NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …
csebi
Jo kerdes kikell Luka melle, ha kell?Probartuk Porzit, Irvinget egyik sem jott be. Brunsonnal voltak meg a legjobbak. De mar azt is felvettnem kivel tud o egyutt jatszani?
Woodhoz is sok remeny volt... Mondjuk ot szerintem Kidd tette tacsra.

Ami fura hogy Irving nem csinalt semmi faszsagot, de egy 5 eves maxxal lehet belekezdene.
beltazor
Nézd meg a Nets keretét. Na abban a csapatban toronymagas bajnokesélyes lenne Luka. Minden megvan bennük, ami Luka köré kell.
dawyd728
Amúgy Luka köre nem bonyolult csapatot építeni.
Igazából az az igazán nagy tudomány, amit most csinál a Mavs, hogy minden tradeddel besül.
Toca
Szerintem meg nem tudjuk mi kell Luka melle. ( pontositok en nem lattom 😊 )
Nagyon sok meccsen nala ragad a labda, mar a labda felvezetest is o csinalja..
Figyelni kell arra is, hogy kapjon segitseget vedekezesben.
Szezon elso feleben anyi volt a mavs jateka , hogy Luka betor kipaszol es tripla.
Minden egyes hajnali felkelest megbantam , mert kb nezhetetlen volt. Ha nem lett volna Hardy sztem marciustol mar fel sem kellek.

Cubanek vannak sajnos legendas mellenyulasa. Pl a bajnokcsapat szetszedese a Deron&Howard terv miat.

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …
csebi
Jo kerdes kikell Luka melle, ha kell?Probartuk Porzit, Irvinget egyik sem jott be. Brunsonnal voltak meg a legjobbak. De mar azt is felvettnem kivel tud o egyutt jatszani?
Woodhoz is sok remeny volt... Mondjuk ot szerintem Kidd tette tacsra.

Ami fura hogy Irving nem csinalt semmi faszsagot, de egy 5 eves maxxal lehet belekezdene.
beltazor
Nézd meg a Nets keretét. Na abban a csapatban toronymagas bajnokesélyes lenne Luka. Minden megvan bennük, ami Luka köré kell.
dawyd728
Amúgy Luka köre nem bonyolult csapatot építeni.
Igazából az az igazán nagy tudomány, amit most csinál a Mavs, hogy minden tradeddel besül.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …
csebi
Jo kerdes kikell Luka melle, ha kell?Probartuk Porzit, Irvinget egyik sem jott be. Brunsonnal voltak meg a legjobbak. De mar azt is felvettnem kivel tud o egyutt jatszani?
Woodhoz is sok remeny volt... Mondjuk ot szerintem Kidd tette tacsra.

Ami fura hogy Irving nem csinalt semmi faszsagot, de egy 5 eves maxxal lehet belekezdene.
beltazor
Nézd meg a Nets keretét. Na abban a csapatban toronymagas bajnokesélyes lenne Luka. Minden megvan bennük, ami Luka köré kell.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …
csebi
Jo kerdes kikell Luka melle, ha kell?Probartuk Porzit, Irvinget egyik sem jott be. Brunsonnal voltak meg a legjobbak. De mar azt is felvettnem kivel tud o egyutt jatszani?
Woodhoz is sok remeny volt... Mondjuk ot szerintem Kidd tette tacsra.

Ami fura hogy Irving nem csinalt semmi faszsagot, de egy 5 eves maxxal lehet belekezdene.
beltazor
KP jó lett volna ha nem megy rottyra
egy JJJ, Bam ... típusú cenya kell mellé
de Gobert-Adams se lenne rossz alapvetően

amúgy itt nem az a gond hogy Brunson helyett Irving van mellette, hanem hogy a körülöttük lévő védekezés megszűnt
Woodtól felesleges volt többet várni, de nézzük már meg azt a rostert
TH jr, Bertans, Wood, Irving teljesen kuka féloldalas kretének és ők adják a payroll nagyját
Bullock öregszik, Kleber padember

nincs senki akire számítani lehetne érdemben, kegyetlen hogy Cuban mekkora idióta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Az él álomvilágban aki szerint ezek az elpuhult sport ligák jobbak mint a régiek. Nem a fejlődés a gond, hanem az erőltetett meg mesterkélt kiherélés.
🤘 gaben 🤘
Ok boomer
Negritis, a vajda
Karl Malone után 20 évvel a load management kicsit furcsa jelenség még.
Kampman
"kicsit" magasabb a pace mint az ő idejében

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 695 — Pfizer & Moderna fan
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …
csebi
Jo kerdes kikell Luka melle, ha kell?Probartuk Porzit, Irvinget egyik sem jott be. Brunsonnal voltak meg a legjobbak. De mar azt is felvettnem kivel tud o egyutt jatszani?
Woodhoz is sok remeny volt... Mondjuk ot szerintem Kidd tette tacsra.

