Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Elvileg elektronikus hiba nem tudja lekapcsolni a kapcsolót, kizárólag a pilóták tudják fizikailag.
Szóval marad a hibás kapcsoló (de egyszerre romlik el mindkét retesz?) és a szándékos lekapcsolás elmélet.
Mikey
en enm ertek hozza de amit irsz azt jelenti hogy mechanikus kell legyen a folyamat teljesen, amit ketlek.
no
a 10. oldalon ott a kép az említett kapcsolókról...
Klaci79
megnezem ezt is , bar lattam egyet mar. A lenyegen nem valtoztat, ha nem mechanikus az egesz folyamat. A kapcsolo az ( amit en lattam ) de az edeskeves
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elvileg elektronikus hiba nem tudja lekapcsolni a kapcsolót, kizárólag a pilóták tudják fizikailag.
Szóval marad a hibás kapcsoló (de egyszerre romlik el mindkét retesz?) és a szándékos lekapcsolás elmélet.
Mikey
en enm ertek hozza de amit irsz azt jelenti hogy mechanikus kell legyen a folyamat teljesen, amit ketlek.
no
a 10. oldalon ott a kép az említett kapcsolókról...
08:08:42-kor teszik cutoff pozícióba 47mp-nél ki is jön a RAT és 52-kor teszik az engine 1-et ismét run-ba. Ha kicsit magasabban vannak megúszhatják.

Szerkesztette: Klaci79
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Elvileg elektronikus hiba nem tudja lekapcsolni a kapcsolót, kizárólag a pilóták tudják fizikailag.
Szóval marad a hibás kapcsoló (de egyszerre romlik el mindkét retesz?) és a szándékos lekapcsolás elmélet.
Mikey
annál is inkább, ha egyszerre romlana el, akkor egyszerre lekapcsolna...de itt 1 mp eltelt, az pont az, amíg lekapcsolják az egyiket és utána a másikat...azt hiszem mennek a nyomozók az orvosi papírokért 😕
11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Elvileg elektronikus hiba nem tudja lekapcsolni a kapcsolót, kizárólag a pilóták tudják fizikailag.
Szóval marad a hibás kapcsoló (de egyszerre romlik el mindkét retesz?) és a szándékos lekapcsolás elmélet.
Mikey
en enm ertek hozza de amit irsz azt jelenti hogy mechanikus kell legyen a folyamat teljesen, amit ketlek.
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Elvileg elektronikus hiba nem tudja lekapcsolni a kapcsolót, kizárólag a pilóták tudják fizikailag.
Szóval marad a hibás kapcsoló (de egyszerre romlik el mindkét retesz?) és a szándékos lekapcsolás elmélet.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
11 hónapja
no Baltimore Ravens 8 887
Nem szeretnem elolvasni, de egyet olvastam en is es javitsatok ki ha nem jo.

A motort ( lefullaszto ) gomb be volt kapcsolva amit az egyik pilota a masiktol kerdezte hogy o tette-e es a valasz nem. Gyakorlatilag ez volt az ok es nem tudtak mit csinalni mert nem volt eleg ido hiaba 2kapcsoltak be" a motorokat ujra.

Egy kerdes maradt hogy mi okozta ezt, veletlenul nem lehetett a biztonsagi miatt es egyszerre meg a kettot lehetetlen egy "artatlan" mozdulattal kikapcsolni veletlenul.

1 A mother-board- elektronikus hiba es az kapcsolta le
2 a kapcsolok hibasak es hoztak is egy ilyen hibabejelentest regebbrol
3 direkt valamelyik pilota

A problema hogy nincs meg az osszes beszelgetes a fulkebol ( vagyis nincs feltarva es meg beazonositva sem ki kerdez mit ). Szamomra ez furcsa, ennek gyorsan kellene lenni.

Az elso ketto az komoly gond, de a 2. nincs kifejtve hogy mit takar es az elso az meg egy kerdes inkabb, de sulyos.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kijött az Air India preliminary report:

 aaib.gov.in/What's%20New%20Assets/Preliminary%20Report%20VT-ANB.pdf
warr_b
Ez nagyon fura. Mindkét pilóta ennyire vakon nem lehetett. Egyszerre mindketten le akartak zuhanni, vagy mi!?…
szaba
Nem tudom, nagyon fura...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Hogy lehet átkapcsolni, vagy hogy tud átkapcsolni az a kapcsoló felszállás közben? Persze véletlenül.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Kijött az Air India preliminary report:

 aaib.gov.in/What's%20New%20Assets/Preliminary%20Report%20VT-ANB.pdf
warr_b
Ez nagyon fura. Mindkét pilóta ennyire vakon nem lehetett. Egyszerre mindketten le akartak zuhanni, vagy mi!?…
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kijött az Air India preliminary report:

 aaib.gov.in/What's%20New%20Assets/Preliminary%20Report%20VT-ANB.pdf


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
11 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Bedobom ide is, hátha itt többen olvassák 😀
Mit gondoltok a Wizz air részvényekről? Nekem az az érzésem hogy mindenhonnan ütik most őket, de ha megoldódik a hajtómű probléma, és berobban a A321XLR a hosszú távra. 10 GBP per részvény elégé alul van árazva. 5 éves távlatban gondolkodom a TBSZ miatt. Mit gondoltok? Megéri kockáztatni vele?
Nomac
13 font körül nekem is kezdett tetszeni, ezért elemeztem picit, de még mindig túl sok volt a red flag, szóval nem vettem:

