Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
dawyd728 4 268
 www.si.com/nba/nuggets/news/nba-champion-reacts-to-dwight-howards-controversial-nikola-jokic-comments

Perk megint okos
Negritis, a vajda
Dwight Howard és Kendrick Perkins a prototípusai annak a kornak, akik miatt fordulhatott elő, h majdnem teljesen eltűntek az elmúlt 10 évben a magasemberek a po záró fázisából. A fitnesz nélküli izomagyak váltak a követendő példává, akik nem voltak képesek hatékonyan adaptálódni a tripla és spacing forradalom jelentette kihívásokhoz. Lekergethetővé váltak a nulla támadókésségük okán. Na most pont ő beszél, az az ember, akit ma g ligából is eltanácsolnának? Pont, h az ő korszakuk jelenti az nba leggyengébb magasember korszakát az elmúlt 75 évben. Örüljön annak ő és Howard is, h annak ellenére amilyen silány magasember felhozatala volt akkoriban, legalább a kor legjobbja végül felkerült az nba top75-ös listájára.
dawyd728
amúgy az egész ugye Shaq következménye volt
viszont a prime Dwightnak bőven lenne helye a ligában
az emberek hajlamosak elfelejteni hogy védekezésben milyen szintű szörny volt
nála a gond az volt hogy támadásban teljesen eszkötelen volt
Perkins hátul okés volt elől 0
és még van pár ilyen kutyaütő
Negritis, a vajda
Persze, h lenne. Ő lenne a szegény ember Rudy Gobertje.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.si.com/nba/nuggets/news/nba-champion-reacts-to-dwight-howards-controversial-nikola-jokic-comments

Perk megint okos
Negritis, a vajda
Dwight Howard és Kendrick Perkins a prototípusai annak a kornak, akik miatt fordulhatott elő, h majdnem teljesen eltűntek az elmúlt 10 évben a magasemberek a po záró fázisából. A fitnesz nélküli izomagyak váltak a követendő példává, akik nem voltak képesek hatékonyan adaptálódni a tripla és spacing forradalom jelentette kihívásokhoz. Lekergethetővé váltak a nulla támadókésségük okán. Na most pont ő beszél, az az ember, akit ma g ligából is eltanácsolnának? Pont, h az ő korszakuk jelenti az nba leggyengébb magasember korszakát az elmúlt 75 évben. Örüljön annak ő és Howard is, h annak ellenére amilyen silány magasember felhozatala volt akkoriban, legalább a kor legjobbja végül felkerült az nba top75-ös listájára.
dawyd728
amúgy az egész ugye Shaq következménye volt
viszont a prime Dwightnak bőven lenne helye a ligában
az emberek hajlamosak elfelejteni hogy védekezésben milyen szintű szörny volt
nála a gond az volt hogy támadásban teljesen eszkötelen volt
Perkins hátul okés volt elől 0
és még van pár ilyen kutyaütő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 4 268
 www.si.com/nba/nuggets/news/nba-champion-reacts-to-dwight-howards-controversial-nikola-jokic-comments

Perk megint okos
Negritis, a vajda
Dwight Howard és Kendrick Perkins a prototípusai annak a kornak, akik miatt fordulhatott elő, h majdnem teljesen eltűntek az elmúlt 10 évben a magasemberek a po záró fázisából. A finesz nélküli izomagyak váltak a követendő példává, akik nem voltak képesek hatékonyan adaptálódni a tripla és spacing forradalom jelentette kihívásokhoz. Lekergethetővé váltak a nulla támadókésségük okán. Na most pont ő beszél, az az ember, akit ma g ligából is eltanácsolnának? Pont, h az ő korszakuk jelenti az nba leggyengébb magasember korszakát az elmúlt 75 évben. Örüljön annak ő és Howard is, h annak ellenére amilyen silány magasember felhozatala volt akkoriban, legalább a kor legjobbja végül felkerült az nba top75-ös listájára.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 www.si.com/nba/nuggets/news/nba-champion-reacts-to-dwight-howards-controversial-nikola-jokic-comments

