NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 175 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands

Matthew99
A Pipen családot nem kíméli a sors az biztos...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
kendall hinton, utána white mamba is megmutata hogy a fotelből azért könnyebbnek tűnik


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sabonis sikeresen visszarakta a lepattanót a saját kosarába 😀

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Windhorstot a két Tim hogy kiosztotta a saját podjában. 😀
Sírvafakadtam a gyönyörtől. 😊
dawyd728
fingom sincs kik azok, de konkrétan 3ból 0 😀

mi volt a téma?
Negritis
Windhorst ugye LeBron legnagyobb fanja. Mellette újságíró. Narratíva gyártó. Tudja kivel kell jóban lenni, mikor mit kell tolni, h pörögjön a biznisz. Ha pedig az Espnnek jó, akkor biztos a fasza munkahelye, mint vezető nba szakíró az espnnél. Ő az az ember, aki Rachel Nicholls mellett kb a leginkább érthetetlen mit keres az nba körül. Ja kihagytam Ramona Shelbournet. Ők hárman, ha nem lennének kapcsolataik nem tudnák mikor mit éri meg mondani, kb éhenhallnának, mert mezei bloggerként belsős infók nélkül alig tudnak többet, mint ezen topicban bárki a kosárlabdáról, ha egyáltalán.

Lényeg, h Tim Bontemps és Tim MacMahonnal beszélgetett az mvp párharcról és Brian teljesen ki volt akadva, h mi az, h előzetes poll alapján Jokic a frontrunner a címért. Kb mindenki hülye csak ő a helikopter szindróma volt. Míg a másik kettő beleállt és kb kiabálásig ment köztük a vita. Mindhárman a national media részei, de hiába dolgozik a másik kettő is nagy piacon Boston és Dallas, (ha jól tudom,) míg Windhorst LA, nem hagyták, h a Brian úgy hajlítsa a valóságot, ahogy azt a gazdái elvárják..
Kb ennyi. Nyilván a két Tim a szívemnek kedves személy mellett érveltek. Emiatt valószínű nem hallgatom én sem elfogulatlanul a beszélgetést...
dawyd728
pedig az hogy jokic a frontrunner sztem no brainer
Negritis
Pedig vannak nagyon befolyásos véleményformáló fejek, akik szerint szégyen ez:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0927%2Fr437799_1296x729_16-9.jpg
The MVP race has turned into a Nikola Jokic runaway
With a month left in the season, the Nuggets center looks like an overwhelming favorite to claim his first MVP award.

Mármint az eredmény. Windhorstnak is majd ~800k követője van twitteren. Összehasonlításképpen Zach Lowe bír ~900k-val. Míg a podban a két vendége ~100k körüliek. Windhorst az az ESPN-nek, ami Nógrádi a NER-nek bizpol. témában. Magyarázza el a casual érdeklődőnek, mit kell gondolni arról, aminek utánaolvasni, utánanézni már időigényes lenne és ezt megkönnyítve 5-10 percben elmondja ESPN sporthírekben, Jump-ban (Rachel Nichols napi NBA műsora ESPN-en.) stb. Félreértés ne essék, valahol mindenki ezt csinálja, de Windhorst LeBron barátjaként, ESPN érdekeit(=nézettség) kiszolgálva teszi mindezt. Ahogy a tényleges hírek esetén mindenki Charania és Woj felé szivárogtat, addig a narratíva igényekkel fellépő szereplők ilyen James is és sokan mások, mint pl. agentek, tulajok, szponzorok stb. Windhorst az, aki belsős infókat tud kapni tőlük, ő az akit engednek olyan asztalhoz leülni, ahova kb max 2-3 másik újságírót engednek csupán. A legtöbb ilyen bulváros szivárogtatás általa jut nyilvánosságra. Ki hova fog menni, mert x y-nal akar játszani, és hasonló X csapatának és X játékos számára csak hátráltató narratívát gyárt, h esetleg Y-nak és csapatának jobb legyen, vagy esetleg teljesen kívülálló Z-nek. Viszont számomra egy róka fogta csuka helyzet, mert ugyan nem szeretem a csávót és a munkásságát, de mivel őt engedik be bizonyos körökbe, így valós és fontos, a liga folyamatait is meghatározó infókat tőle lehet szerezni. Pl Lowe nem is nagyon szeret vele közösen podolni, pedig mindkettőt az ESPN fizeti. Csak míg Lowe az ESPN nélkül is ismert lenne, Windy nem. Mikor volt közös adásuk, akkor is egyszerűen Lowe a kosárlabdáról szeretett volna beszélni, addig Windhorst teljesen másként bulvárosan, mint aki a meccset nem is nézte volna próbált vele vitázni.

