NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Hát ennyit ért a hero ball Currytol, iszonyat mit védekeztek rajta Green meg hihetetlen tusko…
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
nba 2k21 epic store-ban free

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Wiggins egész évben tök jó, már egy átlag-átlag feletti kezdő szintet hozza, úgy, hogy néha van benne extra is.
tenorx
kibaszott jól fogta james-t így green tudott maradni davisen ami elég komoly problémát okozott
főleg hogy mekkora betli volt schröder
caruso meg kcp kellett ahhoz hogy ne bukjunk az első félidőben

persze vogel hülyesége is kellett az előnyhöz mert muszáj volt erőltetni drummondot (meg harrell-t is) mikor tudjuk hogy egyik se tartható pályán a gsw ellen (meg a clippers ellen sé)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wiggins egész évben tök jó, már egy átlag-átlag feletti kezdő szintet hozza, úgy, hogy néha van benne extra is.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
Azért ez nekem enyhe túlzás. Ott van még Green, Wiggins, Kerr féle csapatkosárlabda, elit védekezés ilyen keretből is. Nem hazabeszélve, de szerintem sokkal jobb párharcot tudnánk nyomni a Jazz ellen mint a Memphis. Curryt meg bármikor látni playoffban, hogy egyedül megverhet bárkit alapból jobb élmény.😊
zavi27
nem véletlen lett 5-6. a GSW védekezése
ezért is röhögtem és kerestem streamet mikor német isti közölte hogy itt most nem a védekezési párharc lesz várható hanem a látványos támadásé 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 858 — Amerikai sportok rajongója
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
Azért ez nekem enyhe túlzás. Ott van még Green, Wiggins, Kerr féle csapatkosárlabda, elit védekezés ilyen keretből is. Nem hazabeszélve, de szerintem sokkal jobb párharcot tudnánk nyomni a Jazz ellen mint a Memphis. Curryt meg bármikor látni playoffban, hogy egyedül megverhet bárkit alapból jobb élmény.😊
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
GSWnek is fontos, például elválik a szar a víztől, hogy ki az aki használható ebből a csapatból jövőre például.
Mondjuk ebből a 8 emberes GSW rotációból, 2-3 embernek keret közelébe se kell lenni.
Ja és ha nincs Dreymond Green aki tegnap / ma szerintem rögtön -2 ember volt támadásban amennyire fos labdaeladásai voltak.

Pedig Shroeder -20-as +/- mellett nem kellett volna nyernie a GSWnek.

Hát végül lehet eljutottam odáig, hogy jobb ha a Memphis megy tovább.
Mondjuk szerintem Curry lenyomná a Utaht ha egy kicsivel is több segítséget kapna.

Wiggins egyébként meglehetősen hasznos volt!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 858 — Amerikai sportok rajongója
Áá, de kár ezért a Lakers meccsért, fogható lett volna! Playoff szintű, komoly csata volt. Na, mindegy, verni kell megint a Memphist.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
Bakker...pont az utolso playt lattam.tv bekapcs. Latom steph curry setal fel. 100-103. 2pm hatra..😁
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet
Negritis
Azt bővén kompenzálták a Warriors sloppy eladott labdái, és a támadófault turnoverek a végén. Rengeteg könnyű pontot buktak a rossz utolsó passzokkal és a fújásokkal. Az utolsó negyedben bár visszajött a Lakers, simán nyerhetett volna a Warriors ha kicsit figyelmesebbek, ellenben a LAL alig tudott minőségi dobóhelyzetet kidolgozni.
Cruyffista
nézd már vissza hogy schröder meg davis milyen üres dobásokat hagyott ki
megvoltak azok a helyzetek csak balfaszok voltak

a gswnél meg emberről is beverték a triplákat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet
Negritis
Azt bővén kompenzálták a Warriors sloppy eladott labdái, és a támadófault turnoverek a végén. Rengeteg könnyű pontot buktak a rossz utolsó passzokkal és a fújásokkal. Az utolsó negyedben bár visszajött a Lakers, simán nyerhetett volna a Warriors ha kicsit figyelmesebbek, ellenben a LAL alig tudott minőségi dobóhelyzetet kidolgozni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1 szupersztár vs 2 szupersztár, nincs az az univerzum ahol a GSW lenne az erősebb csapat hosszabb távon.

Ettől még 1 meccsen simán uthettek volna a Lakerst. Jó párharc lesz a Suns ellen.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ah bazdmeg, jobban kellett volna büntetnie az első félidőben a Golden Statenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Hát ez eddig annyira nem szép a Lakerstől.
tenorx
borzalmas támadás, jó védekezés de van ami ellen nincs mit tenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez eddig annyira nem szép a Lakerstől.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tán már lehet beszélni róla 😛 Szóval ez igen meglepő volt, de tetszett. Igazából itt látszott, hogy ez valóban fejben dőlhet el, mert a képességek és a játék meg lenne hozzá, hogy előrébb jusson a csapat. Persze az ellenfél se mindegy, és elképzelhető, hogy a következő körben hamar beárazódik a Celtics, de végre biztató volt ezt látni.

Szóval még nem ért számomra véget az idény hajrá 😀
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
amirol beszeltetek lebron cikk...
kicsit osszevisza ugralt az idoben , picit elvesztem benne, de ez a kedvencem:


"„the best days was in the real view”, vagyis a legszebb napjai már csak a visszapillantó tükörben láthatók, amit helyesen így kellett volna írni: „the best days were in the rear view”."

nem tudok statisztikat, de konkretan a fekete kozosseg eleg nagy fele igy mondja es sztem nem csak azert mert tanulatlanok, ez kb olyasmi lehet, mint az egymas n szavazasa.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Ezt a Hornets-t valami hihetetlenül felkészületlenül érte a play-in, meg úgy a postseason. Normál esetben egy kategóriát képviselő Pacers tartalékosan játszva törli fel velünk a padlót. A charlotte-i kezdő átlagosan -30-al zárt. Én nem tudom most mit csinálnék Hornets szurkolók helyében, de ennél még a telejes szezon végigtankolása sem lehet rosszabb. Hitvány egy produkció volt. Évek kellenek, mire egy ilyet elfelejt valakinek az ember.
dawyd728
nyilván nagy lebőgés volt ez ma, de sztem összességében a hornets drukkerek nem szomorúak
legalábbis mire jön a draft már nem lesznek azok
bár kérdés hogy mi a fasz lesz haywarddal aki megint hazavágta magát persze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Újabb no-hitter. Idén a Cleveland és a Seattle kapott kettő ilyet.
[[image]]
Matthew99
Tudtam, hogy szar a Cavs, dehogy ennyire? 😀
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Újabb no-hitter. Idén a Cleveland és a Seattle kapott kettő ilyet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Ezt a Hornets-t valami hihetetlenül felkészületlenül érte a play-in, meg úgy a postseason. Normál esetben egy kategóriát képviselő Pacers tartalékosan játszva törli fel velünk a padlót. A charlotte-i kezdő átlagosan -30-al zárt. Én nem tudom most mit csinálnék Hornets szurkolók helyében, de ennél még a telejes szezon végigtankolása sem lehet rosszabb. Hitvány egy produkció volt. Évek kellenek, mire egy ilyet elfelejt valakinek az ember.