Perk megint okos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Egyébként én is 1-3 gondolkodtam a hármas csapatot két ok miatt választottam ami a támadás oldalt illeti, ott 1-5-ig 2,5 ember képes játszani posztokon.
A másik, hogy az 1-es csapattal elfogult vagyok, mert az all time kedvencem Kevin Garnett ott van.
KeyG
meg nyilván jordan ellen nem fogad az ember 😀
Negritis, a vajda
Jordant sajnos sosem láttam élőben játszani a korom miatt, de a számai döntőkben eléggé ezt mondatják igen. 😁
A nagy szívfájdalmam egyébként a Bad Boys Pistons időszakának kimaradása.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Egyébként én is 1-3 gondolkodtam a hármas csapatot két ok miatt választottam ami a támadás oldalt illeti, ott 1-5-ig 2,5 ember képes játszani posztokon.
A másik, hogy az 1-es csapattal elfogult vagyok, mert az all time kedvencem Kevin Garnett ott van.
KeyG
meg nyilván jordan ellen nem fogad az ember 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Egyébként én is 1-3 gondolkodtam a hármas csapatot két ok miatt választottam ami a támadás oldalt illeti, ott 1-5-ig 2,5 ember képes játszani posztokon.
A másik, hogy az 1-es csapattal elfogult vagyok, mert az all time kedvencem Kevin Garnett ott van.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan


Egy 12 meccses Tournamenten melyik Teamnek lenne a legtöbb W-je? Nálam 3
KeyG
T1 or T3
Szerintem amúgy simán a T1-nek.
Messze legerősebb D lineup amelyért, hogy erős az Offense!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
AI és JS sztem nem passzolna egymáshoz, sőt JS és LBJ sem fér meg így az a csapat nem működne annyira
ráadásul floor space sincs
hasonló gondom van a 4essel is hogy Wade-Malone és Hakeem túlságosan középre fókuszálná a dolgokat

marad az 1es és a 3as, ahol a védekezési lukak miatt mondom az 1est
Jokic-Nowo-MJ túl sok problémát jelent hátul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655


Egy 12 meccses Tournamenten melyik Teamnek lenne a legtöbb W-je? Nálam 3

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Josh Hart finalizing 4-year, $81 million extension with Knicks

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Kíváncsi vagyok mikor dől a Lillard domino, all-starig csak nem húzzák már el.

Dagi Harden, Ayton, Kat mind mind ott van, hogy meghúzzák a ravaszt végre, de a vb végéig gondolom már senki sem dolgozik érdemben
FLZOLI
Ayton kétlem hogy most mozdítható, plane nem ilyen emberekért.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kíváncsi vagyok mikor dől a Lillard domino, all-starig csak nem húzzák már el.

Dagi Harden, Ayton, Kat mind mind ott van, hogy meghúzzák a ravaszt végre, de a vb végéig gondolom már senki sem dolgozik érdemben

több mint 2 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Steph meg énekesi babérokra IS (golf mellett) tör az offseason-ban...kis Paramore collab 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/500342671_1858945221566879_3229841404752610138_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=100&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=9l9sGuEBJ6wQ7kNvwGOonhP&_nc_oc=AdpVPvD___QRuODYGx_ElzAYae8Qq8YyoszYUFfReKwYpDgonmedF03_W9knObhyn-g&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=AUcIhL67Z9T8JpH3KZF87Q&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9-7BLg5jEMkkOG4zIUC8v-kER6lnxqwNPhSOJOlbprbg&oe=6A423D28
Chase Center on Instagram: "Welcome to the @stephencurry30 and @paramore show"
186K likes, 956 comments - chase_center on August 8, 2023: "Welcome to the @stephencurry30 and @paramore show".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
 youtu.be/8qwDJ1WediY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 843
Rubio szünetet tart pályafutásában.
32 éves, 18 év profi karrier után.
dawyd728
Megertem.
Sztem ha nem is megy vissza nem fog ehen halni
több mint 2 éve
dawyd728 4 268
Rubio szünetet tart pályafutásában.
32 éves, 18 év profi karrier után.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Los Angeles Lakers forward Anthony Davis has agreed to a three-year, $186 million maximum contract extension, tying him to the franchise through 2028 for a total of $270 million, Klutch Sports CEO Rich Paul told ESPN on Friday.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=iWaSfZeDXCc
több mint 2 éve
dawyd728 4 268
K-NY podban konszenzus alakult ki, h 55-56 győzelem körül lesz a Mavs idén és nyugati top3. Én úgy éreztem eddig, h tök jó véleménnyel vagyok a csapatról, de ez még nekem is nagyon fölé ment annak, ahova teszem őket. Rengeteg új játékos mire összecsiszolódik, illetve kezdő centerük idén még biztos nem lesz nekik. Nagyon optimista várakozás ez így nekem.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ant 5
emellett szép kis célokat dobott be:
50 W.
KAT MVP
McDaniels top 5 3D játékos
Gobert Defensive Player.

