NBA

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az offseason legrosszabb igazolásának írták sok helyen:

Jerami Grant’s last 8 games:

31 PTS & 10 REB (Tonight)
31 PTS & 10 REB
24 PTS & 4 REB
22 PTS & 6 REB
24 PTS & 4 REB
27 PTS & 7 REB
27 PTS & 6 REB
28 PTS & 10 REB

Ha nem a Pistonsban hozná ezeket a számokat és a csapat nem lenne ilyen szar akkor ódákat zengenének róla.
Bazzani
Én mondjuk nem értettem ezt. Az a vélemény tán itt is írtak meg olvastam pár helyen közelebb áll hozzám, hogy pont ezért ment el egy fos csapatba, hogy ott ő legyen a statvadász állat.
Toca
Nem akart 3.-4. opció lenni Denverben.
Meg akarta mutatni, hogy sokkal több mint egy jó védő.
Egyelőre igazi vezére a csapatnak.
Bazzani
Jó tudom, hogy Detroiti már. Szóval biztos nem a pénz érdekelte csak meg akarta mutatni 😉.
Toca
Ugyanannyit ígért neki a Denver is szóval nem a pénzen múlt.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Az offseason legrosszabb igazolásának írták sok helyen:

Jerami Grant’s last 8 games:

31 PTS & 10 REB (Tonight)
31 PTS & 10 REB
24 PTS & 4 REB
22 PTS & 6 REB
24 PTS & 4 REB
27 PTS & 7 REB
27 PTS & 6 REB
28 PTS & 10 REB

Ha nem a Pistonsban hozná ezeket a számokat és a csapat nem lenne ilyen szar akkor ódákat zengenének róla.
Bazzani
Én mondjuk nem értettem ezt. Az a vélemény tán itt is írtak meg olvastam pár helyen közelebb áll hozzám, hogy pont ezért ment el egy fos csapatba, hogy ott ő legyen a statvadász állat.
Toca
Nem akart 3.-4. opció lenni Denverben.
Meg akarta mutatni, hogy sokkal több mint egy jó védő.
Egyelőre igazi vezére a csapatnak.
Bazzani
Jó tudom, hogy Detroiti már. Szóval biztos nem a pénz érdekelte csak meg akarta mutatni 😉.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az offseason legrosszabb igazolásának írták sok helyen:

Jerami Grant’s last 8 games:

31 PTS & 10 REB (Tonight)
31 PTS & 10 REB
24 PTS & 4 REB
22 PTS & 6 REB
24 PTS & 4 REB
27 PTS & 7 REB
27 PTS & 6 REB
28 PTS & 10 REB

Ha nem a Pistonsban hozná ezeket a számokat és a csapat nem lenne ilyen szar akkor ódákat zengenének róla.
Bazzani
Én mondjuk nem értettem ezt. Az a vélemény tán itt is írtak meg olvastam pár helyen közelebb áll hozzám, hogy pont ezért ment el egy fos csapatba, hogy ott ő legyen a statvadász állat.
Toca
Nem akart 3.-4. opció lenni Denverben.
Meg akarta mutatni, hogy sokkal több mint egy jó védő.
Egyelőre igazi vezére a csapatnak.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Az offseason legrosszabb igazolásának írták sok helyen:

Jerami Grant’s last 8 games:

31 PTS & 10 REB (Tonight)
31 PTS & 10 REB
24 PTS & 4 REB
22 PTS & 6 REB
24 PTS & 4 REB
27 PTS & 7 REB
27 PTS & 6 REB
28 PTS & 10 REB

Ha nem a Pistonsban hozná ezeket a számokat és a csapat nem lenne ilyen szar akkor ódákat zengenének róla.
Bazzani
Én mondjuk nem értettem ezt. Az a vélemény tán itt is írtak meg olvastam pár helyen közelebb áll hozzám, hogy pont ezért ment el egy fos csapatba, hogy ott ő legyen a statvadász állat.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az offseason legrosszabb igazolásának írták sok helyen:

Jerami Grant’s last 8 games:

31 PTS & 10 REB (Tonight)
31 PTS & 10 REB
24 PTS & 4 REB
22 PTS & 6 REB
24 PTS & 4 REB
27 PTS & 7 REB
27 PTS & 6 REB
28 PTS & 10 REB

Ha nem a Pistonsban hozná ezeket a számokat és a csapat nem lenne ilyen szar akkor ódákat zengenének róla.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Adrian Wojnarowski
@wojespn
Kevin Durant's facing a 7-day quarantine under league protocols because of exposure to a positive COVID-19 case, sources tell ESPN. He had the coronavirus in May, continues to register antibodies and has tested negative in multiple recents tests. He'd miss 4 games in next week.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2014%2F0530%2Fla_g_clippers_d1_1296x729.jpg
Sources: Clips staff quarantined after NYE event
Seven Clippers staff members -- including one with a positive COVID-19 test -- are quarantining following a New Year's Eve event with intermittent mask-wearing, sources told ESPN. Sources said the group includes no players, coaches or team management.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Mi van Hardennal? Miért nem játszik?
Stoki
Rálépett a csapattársa lábfejére az előző meccsen és meghúzódott a bokája.