Amúgy becsülöm Windhorstot valahol, h a saját podjából nem cenzúrázta ki ezt a beszélgetést. Nagyon ciki rá nézve az egész pod első félórája. Meg nem gyakori, h valakit a közvetlen kollégái hívnak jackassnek. Ez nem a Stephen A. Smith, Skip Bayless féle vonulata a médiának. Én még soha nem halottam ilyen hevülettel, egymással szemben ilyen hangnemben, nem szerepet játszva, egymással beszélő jelentős véleményformáló embereket podolni.
Mikor a kollégái számszerű érvek sorát hozzák fel, ő nyafog 10-20 percen keresztül és a valóságot kiforgatva próbálja újra és újra a 90 másik szavazati joggal bíró újságírót bohócnak beállítani, h miaz, h egy 10 meccses sérülés miatt, vagy egy Hill lábravetődős megmozdulása miatt legyen csak Jokic az MVP. Kb azt is elvitatja, h korábban a beszélgetés része lehetett Jokic. Már gyártja ez az évben mindenki sérült volt és csak a szerencsének, a liga szinten historikus támadó szezonnak az oka a Jokic jelenség és érezze mindenki, csak kegyelemből kaphatja meg Jokic típusú narratívát.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
dawyd728 3 838

iktriad
Ahogy néztem a listát, látom Anthony is rajta van. Ekkor hasított belém a gondolat, h mennyire hasonló a két játékos. Egyirányú mindkettő játéka. Míg egy rutinos, de már a primeja után lévő elit irányítók, floor general mellett kivirágzott játékosok. 2009-ben kb hasonlóan a semmiből nyugati döntőig ment a Nuggets anno és a legszorosabb párharcot játszotta a későbbi bajnokkal. Furcsa lenne az élet, ha idén ismételné magát.
Mindenesetre gratula Bookernek. Attól mert túlértékeltnek tartom emelem kalapom előtte.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 464 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Windhorstot a két Tim hogy kiosztotta a saját podjában. 😀
Sírvafakadtam a gyönyörtől. 😊
dawyd728
fingom sincs kik azok, de konkrétan 3ból 0 😀

mi volt a téma?
Negritis
Windhorst ugye LeBron legnagyobb fanja. Mellette újságíró. Narratíva gyártó. Tudja kivel kell jóban lenni, mikor mit kell tolni, h pörögjön a biznisz. Ha pedig az Espnnek jó, akkor biztos a fasza munkahelye, mint vezető nba szakíró az espnnél. Ő az az ember, aki Rachel Nicholls mellett kb a leginkább érthetetlen mit keres az nba körül. Ja kihagytam Ramona Shelbournet. Ők hárman, ha nem lennének kapcsolataik nem tudnák mikor mit éri meg mondani, kb éhenhallnának, mert mezei bloggerként belsős infók nélkül alig tudnak többet, mint ezen topicban bárki a kosárlabdáról, ha egyáltalán.