Háááát ebből ha egy bejön már jók leszünk 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=nbxVfd1bw3s
Negritis, a vajda
és semmi színpadias szenvedés, kiabálás, semmi. trúledzsend.
mondjuk Dave Grohl-t nem lehet überelni, de honorable mention-nek mindenképpen elmegy.
slowmotion
nem sokat szoktam nézni ezekből
de ezt most feldobta

és sztem élmény hallgatni Steph-t
Negritis, a vajda
jabocs, nyaralás volt a semmi közepén.
igen, Curry valószínűtlenül hétköznapinak tűnik, és teljesen őszintének. ugye a műsor felütése az, hogy amikor már szenvednek a csípős szószoktól, és minen erejükkel a fájdalomra összpontosítanak, akkor jönnek a legkeményebb kérdések. Curry meg látszik, hogy szenved, de állja a sarat (nem kis részben nyilván azért is, mert a családdal fogadtak, hogy sikerül-e neki, és bizonyítani akar).

Grohl azért volt vicces, mert amikor leültetik a szószok elé, akkor ő meg hoz egy (két) mixerpoharat viszkikólával, hogy azért ő kicsit csavarna a sztorin is - a kérdezős csávó elég láthatóan a műsor végére kezd szétcsúszni. amikor meg az utolsó szósz után azt várná mindenki, hogy ordítva-hörögve esdekeljen segítségért, | akkor közli, hogy ja, neki amúgy van ilyen otthon, és néha egy próba után hazaérve szokott enni olyat) | .

szerintem érdemes megnézni.
 youtu.be/nutcZOBGhjs
több mint 2 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
Kedvelem Dorist, üde szinfolt, de a Mark Jackson SVG páros nézhetetlen volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
dawyd728 4 268
Doris Burke és Doc Rivers váltja Mike Breen mellett JVG és Mark Jackson párosát. Utóbbi kettő megfáradt, indokolt a váltás. Viszont nem sokkal sikerült őket felülmúlni a választott emberekkel.

Én Breen helyében cserét kérnék a TNT-hez.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Úgy látom az NBA befenyitette Lillardekat, hogy kérhet cserét, de a csapat dönt ès olyan nincs hogy nem játszik, kiváncsi vagyok hány napon belül lesz így csere
sapka
Ez aranyos, mármint Silver részéről, de bizonyítsd be, ha elcserélik olyan helyre, ami nem Miami és ott nem nyújt 100%-ot. Sehogy nem fogod. Ez a befenyítés kifelé szólt. Ha Lillard csak a Heatben akar játszani, azt el is fogja érni. Persze rühellem ezért az NBA-t, de amióta a szellem ki lett engedve a palackból, szerintem felesleges hiú ábrándokat kergetni.
dawyd728
Nekem se tetszik, de azért vicces, hogy a nagy Nets trió cserét kert és odamentek kb ahova akartak.
Jön Lillard ő meg be van fenyitve.
Toca
A Nets trió egyik tagja se mondta meg, hogy hova cseréljék, legalábbis nem volt publikus.

AD és George volt az aki az utóbbi időben megmondta, hogy hova menne. Egyébként én a játékosok mellett vagyok ebben, nem értem miért akar ebbe beleszólni a liga.
Jughead
Ne viccelj már, lehet nem mondtak meg a konkrét csapatot ( Netsnel kétlem hogy nem ), de az, hogy bajnokeselyes csapatba kérik magukat elég egyértelmű.
Amúgy Lilardnak is gyanítom jó lenne ha más bajnokeselyes csapatba menne, de nála jelenleg csak a Heat lehet reálisan ilyen cél. ( persze tudom érzelmi kötelek is megvan ).
Toca
Ja de az, hogy contenderbe szeretne menni egy játékos, meg az, hogy Lillard csak a Heatbe menne azért nem ugyanaz, mert Lillard utóbbival megöli a Blazers teljes alkupozícióját, míg a Heat pozícióját erősíti.
Jughead
Értem miért megy a rinya, de semmi különbséget nem látok, hogy most Sixers és Netset vagy csak a Netset jelölte meg anno Harden.
Ha ennek elébe akarnak menni, akkor vagy erősebben álljon bele Silver és innen ne tovább vagy hagyják a picsába.