NBA
32 feliratkozó
több mint 4 éve
Jokic 260M 😮😮
több mint 4 éve
Ott is van! Teljesen megérdemelt döntőbejutás. Nyolc év alatt a hatodik, most is igazi csapatként, bravó!
több mint 4 éve
Sajnos várható volt.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Ez sima volt, Doncic és a Dallas is elfogyott.
több mint 4 éve
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.remélem egy stáb megy vele mer egy "last dance" szerű sorozatot imádnék ebből
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Drukkolok a GSW-nek, de mondjuk hiaba birom Curryt (ot nem is lehet nem szeretni, pont az a figura), viszont inkabb Klay miatt. Azert oriasi sztori lenne az is, hogy itt majdnem harom ev utan visszater es rogton megint begyuruznek.
több mint 4 éve
wigginsA Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.
Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...Én tartok a Celticstől. Pl. Tatumot nem tudom kifogja fogni.
Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
több mint 4 éve
Tonight, the Warriors will look to be the first franchise to reach the NBA Finals 6 times in an 8-season span since the Michael Jordan-Scottie Pippen Bulls from 1991-98. pic.twitter.com/9oOtkGucox
— ESPN Stats & Info (@ESPNStatsInfo) May 26, 2022

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
A Heat megdöglött, jobb helyeken már fejbe lőtték volna, hogy ne szenvedjenek tovább. Kár mert ez jó kis párharc lehetett volna...Azèrt mèg nem temetnèm a Heatet amíf le nem fújják, az első félidő is megmutatta tud a Celtics csókerkedni. De remélem valóban sikerül bejutni, aztán a GSW ellen jöjjön ami kell 😀
Nem látom magam előtt ez a Celtics mivel tudná ütni a GSW-t
FLZOLI
több mint 4 éve
ha nincs meg az ösztön is fejleszthető elég jól lásd PG vagy KawhiNem tudom, amúgy ez mennyire tanulható, hogy legalább egy kicsit jobban kezelje ha lecsapdázzák, de így nem fog tudni eggyel fentebbi tierbe lépni.Asszem nem véletlen hogy most dobja felde nagy seggfej ez a gyerek 😀
youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
braxa88
Cowboykarcsi90
szépen másolja MJ, Kobe mozdulatait csak a mentalitást nem sikerült neki átvennie
szted MJ v Kobe mit mondott volna ha duplázzák? "csak ketten, biaches"
meg egyik se merte volna az bemutatni hátul mint ő
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nem tudom, amúgy ez mennyire tanulható, hogy legalább egy kicsit jobban kezelje ha lecsapdázzák, de így nem fog tudni eggyel fentebbi tierbe lépni.Asszem nem véletlen hogy most dobja felde nagy seggfej ez a gyerek 😀
youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
braxa88
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Strus-Lowry-Oladipo-Butler dobtak egy kemeny 5/40-et ebből Butler 4/18 a legjobb. Kicsit Dallasos lett.
több mint 4 éve
Asszem nem véletlen hogy most dobja felde nagy seggfej ez a gyerek 😀
youtu.be/e0UuLnHSgeY
Negritis
több mint 4 éve
Káosz, idegesítő meccs volt, legalábbis az első fèlidő, a második fèlidőre be is aludtam, jól tettem 😜☺️
több mint 4 éve
Asszem nem véletlen hogy most dobja felyoutu.be/e0UuLnHSgeY
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Két bajom van:hagyomány és megkötés elvilegDe van , nézd meg a szavazati lapot.Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.GGFFC megkötés nincs elvileg
Jughead
Negritis
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
Toca
Negritis
1. Fasz poszt megkötések, ilyen szezon alapján Giannis, Embiid, Jokic helye megkérdőjelezhetetlennek kellene legyen.
2. Én leszavaztatnám őket felidoben is mert irreálisan túl értékelik a 2.felét a szezonnak. Tatum és Doncic is a sírból hozta vissza a csapatot, de mondjuk Derozan kiegyensúlyozottabb szezon hozott le mindkettőnél és Morant is.
