Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jobbulást 😉
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.FViktor93
Kapd össze magad mert mindjárt indul a szezon 😊
Jobbulást egyébként,miért kell bent maradnod?Joco
Hasnyálmirigy gyulladás miatt. Azt mondják ez nehezen gyógyul.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.FViktor93
Kapd össze magad mert mindjárt indul a szezon 😊
Jobbulást egyébként,miért kell bent maradnod?

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
3 hét kórház után hétvégére kimenőt kaptam 😀 Csak az a gáz, hogy hétfőn mehetek vissza.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lesz az új kéróban gyors, be nem korlátozható net

Sokat járok majd órára megint 😊Höri
A 3 (?) csaj lakótárs biztos örülni fog neki... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz az új kéróban gyors, be nem korlátozható net

Sokat járok majd órára megint 😊

több mint 13 éve
catattack 3 520
Az öt hónapos kisfiam nyert apának 60ezer forint ajándék utalványt! :rolleyes:catattack
azt hol sikerült? :rolleyes: gratula, ő ikszelje a lottószámokat a hétre 😉davemayer
Városi ünnepség tomboláján.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Schleck, black_adder meg Ork VIKesek még amennyire én tudom.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
Találkoztál te többel is max nem tudsz róla 😀Toca
Igen, valószínűleg Tocát is láttad 😀tenorx
Eriggyél már 😀 . Most komolyan hány vikes ( és bme-s) van itt (mert eddig csak tenorxról tudtam)?
Mondjuk Tocának is igaza van, mert a senior lányokat nem számoltam bele.(mondjuk az egyiknek bejöhettem, mert 3x csináltatta végig velem az ugróiskolát 😀 )
davemayer: miután lámpaoltás után nyomban hívta a ,,nyuszikáját", úgyhogy inkább letettem róla 😀

de hogy lávoljak is: valszeg mégse leszek csöves, mert elkúrták a koli jelentkezésemet.Szóval jár a koli, más kérdés, hogy találnak-e nekem helyet.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
Találkoztál te többel is max nem tudsz róla 😀Toca
Igen, valószínűleg Tocát is láttad 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?Szobi22
Azért volt vagy 10%-nyi lány 😀 9-10 fős ,,szobák" voltak, és mindenhol 1 lány volt.Chevy
pár sack és máris tiéd lett a csaj 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?Szobi22
Azért volt vagy 10%-nyi lány 😀 9-10 fős ,,szobák" voltak, és mindenhol 1 lány volt.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
ezek szerint ott 99% csaj volt?

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 176 — Vikings fan
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀Chevy
Találkoztál te többel is max nem tudsz róla 😀
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Ez a gólyatábor rohadt beteg volt. De jól éreztem magam 😀 . Felvettem az Ilájmening nevet (hiába mondtam, hogy, ha muszáj a Giantses becenév, akkor Nicks akarok lenni)valamint a seniorjaink is ritka nagy arcok voltak. Ja meg már elmondhatom magamról, hogy személyesen találkoztam valakivel a fórumról.A legnagyobb wtf-et mégis az okozta, hogy hazafele a Déliben összefutottam egy random ELTE-s gólyatáborral. Na ott fordítva volt a fiú-lány arány a miénkhez képest 😀
Egy a lényeg, ZÖLDEK FTW! 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
nem mondom, hogy rossz volt a nyár, de vééégre:
http://www.youtube.com/watch?v=GMU1_DAxJpc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Az öt hónapos kisfiam nyert apának 60ezer forint ajándék utalványt! :rolleyes:catattack
azt hol sikerült? :rolleyes: gratula, ő ikszelje a lottószámokat a hétre 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
8 napig 3 óra alvás és teljesen hulla vagyok, de nagyon jó volt a gólyatábor. Remélem tetszett Chevy!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az öt hónapos kisfiam nyert apának 60ezer forint ajándék utalványt! :rolleyes:
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Albérlet megszerezve :cool:Hanni
Ehhez már megy az avatarod. 😊szaba
Hát valóban nem volt egyszerű menet...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 453
Albérlet megszerezve :cool:Hanni
Ehhez már megy az avatarod. 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Albérlet megszerezve :cool:
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Na fasza...félreértenek, és még nekem kell magyarázkodni.Amadeus91
és ezt miért ide írod?ez jó hírnek számít? 😀Newman
mert nőstény az illető 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na fasza...félreértenek, és még nekem kell magyarázkodni.Amadeus91
és ezt miért ide írod?ez jó hírnek számít? 😀

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Na fasza...félreértenek, és még nekem kell magyarázkodni.

criminal lawyer or criminal lawyer?