NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Már hogy lenne hasznosabb Schröder? Ne vicceljünk már. A csávó nem szagolt még po-kosárlabdát, és így is a labdavezetés a legnagyobb gyengéje, meg a dobásválasztás. Irányító létére nem merik majd a kezébe adni a labdát, épp ezért kevesebbet is fog játszani. Azt is el tudom képzelni, hogy a po-ban csak csere lesz. Lowry elég nagy upgrade lett volna, örülhet nyugat hogy nem jött össze. James és AD mehetett volna be stepbackeket dobálni halomra, mert megoldja a backcourtot szimplán azzal, hogy nyomás alatt sem adja el.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Jobb, hogy a nagyseggű nem jött, sztem Schröder sokkal hasznosabb (ha nem dobja el az agy!t, de James mellett nem meri)
Willie Parker
lowry upgrade lett volna hozzá képest, csak az ár ugye
Negritis
1vs1-ben sem sztem, Lowry kurvára hektikus és én már lassúnak is látom, így meg aután semmi értelme nem lett volna
Willie Parker
hát, dennis sokkal hektikusabb
valamint lowry védekezésben és playmakingben is jobb mint schröder
nyilván öregszik, de ettől még upgrade lett volna
Negritis
Sok Raptors meccset nézek és én úgy látom, h nélküle jobbak lennének, de Nurse nem meri jobban kivenni a kezéből a lasztit FVV javára.

Mondjuk a Powell traddel nem lettek beljebb, ez már ink egy reboot kezdete ott.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Jobb, hogy a nagyseggű nem jött, sztem Schröder sokkal hasznosabb (ha nem dobja el az agy!t, de James mellett nem meri)
Willie Parker
lowry upgrade lett volna hozzá képest, csak az ár ugye
Negritis
1vs1-ben sem sztem, Lowry kurvára hektikus és én már lassúnak is látom, így meg aután semmi értelme nem lett volna
Willie Parker
hát, dennis sokkal hektikusabb
valamint lowry védekezésben és playmakingben is jobb mint schröder
nyilván öregszik, de ettől még upgrade lett volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Hill to Sixers nem tűnik rossznak.

Viszont a Theis projektről lemondtunk, ennyire hiszünk Taco Fallban? 😛
dande
Töltényt cseréltetek a Rügerben, Mo Wagner jött helyette
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Jobb, hogy a nagyseggű nem jött, sztem Schröder sokkal hasznosabb (ha nem dobja el az agy!t, de James mellett nem meri)
Willie Parker
lowry upgrade lett volna hozzá képest, csak az ár ugye
Negritis
1vs1-ben sem sztem, Lowry kurvára hektikus és én már lassúnak is látom, így meg aután semmi értelme nem lett volna
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Hill to Sixers nem tűnik rossznak.

Viszont a Theis projektről lemondtunk, ennyire hiszünk Taco Fallban? 😛
dande
fournier miatt kellett a "pénz"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 152 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hill to Sixers nem tűnik rossznak.

Viszont a Theis projektről lemondtunk, ennyire hiszünk Taco Fallban? 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Jobb, hogy a nagyseggű nem jött, sztem Schröder sokkal hasznosabb (ha nem dobja el az agy!t, de James mellett nem meri)
Willie Parker
lowry upgrade lett volna hozzá képest, csak az ár ugye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
 www.espn.com/nba/story/_/id/31041300/2021-nba-trade-deadline-latest-buzz-news-reports
Willie Parker
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-jon-a-trade-deadline--folyamatos-esemenykovetes-45925
Negritis
engem ez meglepett
"Lakers Schrödert, Caldwell-Pope-ot és Wes Matthewst ajánlotta Kyle Lowryért."
YoungZeeZee
Jobb, hogy a nagyseggű nem jött, sztem Schröder sokkal hasznosabb (ha nem dobja el az agy!t, de James mellett nem meri)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
 www.espn.com/nba/story/_/id/31041300/2021-nba-trade-deadline-latest-buzz-news-reports
Willie Parker
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-jon-a-trade-deadline--folyamatos-esemenykovetes-45925
Negritis
engem ez meglepett
"Lakers Schrödert, Caldwell-Pope-ot és Wes Matthewst ajánlotta Kyle Lowryért."
YoungZeeZee
elvileg tht-n múlt h nem jött össze
de nem értem amúgy h mit akartunk, senki nem maradt volna alsó posztokon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
 www.espn.com/nba/story/_/id/31041300/2021-nba-trade-deadline-latest-buzz-news-reports
Willie Parker
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-jon-a-trade-deadline--folyamatos-esemenykovetes-45925
Negritis
engem ez meglepett
"Lakers Schrödert, Caldwell-Pope-ot és Wes Matthewst ajánlotta Kyle Lowryért."
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Kíváncsi leszek, hogy Oladipo mennyi labdát vehet ki majd Butler kezéből
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
 www.espn.com/nba/story/_/id/31041300/2021-nba-trade-deadline-latest-buzz-news-reports
Willie Parker
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-jon-a-trade-deadline--folyamatos-esemenykovetes-45925

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1206%2Fr786197_1296x729_16-9.jpg
NBA trade deadline: Aldridge joins loaded Nets squad
Miami added an All-Star while Toronto and New Orleans held on to their point guards. What's next? Get all the latest buzz from the NBA trade deadline.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Sources: Houston traded Victor Oladipo to Miami for Avery Bradley, Kelly Olynyk and a draft swap.

Dallas has acquired JJ Redick from the New Orleans Pelicans, sources tell @TheAthletic @Stadium. Direct trade, no third team.