Lényeg, h Tim Bontemps és Tim MacMahonnal beszélgetett az mvp párharcról és Brian teljesen ki volt akadva, h mi az, h előzetes poll alapján Jokic a frontrunner a címért. Kb mindenki hülye csak ő a helikopter szindróma volt. Míg a másik kettő beleállt és kb kiabálásig ment köztük a vita. Mindhárman a national media részei, de hiába dolgozik a másik kettő is nagy piacon Boston és Dallas, (ha jól tudom,) míg Windhorst LA, nem hagyták, h a Brian úgy hajlítsa a valóságot, ahogy azt a gazdái elvárják..
Kb ennyi. Nyilván a két Tim a szívemnek kedves személy mellett érveltek. Emiatt valószínű nem hallgatom én sem elfogulatlanul a beszélgetést...
dawyd728
pedig az hogy jokic a frontrunner sztem no brainer

giannist kiveszed az egyenletből ugye fatigue miatt, ami sztem BS de nem hinném h megkapja
james és embiid túl sok meccset hagyott ki
phillyben és a clippersnél ketten osztoznak rajta
doncic, curry és lillard mérlege rosszabb mint a nuggetsé, nem kevéssel pedig ők is lehetnének még akár
booker esetében nem egyértelmű hogy ez a siker az övé vagy paulé
a Jazz pedig zseniális csapat, de egyéni címeket nehéz arra kiosztani mert nagyon oszlik a teher (aka spurs)

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Windhorstot a két Tim hogy kiosztotta a saját podjában. 😀
Sírvafakadtam a gyönyörtől. 😊
dawyd728
fingom sincs kik azok, de konkrétan 3ból 0 😀

mi volt a téma?
Negritis
Windhorst ugye LeBron legnagyobb fanja. Mellette újságíró. Narratíva gyártó. Tudja kivel kell jóban lenni, mikor mit kell tolni, h pörögjön a biznisz. Ha pedig az Espnnek jó, akkor biztos a fasza munkahelye, mint vezető nba szakíró az espnnél. Ő az az ember, aki Rachel Nicholls mellett kb a leginkább érthetetlen mit keres az nba körül. Ja kihagytam Ramona Shelbournet. Ők hárman, ha nem lennének kapcsolataik nem tudnák mikor mit éri meg mondani, kb éhenhallnának, mert mezei bloggerként belsős infók nélkül alig tudnak többet, mint ezen topicban bárki a kosárlabdáról, ha egyáltalán.

Lényeg, h Tim Bontemps és Tim MacMahonnal beszélgetett az mvp párharcról és Brian teljesen ki volt akadva, h mi az, h előzetes poll alapján Jokic a frontrunner a címért. Kb mindenki hülye csak ő a helikopter szindróma volt. Míg a másik kettő beleállt és kb kiabálásig ment köztük a vita. Mindhárman a national media részei, de hiába dolgozik a másik kettő is nagy piacon Boston és Dallas, (ha jól tudom,) míg Windhorst LA, nem hagyták, h a Brian úgy hajlítsa a valóságot, ahogy azt a gazdái elvárják..
Kb ennyi. Nyilván a két Tim a szívemnek kedves személy mellett érveltek. Emiatt valószínű nem hallgatom én sem elfogulatlanul a beszélgetést...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Windhorstot a két Tim hogy kiosztotta a saját podjában. 😀
Sírvafakadtam a gyönyörtől. 😊
dawyd728
fingom sincs kik azok, de konkrétan 3ból 0 😀

mi volt a téma?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Windhorstot a két Tim hogy kiosztotta a saját podjában. 😀
Sírvafakadtam a gyönyörtől. 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
mielőtt valaki felhozza hogy mennyivel több a sérülés idén:
Marc Stein (New York Times) hasonló témában írt cikket, ő azzal kapcsolatban végzett kutatásokat, hogy mennyivel növekedtek a sérülések aránya idén. A liga adatai alapján heti átlag 3,6 meccset játszik egy csapat, szemben a tavalyi 3,42 helyett, ugyanakkor 15%-kal csökkent az utazások száma. Baxter Holmes információival némileg ellentmond, hogy itt is megszólalt valaki a ligától, de ő arról beszélt, hogy a sérülések száma egybevág az elmúlt 5 évben tapasztaltakkal, és az előző idényhez képest 6%-kal csökkent a számuk. Stein ugyanakkor arra is felhívta a figyelmet, hogy a 8 legjobb mérleggel álló csapat közül csak a Utah Jazznél és a Phoenix Sunsnál nincs jelenleg komoly sérült, és azt is kiemelte, hogy Jamal Murray már a 4. játékos a szezon során, aki ACL-szakadást szenvedett, miközben a 2005/06-ös idény óta 3 körül mozog az átlag.
 kezdo5.hu/nba/hirmorzsak-hirmorzsak-20210415-1130-46135