Ami fura hogy Irving nem csinalt semmi faszsagot, de egy 5 eves maxxal lehet belekezdene.

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

Sixo
"Nagyon jó"😔
dande2
Ahogy nézem ráadásul ez a dobókeze. 1 hét alatt nem tudom mennyire tud ez fixen rendbe jönni. Mondjuk az első kört akár ki is ülhetné.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....

Sixo
"Nagyon jó"😔
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Az él álomvilágban aki szerint ezek az elpuhult sport ligák jobbak mint a régiek. Nem a fejlődés a gond, hanem az erőltetett meg mesterkélt kiherélés.
🤘 gaben 🤘
Ok boomer
Negritis, a vajda
Karl Malone után 20 évvel a load management kicsit furcsa jelenség még.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mavs szezonjára a koronát az idei pickjük megtartásáért letankolt meccsel tették. Az lenne még szép, ha valakit besorsolnak a 11-14. helyről a top5-be és ugrana a kemény munkával összetankolt idei pick is.
Ja és amúgy Cuban helyében legalább minden szlovén szurkolónak, aki 10e km-t kiutazott, h lássa Lukát, visszafizetném a jegyét. Amúgy meg 20e embert így megszopatni, h 1 napja még nem volt kimondva a tank, majd hoppá tankolunk. És a hét elején még Cuban kezdett magyarázkodni, h ők mennyire áldozatok Brunson ügyben...
dawyd728
A Kings elleni meccs előtt már azt mondták, hogy innentől tankolni fog a Mavs, hogy nagyobb esély legyen a top10es pickhez. De az a pletyka elhalt, mert akkor full kezdő volt fent mind2 oldalon. Aztán erre a meccsre meg jött.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Az él álomvilágban aki szerint ezek az elpuhult sport ligák jobbak mint a régiek. Nem a fejlődés a gond, hanem az erőltetett meg mesterkélt kiherélés.
🤘 gaben 🤘
Ok boomer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Az él álomvilágban aki szerint ezek az elpuhult sport ligák jobbak mint a régiek. Nem a fejlődés a gond, hanem az erőltetett meg mesterkélt kiherélés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Avagy az MVP race miért csak narratíva kérdés

 youtu.be/4v8qsVd2EzU

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 348 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez a 2 éves videó is olyan védekezést mutat ami kilometerekrevan mint az ISO korszak

 youtu.be/b6fjm4e5sUI
Negritis, a vajda
A Hoopvision egy nagyon jó csatorna, mindenkinek ajánlok egy feliratkozást 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ez a 2 éves videó is olyan védekezést mutat ami kilometerekrevan mint az ISO korszak

 youtu.be/b6fjm4e5sUI

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Most nézem újra a last dance-t a tévében. MJ 5db 3pontost dobott egy félidőben a Blazers elleni 92-es döntőben, ez emberfeletti, mondták.
Most meg egy átlagos/jó forma...mennyit változott a világ, az NBA.
Stoki
30 év telt el... az lenne szomorú ha még mindig ott tartana a sportág
ZERO_L
Miért is jobb ez??
Aztán hogy ez az őrült dobálás, vagy az az izaddságszagú, extra védekező festék kosárlabda volt-e jobb mindenki döntse csak el saját maga!
Nekem az jobban tetszett!
Stoki
Ez a fejlődés része. Az hogy neked mi tetszik vagy mi nem az egyéni szoc probléma. Mint szinte minden sportág ez a játék is fejlődött, erre “rácsodálkozni” 30 év távlatából olyan mintha kedden a melóban azon keseregnél miért nincs kötelező délutáni alvás pedig az oviban mennyire jól ki van találva ez a rendszer.
Coming out: én jobban szerettem az ovit mint munkahelyem.
ZERO_L
Ez a hasonlat nettó baromság, nyilván sokat gondolkodtál rajta.
Kérdeznék: pl. védekezésben is fejlődött az nba szerinted? Ha azt mondod, hogy igen ideje megnézni egy meccset mielőtt jönnek a fenomenális analóg gondolatok.
Stoki
Ha számodra ez komoly kérdés, akkor lehet rossz sportágat nézel.

A keménységet ne téveszd össze a kompleszitással. Attól mert jelenleg az NFL-ben nem lehet “sisakkal kiütni az irányítót, majd ott helyben el is temetni”, attól még a védekezés, a védelmi sémák rengeteget fejlődtek az elmúlt 30 évben. Ugyan ez van NBA-ben vagy bármelyik másik (komolyan vehető) sportágban.

