NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Nézem ezt a Blazers-t és nem értem őket. Stotts és főleg az FO mire gondol, amikor ezt a csapatot nézik x éve. Ezzel a liga alja védekezéssel soha nem fognak sokáig jutni. Kb mintha Karl Nuggetsét nézném. Mondjuk Stotts Karl iskola növendéke.
Powell érkezése is inkább egy oldalazó lépés volt. Hova kell még fire power ebbe a csapatba, hát biztos nem guard posztra. Nurkic, ha játékba lendül lehet itt valami kis fejlődés, de annyira nincs meg az emberanyag egy PO runra, h az fájdalmas. Kijöhet 1x-1x olyan ellenfél, aki jó matchup nekik, mint a webelive Warriorsnak az MVP Dirk vezette Mavs, de kb ennyi. Ez a csapat semerre nem halad, idén bőven felülteljesítenek. Szezon végére szerintem a Mavs és a Grizzlies is előzhet.
Sajnálom ezt a Lillard-McCollum párost. Két szimpatikus fazon, de azon is érdemes lenne elgondolkodni, h kettejük közül valakit áruba kéne bocsátani, h kiegyensúlyozottabb legyen előre-hátra a csapat, valamint támadásban is pálya több pontjáról jelentsenek veszélyt.
több mint 3 éve
dawyd728 3 839


amúgy engem mocskosul meglep milyen faszán passzol Gordon instant ebbe a csapatba
azt gondoltam volna hogy kell 4-5 meccs mire beilleszkedik, de nope
Negritis
Sokan nem tudják már, de anno Manimal is játszott egy szezont Jokic mellett. Még az első szezonban, ahol már Jokic köré épült a támadójáték. Támadásban úgy, h Faried hatótávja megáll gyűrűtől 1-1,5m-nél, is iszonyat jól működtek. Mondani se kell, h Gordon>>>>Faried csak BBIQ-ban is. Veszélyt jelent a perimeteren is, még, ha csak átlagost is.
Szóval ott játékban hasonló spacing volt Faried körül is. Nelson-Murray-Harris-Barton-Gallinari + ugye Jokic. Az a csapat támadásban 2016 dec 15 után a szezon végéig (Nurkic-Jokic csere a kezdőben) konkurált a GSW-al. Farieddal egy vertikális spacing megszünt a csapatban. Jött ugye Millsap, aki a liga alja védekezésre adott válasz volt. A védekezés átlagos lett, de a támadás esett is vissza úgy a 8-10. helyre. Persze elment Gallinari is. Lényeg, h évek alatt a védekezés volt előtérben majd minden egyes új játékos esetén, aki Jokic mellé jött csatár posztokra. Robbanékonyság, atletizmus keveredése elit méretekkel nem volt szempont. Grant volt a legközelebbi ehhez, de ő csak elit méretekkel rendelkezett, de nem volt az a robbanékony atléta. Gordon minden olyat hoz, ami Manimallal működött és amit Millsap hozzáadott kezdetben a csapathoz. Persze Millsap kevésbé volt perimeter védő...

Szóval akkora meglepetés nincs ebben. Jokic és Murray is sokkal jobb játékosok. Murray esetében sokaknak nem is a magas BBIQ-ja jut eszébe az embernek, de nálam az első, ami eszembe jut róla. Nincs ott a vision, ami Jokicnak, de érti a játékot és amit egy guard megtehet labda nélkül, azt megteszi. Ezáltal Gordonnal is kreál helyzetet úgy, h nem is ad asszisztot.

Itt a kérdés csak az volt, h Gordon hajlandó lemondani arról, h kezében a labdával kreáljon. Ha igen, és elfogadja, h egy Marion lehet max (nem Matrixhoz hasonlítom, hanem a szerepéhez) akkor tökéletes fit lehet a kezdőbe.