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Ma Mitchell sérült meg edzésen. Nem tudom honnét vettem.. Meccsen a Pacers ellen.
Boka. Reméljük nem súlyos.
dawyd728
röngten negatív elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó volt ez a 76ers-Clippers, a végkimenetelért kár.
több mint 3 éve
dawyd728 3 838
Ma Mitchell sérült meg edzésen. Nem tudom honnét vettem.. Meccsen a Pacers ellen.
Boka. Reméljük nem súlyos.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
LMA visszavonult egészségügyi problémák miatt. :o
dawyd728
várható volt hogy az utolsó éve
Negritis
Ez amúgy hogy működik,hogy 14 napja a bkn orvosai azt mondják hogy játékra alkalmas ( kb 20 napja meg a spurs orvosainak kellett mondania hogy okés) most meg szívritmus zavar miatt visszavonul? Mármint ez amúgy elképzelhető forgatókönyv vagy csak nekem váratlan?
kisvanek4


nem tudom pontosan mi történt, de a spursnek miért kellett volna erről mindenképp tudnia 20 napja?
az is lehet hogy most romlott valamiért az állapota

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajnalba 4kor jó kis Lakers Boston ha minden igaz.
dande
tekintve milyen sérültjeink és kérdőjeleseink vannak, nem lesz az jó

Negritis
Egy Lakers Boston az mindig Lakers Boston bármi is legyen a két csapat állapota 😊
dande
mondjuk legalább nézők is lesznek
nemtom ki a kommentár, mert ha ricsi akkor még annyi értelme sincs felkelni
Negritis
Én csak remélni merem, hogy fent leszek, az utóbbi időben sok mindent kihagytam átalvás miatt 😛
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Hajnalba 4kor jó kis Lakers Boston ha minden igaz.
dande
tekintve milyen sérültjeink és kérdőjeleseink vannak, nem lesz az jó

Negritis
Egy Lakers Boston az mindig Lakers Boston bármi is legyen a két csapat állapota 😊
dande
mondjuk legalább nézők is lesznek
nemtom ki a kommentár, mert ha ricsi akkor még annyi értelme sincs felkelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajnalba 4kor jó kis Lakers Boston ha minden igaz.
dande
tekintve milyen sérültjeink és kérdőjeleseink vannak, nem lesz az jó

Negritis
Egy Lakers Boston az mindig Lakers Boston bármi is legyen a két csapat állapota 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
Hajnalba 4kor jó kis Lakers Boston ha minden igaz.
dande
tekintve milyen sérültjeink és kérdőjeleseink vannak, nem lesz az jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajnalba 4kor jó kis Lakers Boston ha minden igaz.
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
LMA visszavonult egészségügyi problémák miatt. :o
dawyd728
várható volt hogy az utolsó éve
Negritis
Ez amúgy hogy működik,hogy 14 napja a bkn orvosai azt mondják hogy játékra alkalmas ( kb 20 napja meg a spurs orvosainak kellett mondania hogy okés) most meg szívritmus zavar miatt visszavonul? Mármint ez amúgy elképzelhető forgatókönyv vagy csak nekem váratlan?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
LMA visszavonult egészségügyi problémák miatt. :o
dawyd728
várható volt hogy az utolsó éve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 568 — The Mathematician
MJ fogja Kobe-t beiktatni a HOFba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!