NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
tenorx
Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
Toca
Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕
tenorx
volt az is, de legfőkébb azon beszélgettünk hogy Vanderbilt pozitív vagy negatív játékos 😊
Negritis, a vajda
Pozitív játékos, mert a csaló liga mindig bailoutolja a Lakerst ilyen játékosokkal a nagy lófaszért, amit jelenlegi helyzetben Westbrook testesített meg.
Még mindig fel vagyok baszva, hogy Westbrook offloadolásából pozitív játékost kaptak vissza.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
tenorx
Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
Toca
Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕
tenorx
volt az is, de legfőkébb azon beszélgettünk hogy Vanderbilt pozitív vagy negatív játékos 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
tenorx
Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
Toca
Ja igazából láttam, hogy Lakers ekézés megy aztán gondoltam öntök egy kis olajat a tűzre 😕
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
tenorx
jah telefonról szívás tud lenni

a lényeg hogy a szezon eleje óta a lakers dobja közel a legtöbbet és ellene dobják közel a legkevesebbet
ez minimálisan változott az utóbbi időben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
tenorx
Lakers haterségből sose elég, főleg ha valaki Clippers drukker 😀
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eskü egy darabig próbáltam, de a sok twitter videó (plusz idézve twitter videó) teljesen szétcrashelte az oldalt, és feladtam 😀
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
Gondolom ez is ilyen full véletlen



Statisztikai anomália ez a dupla 😀
tenorx
Vótmá 8-al lentebb 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Gondolom ez is ilyen full véletlen



Statisztikai anomália ez a dupla 😀
tenorx
ebből indult ki az egész ...
olvass vissza ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gondolom ez is ilyen full véletlen



Statisztikai anomália ez a dupla 😀
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 237 — Vikings fan
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnek
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
szerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják
🤘 gaben 🤘
Nem kellett csalódnom benned, conteók nagymesterében 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnek
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
szerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják
🤘 gaben 🤘
nyilván a tények elhangzottak
innentől már hit kérdése

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnek
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is
Negritis, a vajda
szerintem meg 'kell' james és a Lakers az NBA-nek a rájátszásba és ezt segítik is ahogy tudják

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
nem hiszem hogy a bírók direkt tévednének a lakersnek
de valszeg van valami bias és elnézés a lakers felé. ez jön össze a védekezésbeli felfogással is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
O_O

Sixo
Ma nem kapott egy technikait, amit vissza kéne vonni? Vagy mára már szóltak, hogy ne is adjanak neki?
Jughead

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.
Jughead
Utolsó két perces jelentésben net Lakers javára van a legtöbb bírói tévedés.
De kontextussal van a bajod. 😀
dawyd728
Yep az is hasonló, kontextus nélkül semmit se ér. Ugyanolyan hiba benne egy lépéshiba vagy zárás, amiből nem lesz pont (és amit sose fújnak be amúgy se, de kielemezve már látják), mint az, hogy pl. LeBront kétszer is game winner kísérlet közben faultolták.
több mint 1 éve
dawyd728 3 838
Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.
Jughead
Utolsó két perces jelentésben net Lakers javára van a legtöbb bírói tévedés.
De kontextussal van a bajod. 😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Gondoltam, ha már vitatod az adatokat, akkor tudod is, hogy hol kell megnézni (meglepő lesz, de nba.com) 😀
Jughead
eddig csak a team/player statokat láttam ott 😊
és azt se tudtam hogy az első cuccot is át lehet kattintani, ezért köszi

amúgy ha a lineupokat nézem a 2 legjobb védekező lineup ami jelenleg elérhető

A. Davis - D. Schroder - D. Russell - T. Brown Jr. - R. Hachimura
35min, 88 def
A. Davis - D. Schroder - M. Beasley - T. Brown Jr. - J. Vanderbilt
54m, 100 d
A. Davis - D. Schroder - T. Brown Jr. - R. Hachimura - A. Reaves
31m, 100d

amúgy brutál hogy a ligában van 95 lineup ami 100+ percet játszott együtt, a Lakersnél 1
és az is esélytelen már

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
utolsó 15 meccsen lakers Drate: 111.5
Vanderbilt: 112
támadásban ugyanez: 113.8 vs 108

szóval a 13.7 pont nem tudom honnan jött neked, tudva hogy Davis nélkül is sokat van fent sztem túlzás kijelenteni hogy vele szarabb védő csapat a lakers

 www.nba.com/stats/players/advanced?LastNGames=15&TeamID=1610612747&dir=A&sort=DEF_RATING
 www.nba.com/stats/teams/advanced?LastNGames=15&dir=A&sort=DEF_RATING
Negritis, a vajda
Huhh azért ez kemény. 😀

A csapat O és Dratingjében az az idő is benne van, mikor ő a pályán van, ezt ugye tudod?