Én egy dologtól tartok és az a guard védekezés. Dozier talán az egyetlen, aki valamilyen válasz lehet erre. Ha Dozier a kezdőbe kerül (, amivel a pad teljesítménye is javulhat Bartonnal, ha visszamegy 6. ember szerepkörbe), akkor a kezdőnek a meglevő spacingje romlani fog. Ami Gordon életét is nehezítheti, ha Dozier embere be-beléphet segíteni. Amíg Barton marad a kezdőben, vagy ha Morris menne vissza, addig Gordon könnyű élete biztosított és a liga #1 offense is össze fog jönni szezon végére.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 969
szerencsétlen beasley, még meg is sérült ...
Negritis
Mitől szerencsétlen? Az eltiltása még enyhe is volt.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
szerencsétlen beasley, még meg is sérült ...
Negritis
a 4 legjobb jatekosunk (Russel, Edwards, Beasley es KAT) osszesen 13 azaz tizenharom percet jatszott egyutt. egyaltalan csoda, hogy van gyozelmunk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
szerencsétlen beasley, még meg is sérült ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 654 — Lucas Scott
egyszeruen annyi a kulcs h vicc az h Embiid milyen hatszelet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician


amúgy engem mocskosul meglep milyen faszán passzol Gordon instant ebbe a csapatba
azt gondoltam volna hogy kell 4-5 meccs mire beilleszkedik, de nope

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 839
Egyszerűen annyi a kulcs, h kis piac és nem perimeter játékos valamint nem lát benne üzletet a liga az ő sztárolásában. Nincs jelen a social médiában Jokic. Stb. Embiid egy monstrum, akin az a szintű hentelés, amit Jokic kap, hatástalan. Jokic sokszor technikával és passzkészséggel veri a védőjét, és ha számára kedves helyzetbe kerül az ő dobasának ívével kb levédekezhetetlené teszi. Így azt kell mindenáron megelőzni. Helyette az egész possession alatt megy a répa. Ellenben Embiid, aki többször fizikai erővel próbál érvényesülni és mivel erőből sokkal több van neki, így a power moveok közben egy vaknak is szemetszúró faultot már befújnak. Összességében úgy tudnám összefoglalni, kb hasonló faultot ütnek rajtuk, csak Jokic esetében több kicsit, Embiid esetében több nagyot. És a liga csak a nagyokat akarja szankciónálni, mert nem kíváncsiak technikás magasemberek által uralt ligára, de ez már 10+ éves trend.
Jokic 36. legtöbb büntetőt dobja idén. Mindezt a liga top3, de szezon végére esélyes ligaelső denveri támadójáték alfája és omegájaként. Ha nagy piacon lennék, úgy esélyes lenne a top10-15-re is talán.

BLM-nek ehhez semmi köze.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
szánalmas sztem is hogy van "starcall", de sajnos ez mélyebben gyökerezik
ahogy eleve az nba bírói rendszerre "rotten to the core"

 www.thebirdwrites.com/2020/9/11/21432187/tim-donaghy-scott-foster-nba-kevin-durant-new-orleans-pelicans-referee-pj-tucker-lebron-james

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Alapból el van baszva az egész, hogy a státusz kell.
Ami fault, be kell fújni, ami nem, nem.
Nem kellene se státusz, se reklamálás.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
csak az első félidőt láttam, de a bírók elmehetnek a búsba, ha Jokic megkapná csak a felét azoknak a fújásoknak amit Embiid megkap 8-10 büntetőt átlagolna ő is, de valamiért szeretik engedni a répázását
Negritis
#whitelivesmatter

Nekem a Doncic Harrell dolog jutott eszembe egybol, lehet bennem van a hiba , de annyit van mar hangsulyozva az egesz BLM , hogy az elet minden teruletere kihat es teljesen mas megitelesek szerint jarnak el ilyen esetekben.
KeyG
pedig ennek semmi köze ehhez kivételesen
szimplán az hogy Jokic nem kapja meg azt a státuszt amit mások megkapnak (doncic is pl sztem)
és ebből kiindulva aggódok az mvp esélyei miatt, pedig sztem nem is kérdés hogy neki jár idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 180
csak az első félidőt láttam, de a bírók elmehetnek a búsba, ha Jokic megkapná csak a felét azoknak a fújásoknak amit Embiid megkap 8-10 büntetőt átlagolna ő is, de valamiért szeretik engedni a répázását
Negritis
#whitelivesmatter