több mint 4 éve
hagyomány és megkötés elvilegDe van , nézd meg a szavazati lapot.Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.GGFFC megkötés nincs elvileg
Jughead
Negritis
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
De van , nézd meg a szavazati lapot.Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.GGFFC megkötés nincs elvileg
Jughead
Negritis
Meg mindig GG ( Doncic és Booker ) FF ( Tatum és Giannis és C ( Jokic)
több mint 4 éve
Olyan van nemcsak elvileg, hanem gyakorlatilag is.Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.GGFFC megkötés nincs elvileg
Jughead
Negritis
több mint 4 éve
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.GGFFC megkötés nincs elvileg
Jughead
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Nincs megkötés, de a szavazók csak egy posztra írhatják be a játékost, így Derozan értelemszerűen forward volt a szavazóknál, míg Booker guard, ugyanez a Jokic Embiid párosnál, mindkettő centerként volt a szavazóknál.Embiid is ezért maradt ki, nem? Vagy center poszton van megkötés?All NBa csapatban elvileg nincs ilyen megkötésÉn mondjuk inkább az 5.re tippelnék, 6.on Dallasban már nehezebb lesz 😛Dallas amúgy bedobott mindent és a 3.negyedre lezárta a meccset.Ne legyen igazam de szerintem nem lesz. Így is már a seggükön veszik a levegőt, a mundér becsület ezzel meg lett mentve, nem lett söpörve otthon a csapat.
Tényleg amit eldobtak sült. Kíváncsi vagyok van-e bennük még egy ilyen meccs pláne idegenben.
Toca
Szerintem simán lezárja a GSW a hatodikon.
Cowboykarcsi90
Derozen Forward, Booker meg Guard.de ez még mindig alapszakasz díj, és ott Derozan jobban teljesítettDeRozan szerintem a már már menetrendszerű PO betli miatt maradt ki az első csapatból. Mondjuk valóban, eszerint Booker sem érdemli meg nála jobban.twitter.com/ShamsCharania/status/1529258041488678912?t=S2SKAeNbEARpOdbnd5ma7A&s=19DeMar 2. csapatos. 🙂
Booker
😀😀😀
Saját csapatában is volt jobb.
dawyd728
Gergőke
Cowboykarcsi90
Negritis
Derozant Tatum és Giannis szorította ki.
Tatumot a nagy All-star week óta futó Celtics szezonért díjazták így.
Toca
Negritis
somoskovig
több mint 4 éve
nincs megkötés és embiid 2. csapatos lett jokic meg első, gobert maradt kiEmbiid is ezért maradt ki, nem? Vagy center poszton van megkötés?All NBa csapatban elvileg nincs ilyen megkötésÉn mondjuk inkább az 5.re tippelnék, 6.on Dallasban már nehezebb lesz 😛Dallas amúgy bedobott mindent és a 3.negyedre lezárta a meccset.Ne legyen igazam de szerintem nem lesz. Így is már a seggükön veszik a levegőt, a mundér becsület ezzel meg lett mentve, nem lett söpörve otthon a csapat.
Tényleg amit eldobtak sült. Kíváncsi vagyok van-e bennük még egy ilyen meccs pláne idegenben.
Toca
Szerintem simán lezárja a GSW a hatodikon.
Cowboykarcsi90
Derozen Forward, Booker meg Guard.de ez még mindig alapszakasz díj, és ott Derozan jobban teljesítettDeRozan szerintem a már már menetrendszerű PO betli miatt maradt ki az első csapatból. Mondjuk valóban, eszerint Booker sem érdemli meg nála jobban.twitter.com/ShamsCharania/status/1529258041488678912?t=S2SKAeNbEARpOdbnd5ma7A&s=19DeMar 2. csapatos. 🙂
Booker
😀😀😀
Saját csapatában is volt jobb.
dawyd728
Gergőke
Cowboykarcsi90
Negritis
Derozant Tatum és Giannis szorította ki.
Tatumot a nagy All-star week óta futó Celtics szezonért díjazták így.
Toca
Negritis
somoskovig
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!