Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Most bocsi de te meg folyamat a világvége efektust tolod plusz süt rólad a negatívizmus
Kerelk kicsit több pozitiv gondolkodás😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw
Rózsa Sándor (betyár)
Világvége? Nyitott határok, nyitott repülőtér és a többi, én nem károgó vagyok, hanem ideges, mert utálom a felelőtlenséget! Emberek hazajönnek külföldről és nem orvoshoz mennek, hanem vissza dolgozni... az a nő is 4 napot volt összezárva a kollégákkal.

Gyerekeim vannak, azért féltem a családom!

Segíts pozitívumot találni ebben “rendkívüli” híradásban....
LoveSobri
Oks nyugi nem lesz bajotok 😉😊
Nemetorszagban sem zartak le a határokat ,persze van fejetlenseg de az mindenhol van.
Ezt át kell veszelni !
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Csaj ismerosom szinten, raadasul Sanghai-i gepeket varnak.

En mondjuk ott hagynam a picsaba oket.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
1. Sztem egy idomítatlan majom beszélt aki csak akkor szerepelt jól eddig a porondon ha az idomárjának volt elég ideje felkészíteni. Mindig volt eddig.
2. Távoktatás? Mivan? Anyám a pályán 37 éve, tudnék mesélni. És nem bivalybasznádon lakunk.
3. Sztem semmi konkrétum nem hangztt el, csak megy a mismásolás.
4. Örülök a 2.000.000 műtős maksznak, segget törölni pont jó. Másra nem.
5. Mi a fasz az, hogy az akció csoport most! intrója nincs fent a youtubeon, hogy szerezzek vele 20+ likeot????



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Gyirmót-Soroksár 0-0

Összefoglalót keresek mindjárt hozzá.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Hol beszél Vityesz?
nekem nem elérhető a fészbuk oldal...
clbass
Hír tv
zemanla
Plasztikáztatott???
Hogy nektek semmi nem jo 😡
Hihetetlen ....
Par oraja, napja mindenki iskola bezarast akart ,most hogy ez meg van ez sem jo mert nincs távoktatás párdon nincs kiépitve (nem a Viktort vedem mert kurva sok hibája van a csokanak de jelen helyzetben sorra hozza meg a kényes döntéseket azon persze lehet vitatkozni hogy idöben nem e elkésett a döntés maga de hogy helyes az bizonyos)
Rózsa Sándor (betyár)
sztem nem azon megy a vita hogy jó döntés volt-e az iskolákat bezárni

csak az egész olyan magyarosan fideszes
bezárjuk az iskolát, majd lesz távoktatás
olyan minthogy tessék itt a stadion most már jó a foci
Negritis
Probalja menteni a menthetőt hiszen politikus plusz szereti es szüksége van a hatalomra (de szinte az osszes politikus ilyen,tisztelet a kivételnek )
Rózsa Sándor (betyár)
Ettől még nem fogok hasra esni...a másik előtt se tenném, de azért mert szép nevet ad az ostobaságnak, még nem tetszik.
Klaci79
Reggel nyilatkozott egy öngyilkos akciót amikor kijelentette, hogy a tanárok fizetetlen szabin lesznek iskolabezárás esetén.
Erre estére előkapja a kalapból ezt a távoktatás dolgot...
Senki nem gondolja komolyan, hogy működni fog, de az iskolák be lesznek zárva, és a tanárok is kaphatnak full fizetést jogilag teljesen megalapozottan!!!
Mit veszthetünk? Semmit!
Mit nyerhetünk? Amit akartak oly sokan...otthon a gyerek. Leállás alatt fizetett tanárok. A többi csak álom.
Őszintén! Ki számított erre? Mi nem bezárunk, csak más platformra lépünk 😊
Van azért valami perverz zsenialitás ebben a fasziban 😀😀😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy a retekbe lehet elegedetlen valaki, amikor megy az NB I es az NB II?

