NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Durant azért 10 centivel alacsony és az nagyon sokat számít
KP meg rohadtul kevés lett ahhoz képest mit vártak tőle

ezek a 220 körüli "Durant"ek most jönnek a ligába
Chet Holgrem ugye insta sérült 1 évre
Poku nagyon nyers

meglátjuk
Negritis, a vajda
Meglátjuk, KPba oltott Durant azért kevés ember szeretne ilyet fogni.
Toca
ha fogadnom kéne akkor Pokuban látok fantáziát, Banya működhet
de sajnos Chet esetében szkeptikus vagyok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Durant azért 10 centivel alacsony és az nagyon sokat számít
KP meg rohadtul kevés lett ahhoz képest mit vártak tőle

ezek a 220 körüli "Durant"ek most jönnek a ligába
Chet Holgrem ugye insta sérült 1 évre
Poku nagyon nyers

meglátjuk
Negritis, a vajda
Meglátjuk, KPba oltott Durant azért kevés ember szeretne ilyet fogni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Durant azért 10 centivel alacsony és az nagyon sokat számít
KP meg rohadtul kevés lett ahhoz képest mit vártak tőle

ezek a 220 körüli "Durant"ek most jönnek a ligába
Chet Holgrem ugye insta sérült 1 évre
Poku nagyon nyers

meglátjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 072 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon hájpolják a srácot és tuti(?) 1/1 lesz, de én egyszerűen nem tudok elmenni emellett a fizikum mellett. Hogyan fog ő védekezni az NBAben?
Valahogy nem látom benne azt a Giannis féle freak fizikum elérését. Pedig azt a “transzcendens” játékos státuszt ahova egyesek most emelik, csak akkor fogja tudni elérni, ha felpakol magára jó pár kilót izmot és nem veszik el teljesen a robbanékonysága.


ZERO_L
Más mint Giannis de az megvan ő hogy nézett ki mikor draftolták? 😊
Toca
Igen, azért hoztam őt mert neki sikerült brutál fizikumot építenie és ezzel dominálni.
Wembanyama tényleg más típusú ezert sem látom hogyan fog így dominálni vagy felérni ahhoz a hypehoz, ami most körül veszi. Talán Porzingis jobb összehasonlítás, mondjuk ő meg lentről jött és cáfolt rá a kritikusokra és nem a next best thingként tekintettek rá.
ZERO_L
Durant se egy izomgép mégis elég jól elkaristol....

több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nagyon hájpolják a srácot és tuti(?) 1/1 lesz, de én egyszerűen nem tudok elmenni emellett a fizikum mellett. Hogyan fog ő védekezni az NBAben?
Valahogy nem látom benne azt a Giannis féle freak fizikum elérését. Pedig azt a “transzcendens” játékos státuszt ahova egyesek most emelik, csak akkor fogja tudni elérni, ha felpakol magára jó pár kilót izmot és nem veszik el teljesen a robbanékonysága.


ZERO_L
Más mint Giannis de az megvan ő hogy nézett ki mikor draftolták? 😊
Toca
Igen, azért hoztam őt mert neki sikerült brutál fizikumot építenie és ezzel dominálni.
Wembanyama tényleg más típusú ezert sem látom hogyan fog így dominálni vagy felérni ahhoz a hypehoz, ami most körül veszi. Talán Porzingis jobb összehasonlítás, mondjuk ő meg lentről jött és cáfolt rá a kritikusokra és nem a next best thingként tekintettek rá.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Wiggins is pont a PO első körére kell, hogy visszajöjjön ... kihagyhatna még vagy 2-3 hetet
Sixo
Mivel az édesapja beteg ezt engedd el inkább.
🤘 gaben 🤘
Uh basszus ezt nem tudtam, azt hittem sérült volt.

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Wiggins is pont a PO első körére kell, hogy visszajöjjön ... kihagyhatna még vagy 2-3 hetet
Sixo
Mivel az édesapja beteg ezt engedd el inkább.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Wiggins is pont a PO első körére kell, hogy visszajöjjön ... kihagyhatna még vagy 2-3 hetet

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Szerintem a Clips-GSW-Lakers trió inkább választja a play-int, mint az 5. helyet és az egészséges Suns-t az első körben.
Jughead
amugy epp ugyanezen gondolkoztam, ahogy raneztem a bracketre, hogy talan annak sem orultem volna ha a Minny bemegy az 5. helyre es egybol jon a Suns ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Szerintem a Clips-GSW-Lakers trió inkább választja a play-int, mint az 5. helyet és az egészséges Suns-t az első körben.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nyugat 5-8 38 vereség kemény lesz a vége