Nekem a Doncic Harrell dolog jutott eszembe egybol, lehet bennem van a hiba , de annyit van mar hangsulyozva az egesz BLM , hogy az elet minden teruletere kihat es teljesen mas megitelesek szerint jarnak el ilyen esetekben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
csak az első félidőt láttam, de a bírók elmehetnek a búsba, ha Jokic megkapná csak a felét azoknak a fújásoknak amit Embiid megkap 8-10 büntetőt átlagolna ő is, de valamiért szeretik engedni a répázását

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
micsoda Bulls győzelem...végre összejött valami
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
B Griffin nagyot ment ma vegen.
neki is van kedved jatszani, mint hardennek 😀

a knicks meg eggyel szopott. eleg szoros meccseket tolnak mindenkivel 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=TF8bq3osOlY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Minden esetre KD hatalmas 😀😀 már kezdem azt hinni hogy direkt csinálja és csak szinéskedik.

De nem baj, majd valamelyik alter insta profiljával bevédi saját magát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 368 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Suck a dick mióta utal homofóbiára😂😂😂
HÁt bazmeg én is homofób vagyok akkor, ha azt mondom hogy szopjál faszt valakinek. Ok. Nem hiszem el ezt a PC kultúrát.
Heisman
Amióta megvan ez a szólás. Arra utal, hogy a fasszopás az egy degradáló dolog -> buzinak lenni gáz. Én is használom ezt a szólást, de ne csináljunk már úgy, mintha nem értenénk ez mitől gáz.
tenorx
hát én ezt gendertől függetlenül használom 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Suck a dick mióta utal homofóbiára😂😂😂
HÁt bazmeg én is homofób vagyok akkor, ha azt mondom hogy szopjál faszt valakinek. Ok. Nem hiszem el ezt a PC kultúrát.
Heisman
Amióta megvan ez a szólás. Arra utal, hogy a fasszopás az egy degradáló dolog -> buzinak lenni gáz. Én is használom ezt a szólást, de ne csináljunk már úgy, mintha nem értenénk ez mitől gáz.
tenorx

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Suck a dick mióta utal homofóbiára😂😂😂
HÁt bazmeg én is homofób vagyok akkor, ha azt mondom hogy szopjál faszt valakinek. Ok. Nem hiszem el ezt a PC kultúrát.
Heisman
Amióta megvan ez a szólás. Arra utal, hogy a fasszopás az egy degradáló dolog -> buzinak lenni gáz. Én is használom ezt a szólást, de ne csináljunk már úgy, mintha nem értenénk ez mitől gáz.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Suck a dick mióta utal homofóbiára😂😂😂
HÁt bazmeg én is homofób vagyok akkor, ha azt mondom hogy szopjál faszt valakinek. Ok. Nem hiszem el ezt a PC kultúrát.
Heisman
ezek után a bitch ass white boy meg ugye semmi ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 368 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Suck a dick mióta utal homofóbiára😂😂😂
HÁt bazmeg én is homofób vagyok akkor, ha azt mondom hogy szopjál faszt valakinek. Ok. Nem hiszem el ezt a PC kultúrát.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Valaki fel tudna világositani mit csinált már megint Durant? 😂😂
Cowboykarcsi90
Erre gondolsz?

 bleacherreport.com/articles/2938918-michael-rapaport-shares-homophobic-misogynistic-dms-from-kevin-durant
Willie Parker
Csak én nem látom mit írt KD , vagy csak a bocsánatkéréssel legitimálta, hogy valóban létezett ilyen?
FLZOLI



 www.instagram.com/easymoneysniper/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valaki fel tudna világositani mit csinált már megint Durant? 😂😂
Cowboykarcsi90
Erre gondolsz?

 bleacherreport.com/articles/2938918-michael-rapaport-shares-homophobic-misogynistic-dms-from-kevin-durant
Willie Parker
Csak én nem látom mit írt KD , vagy csak a bocsánatkéréssel legitimálta, hogy valóban létezett ilyen?

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jah 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!