejöttem, úgyhogy a mai napot végignyomom már.

Bár rohadtul nem dolgoztam még semmit....😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #OregonDucks #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
Mi még húzzuk a 800 fős bankműveleti központban,igaz ez nem Pest hanem Békés megye,a világ végétől egy kicsit messzebb. 😊
JoeyPorter
csak nem a békéscsabai BP Bank?
Amadeus
De.Bár már serényen dolgoznak a home office lehetőségén,de itt nem mindenkinek van rá lehetősége a munkaköréből kifolyólag (nekem sem mert dokumentumokkal dolgozom).Addig sikerült eljutniuk,hogy az éttermet bezárták,haladunk.
JoeyPorter
ha a Csaba Centerben van még, akkor tudd, hogy 20 évet húztam a szemközti fehér házban. 😊

a dokumentum issue nálunk is adott, jobb híján ügyeleti rendszer lesz.
Amadeus
Ott van még természetesen.Közben meg jön a kommunikáció,hogy kerüljük a plázákat.Köszi,mikor a munkahely egy pláza 3. emeletén van. 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...
gyeek
Ezt nem talalom mit mondott ez a zseni?
Janek
Megpróbàlta megvenni a majdani vakcinát USAnak, úgy hogy a többiek ne férhessenek hozzá...

Ez meg majd meglátjuk mit hisztizik...


 index.hu/gazdasag/2020/03/16/massziv_hiszteria_van_a_jarvany_korul/
több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nézem a képeket...
Müller Cecília, az NVI-s Pálffy Ilona, a volt miniszter Német Lászlóné, nem rokonok? 😊😊
A külcsín és a belbecs,... (bezzeg az Emberi Erőforrások Minisztériumának ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkára!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...
gyeek
Ezt nem talalom mit mondott ez a zseni?
Janek
megpróbálta lenyúlni a német kutató orvosokat a projekttel együtt, hogy az USA-nak kizárólagos joga legyen a vakcina értékesítésére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
ez a Trumpibácsi CureVac sztori elmondhatatlanul gáz
sutianap
Mintha egy hónapja hagyta volna el a hazug csőrét, hogy Európa kizsigereli az USÁt. Dobná már fel a talpát...
gyeek
Ezt nem talalom mit mondott ez a zseni?