2x utah, 1 clippers és 1 suns
kb esélytelen hogy meglegyen a 6. hely 😕
Negritis, a vajda
hát ha esélytelen, akkor azért, mert a Clippersszel egy B2B rossz végén játszunk úgy, hogy nekik meg nem lesz B2B. de a Suns pl légüres térben mozog, semerre nem fognak már mozdulni, úgyhogy nem nagyon muszáj csapágyasra hajtani a kezdőjüket.
slowmotion
4/4 kellene, sztem már a jazz ellen splitelünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
nyugat 5-8 38 vereség kemény lesz a vége

2x utah, 1 clippers és 1 suns
kb esélytelen hogy meglegyen a 6. hely 😕
Negritis, a vajda
hát ha esélytelen, akkor azért, mert a Clippersszel egy B2B rossz végén játszunk úgy, hogy nekik meg nem lesz B2B. de a Suns pl légüres térben mozog, semerre nem fognak már mozdulni, úgyhogy nem nagyon muszáj csapágyasra hajtani a kezdőjüket.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nyugat 5-8 38 vereség kemény lesz a vége

2x utah, 1 clippers és 1 suns
kb esélytelen hogy meglegyen a 6. hely 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Bulls szép oktatást kap eddig
Negritis, a vajda
második félidőben szépen feljöttek
Negritis, a vajda
A második félidőben rendesen szét lett kapva a Memphis. 😃
Gergőke
Csodás győzelem. Még 4 ilyet.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Mi az isten van Dallasban. Mindenki kikap körülöttük, Thunder, Pelicans, Wolves. Jazz, 1 meccs hátrányuk és így is képtelenek nyerni, 3L zsinórban ... És azt sem lehet mondani, hogy folyamatos sztár csapatok jönnek szembe.
Sixo
wolvesnal most lattam a merleget a bottom 5 (asszem) csapatokkal szemben. 5-10. elkepeszto.
csebi
A Pels most éppen nyerget 7/3 az utóbbi 10 meccs. Ingram beindult végre...

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Mi az isten van Dallasban. Mindenki kikap körülöttük, Thunder, Pelicans, Wolves. Jazz, 1 meccs hátrányuk és így is képtelenek nyerni, 3L zsinórban ... És azt sem lehet mondani, hogy folyamatos sztár csapatok jönnek szembe.
Sixo
wolvesnal most lattam a merleget a bottom 5 (asszem) csapatokkal szemben. 5-10. elkepeszto.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi az isten van Dallasban. Mindenki kikap körülöttük, Thunder, Pelicans, Wolves. Jazz, 1 meccs hátrányuk és így is képtelenek nyerni, 3L zsinórban ... És azt sem lehet mondani, hogy folyamatos sztár csapatok jönnek szembe.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Ez az Irving csere tényleg hatalmas ötlet volt.

Meg lehetne fejelni egy hosszabbítással, mondván csak össze kell szokniuk, idővel jó lesz ez...
ZERO_L
ha nem huzzak meg akkor latva a wolves mostani formajat akkor a minny lett volna a 11. helyen. elkepeszto, hogy nincs olyan meccs kb ahol az Edwards, KAT, Gobert harmasbol legalabb 2 jatekos elfogadhatot nyujtana ... ertem en, hogy virus megy/ment at a csapaton de baszki azert ez rossz vicc ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Bulls szép oktatást kap eddig
Negritis, a vajda
második félidőben szépen feljöttek
Negritis, a vajda
A második félidőben rendesen szét lett kapva a Memphis. 😃

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Bulls szép oktatást kap eddig
Negritis, a vajda
második félidőben szépen feljöttek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Nagyon hájpolják a srácot és tuti(?) 1/1 lesz, de én egyszerűen nem tudok elmenni emellett a fizikum mellett. Hogyan fog ő védekezni az NBAben?
Valahogy nem látom benne azt a Giannis féle freak fizikum elérését. Pedig azt a “transzcendens” játékos státuszt ahova egyesek most emelik, csak akkor fogja tudni elérni, ha felpakol magára jó pár kilót izmot és nem veszik el teljesen a robbanékonysága.


ZERO_L
Más mint Giannis de az megvan ő hogy nézett ki mikor draftolták? 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Bulls szép oktatást kap eddig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Nagyon hájpolják a srácot és tuti(?) 1/1 lesz, de én egyszerűen nem tudok elmenni emellett a fizikum mellett. Hogyan fog ő védekezni az NBAben?
Valahogy nem látom benne azt a Giannis féle freak fizikum elérését. Pedig azt a “transzcendens” játékos státuszt ahova egyesek most emelik, csak akkor fogja tudni elérni, ha felpakol magára jó pár kilót izmot és nem veszik el teljesen a robbanékonysága.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Ez kb olyan vita, hogy kinek a karrierjét szeretné az ember: Dan Marino vagy Trent Dilfer?
(Vagy egy látszólag kevésbé egyértelmű, ezert talán jobban vitaalapnak vehető páros: Tony Romo vagy Brad Johnson?)

