NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kopasz lesimázta

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gerelyen a két ausztrál és Jo-Ane dobta meg egyelőre a szintet.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
spanyol-egyiptom kézin OT
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Donald Thomas mellett a kezdő magasságon, 2.15ön kiesett Potye és Protsenko is. A német Budapesten lett 2.33al ötödik, az ukrán Eugeneben bronzérmes szintén 2.33al.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Férfi magasban majdnem kiesett az első számú kiemelt új-zélandi Kerr. Csak harmadikra ment át a 2.20on.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
spanyol jól beszopta a kajak végét 😀
eaglesmcnabb
Jó időt ment, van esélye a reményfutamból elődöntőbe futnia. Jobbat ment, mint a többször világbajnok portugál az előzőben.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mind2 magyar benne van hátulról a 6 legrosszabb futóba, 40 indulóból ...

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
spanyol jól beszopta a kajak végét 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi a szent fasz, Donald Thomas 40 évesen még indul az idei olimpián is xD Emlékszem amikor még 2007ben VB-t nyert hármas holtversenyben
Sixo
Kezdő magasságát háromszor leverte, már megérte eljönnie 😀

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Székely te gyökér. Mi az, hogy nem lett rosszabb. 100 méteren fél mp-vel futott rosszabbat, mint 2 éve az EB-n. MI AZ HOGY NEM LETT ROSSZABB ??? Azok akiket megvert, Ditaji vagy Lavin ugyanannyit mentek, mint akkor, csak ő esett vissza rengeteget.

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 886
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.
Heisman nádor
szerintem meg egyik sem való oda 😊
se a gördeszka, se a falmászás, se a 3x3 kosárlabda
bár utóbbinál az a fő probléma, hogy az egyik sportágnak egy alfaja és mivel az elit űzi a nagyot ide a maradék jut, azok meg olyanok amilyenek
NB2
Gondolkodtam rajta hogy miert nem kuld ki USA 3 NCAA-s arcot egy ingyen aranyra. Egy mar nagy palyan visszavonult holland dontot tudott jatszani az sokat elmond. De elvileg vannak selejtezok amik szezon kozben vannak, smart.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Luca várható volt hogy kevés lesz
warr_b
13.11, évről évre rosszabb. Pár éve még 12.6ot ment.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez mi futam, szamoi, migráns és orosz ...

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Luca várható volt hogy kevés lesz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Aki Ali Aghamirzaeijenaghard nevét ki tudja mondani egyszerre az hetero.

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.
Heisman nádor
szerintem meg egyik sem való oda 😊
se a gördeszka, se a falmászás, se a 3x3 kosárlabda
bár utóbbinál az a fő probléma, hogy az egyik sportágnak egy alfaja és mivel az elit űzi a nagyot ide a maradék jut, azok meg olyanok amilyenek
NB2
Streetball szerintem jobban illene olimpiára, mint ezek a félprofi-félkosarasok.
Streetballban vannak nagy zsugások világszerte, vannak szervezett versenyeik is, szóval lenne válogatható ember
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Kerekesnek elintézte az ausztrál a reményfutamot (mondjuk valszeg egyébként is az lett volna).
empty taxi
Bőven a leggyengébb egyénije és ideije volt. Az a csoda, hogy kijutott. Kevés 13 alatt nem tudó futót látsz az olimpián.

2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Egész érdekeseket mond Csipes a futam utáni beszélgetésben.

2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Kerekesnek elintézte az ausztrál a reményfutamot (mondjuk valszeg egyébként is az lett volna).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.
Heisman nádor
szerintem meg egyik sem való oda 😊
se a gördeszka, se a falmászás, se a 3x3 kosárlabda
bár utóbbinál az a fő probléma, hogy az egyik sportágnak egy alfaja és mivel az elit űzi a nagyot ide a maradék jut, azok meg olyanok amilyenek
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 645
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.
Heisman nádor
nem akarok tuzet.
miert? jobban tetszik?
teny elvezhetobb, mert egyszeru. kb aki gyorsabb az nyer.

a deszkanal meg kb csak a tapasztalt szem latja, h mi az igazan tokeletes, jo es. pontozasos
de mint mondtam siman elfer es nem is kapjuk az arcunkba.

en elkaptam a 3x3 kosarat, noi es ferfi veget. nekem tobb kautikus volt az egesz.
YoungZeeZee
a legalacsonyabb színvonalú eddig a 3x3 kosárlabda volt, legalábbis a csapatjátékok közül mindenképpen. nem is értem miért ez lett olimpiai sport és miért nem a futsal pl.

choose life
2 hónapja
YoungZeeZee 8 461
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.
Heisman nádor
nem akarok tuzet.
miert? jobban tetszik?
teny elvezhetobb, mert egyszeru. kb aki gyorsabb az nyer.

a deszkanal meg kb csak a tapasztalt szem latja, h mi az igazan tokeletes, jo es. pontozasos
de mint mondtam siman elfer es nem is kapjuk az arcunkba.

en elkaptam a 3x3 kosarat, noi es ferfi veget. nekem tobb kautikus volt az egesz.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az a falmászás egy tökéletes új (Tokióban bevezetett) sport az olimpiára. Sokkal jobban passzol ide mint a gördeszka meg a szörf.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szegény kanadai nagyon erős futamba került, csak harmadik lett. De a kínai futamát simán nyerte volna.

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Gyorsan eljutottunk a de jók a női 100 gátasainkból, a semmi esélyük sincs még csak elődöntőt sem futni ha csak nem javítanak hatalmasatba.