Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a gyerek szerintem nem a Hollai volt, vagy csak szarul emlekeztem a hangjára. 😀
eaglesmcnabb
Pál Bence volt az MLB szaki eddig.
zavi27
Ő is debütált akkor, említette is Giants sapkát megszokásból. 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mondjuk német istinél szarabb nem hiszem hogy leeht
Negritis
En ot kifejezetten birom, ad egy olyan hangulatot mintha a haverokkal neznem.
JéBé
nemtom, nekem túl sok a faszság amit beszél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
mondjuk német istinél szarabb nem hiszem hogy leeht
Negritis
En ot kifejezetten birom, ad egy olyan hangulatot mintha a haverokkal neznem.
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Ez a gyerek szerintem nem a Hollai volt, vagy csak szarul emlekeztem a hangjára. 😀
eaglesmcnabb
Pál Bence volt az MLB szaki eddig.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
mondjuk német istinél szarabb nem hiszem hogy leeht

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Ez a gyerek szerintem nem a Hollai volt, vagy csak szarul emlekeztem a hangjára. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
Kampman
Reggel gondoltam visszanezem, hat nem ez a legelesebb duo...
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Szépen megfordítottuk ezt a meccset, ez az!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 709
Ha Finney-Smith technikait kapott, Green miért nem?
Joke

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 847
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
Kampman
Idén is? Én NBA rájátszásra nem emlékszem, hogy lett volna.
Bruschi85
Nem hiszem, kb. a 2010-es évek közepén tűnt el egy időre, mint kommentátor.
De addig NFL-t és NBA-t is kommentált.
Kampman
Utana A sport tvnel maradt vmi sporttermek manager vagy mi anno beleszaladtam a linkid profiljaba.vmi sulit is vegzett.
 hu.linkedin.com/in/oliver-hollai-fifa-master-2a317a90

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
Kampman
Idén is? Én NBA rájátszásra nem emlékszem, hogy lett volna.
Bruschi85
Nem hiszem, kb. a 2010-es évek közepén tűnt el egy időre, mint kommentátor.
De addig NFL-t és NBA-t is kommentált.
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
Kampman
Idén is? Én NBA rájátszásra nem emlékszem, hogy lett volna.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valahogy ebben bíztam 😛 na jó erre nem gondoltam, most abban bízom, hgy az otthniakat behúzzuk, felőlem 1 pontokkal is jó lesz 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 4 éve
YoungZeeZee 9 847
 offmedia.hu/kevin-durant-betepve-adott-interjut-azt-mondta-be-kell-fejezni-a-marihuanat-hasznalo-sportolok-stigmatizalasat/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Abban bízom, hogy mára már sikerült kicsit regenerálódni ès tudunk lopni egy meccset Miamiból.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Szerintem alapbol a Dallasnak a Suns elleni parharc volt a csucs. Ott egyreszt eleg sok tartalek elment, masreszt olyan extrat nyomtak, amirol eddig is ugy gondoltam, hogy a Mavs nem eleg vastag ahhoz, hogy stabilan tartani is tudja.

több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
122-es offensive rating az első 3 negyedben, majd a 4. negyedben Curry egyáltalán nem, míg a többi kezdő pár percet játszott. Ez hogy ne lenne elit?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Borzasztó pocsékul hármasozott a Dallas és igazából abból gyűlt rájuk az összes többi kínjuk is. Valami 22 százalékkal dobták a távolikat. Azért innen is van hova javulni 😀

Persze alapból a Warriors az esélyesebb és valóban Curryiék sem voltak töméletesek de talán kijelenthető hogy magukhoz képest Lukaék jóval enerváltabbak voltak.
Cowboykarcsi90
csak arra céloztam hogy a suns közel maxot nyújtott az első meccsen míg a gsw esetében ez már az elsőre sem igaz
így azzal elintézni hogy ha a suns ellen ment 0-2ről akkor itt is fog sztem túlzás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Borzasztó pocsékul hármasozott a Dallas és igazából abból gyűlt rájuk az összes többi kínjuk is. Valami 22 százalékkal dobták a távolikat. Azért innen is van hova javulni 😀

Persze alapból a Warriors az esélyesebb és valóban Curryiék sem voltak töméletesek de talán kijelenthető hogy magukhoz képest Lukaék jóval enerváltabbak voltak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Wiggins meglepően jó munkát végzett Doncicon, mondjuk tippre a fáradtság többet számított mint az egyéni képesség és legkésőbb a kövi meccsen robbant Luka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 730 — Amerikai sportok rajongója
Ezt az első meccset pont így, dominálva simán kellett hozni egy fáradtabb Dallas ellen, megtettük!