The Hornets are acquiring Golden State's Brad Wanamaker, sources tell @TheAthletic @Stadium.

Golden State has traded Marqueese Chriss to the Spurs, source tells ESPN

Dallas has acquired New Orleans‘ JJ Redick, sources tell @TheAthletic @Stadium. Mavericks also acquire Trey Lyles from the Spurs in this multi-team deal.

Boston is trading center Daniel Theis to Chicago, sources tell ESPN.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Process ehhez képest kismiska volt.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jól nézz ki ez a Denver szerintem, talán még egy Smart szerű ember kéne és simán tudnak konkuralni bármelyik nagycsapattal

több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Ez így nem annyira tetszik nekem sem. Szerintem jobb véleménnyel vagyok Gordonról, mint Cruyffista, és fasza, h van egy emberünk a big wingekre, de kreáltunk egy lyukat a speedster guardokkal szemben. Persze Harris nem egy életbiztosítás, de nélküle se tavaly, se tavalyelőtt nem jutottunk volna tovább a 2 . körbe, ergo elérhető volt, amikor leginkább szükség volt rá (leszámítva a Jazz elleni első meccseit..). Másrészt meg a legrégebbi Nugget, a rengeteg szopás utolsó hírmondója volt a Shaw érából, aki így nem élheti át a gyümölcsét az építkezésnek. Meg bevallom Jokic mellett őt kedveltem legjobban a csapatból. Szar így búcsúzni tőle. Remélem jövőre tömött csarnokban állva fogadják a nézők, amikor visszatér. 😊

Egyelőre nekem is félig üres a pohár. PJ-n akkor mindenki szeme. Elvileg neki kell kezdőbe kerülnie. A pad meg a Morris-Facu-Barton-Green-Millsap-Nnaji-McGee
Nem tetszik ez sem. Túlontúl el van tolódva. Évekkel ezelőtt azon ment a vita, h a Beasley, Barton, Harris triónak hogy lesz játékideje. Hát pont nem gondoltam volna, h Barton lesz itt legtovább. Plusz azért Murray is hajlamos SG-nek felcsúszni.

Hampton kiválasztásánál örültem, h van terv hosszútávon bench scorer szerepre.. Aztán én is úgy láttam idén, h Hamptonban egy hatodik ember szerepnél is több lehet. Azért így Harris és ő valamint egy 1st, kicsit soknak tűnik. :/
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Wendell Carter Jr. és Otto Porter + két első ment Orlandoba


Klaci79
Csöbörből vödörbe? Remélem fantasy csapatomban marad hasonlóan hatékony.😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Toronto has traded Norm Powell to Portland for Gary Trent and Rodney Hood, sources tell ESPN.


Philadelphia is acquiring OKC's George Hill for Tony Bradley, Terrance Fergusson and two future second-round picks, sources tell ESPN. Austin Rivers goes to OKC as part of a three-way deal.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Nevetségesen drága volt. Sírni tudnék.
Cruyffista
én csak annyit látok hogy Harris is része a csomagnak
Negritis
Odaadtuk RJ Hamptont, aki szerintem kurvajó prospect. Ha kezdő lenne egy gyengébb csapatban, hasonló számokat hozna, mint Lamelo. Be fog robbani a Magicben.. Meg egy elsőt.
Cruyffista
ez csak annyit jelent h Gary Harris ázsiója sajnos ennyit esett a sérülései miatt
Negritis
Na jó, de Gordon is hasonlóan sérülékeny, és nem bizonyított többet, mint Gary. Ok, a Denver vevő, ezért nekik a drágább mondjuk egy elsővel, na de kettővel? Nonszensz. És akkor most jön a Pelicans is rabolni..
Cruyffista
az utóbbi években Gordon jóval kevesebb meccset hagyott ki
és mind2 '14 óta vannak a ligában
de Gordon 40-50 meccsel többet játszott

és elvileg protected pick, meg kell nézni milyen védettség van rajta, és hogy utána mi lesz belőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Nevetségesen drága volt. Sírni tudnék.
Cruyffista
én csak annyit látok hogy Harris is része a csomagnak
Negritis
Odaadtuk RJ Hamptont, aki szerintem kurvajó prospect. Ha kezdő lenne egy gyengébb csapatban, hasonló számokat hozna, mint Lamelo. Be fog robbani a Magicben.. Meg egy elsőt.
Cruyffista
ez csak annyit jelent h Gary Harris ázsiója sajnos ennyit esett a sérülései miatt
Negritis
Na jó, de Gordon is hasonlóan sérülékeny, és nem bizonyított többet, mint Gary. Ok, a Denver vevő, ezért nekik a drágább mondjuk egy elsővel, na de kettővel? Nonszensz. És akkor most jön a Pelicans is rabolni..
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Nevetségesen drága volt. Sírni tudnék.
Cruyffista
én csak annyit látok hogy Harris is része a csomagnak
Negritis
Odaadtuk RJ Hamptont, aki szerintem kurvajó prospect. Ha kezdő lenne egy gyengébb csapatban, hasonló számokat hozna, mint Lamelo. Be fog robbani a Magicben.. Meg egy elsőt.
Cruyffista
ez csak annyit jelent h Gary Harris ázsiója sajnos ennyit esett a sérülései miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Nevetségesen drága volt. Sírni tudnék.
Cruyffista
én csak annyit látok hogy Harris is része a csomagnak
Negritis
Odaadtuk RJ Hamptont, aki szerintem kurvajó prospect. Ha kezdő lenne egy gyengébb csapatban, hasonló számokat hozna, mint Lamelo. Be fog robbani a Magicben.. Meg egy elsőt.