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viktor ezt is elintézte: a szokásos 2 helyett HÁROM élő mennyei-s meccs a tévében a hétvégén!
 twitter.com/csakfocihu/status/1238565512432345088

És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Erről még nem lett kész a Századvég jelentés. És ha netán amíg elkészül, lesz valami gáz a vírus miatt, átkeresztelik a helyet Gyurcsányferihegyre.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 726
Most bocsi de te meg folyamat a világvége efektust tolod plusz süt rólad a negatívizmus
Kerelk kicsit több pozitiv gondolkodás😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw
Rózsa Sándor (betyár)
Világvége? Nyitott határok, nyitott repülőtér és a többi, én nem károgó vagyok, hanem ideges, mert utálom a felelőtlenséget! Emberek hazajönnek külföldről és nem orvoshoz mennek, hanem vissza dolgozni... az a nő is 4 napot volt összezárva a kollégákkal.

Gyerekeim vannak, azért féltem a családom!

Segíts pozitívumot találni ebben “rendkívüli” híradásban....
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Igazság az, hogy jó megoldás nincs. Mert most minden gyerekes azon agyal, hogy ezt mégis hogyan akarják megvalósítani??? Másodikos gyerek hogy ül oda a géphez? Vagy majd 10-esével egy valakinél lesznek a diákok? Tényleg sajna sok tanár totál hülye a sztechez, azok hogyan oldják meg? És ez most élő videó lenne amúgy vagy csak ppt? Szerintem az lett volna a jó (az is lesz amúgy), hogy 2 hétig pihi és addig okoskodunk.
NB2
sehogy. tanár megmondja, mi a feladat, a szülő meg csináltassa meg a gyerekkel.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Mar napokkal ezelott zarni kellett volna..kornyezo orszagokban valahogy jobban erzik ezt. Gondolom napok kerdese nalunk is..
topin
Pozsonyban, a norvég és az olasz városokban zártak csak be eddig Európában, sehol máshol
r.baggio
Ukrajna is remlett nekem..de akkor ok csak a hataroknal zarkoztak be. A lenyegen nem valtoztat, amig honfitarsaink spanyol, francia, skandinav turarol jonnek haza es nem mennek karantenba, addig nem lehet felelos hatarvedelemrol beszelni. Az csak ugy megy, ha lezarod a repteret is..aki meg elutazott, mert ennyi esze volt, az igy jart..
topin
azt bevezették, hogy aki schengen külső reptérről jön, az ha volt az elmúlt 2 hétben az érintett területeken, akkor karantén, ha nem és nem lázas, akkor jöhet...Schengen ellenőrzésre az indító reptérben bízunk
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Normálisan, érthetően nyomta a lényeget. A bullshit meg mindig bullshit.
Érzékelteti, hogy gáz van, mégse kelt pánikot.
Sobri Jóska
Igen pont azt akartam írni én is, hogy rendezett volt,tárgyilagos,bár ugyanazokat mondta amiket a sajttájon a sameszek.
De a Budapest témát kerülte.
Kenny
Nem tudom. Az sztem nem tárgyilagos amikor azt mondja h van 2000 lélegeztető gep meg 2000 altató gep tehát több tíz ezer embert tudunk életben tartani. Vagy lehet az új digit oktatásban az lesz h 4000 > 100.000?
csebi
A fertozottek kis szazalekanak kell csak gep..szerencsere.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Annak örülök, hogy felkészültek vagyunk a digitális oktatásra...igaz, hogy a tanárok 80%-a nem tudja kezelni a kurva Krétában a házi feladatok mezőt, de azért menni fog ez digitálisan...
Klaci79
Van olyan tanar aki meg se tudja nyitni
eaglesmcnabb
Na pontosan ez az...aztán persze számonkérés van egy alsós gyereknél, mert annyi a házi, hogy csak kimarad egy-egy, de ellenőrizni csak egy tantárgyat tudok...
Klaci79
A felsőben (meg középiskolában) még több lecke van, ott betyárosabb a helyzet