Azt se értem miért szűkítetted le 15 meccsre, mikor 19 meccset játszott de legyen, nézzük az elmúlt 15 meccset, csak így a -13.7 nem fog kijönni.

Az elmúlt 15 meccsen 393 percet játszott. Ez alatt a 393 perc alatt a Lakers ORatingje 108.4, DRatingje 112.0, azaz -3.6 vele a csapat.

Az elmúlt 15 meccsen 327 percet ült a padon. Ez alatt a 327 perc alatt a Lakers ORatingje 117.9, DRatingje 106.8, azaz +11.1 nélküle a csapat.

Hát a szűkítésed nem tett jót neki, mert így még rosszabb a helyzet. :/ Az elmúlt 15 meccsen 14.7 ponttal rosszabb a Lakers vele.
Jughead
Azért 15 meccsre szűrtem mert annyit engedett gyorsan az nba stats
és a 14-15 pontot nem értem hogy jön ki ha alapból az "átlaghoz" képest 4 pont mínusz vele és a meccs felében pályán van

jó lenne amúgy ha linkelnéd is a statokat mert én nem találom amire te hivatkozol
 cleaningtheglass.com/stats/team/14/lineups?off=3914&off=278#tab-four_factors
ha kivesszük russt és beverleyt akkor része annak a lineupnak ami 101et hoz védekezésben, ami amúgy egész szezont nézve a legjobb lineupunk
Negritis, a vajda
Gondoltam, ha már vitatod az adatokat, akkor tudod is, hogy hol kell megnézni (meglepő lesz, de nba.com) 😀

 www.nba.com/stats/team/1610612747/onoffcourt-summary

Amúgy ahogy Te is írtad a Lakers net ratingje az elmúlt 15 meccsen +2.3, Vanderbilttel a pályán a csapat -3.6. Ez 5.9 pontos különbség, nem pedig 4. 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
utolsó 15 meccsen lakers Drate: 111.5
Vanderbilt: 112
támadásban ugyanez: 113.8 vs 108

szóval a 13.7 pont nem tudom honnan jött neked, tudva hogy Davis nélkül is sokat van fent sztem túlzás kijelenteni hogy vele szarabb védő csapat a lakers

 www.nba.com/stats/players/advanced?LastNGames=15&TeamID=1610612747&dir=A&sort=DEF_RATING
 www.nba.com/stats/teams/advanced?LastNGames=15&dir=A&sort=DEF_RATING
Negritis, a vajda
Huhh azért ez kemény. 😀

A csapat O és Dratingjében az az idő is benne van, mikor ő a pályán van, ezt ugye tudod?

Azt se értem miért szűkítetted le 15 meccsre, mikor 19 meccset játszott de legyen, nézzük az elmúlt 15 meccset, csak így a -13.7 nem fog kijönni.

Az elmúlt 15 meccsen 393 percet játszott. Ez alatt a 393 perc alatt a Lakers ORatingje 108.4, DRatingje 112.0, azaz -3.6 vele a csapat.

Az elmúlt 15 meccsen 327 percet ült a padon. Ez alatt a 327 perc alatt a Lakers ORatingje 117.9, DRatingje 106.8, azaz +11.1 nélküle a csapat.

Hát a szűkítésed nem tett jót neki, mert így még rosszabb a helyzet. :/ Az elmúlt 15 meccsen 14.7 ponttal rosszabb a Lakers vele.
Jughead
Azért 15 meccsre szűrtem mert annyit engedett gyorsan az nba stats
és a 14-15 pontot nem értem hogy jön ki ha alapból az "átlaghoz" képest 4 pont mínusz vele és a meccs felében pályán van

jó lenne amúgy ha linkelnéd is a statokat mert én nem találom amire te hivatkozol
 cleaningtheglass.com/stats/team/14/lineups?off=3914&off=278#tab-four_factors
ha kivesszük russt és beverleyt akkor része annak a lineupnak ami 101et hoz védekezésben, ami amúgy egész szezont nézve a legjobb lineupunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
utolsó 15 meccsen lakers Drate: 111.5
Vanderbilt: 112
támadásban ugyanez: 113.8 vs 108

szóval a 13.7 pont nem tudom honnan jött neked, tudva hogy Davis nélkül is sokat van fent sztem túlzás kijelenteni hogy vele szarabb védő csapat a lakers

 www.nba.com/stats/players/advanced?LastNGames=15&TeamID=1610612747&dir=A&sort=DEF_RATING
 www.nba.com/stats/teams/advanced?LastNGames=15&dir=A&sort=DEF_RATING
Negritis, a vajda
Huhh azért ez kemény. 😀

A csapat O és Dratingjében az az idő is benne van, mikor ő a pályán van, ezt ugye tudod?