- A hajtómű probléma nincs az első három gond között, csak mindenre azt próbálják ráhúzni
- A közel-keleti terjeszkedés teljesen besült, olcsóbb lenne felszámolni és kivonulni, ehelyett még mindig megy bele a pénz
- Sehol a hosszú távú (usa, kína), olcsó járatok amit pár éve ígérgetnek (mint a tesla az önvezetést, majd jövőre)
- Gyenge a profit marzs
- De jelenleg a legnagyobb probléma a manegment és különösen Váradi. Nincs jobb szó, egyszerűen negyedévről negyedévre - hazudnak. Az elmúlt tizenvalahány negyedévben asszem egyszer vagy kétszer hozták a saját tervezett számaikat, ilyet meg egy tőzsdei cég nem csinál, kivéve ha elbaszottan hülye a management, vagy ha szándékosan rosszul terveznek, hogy ezzel befolyásolják az árfolyamot, de ezt csak 2-3 negyedévig lehet csinálni, utána a piac beárazza, hogy valószínűleg nem fogsz igazat mondani - és jött is leminősítás, 1-2 hete. Mindemellett irreális bónuszokat osztanak, és ez a kettő együtt finoman szólva nem szerencsés.

Szóval én nem nyúltam hozzá, és 5 éves távon se ehhez nyúlnék, mivel a Váradi helye elég biztos 2030-ig. Figyelni kell, aztán ha megindul, megnézni mi a helyzet a föntebbiekkel.
MC12
Számomra az a kérdés hogy van e ennél lejjebb? Eléggé ütötte vágta őket most a sors is, amellett hogy Váradi megbízhatatlan. A gyenge profit nagy részben a közel-keleti buktának tudható be, oda nagyon sokat elszórtak a semmire.
Lehet bepróbálkozok vele egy kisebb összeggel, a sok red flag ellenére látom benne a potenciált, főleg A321XLR miatt.
Köszi.
11 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Bedobom ide is, hátha itt többen olvassák 😀
Mit gondoltok a Wizz air részvényekről? Nekem az az érzésem hogy mindenhonnan ütik most őket, de ha megoldódik a hajtómű probléma, és berobban a A321XLR a hosszú távra. 10 GBP per részvény elégé alul van árazva. 5 éves távlatban gondolkodom a TBSZ miatt. Mit gondoltok? Megéri kockáztatni vele?
Nomac
kerülném mint a pestist.

built for this shit

11 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 555
Bedobom ide is, hátha itt többen olvassák 😀
Mit gondoltok a Wizz air részvényekről? Nekem az az érzésem hogy mindenhonnan ütik most őket, de ha megoldódik a hajtómű probléma, és berobban a A321XLR a hosszú távra. 10 GBP per részvény elégé alul van árazva. 5 éves távlatban gondolkodom a TBSZ miatt. Mit gondoltok? Megéri kockáztatni vele?
Nomac
13 font körül nekem is kezdett tetszeni, ezért elemeztem picit, de még mindig túl sok volt a red flag, szóval nem vettem:

- A hajtómű probléma nincs az első három gond között, csak mindenre azt próbálják ráhúzni
- A közel-keleti terjeszkedés teljesen besült, olcsóbb lenne felszámolni és kivonulni, ehelyett még mindig megy bele a pénz
- Sehol a hosszú távú (usa, kína), olcsó járatok amit pár éve ígérgetnek (mint a tesla az önvezetést, majd jövőre)
- Gyenge a profit marzs
- De jelenleg a legnagyobb probléma a manegment és különösen Váradi. Nincs jobb szó, egyszerűen negyedévről negyedévre - hazudnak. Az elmúlt tizenvalahány negyedévben asszem egyszer vagy kétszer hozták a saját tervezett számaikat, ilyet meg egy tőzsdei cég nem csinál, kivéve ha elbaszottan hülye a management, vagy ha szándékosan rosszul terveznek, hogy ezzel befolyásolják az árfolyamot, de ezt csak 2-3 negyedévig lehet csinálni, utána a piac beárazza, hogy valószínűleg nem fogsz igazat mondani - és jött is leminősítás, 1-2 hete. Mindemellett irreális bónuszokat osztanak, és ez a kettő együtt finoman szólva nem szerencsés.