Azé' ne már, hogy CP vagy Rondo kérdésben vita van. Ha Durant nem megy a Dubsba majomtalanítani, akkor egy Durant vs Odom is téma lehetne? Na ne már...
slowmotion
Azért ne Dilferezzük már le Rondot. Pályafutás korai szakaszában ő a posztja egyik legjobbja volt. A bajnok cím utáni években hiába volt ott még a nagy 3as, ő volt a csapata legjobbja. 4-5 szezonnál nem volt tovább a csúcson. Össze sem hasonlítható karrier CPvel, de azért nem volt kutyaütő. Az utóbbi 4-5 éve után könnyen elfelejtjük milyen is volt ő a 2000as évek végén és a 2010es évek elején. Szerintem épp ez teszi széppé a hasonlatot, hogy igen is jó karrierje volt, nem egy töltelék játékos volt akire nem is emlékszel.
Sixo
Nem tudom ezen ember memóriája ilyen rövid vagy tényleg nem látták jatszani a prime Rondot...
ZERO_L
Én azt elfogadom, h a bajnoki cím után Rondo teljes mértékben rászolgált arra, h nagy négyesként emlegessék őket. De azért Wigginst se tartjuk mondjuk egy Carmelo Anthonynak, akiről btw elég negatív véleménnyel vagyok hiába volt a kedvenc csapatom franchise playere. Az, h valaki hall of famerekkel egy csapatban képes eredményesen játszani az szép dolog, de az sokkal beszédesebb, h 25 éves korától, amikor fizikailag adott lett volna, h bizonyítsa mekkora játékos is valójában, akkor hirtelen liga átlag lett és mindenhol alulmúlta a vele szemben támasztott várakozásokat. Ja és Bostonban sok függött tőle az utolsó években, a padlót tartotta, míg a csapat plafonjához a másik 3 lökte leginkább közel őket. De ez a leosztás rendben is van, amikor 33-35 közötti sztárjaid vannak és te vagy az egyedüli csikó a csapatban.
dawyd728
Senki nem mondta hogy Rondo fr player vagy HOF lenne. (btw, Anthony sem fr player, ő egy csapda játékos, és Paulra sem lehet azt mondani, hogy true winner, igaz itt a serülés azért közbe játszik).

Rondo sosem volt az akitől azt várták, hogy hátán cipeljen egy csapatot. Ő jobbá tud tenni játékosokat, de nem fog 30+pontokat dobálni, főleg ebben a hármas foso érában már nemigen fér bele egy passfirst irányító.
Jobb játékos Paul ezt senki nem vitatja, viszont Rondo primeját nem szabad elfelejteni azért mert az új érában ő már nem tudta megtalálni a helyét.
ZERO_L
Akkor leírtad most nekem Andre Millert.
Amúgy az új éra nem 2013-ban kezdődött, amikor elkezdett hanyatlani. Golden State lehet 2013-ban kezdte bontogatni a szárnyait, de míg az egész liga eltolódott a tripla irányába, addig évek teltek el.. Amúgy bármilyen időszakban se segítette a csapatot, ha behúzódnak rólad a festékbe védekezni.
Az sem igaz, h a tripla fosás korszaka tette tönkre az ő passfirst irányítói karrierjét.
3PAr változás:
2007-08 - 0,222
2008-09 - 0,213
2009-10 - 0,222
2010-11 - 0,222
2011-12 - 0,226
2012-13 - 0,243
2013-14 - 0,259
2014-15 - 0,268
2015-16 - 0,285
2016-17 - 0,316
2017-18 - 0,337
2018-19 - 0,359
2019-20 - 0,384
2020-21 - 0,392
2021-22 - 0,399
2022-23 - 0,387
Rondo prime korszaka 2013-ig tartott. Azután liga átlag játékos a posztján.. Azért 13 és 20 között eltelt 7 év, mire 24%-ről 38%-ra nőt a tripla kísérlettel véget érő támadások aránya.
Rondo már 2013-16 közötti három szezonban sem volt top10 irányító, pedig akkor még sokkal inkább kedvezett neki a környezet, mint az azt követő időszakban.
Szerintem a játékának beesésében nem elhanyagolható a tripla felértékelődése, de nem az a fő ok, hanem a hall of famer játszótársak megöregedése és kikopása maga mellől és kiderült a király meztelen.
dawyd728
Nem is azt mondtam hogy ez volt az EGYETLEN oka, hanem hogy ez sem segített meghosszabbítani a karrierjét.

Igazából szerintem ez akart kérdése volt nála. Ahogy a prime éveiben rangadókon “mindig” hozott egy tripla duplát a fika meccseken meg csak elpasszolgatott, úgy a kinti dobásokra is ráfeküdhetett volna jobban, de sajnos nagyon öntörvényű volt, ez későbbi állomás helyein is meglátszott rajta. Persze az is elvehette a kedvét, hogy bajnoki cím hajhászása után a retool és rebuild éveit már nehezen tudta elviselni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/