Azt se értem miért szűkítetted le 15 meccsre, mikor 19 meccset játszott de legyen, nézzük az elmúlt 15 meccset, csak így a -13.7 nem fog kijönni.

Az elmúlt 15 meccsen 393 percet játszott. Ez alatt a 393 perc alatt a Lakers ORatingje 108.4, DRatingje 112.0, azaz -3.6 vele a csapat.

Az elmúlt 15 meccsen 327 percet ült a padon. Ez alatt a 327 perc alatt a Lakers ORatingje 117.9, DRatingje 106.8, azaz +11.1 nélküle a csapat.

Hát a szűkítésed nem tett jót neki, mert így még rosszabb a helyzet. :/ Az elmúlt 15 meccsen 14.7 ponttal rosszabb a Lakers vele.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
Ezzel lehet lángra lobbantom a topicot, azt tudja valaki, h miért van a Lakersnek 263-al több büntetője, mint az ellenfeleinek az ominózus Celtics elleni meccs óta? A második legtöbbnél (Heat 123), több mint 2x annyi.
Teljes szezont figyelve:

 twitter.com/DrGuru_/status/1640113471491833856?t=i8ouQgYyxiF9DQwLGRwezw&s=09

Mindezt úgy hozzák össze, h a 26. legtöbb betörésük van a ligában. Van rá bármilyen magyarázat? Kérdezem én a Lakers meccseket követőket elsősorban. Nyilván elsőre látatlanban rávágja az ember, h Jamest még egyszer nem engedheti meg a liga, h ne játszom a rájátszásban. De tegyük fel ez aljas rágalom. Mit csinál támadásban a csapat, amitől ilyen sok fújást kapnak?
dawyd728
Tippre annyiféle kezdővel állnak föl és variálnak össze-vissza, hogy nehéz rájuk sémát "építeni" védekezésben (még alapszakasz szinten sem) így egyszerűbb emberezni és odacsapkodni. Ebben az időszakban nem releváns, de nyilván Davis, James a fizikai paramétereik miatt eleve csak faultal foghatóak kb. De csak tippelgetek, nem sok LAL meccset láttam mostanában azért teljes egészében 😊

Erősen meglepne, ha bármelyik Lakers játékos a topban lenne büntetőzésben (mármint per meccs).
FLZOLI
Február 1 óta 18 FTA van az ellenfeleinknek
 www.nba.com/stats/teams/opponent?DateFrom=02/01/2023&dir=A&sort=OPP_FTA

emellé nézve a szezon FTA-t az első (mi 26.6 a 2. a detroit 26al)
utolsó 15 meccsen 28.7
 www.nba.com/stats/teams/traditional?LastNGames=15&dir=A&sort=FTA

szóval valamivel több büntetőt kapunk (ugye Russel, Reaves inkább támadja a büntetőt)
védekezésben meg kevesebbet ütünk oda
ugye James nélkül a védekezés stabilabb, főleg mióta jöttek Vanderbilték
a támadás nem betörésekre épít inkább az van hogy Davis mellett stabilabbak a lepattanók és odaütnek
nem tudom, az utóbbi pár hétben láttam néhány meccset egyiket se éreztem kiugrónak

ugye az is ott van hogy épp egy pozitív szakaszban vagyunk, de viszonylag szoros meccsekkel simán lehet hogy csak a végén mennek az odacsapások hogy hátha visszajön az ellenfél

