Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.
csebi
CP3 négy meccsen nem volt csak szólok. 🙃
DBook90
ertem, de tovabbra is mondom a lenyeg azon van, hogy nagyon kivancsi vagyok mit mond majd az a kinti szakertoi sajto, ami lehuzta a rolot a Minnyrol mikozben a teljes szeriabol hianyzott 2 ember a rotaciobol plusz meg egy az utolso masfel meccsrol. amugy CPvel a merleg 0-2 volt mig nelkule 2-2 szoval lehet nem is hianyzott o annyira.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
DBook90 San Francisco 49ers 126
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.
csebi
CP3 négy meccsen nem volt csak szólok. 🙃

Szerkesztette: DBook90
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Még jó, hogy Embiid egészséges is nem?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Azt hittem még 1 negyed hátravan a Boston meccsből... 🙂
Hát mi hitvány támadójáték lehetett ott

Stabil a Nuggets, de a nagy kérdés az, hogy mit csinálnak ha Jokicot végig ütik és kettőzik. És a Lakers magas rotácioja vagy a GSW Looney, Green kettőse vedekezesben más szint mint a Suns colos "védelme".
FLZOLI
mr i'm that mvp
Since 2000, the NBA MVP has averaged 1.2 MORE PPG in the postseason. The largest playoff drop of any 2000s MVP prior to this year was -5 PPG. Joel Embiid's drop this year? 33.1 PPG -> 18.8 PPG (-14.3 PPG) as of May 3rd. That PPG drop is larger than the drop of all MVPs since 2000 COMBINED. And it's not only this year.
All the times Embiid performed below expectations in the Playoffs:
-2018: regular season - 22.9PPG, 48%FG to Round 1 - 18.7PPG, 42%FG. Round 2 - 23PPG, 44%FG
-2019: regular season - 27.5PPG, 48%FG to Round 2 - 17.6PPG (-9.9PPG), 37%FG
-2020 to 2022 Round 1: swept 1st rd & 2nd rd exits
-2022: regular season - 30.6PPG, 50%FG to Round 2 - 19.8PPG (-10.8PPG), 43%FG.
-2023: regular season - 33.1PPG, 55%FG to Round 1 & 2 combined - 18.8PPG (-14.3PPG), 46%FG.@joyboxtrickster2187 1 day ago (edited)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.
csebi
mondjuk Landale jobban játszott mint Ayton a párharcban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azt hittem még 1 negyed hátravan a Boston meccsből... 🙂
Hát mi hitvány támadójáték lehetett ott

Stabil a Nuggets, de a nagy kérdés az, hogy mit csinálnak ha Jokicot végig ütik és kettőzik. És a Lakers magas rotácioja vagy a GSW Looney, Green kettőse vedekezesben más szint mint a Suns colos "védelme".

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
dawyd728
azt kell megverni, aki szembe jon.

es nagyon remelem, hogy akkor a sunst meg jobban szetszedi az amerikai sajto, mint a Minnyt. mert konnyu volt lehuzni a vizes lepedot mikozben mi a teljes szeriat ugy jatszottuk le, hogy a hetes rotaciobol ketto nem volt, es az utolso masfel meccsen meg egy ember hianyzott. de nyilvan a sunsnal felmentes lesz, mert ketten hianyoztak az utolso meccsrol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
dawyd728 4 268
Szép munka. Habár Ayton és Paul nélkül nincs azért bennem eufória, de örülök, h kérdést nem hagytunk a maihoz.

Eddig 4x voltunk nyugati döntőben, abból 3x Lakers ütött el a döntőbe jutástól.
Most mégis azt mondom jöjjenek ők, bár ezt semmi racionális érvvel nem tudom alátámasztani, egyszerűen jó lenne már, ha ezt a Lakers fóbiát le tudnánk vetkőzni végre valahára.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
en mondtam, hogy jo ez a nuggets.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
VanillaSky 1 696
Akkor most Monty mehet Budenholzer még Nurse után.
(És vele együtt el lehet még köszönni Aytontol és Paultól is.)
zinedine5
Idén legalább bocsánatkérő nyilatkozat nem kellett. Ha jósolnom kéne Durant is megelégedhet a GSW-s címeivel, mert több nem lesz.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Azért idegenben 31-ből 29 büntetőt bedobni, az kemény.

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Akkor most Monty mehet Budenholzer még Nurse után.
(És vele együtt el lehet még köszönni Aytontol és Paultól is.)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
zavi27
Sors szerű lenne 3-1-rol fordítani Lebron ellen 😊
Toca
Tényleg, erre nem is gondoltam, szép lenne!😊
zavi27
Na azé' ne essünk túlzásokba, ha kérhetem
slowmotion
ha nem húzzuk be a 6.ra akkor off
Negritis, a vajda
Ja, ez nyilvánvaló. Nem gondolom, hogy még egyszer olyan fújást kapna a Lákersz Oaklandben Friscóban, mint az első meccsen, meg azt sem, hogy még egyszer olyan szarul dobnának Curryék.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor jöhet a 7. 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
zavi27
Sors szerű lenne 3-1-rol fordítani Lebron ellen 😊
Toca
Tényleg, erre nem is gondoltam, szép lenne!😊
zavi27
Na azé' ne essünk túlzásokba, ha kérhetem
slowmotion
ha nem húzzuk be a 6.ra akkor off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
zavi27
Sors szerű lenne 3-1-rol fordítani Lebron ellen 😊
Toca
Tényleg, erre nem is gondoltam, szép lenne!😊
zavi27
Na azé' ne essünk túlzásokba, ha kérhetem
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
zavi27
Sors szerű lenne 3-1-rol fordítani Lebron ellen 😊
Toca
Tényleg, erre nem is gondoltam, szép lenne!😊
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
mind a 4 párharc 3-2
meglepő
Negritis, a vajda
 www.youtube.com/watch?v=WGilw8iprTQ
Tragédia, hogy ismerek ilyeneket. 😁
🤘 gaben 🤘
Még mindig jobb, mint amikor Fiderikusz "énekelte"! 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
zavi27
Sors szerű lenne 3-1-rol fordítani Lebron ellen 😊
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
mind a 4 párharc 3-2
meglepő
Negritis, a vajda
 www.youtube.com/watch?v=WGilw8iprTQ
Tragédia, hogy ismerek ilyeneket. 😁

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Scott Brooks a Portlandtől jön interjúra Bud helyére.
Dzsokijuing
szart a fosra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Scott Brooks a Portlandtől jön interjúra Bud helyére.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
mind a 4 párharc 3-2
meglepő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Biztos voltam benne, hogy ezt simán behúzzuk otthon, az igazi sorsdöntő a következő lesz, mert otthon7. meccset tuti megnyernénk már.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hazai pályán ezt be kéne húznia a Lakersnek mert a 7. meccsen idegenben, fáradtan... Tuti akkor fog a fogalmatlan Klay is 10 triplát bevágni