Lehet neked azért jön be az akkori NBA, mert egyszerűbb volt... 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Az irving csere utáni mavs joslatom szépen ült …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Mavs szezonjára a koronát az idei pickjük megtartásáért letankolt meccsel tették. Az lenne még szép, ha valakit besorsolnak a 11-14. helyről a top5-be és ugrana a kemény munkával összetankolt idei pick is.
Ja és amúgy Cuban helyében legalább minden szlovén szurkolónak, aki 10e km-t kiutazott, h lássa Lukát, visszafizetném a jegyét. Amúgy meg 20e embert így megszopatni, h 1 napja még nem volt kimondva a tank, majd hoppá tankolunk. És a hét elején még Cuban kezdett magyarázkodni, h ők mennyire áldozatok Brunson ügyben...

Szerkesztette: dawyd728
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Most nézem újra a last dance-t a tévében. MJ 5db 3pontost dobott egy félidőben a Blazers elleni 92-es döntőben, ez emberfeletti, mondták.
Most meg egy átlagos/jó forma...mennyit változott a világ, az NBA.
Stoki
30 év telt el... az lenne szomorú ha még mindig ott tartana a sportág
ZERO_L
Miért is jobb ez??
Aztán hogy ez az őrült dobálás, vagy az az izaddságszagú, extra védekező festék kosárlabda volt-e jobb mindenki döntse csak el saját maga!
Nekem az jobban tetszett!
Stoki
Ez a fejlődés része. Az hogy neked mi tetszik vagy mi nem az egyéni szoc probléma. Mint szinte minden sportág ez a játék is fejlődött, erre “rácsodálkozni” 30 év távlatából olyan mintha kedden a melóban azon keseregnél miért nincs kötelező délutáni alvás pedig az oviban mennyire jól ki van találva ez a rendszer.
Coming out: én jobban szerettem az ovit mint munkahelyem.
ZERO_L
Ez a hasonlat nettó baromság, nyilván sokat gondolkodtál rajta.
Kérdeznék: pl. védekezésben is fejlődött az nba szerinted? Ha azt mondod, hogy igen ideje megnézni egy meccset mielőtt jönnek a fenomenális analóg gondolatok.
Stoki
Védekezésben is rohadt sokat fejlődött az NBA. Miért szerinted nem fejlődött?

Amúgy akarmennyire is fejlődött szert NBA döntőben még azóta se sokan dobtak 5 triplát egy félidőben.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Kérdeznék: pl. védekezésben is fejlődött az nba szerinted? Ha azt mondod, hogy igen ideje megnézni egy meccset mielőtt jönnek a fenomenális analóg gondolatok.
Stoki
Persze, hogy fejlődött.
30 év alatt a cipőktől a játekrendszereken át a jegyértékesítésig mindenben fejlődött.

több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most nézem újra a last dance-t a tévében. MJ 5db 3pontost dobott egy félidőben a Blazers elleni 92-es döntőben, ez emberfeletti, mondták.
Most meg egy átlagos/jó forma...mennyit változott a világ, az NBA.
Stoki
30 év telt el... az lenne szomorú ha még mindig ott tartana a sportág
ZERO_L
Miért is jobb ez??
Aztán hogy ez az őrült dobálás, vagy az az izaddságszagú, extra védekező festék kosárlabda volt-e jobb mindenki döntse csak el saját maga!
Nekem az jobban tetszett!
Stoki
Ez a fejlődés része. Az hogy neked mi tetszik vagy mi nem az egyéni szoc probléma. Mint szinte minden sportág ez a játék is fejlődött, erre “rácsodálkozni” 30 év távlatából olyan mintha kedden a melóban azon keseregnél miért nincs kötelező délutáni alvás pedig az oviban mennyire jól ki van találva ez a rendszer.
Coming out: én jobban szerettem az ovit mint munkahelyem.
ZERO_L
Ez a hasonlat nettó baromság, nyilván sokat gondolkodtál rajta.
Kérdeznék: pl. védekezésben is fejlődött az nba szerinted? Ha azt mondod, hogy igen ideje megnézni egy meccset mielőtt jönnek a fenomenális analóg gondolatok.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Most nézem újra a last dance-t a tévében. MJ 5db 3pontost dobott egy félidőben a Blazers elleni 92-es döntőben, ez emberfeletti, mondták.
Most meg egy átlagos/jó forma...mennyit változott a világ, az NBA.
Stoki
30 év telt el... az lenne szomorú ha még mindig ott tartana a sportág
ZERO_L
Miért is jobb ez??
Aztán hogy ez az őrült dobálás, vagy az az izaddságszagú, extra védekező festék kosárlabda volt-e jobb mindenki döntse csak el saját maga!
Nekem az jobban tetszett!
Stoki
Ez a fejlődés része. Az hogy neked mi tetszik vagy mi nem az egyéni szoc probléma. Mint szinte minden sportág ez a játék is fejlődött, erre “rácsodálkozni” 30 év távlatából olyan mintha kedden a melóban azon keseregnél miért nincs kötelező délutáni alvás pedig az oviban mennyire jól ki van találva ez a rendszer.
Coming out: én jobban szerettem az ovit mint munkahelyem.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/