Szóval én nem nyúltam hozzá, és 5 éves távon se ehhez nyúlnék, mivel a Váradi helye elég biztos 2030-ig. Figyelni kell, aztán ha megindul, megnézni mi a helyzet a föntebbiekkel.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
11 hónapja
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
azt a sorozatot én is ledaráltam jó pár éve
néha amúgy is jó feleleveníteni a dolgokat, rohadt sokat felejt az ember (legalábbis én)
11 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Még évekkel ezelőtt leszedtem a Magyország története című sorozatot, ami az M1-en ment anno.
Természetesen nem néztem végig, de most újra belevágtam.
Mindig is szerettem a történelmet, de nekem rengeteg új infó hangzik el benne.
Ha suliban egy-egy témát ennek segítségével tudtunk volna feldolgozni (pl. középkori Magyarország), az rohadt jó lett volna szerintem.

 hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_t%C3%B6rt%C3%A9nete_(telev%C3%ADzi%C3%B3s_sorozat)

11 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Bedobom ide is, hátha itt többen olvassák 😀
Mit gondoltok a Wizz air részvényekről? Nekem az az érzésem hogy mindenhonnan ütik most őket, de ha megoldódik a hajtómű probléma, és berobban a A321XLR a hosszú távra. 10 GBP per részvény elégé alul van árazva. 5 éves távlatban gondolkodom a TBSZ miatt. Mit gondoltok? Megéri kockáztatni vele?
Nomac
5 éves távlatban biztos kriptoba raknám.
11 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Bedobom ide is, hátha itt többen olvassák 😀
Mit gondoltok a Wizz air részvényekről? Nekem az az érzésem hogy mindenhonnan ütik most őket, de ha megoldódik a hajtómű probléma, és berobban a A321XLR a hosszú távra. 10 GBP per részvény elégé alul van árazva. 5 éves távlatban gondolkodom a TBSZ miatt. Mit gondoltok? Megéri kockáztatni vele?
11 hónapja
YoungZeeZee 9 845
tavaly a szloven kormany belengetett egy 1.45% os adot kb minden olyan ingatlanra amiben nem laknak.
tarsadalomi egyeztetes utan elvetettek es inkabb arra koncentralnak h ne uresen alljanak az ingatlanok mert nem merik kiadni oket a jogi hercehurcak miatt.ugye a berlonek tobb joga van neha.
12 hónapja
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
reggel betettem a politikába:
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1lktger/v%C3%A1ltoztattak_valamit_az_online_el%C3%A9rhet%C5%91_adatokon/

Szerkesztette: NB2
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ja, Vitézy meg több vonatos csoport is kiírta hogy rengeteg a gáz, de a MÁV hamis adatot közöl, jó volt a tippem.
12 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
De ha egy sorompó pl beszarik akkor összeomlik a teljes vonal és becsatok. Ez a nagyobb gond, ez pedig nem emberi hanem /régi/szisztéma probléma.
-ezt mondják az ott dolgozók
ozibozi
ha lennének még bakterok akkor nem lenne gond 😊
Negritis, a vajda
Forgalmista mesélte, hogy a mechanikus biztosítóberendezésben ha eltörik egy nyomórugó (és van benne olyan rendesen) postás gumival helyettesítik. Mert az van, rugó nincs.
Na most ez lenne az a ketyere ami megakadályozza az összeütközéseket, kihívásokat, stb...

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
De ha egy sorompó pl beszarik akkor összeomlik a teljes vonal és becsatok. Ez a nagyobb gond, ez pedig nem emberi hanem /régi/szisztéma probléma.
-ezt mondják az ott dolgozók
ozibozi
ha lennének még bakterok akkor nem lenne gond 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Menetrend szerint már Pécsen kellene legyen, de szemlátomást még messze van tőle és zöld...
dawyd728
Ezt nem látom, olyan pici.

Namost elvileg ez nem egy olyan független -vagyis nem állami- honlap, ami az osztrákoktól szedi az infókat, és azt vizualizálja?
Mert -ahogy látom- attól még lehet szar, nem csak az állami tud használhatatlan lenni.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem, ez a MÁVtól kéri le a vonatok adatait, és azt vizualizálja.
12 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
De ha egy sorompó pl beszarik akkor összeomlik a teljes vonal és becsatok. Ez a nagyobb gond, ez pedig nem emberi hanem /régi/szisztéma probléma.
-ezt mondják az ott dolgozók
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician

Menetrend szerint már Pécsen kellene legyen, de szemlátomást még messze van tőle és zöld...
dawyd728
Ezt nem látom, olyan pici.

Namost elvileg ez nem egy olyan független -vagyis nem állami- honlap, ami az osztrákoktól szedi az infókat, és azt vizualizálja?
Mert -ahogy látom- attól még lehet szar, nem csak az állami tud használhatatlan lenni.
Őszentsége Sobri Jóska
sztem a mávtól kéri le az adatokat
pont ezért mondta lúzer jancsi hogy ddos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!