Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jokic 260M 😮😮
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Ott is van! Teljesen megérdemelt döntőbejutás. Nyolc év alatt a hatodik, most is igazi csapatként, bravó!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Sajnos várható volt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ez sima volt, Doncic és a Dallas is elfogyott.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.
Stez
remélem egy stáb megy vele mer egy "last dance" szerű sorozatot imádnék ebből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.
Toca
wiggins

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Azèrt mèg nem temetnèm a Heatet amíf le nem fújják, az első félidő is megmutatta tud a Celtics csókerkedni. De remélem valóban sikerül bejutni, aztán a GSW ellen jöjjön ami kell 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...

Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Asszem nem véletlen hogy most dobja fel
 youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
de nagy seggfej ez a gyerek 😀
braxa88
Nem tudom, amúgy ez mennyire tanulható, hogy legalább egy kicsit jobban kezelje ha lecsapdázzák, de így nem fog tudni eggyel fentebbi tierbe lépni.
Cowboykarcsi90
ha nincs meg az ösztön is fejleszthető elég jól lásd PG vagy Kawhi
szépen másolja MJ, Kobe mozdulatait csak a mentalitást nem sikerült neki átvennie
szted MJ v Kobe mit mondott volna ha duplázzák? "csak ketten, biaches"
meg egyik se merte volna az bemutatni hátul mint ő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Asszem nem véletlen hogy most dobja fel
 youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
de nagy seggfej ez a gyerek 😀
braxa88
Nem tudom, amúgy ez mennyire tanulható, hogy legalább egy kicsit jobban kezelje ha lecsapdázzák, de így nem fog tudni eggyel fentebbi tierbe lépni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Strus-Lowry-Oladipo-Butler dobtak egy kemeny 5/40-et ebből Butler 4/18 a legjobb. Kicsit Dallasos lett.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Asszem nem véletlen hogy most dobja fel
 youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
de nagy seggfej ez a gyerek 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Káosz, idegesítő meccs volt, legalábbis az első fèlidő, a második fèlidőre be is aludtam, jól tettem 😜☺️
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Asszem nem véletlen hogy most dobja fel
 youtu.be/e0UuLnHSgeY

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
Jughead
GGFFC megkötés nincs elvileg
Negritis
De van , nézd meg a szavazati lapot.
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
Toca
hagyomány és megkötés elvileg
Negritis
Két bajom van:
1. Fasz poszt megkötések, ilyen szezon alapján Giannis, Embiid, Jokic helye megkérdőjelezhetetlennek kellene legyen.
2. Én leszavaztatnám őket felidoben is mert irreálisan túl értékelik a 2.felét a szezonnak. Tatum és Doncic is a sírból hozta vissza a csapatot, de mondjuk Derozan kiegyensúlyozottabb szezon hozott le mindkettőnél és Morant is.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
Jughead
GGFFC megkötés nincs elvileg
Negritis
De van , nézd meg a szavazati lapot.
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
Toca
hagyomány és megkötés elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
Jughead
GGFFC megkötés nincs elvileg
Negritis
De van , nézd meg a szavazati lapot.
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/Q5x4eHn_3tA
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
Jughead
GGFFC megkötés nincs elvileg
Negritis
Olyan van nemcsak elvileg, hanem gyakorlatilag is.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
Jughead
GGFFC megkötés nincs elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Dallas amúgy bedobott mindent és a 3.negyedre lezárta a meccset.
Tényleg amit eldobtak sült. Kíváncsi vagyok van-e bennük még egy ilyen meccs pláne idegenben.
Toca
Ne legyen igazam de szerintem nem lesz. Így is már a seggükön veszik a levegőt, a mundér becsület ezzel meg lett mentve, nem lett söpörve otthon a csapat.

Szerintem simán lezárja a GSW a hatodikon.
Cowboykarcsi90
Én mondjuk inkább az 5.re tippelnék, 6.on Dallasban már nehezebb lesz 😛


 twitter.com/ShamsCharania/status/1529258041488678912?t=S2SKAeNbEARpOdbnd5ma7A&s=19

Booker
😀😀😀

Saját csapatában is volt jobb.
dawyd728
DeMar 2. csapatos. 🙂
Gergőke
DeRozan szerintem a már már menetrendszerű PO betli miatt maradt ki az első csapatból. Mondjuk valóban, eszerint Booker sem érdemli meg nála jobban.
Cowboykarcsi90
de ez még mindig alapszakasz díj, és ott Derozan jobban teljesített
Negritis
Derozen Forward, Booker meg Guard.
Derozant Tatum és Giannis szorította ki.
Tatumot a nagy All-star week óta futó Celtics szezonért díjazták így.
Toca
All NBa csapatban elvileg nincs ilyen megkötés
Negritis
Embiid is ezért maradt ki, nem? Vagy center poszton van megkötés?
somoskovig
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Dallas amúgy bedobott mindent és a 3.negyedre lezárta a meccset.
Tényleg amit eldobtak sült. Kíváncsi vagyok van-e bennük még egy ilyen meccs pláne idegenben.
Toca
Ne legyen igazam de szerintem nem lesz. Így is már a seggükön veszik a levegőt, a mundér becsület ezzel meg lett mentve, nem lett söpörve otthon a csapat.

Szerintem simán lezárja a GSW a hatodikon.
Cowboykarcsi90
Én mondjuk inkább az 5.re tippelnék, 6.on Dallasban már nehezebb lesz 😛


 twitter.com/ShamsCharania/status/1529258041488678912?t=S2SKAeNbEARpOdbnd5ma7A&s=19

Booker
😀😀😀

Saját csapatában is volt jobb.
dawyd728
DeMar 2. csapatos. 🙂
Gergőke
DeRozan szerintem a már már menetrendszerű PO betli miatt maradt ki az első csapatból. Mondjuk valóban, eszerint Booker sem érdemli meg nála jobban.
Cowboykarcsi90
de ez még mindig alapszakasz díj, és ott Derozan jobban teljesített
Negritis
Derozen Forward, Booker meg Guard.
Derozant Tatum és Giannis szorította ki.
Tatumot a nagy All-star week óta futó Celtics szezonért díjazták így.
Toca
All NBa csapatban elvileg nincs ilyen megkötés
Negritis
Embiid is ezért maradt ki, nem? Vagy center poszton van megkötés?
somoskovig
nincs megkötés és embiid 2. csapatos lett jokic meg első, gobert maradt ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!