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Mar napokkal ezelott zarni kellett volna..kornyezo orszagokban valahogy jobban erzik ezt. Gondolom napok kerdese nalunk is..
topin
Pozsonyban, a norvég és az olasz városokban zártak csak be eddig Európában, sehol máshol
r.baggio
Ukrajna is remlett nekem..de akkor ok csak a hataroknal zarkoztak be. A lenyegen nem valtoztat, amig honfitarsaink spanyol, francia, skandinav turarol jonnek haza es nem mennek karantenba, addig nem lehet felelos hatarvedelemrol beszelni. Az csak ugy megy, ha lezarod a repteret is..aki meg elutazott, mert ennyi esze volt, az igy jart..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Normálisan, érthetően nyomta a lényeget. A bullshit meg mindig bullshit.
Érzékelteti, hogy gáz van, mégse kelt pánikot.
Sobri Jóska
Igen pont azt akartam írni én is, hogy rendezett volt,tárgyilagos,bár ugyanazokat mondta amiket a sajttájon a sameszek.
De a Budapest témát kerülte.
Kenny
Nem tudom. Az sztem nem tárgyilagos amikor azt mondja h van 2000 lélegeztető gep meg 2000 altató gep tehát több tíz ezer embert tudunk életben tartani. Vagy lehet az új digit oktatásban az lesz h 4000 > 100.000?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hogy nektek semmi nem jo 😡
Hihetetlen ....
Par oraja, napja mindenki iskola bezarast akart ,most hogy ez meg van ez sem jo mert nincs távoktatás párdon nincs kiépitve (nem a Viktort vedem mert kurva sok hibája van a csokanak de jelen helyzetben sorra hozza meg a kényes döntéseket azon persze lehet vitatkozni hogy idöben nem e elkésett a döntés maga de hogy helyes az bizonyos)
Rózsa Sándor (betyár)
sztem nem azon megy a vita hogy jó döntés volt-e az iskolákat bezárni

csak az egész olyan magyarosan fideszes
bezárjuk az iskolát, majd lesz távoktatás
olyan minthogy tessék itt a stadion most már jó a foci
Negritis
Probalja menteni a menthetőt hiszen politikus plusz szereti es szüksége van a hatalomra (de szinte az osszes politikus ilyen,tisztelet a kivételnek )
Rózsa Sándor (betyár)
Látszatintézkedések, kamu csoportok.
10-ből 7-nek értelme sincs.
Le vagyunk maradva két héttel minimum.
Totális fejetlenség uralkodik a kormányban.
LoveSobri
Most bocsi de te meg folyamat a világvége efektust tolod plusz süt rólad a negatívizmus
Kerlek kicsit több pozitiv gondolkodás😊

 youtu.be/wELAtDTaqnw
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 396 — nabege2@yahoo.com
Igazság az, hogy jó megoldás nincs. Mert most minden gyerekes azon agyal, hogy ezt mégis hogyan akarják megvalósítani??? Másodikos gyerek hogy ül oda a géphez? Vagy majd 10-esével egy valakinél lesznek a diákok? Tényleg sajna sok tanár totál hülye a sztechez, azok hogyan oldják meg? És ez most élő videó lenne amúgy vagy csak ppt? Szerintem az lett volna a jó (az is lesz amúgy), hogy 2 hétig pihi és addig okoskodunk.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Annak örülök, hogy felkészültek vagyunk a digitális oktatásra...igaz, hogy a tanárok 80%-a nem tudja kezelni a kurva Krétában a házi feladatok mezőt, de azért menni fog ez digitálisan...
Klaci79
Van olyan tanar aki meg se tudja nyitni
eaglesmcnabb
Na pontosan ez az...aztán persze számonkérés van egy alsós gyereknél, mert annyi a házi, hogy csak kimarad egy-egy, de ellenőrizni csak egy tantárgyat tudok...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Btw ilyen a jó uralkodó, hallgat a népre. Pánik lenne ha lezárjuk BP-t? Akkor elhalasszuk, legalább gyakorolhatnak a TEKesek.
Zárják be az iskolákat? Eoktatás vazze!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Hogy nektek semmi nem jo 😡
Hihetetlen ....
Par oraja, napja mindenki iskola bezarast akart ,most hogy ez meg van ez sem jo mert nincs távoktatás párdon nincs kiépitve (nem a Viktort vedem mert kurva sok hibája van a csokanak de jelen helyzetben sorra hozza meg a kényes döntéseket azon persze lehet vitatkozni hogy idöben nem e elkésett a döntés maga de hogy helyes az bizonyos)
Rózsa Sándor (betyár)
sztem nem azon megy a vita hogy jó döntés volt-e az iskolákat bezárni

