Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Mi a barokkos túlzás? Az egyébként a Te képernyődön lem látszik, hogy a jobb lábáról ugrik el, ami történetesen éppen Sabonis mellkasán van? Vagy van valami rakétahajtóműve, ami segíti a felszállásban? Vagy ha fellépőként használja a másikat, és nem ugródeszkaként, akkor már nem is ér?
slowmotion
sztem a ballábáról ugrik el, de legalább mind2ről közösen
és én azt vitatom hogy a teljes testsúlya oda megy, ami azért nem úgy működik
állj rá a mérlegre úgy hogy egyik lábad a földön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.
csebi
nem láttam még az esetet
az espn cikkben arra hivatkoznak hogy nem először fogják meg random a lábát/bokáját

közbe feldobta a tube gyorsan

 www.espn.com/nba/story/_/id/36221490/warriors-green-ejected-game-2-kicking-kings-sabonis
 www.youtube.com/watch?v=K2lZSpvHmhI

amúgy ez nálam mind2re "eject" instant
szeretem Sabonist, de erre semmi szükség

amúgy sztem a Kinmgs okosan hergeli Green-t hogy ezzel teljesen szétessen az ellenfél szíve/lelke
Negritis, a vajda
Green nélkül liga alja a védekezésük. Momentum is éppen a Warriorsnál volt. Sabonistól ez abszolút game-changer volt.
Illetve nem így néz ki szerintem egy megtaposás, ami után percekig földön kell maradni. A litván eladta ahogy kell az esetet.
dawyd728
Kétségtelen, hogy Sabonistől is aljas volt a lábfogás, de ettől még Green taposását nem menti semmi. Arról nem is beszélve, hogy én azért szívesen meghallgatnám bárki véleményét arról, milyen érzés volt, miután a szegycsontjára ránehezkedik teljes testsúlyával egy 100 kg feletti ember, ráadásul cipőben. Én ezt azért nem nevezném "eladásnak".
Antonius
egy másodpercig nem védem Greent mer egy fasz
mondjuk a teljes testsúly azért barokkos túlzás
azt se vitatom el hogy Sabonis megérezte amit kapott és lehet hogy nem játszott rá túlzottan

viszont nálam amit ő csinált az is instant kiállítás
Negritis, a vajda
Mi a barokkos túlzás? Az egyébként a Te képernyődön lem látszik, hogy a jobb lábáról ugrik el, ami történetesen éppen Sabonis mellkasán van? Vagy van valami rakétahajtóműve, ami segíti a felszállásban? Vagy ha fellépőként használja a másikat, és nem ugródeszkaként, akkor már nem is ér?
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Győztes csapaton nem fognak változtatni akkor sem, ha már eléggé látszódnak a repedések.
Zidane a Realnál is pont ebbe bukott egyébként bele, nem tudta elengedni a nagy öregeket
FLZOLI
nem csak az, hanem egy all-time great defensive anchorról beszélünk
ilyet nehéz pótolni
Negritis, a vajda
pontosan. ld Jordant sem lehetett potolni.
csebi
Curry kiesik őt se tudná pótolni, mert rá épül a rendszer
Negritis, a vajda
Nyilván, de Curry értelmes ember. 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Győztes csapaton nem fognak változtatni akkor sem, ha már eléggé látszódnak a repedések.
Zidane a Realnál is pont ebbe bukott egyébként bele, nem tudta elengedni a nagy öregeket
FLZOLI
nem csak az, hanem egy all-time great defensive anchorról beszélünk
ilyet nehéz pótolni
Negritis, a vajda
pontosan. ld Jordant sem lehetett potolni.
csebi
Curry kiesik őt se tudná pótolni, mert rá épül a rendszer

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Győztes csapaton nem fognak változtatni akkor sem, ha már eléggé látszódnak a repedések.
Zidane a Realnál is pont ebbe bukott egyébként bele, nem tudta elengedni a nagy öregeket
FLZOLI
nem csak az, hanem egy all-time great defensive anchorról beszélünk
ilyet nehéz pótolni
Negritis, a vajda
pontosan. ld Jordant sem lehetett potolni.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Győztes csapaton nem fognak változtatni akkor sem, ha már eléggé látszódnak a repedések.
Zidane a Realnál is pont ebbe bukott egyébként bele, nem tudta elengedni a nagy öregeket
FLZOLI
nem csak az, hanem egy all-time great defensive anchorról beszélünk
ilyet nehéz pótolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervvel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Van egy Defense rendszer amiben ő az alfa és omega illetve az offensenek is fontos lancszeme. Szerintem amíg ez a csapat egyben és Currynek nem lesz elege Greenből addig ő nem fog mozdulni.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.
zavi27
Győztes csapaton nem fognak változtatni akkor sem, ha már eléggé látszódnak a repedések.
Zidane a Realnál is pont ebbe bukott egyébként bele, nem tudta elengedni a nagy öregeket

több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe
FLZOLI
Nem azt mondtam, hogy igazoljanak sztárt helyette nagy pénzért, ha nem hogy ha ennyire ki van találva a rendszer, ekkora guru Kerr, akkor más megoldásokkal, B-tervvel, játékosok kipróbálásával is próbálkozhatna.

Szerkesztette: zavi27
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
zavi27
Csilliárdal a plafon fölött nehéz értelmes arcot hozni azért aki egyből beilleszthető a GSW rendszerébe

több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival
Negritis, a vajda
ott van Kerr, oldja meg, ha akkora edzőzseni. Évek óta fel lehetne erre készülni.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
zavi27
az a baj hogy a védekezés továbbra se működik nélküle
és támadásban még mindig hasznos a (mozgó)zárásaival és passzaival

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.
csebi
nem láttam még az esetet
az espn cikkben arra hivatkoznak hogy nem először fogják meg random a lábát/bokáját

közbe feldobta a tube gyorsan

 www.espn.com/nba/story/_/id/36221490/warriors-green-ejected-game-2-kicking-kings-sabonis
 www.youtube.com/watch?v=K2lZSpvHmhI

amúgy ez nálam mind2re "eject" instant
szeretem Sabonist, de erre semmi szükség

amúgy sztem a Kinmgs okosan hergeli Green-t hogy ezzel teljesen szétessen az ellenfél szíve/lelke
Negritis, a vajda
Green nélkül liga alja a védekezésük. Momentum is éppen a Warriorsnál volt. Sabonistól ez abszolút game-changer volt.
Illetve nem így néz ki szerintem egy megtaposás, ami után percekig földön kell maradni. A litván eladta ahogy kell az esetet.
dawyd728
Kétségtelen, hogy Sabonistől is aljas volt a lábfogás, de ettől még Green taposását nem menti semmi. Arról nem is beszélve, hogy én azért szívesen meghallgatnám bárki véleményét arról, milyen érzés volt, miután a szegycsontjára ránehezkedik teljes testsúlyával egy 100 kg feletti ember, ráadásul cipőben. Én ezt azért nem nevezném "eladásnak".
Antonius
egy másodpercig nem védem Greent mer egy fasz
mondjuk a teljes testsúly azért barokkos túlzás
azt se vitatom el hogy Sabonis megérezte amit kapott és lehet hogy nem játszott rá túlzottan

viszont nálam amit ő csinált az is instant kiállítás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.
csebi
nem láttam még az esetet
az espn cikkben arra hivatkoznak hogy nem először fogják meg random a lábát/bokáját

közbe feldobta a tube gyorsan

 www.espn.com/nba/story/_/id/36221490/warriors-green-ejected-game-2-kicking-kings-sabonis
 www.youtube.com/watch?v=K2lZSpvHmhI

amúgy ez nálam mind2re "eject" instant
szeretem Sabonist, de erre semmi szükség

amúgy sztem a Kinmgs okosan hergeli Green-t hogy ezzel teljesen szétessen az ellenfél szíve/lelke
Negritis, a vajda
Green nélkül liga alja a védekezésük. Momentum is éppen a Warriorsnál volt. Sabonistól ez abszolút game-changer volt.
Illetve nem így néz ki szerintem egy megtaposás, ami után percekig földön kell maradni. A litván eladta ahogy kell az esetet.
dawyd728
Kétségtelen, hogy Sabonistől is aljas volt a lábfogás, de ettől még Green taposását nem menti semmi. Arról nem is beszélve, hogy én azért szívesen meghallgatnám bárki véleményét arról, milyen érzés volt, miután a szegycsontjára ránehezkedik teljes testsúlyával egy 100 kg feletti ember, ráadásul cipőben. Én ezt azért nem nevezném "eladásnak".

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Zavarjuk már el ezt a paraszt Greent, egyre gázabb, nem is illik a mi kulturánkba. Sportszakmailag eddig pótolhatatlan volt, de most már az se igazán, vagy meg kell oldani.
több mint 3 éve
dawyd728 4 269
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.
csebi
nem láttam még az esetet
az espn cikkben arra hivatkoznak hogy nem először fogják meg random a lábát/bokáját

közbe feldobta a tube gyorsan

 www.espn.com/nba/story/_/id/36221490/warriors-green-ejected-game-2-kicking-kings-sabonis
 www.youtube.com/watch?v=K2lZSpvHmhI

amúgy ez nálam mind2re "eject" instant
szeretem Sabonist, de erre semmi szükség

amúgy sztem a Kinmgs okosan hergeli Green-t hogy ezzel teljesen szétessen az ellenfél szíve/lelke
Negritis, a vajda
Green nélkül liga alja a védekezésük. Momentum is éppen a Warriorsnál volt. Sabonistól ez abszolút game-changer volt.
Illetve nem így néz ki szerintem egy megtaposás, ami után percekig földön kell maradni. A litván eladta ahogy kell az esetet.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.
csebi
nem láttam még az esetet
az espn cikkben arra hivatkoznak hogy nem először fogják meg random a lábát/bokáját

közbe feldobta a tube gyorsan

 www.espn.com/nba/story/_/id/36221490/warriors-green-ejected-game-2-kicking-kings-sabonis
 www.youtube.com/watch?v=K2lZSpvHmhI

amúgy ez nálam mind2re "eject" instant
szeretem Sabonist, de erre semmi szükség

amúgy sztem a Kinmgs okosan hergeli Green-t hogy ezzel teljesen szétessen az ellenfél szíve/lelke

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahogy mindenki jósolta. 😀
dawyd728
és akkor szerdán lehet a heat is ellép 2-0ra
a 2 legfőbb esélyesem kerülne a kiesés szélére
Negritis, a vajda
Ha a Bucks eleve tud készülni a Giannis nélküli taktikával akkor kb csak a Butler god mode-ban bízhat a Heat szerintem.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
YoungZeeZee
nem, en azt sem ertem meg, hogy megtapossa igy.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Ahogy mindenki jósolta. 😀
dawyd728
és akkor szerdán lehet a heat is ellép 2-0ra
a 2 legfőbb esélyesem kerülne a kiesés szélére

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.
csebi
Azt a reszet " megertem" h bepipult es megtapossa, bar elegge szelsoseges es nem odaillo reakcio, de utana semmi megbanas es bemegyek az oltozobe hanem meg leall a nezokkel....
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
YoungZeeZee
bizony. raasasul tok hulye, megprobalhatott volna ellepni, elesik es ovek a labda, bunteto. Sabonis meg kap egy technikait.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 9 845
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Tevedsz.ilyen karakter mar nem kell.kellenek rosszfiuk de azok utan h vkit megtaposol ilyet nem csinalsz.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Minden füles, amit Green kap, az jó helyre megy, ettől még game-changer volt ez a non basketball move Sabonistól. Ami önmagában fanyar szájízt hagy az emberben.
dawyd728
Remélem eltiltják 1-2 meccsre. Azért pluszban még nézőket inzultálni balhéra, mi lett volna ha nekimennek? Belőlük él ő is és a liga is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
dawyd728 4 269
Green egy alávaló szarházi, ahogy hergelte a közönséget is a taposás után nem sok híja volt egy tömegbunyónak de kell ilyen karakter is az NBA-be 🙂
FLZOLI
Minden füles, amit Green kap, az jó helyre megy, ettől még game-changer volt ez a non basketball move Sabonistól. Ami önmagában fanyar szájízt hagy az emberben.