Elhunyt Paul Westphal...
empty taxi
😥

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Elhunyt Paul Westphal...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Mi van Hardennal? Miért nem játszik?
Stoki
elvileg boka
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1231%2Fr796571_1296x729_16-9.jpg
Harden sits out vs. Kings with right ankle sprain
James Harden missed the Rockets' win over the Kings on Saturday because of a right ankle sprain.

haliburton meg csukló

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mi van Hardennal? Miért nem játszik?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Én nem értem Saunderst. Tele vagyunk sgvel erre megint Russell-Rubio parossal kezd ...
csebi
szerintem ez önmagában nem rossz
én mondjuk valszeg a russell-beasley duóval kezdenék helyette de a "végén" lehet h R-R maradna fent akkor meg kezdhetsz is velük
Negritis
Beasley SFben kezd

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Én nem értem Saunderst. Tele vagyunk sgvel erre megint Russell-Rubio parossal kezd ...
csebi
szerintem ez önmagában nem rossz
én mondjuk valszeg a russell-beasley duóval kezdenék helyette de a "végén" lehet h R-R maradna fent akkor meg kezdhetsz is velük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 668 — Lucas Scott
Én nem értem Saunderst. Tele vagyunk sgvel erre megint Russell-Rubio parossal kezd ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 176 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mondjuk valamiért én sose bírtam Pault, de ha Ő kell hogy ember emlékezet óta legyen egy normális szezonja a Sunsnak, hát nagy dünnyögve legyen 🙂

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 077 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sokan károgtak a Paul trade miatt, de pont egy ilyen hajcsár kell a fiatalok mellé. A Heat sem azért jó mert mindenki super talent, hanem mert Butler kipréseli a legjobbat belőlük.

Nem véletlen, hogy szinte csak ilyen csapatok nyerik a gyűrűt a végén, ahol van ilyen fanatikus. Jó, a Spurs kivétel, ott az edző volt ilyen.

Booker nem vezér, sosem volt az, így bazi nagy húzás volt fölé rakni valakit a hierarchiában. A Suns kerete jobb mint az OKC-é volt tavaly, szóval simán nyomhatnak legalább egy olyan idényt

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Suns 5-1, vezetik nyugatot és back-to-back W-ket szereztek Utahban és Denverben. Még korán van, de ez elég impresszív egyelőre.
iktriad
Nem minden évben így kezdenek mostanában, aztán kipukkadás?😊 Nyilván ez most azért folytatódhat is akár szépen.
zavi27
Emlékeim szerint tavaly inkább a szar kezdés, erős befejezés opció ment 😊
somoskovig
Ja, igaz, kevertem, a buborékban tényleg nagyot mentek.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Suns 5-1, vezetik nyugatot és back-to-back W-ket szereztek Utahban és Denverben. Még korán van, de ez elég impresszív egyelőre.
iktriad
Nem minden évben így kezdenek mostanában, aztán kipukkadás?😊 Nyilván ez most azért folytatódhat is akár szépen.
zavi27
Emlékeim szerint tavaly inkább a szar kezdés, erős befejezés opció ment 😊

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 859 — Amerikai sportok rajongója
Suns 5-1, vezetik nyugatot és back-to-back W-ket szereztek Utahban és Denverben. Még korán van, de ez elég impresszív egyelőre.
iktriad
Nem minden évben így kezdenek mostanában, aztán kipukkadás?😊 Nyilván ez most azért folytatódhat is akár szépen.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man
Suns 5-1, vezetik nyugatot és back-to-back W-ket szereztek Utahban és Denverben. Még korán van, de ez elég impresszív egyelőre.
iktriad
Maka rendeli is a Paul/Booker/Ayton mezt.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 486 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suns 5-1, vezetik nyugatot és back-to-back W-ket szereztek Utahban és Denverben. Még korán van, de ez elég impresszív egyelőre.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 476
En kb csak a playoffra kapcsolodok be ha nba es nhl..
A 82 tul sok meccs a kevesebb meg kevesebb bevetel.
Csapatok siman elengednek meccseket a legtobb helyen a playoffba jutas eleg aztan egy uj szezon kezdodik.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
ahhoz képest h mekkora királynak volt kimondva a nyitó meccs utána nets
ha a hawks nyer akkor 3-3al fognak állni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 569 — The Mathematician
Egysíkú a játék, semmi védekezés, fizikalitás, megküzdés a pontokért igazán stb stb. Neked csak az a szórakozás egy meccsen ha minél több pont van mindegy hogy alakul ki?
zavi27
a jackson (tex winter - sam barry) által jordanra ráhúzott triangle volt a mostani játékok alapja
de alapvetően a támadási sémák rendesen kialakultak és megvannak az üresbe játszások
nem pedig az a játék hogy beadjuk a cenyának az meg odaizmozza majd
a harden féle rockets egysíkú aláírom (bár ott is 2 alapjáték van kapásból ugye a harden iso és a harden betörés-kiosztás)

ha megnézed a lakers-raptors-celtics-miami féle védekezést az utolsó 2 évben az brutálisan megállított volna bárkit az iso korszakból
oneal-malone-jordan-mcgary-iverson-carter-bryant... bedobta volna a maga 30-40 ponjtát viszont a csapat maradéka meg még annyit rakott volna kb mellé és . azzal meg nem jutnak messzire
muszáj hogy legyen rendes offense különben nem jutnak sehova

 bleacherreport.com/articles/2185102-ranking-the-nbas-20-best-offenses-of-all-time
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2020_ratings.html
ha megnézed a 80as években is voltak a mostanihoz mérhető hatékonyságú támadó csapatok
viszont a pace jelenleg brutálisan megnőtt ahhoz képest ami ott volt
 www.lineups.com/articles/why-nba-game-pace-is-at-historic-high/
80as évek elejéhez érünk vissza
az utóbbi 3 évben az avg ortg már több mint amit eddig mértek, de nem annyival magasabb ami miatt önmagában lehet "nyafogni"
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_stats_per_game.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!