egyénileg nézve Davis a 11. 7.8 FTA-val
James 6.3
utolsó 15 meccsen Davis 9.2 (de csak 17.) ez lehet a különbség része
Negritis, a vajda
egyébként szerintem egész szezonban több büntetőt kapunk, mint az ellenfél, szerintem az ominózus Celtics meccs semmin nem változtatott. outlierek vannak, de nem annyi,
slowmotion
igen
~~~ 26 vs 20 kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 330 — Cowboys fan
Ezzel lehet lángra lobbantom a topicot, azt tudja valaki, h miért van a Lakersnek 263-al több büntetője, mint az ellenfeleinek az ominózus Celtics elleni meccs óta? A második legtöbbnél (Heat 123), több mint 2x annyi.
Teljes szezont figyelve:

 twitter.com/DrGuru_/status/1640113471491833856?t=i8ouQgYyxiF9DQwLGRwezw&s=09

Mindezt úgy hozzák össze, h a 26. legtöbb betörésük van a ligában. Van rá bármilyen magyarázat? Kérdezem én a Lakers meccseket követőket elsősorban. Nyilván elsőre látatlanban rávágja az ember, h Jamest még egyszer nem engedheti meg a liga, h ne játszom a rájátszásban. De tegyük fel ez aljas rágalom. Mit csinál támadásban a csapat, amitől ilyen sok fújást kapnak?
dawyd728
Tippre annyiféle kezdővel állnak föl és variálnak össze-vissza, hogy nehéz rájuk sémát "építeni" védekezésben (még alapszakasz szinten sem) így egyszerűbb emberezni és odacsapkodni. Ebben az időszakban nem releváns, de nyilván Davis, James a fizikai paramétereik miatt eleve csak faultal foghatóak kb. De csak tippelgetek, nem sok LAL meccset láttam mostanában azért teljes egészében 😊

Erősen meglepne, ha bármelyik Lakers játékos a topban lenne büntetőzésben (mármint per meccs).
FLZOLI
Február 1 óta 18 FTA van az ellenfeleinknek
 www.nba.com/stats/teams/opponent?DateFrom=02/01/2023&dir=A&sort=OPP_FTA

emellé nézve a szezon FTA-t az első (mi 26.6 a 2. a detroit 26al)
utolsó 15 meccsen 28.7
 www.nba.com/stats/teams/traditional?LastNGames=15&dir=A&sort=FTA

szóval valamivel több büntetőt kapunk (ugye Russel, Reaves inkább támadja a büntetőt)
védekezésben meg kevesebbet ütünk oda
ugye James nélkül a védekezés stabilabb, főleg mióta jöttek Vanderbilték
a támadás nem betörésekre épít inkább az van hogy Davis mellett stabilabbak a lepattanók és odaütnek
nem tudom, az utóbbi pár hétben láttam néhány meccset egyiket se éreztem kiugrónak

ugye az is ott van hogy épp egy pozitív szakaszban vagyunk, de viszonylag szoros meccsekkel simán lehet hogy csak a végén mennek az odacsapások hogy hátha visszajön az ellenfél

egyénileg nézve Davis a 11. 7.8 FTA-val
James 6.3
utolsó 15 meccsen Davis 9.2 (de csak 17.) ez lehet a különbség része
Negritis, a vajda
egyébként szerintem egész szezonban több büntetőt kapunk, mint az ellenfél, szerintem az ominózus Celtics meccs semmin nem változtatott. outlierek vannak, de nem annyi,
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 530 — The Mathematician
utolsó 15 meccsen lakers Drate: 111.5
Vanderbilt: 112
támadásban ugyanez: 113.8 vs 108

szóval a 13.7 pont nem tudom honnan jött neked, tudva hogy Davis nélkül is sokat van fent sztem túlzás kijelenteni hogy vele szarabb védő csapat a lakers

 www.nba.com/stats/players/advanced?LastNGames=15&TeamID=1610612747&dir=A&sort=DEF_RATING
 www.nba.com/stats/teams/advanced?LastNGames=15&dir=A&sort=DEF_RATING

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.

védekezésben meg kevesebbet ütünk oda
ugye James nélkül a védekezés stabilabb, főleg mióta jöttek Vanderbilték
Negritis, a vajda
Ez viszont így konkrétan nem igaz, James-szel jobb a védekezés, mint nélküle, pedig elég sokat volt AD nélkül (a Vanderbilt hypeot meg nem értem 13.7 ponttal rosszabb vele a csapat a pályán, Westbrookkal/Beverley-vel stb-vel is jobb volt a Lakers, mint Vanderbilttel).
Jughead
Vandy csupasziv jatekos, nagyon jo vedo, cserebe csak a teste megy fel tamadni, a lelke marad hatul.
csebi
Oké, de a védekezés is szar vele. 😀 És az advanced statok szerint is negatív védő oldalon.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 582 — Lucas Scott
Kontextus nélkül semmi értelme a statnak, mutassák meg, hogy mennyit hibáztak a javukra és úgy van értelme, ez így egy semmi.

védekezésben meg kevesebbet ütünk oda
ugye James nélkül a védekezés stabilabb, főleg mióta jöttek Vanderbilték
Negritis, a vajda
Ez viszont így konkrétan nem igaz, James-szel jobb a védekezés, mint nélküle, pedig elég sokat volt AD nélkül (a Vanderbilt hypeot meg nem értem 13.7 ponttal rosszabb vele a csapat a pályán, Westbrookkal/Beverley-vel stb-vel is jobb volt a Lakers, mint Vanderbilttel).
Jughead
Vandy csupasziv jatekos, nagyon jo vedo, cserebe csak a teste megy fel tamadni, a lelke marad hatul.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.