csak az egész olyan magyarosan fideszes
bezárjuk az iskolát, majd lesz távoktatás
olyan minthogy tessék itt a stadion most már jó a foci
Negritis
Probalja menteni a menthetőt hiszen politikus plusz szereti es szüksége van a hatalomra (de szinte az osszes politikus ilyen,tisztelet a kivételnek )
Rózsa Sándor (betyár)
Látszatintézkedések, kamu csoportok.
10-ből 7-nek értelme sincs.
Le vagyunk maradva két héttel minimum.
Totális fejetlenség uralkodik a kormányban.
LoveSobri
Mi magyarok vagyunk..nekunk ne mondja, ne mutassa meg senki hogy kell jol csinalni valamit..
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 680 — no es importante
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Mar napokkal ezelott zarni kellett volna..kornyezo orszagokban valahogy jobban erzik ezt. Gondolom napok kerdese nalunk is..
topin
Pozsonyban, francia, norvég és olasz városokban zártak csak be eddig Európában, sehol máshol

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Annak örülök, hogy felkészültek vagyunk a digitális oktatásra...igaz, hogy a tanárok 80%-a nem tudja kezelni a kurva Krétában a házi feladatok mezőt, de azért menni fog ez digitálisan...
Klaci79
Van olyan tanar aki meg se tudja nyitni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hogy nektek semmi nem jo 😡
Hihetetlen ....
Par oraja, napja mindenki iskola bezarast akart ,most hogy ez meg van ez sem jo mert nincs távoktatás párdon nincs kiépitve (nem a Viktort vedem mert kurva sok hibája van a csokanak de jelen helyzetben sorra hozza meg a kényes döntéseket azon persze lehet vitatkozni hogy idöben nem e elkésett a döntés maga de hogy helyes az bizonyos)
Rózsa Sándor (betyár)
sztem nem azon megy a vita hogy jó döntés volt-e az iskolákat bezárni

csak az egész olyan magyarosan fideszes
bezárjuk az iskolát, majd lesz távoktatás
olyan minthogy tessék itt a stadion most már jó a foci
Negritis
Probalja menteni a menthetőt hiszen politikus plusz szereti es szüksége van a hatalomra (de szinte az osszes politikus ilyen,tisztelet a kivételnek )
Rózsa Sándor (betyár)
Ettől még nem fogok hasra esni...a másik előtt se tenném, de azért mert szép nevet ad az ostobaságnak, még nem tetszik.
Klaci79
Iskola bezárás nem ostobaság a tobbi (lesarkitva )meg csak marketing.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?
r.baggio
Mar napokkal ezelott zarni kellett volna..kornyezo orszagokban valahogy jobban erzik ezt. Gondolom napok kerdese nalunk is..
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 726
Hogy nektek semmi nem jo 😡
Hihetetlen ....
Par oraja, napja mindenki iskola bezarast akart ,most hogy ez meg van ez sem jo mert nincs távoktatás párdon nincs kiépitve (nem a Viktort vedem mert kurva sok hibája van a csokanak de jelen helyzetben sorra hozza meg a kényes döntéseket azon persze lehet vitatkozni hogy idöben nem e elkésett a döntés maga de hogy helyes az bizonyos)
Rózsa Sándor (betyár)
sztem nem azon megy a vita hogy jó döntés volt-e az iskolákat bezárni

csak az egész olyan magyarosan fideszes
bezárjuk az iskolát, majd lesz távoktatás
olyan minthogy tessék itt a stadion most már jó a foci
Negritis
Probalja menteni a menthetőt hiszen politikus plusz szereti es szüksége van a hatalomra (de szinte az osszes politikus ilyen,tisztelet a kivételnek )
Rózsa Sándor (betyár)
Látszatintézkedések, kamu csoportok.
10-ből 7-nek értelme sincs.
Le vagyunk maradva két héttel minimum.
Totális fejetlenség uralkodik a kormányban.
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 680 — no es importante
És a repülőtérrel mi van?? Basszus ott dolgozok, de semmi infót nem kapunk mi sem erről, komolyan bezárnak már az iskolák is, ferihegy meg tárva-nyitva marad vagy ezt hogy gondolják?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal