NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Kajak kenuban mi ez a lebonyolítás, hogy előfutam, negyeddöntő, elődöntő meg döntő? A végén ketten mennek a döntőben vagy mi?
kapitnono
tegnap én is kérdeztem 😊
NB2
És megkérdezhetem milyen válasz jött rá, nem szeretnék 10 oldalt visszalapozni 😀
kapitnono
semmi 😊
most válaszolt rá csipkelli 😊
2 hónapja
csipkelli 3 991
Kajak kenuban mi ez a lebonyolítás, hogy előfutam, negyeddöntő, elődöntő meg döntő? A végén ketten mennek a döntőben vagy mi?
kapitnono
A 4-esek egyenesen a döntőbe juthatnak, a többiek elődöntőbe. Ha lassú vagy, akkor a negyeddöntőbe 😊
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Kajak kenuban mi ez a lebonyolítás, hogy előfutam, negyeddöntő, elődöntő meg döntő? A végén ketten mennek a döntőben vagy mi?
kapitnono
tegnap én is kérdeztem 😊
NB2
És megkérdezhetem milyen válasz jött rá, nem szeretnék 10 oldalt visszalapozni 😀


2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Kajak kenuban mi ez a lebonyolítás, hogy előfutam, negyeddöntő, elődöntő meg döntő? A végén ketten mennek a döntőben vagy mi?
kapitnono
tegnap én is kérdeztem 😊
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 991 — WHO DAT!!!!
Kajak kenuban mi ez a lebonyolítás, hogy előfutam, negyeddöntő, elődöntő meg döntő? A végén ketten mennek a döntőben vagy mi?


2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Volt valami olyasmi hogy eddig lehetett várni, Aug 5-ig, és ma már be KELL fejezni a szörföt akármi lesz. De tényleg hogy egy összefoglalót izgalmasabb megnézni ebből.
Heisman nádor
Lökdöshetné valami búvár brigád alulról a deszkákat random és aki így állva marad az a bajnok

2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
itt a bronzmeccsen a brazil nagyon brutál volt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Volt valami olyasmi hogy eddig lehetett várni, Aug 5-ig, és ma már be KELL fejezni a szörföt akármi lesz. De tényleg hogy egy összefoglalót izgalmasabb megnézni ebből.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sakk csapatot sem dominálják agyon😉
ozibozi
Nézz ra az aktuális top100-ra, aztán áruld el, abból hány számodra fehérember van.
A következő világbajnoki párosmeccset egy kínai játsza majd egy indiaival. 😉

2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 966 — beers & Packers
szörf szakkommentálásból egy szót sem értek.
deyell
Valószínűleg először látod. Én már másodszor. És szintén nem.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Jó ez a szörf, 40 percig nézed hogy kapaszkodnak a deszkába, majd ha szerencséd van akkor mennek kétszer 6 mp-et.
FASZA!
eaglesmcnabb
kb mint a pályakerékpár sprintverseny. az idő első 98 százaléka álomba ringató esti mese, az utolsó kettő meg ami a csövön kifér.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 647
óbazmeg persze a szörf döntőben is lesz egy francia.

choose life
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Jó ez a szörf, nem jönnek a hullámok, Medina vesztésre áll

choose life
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó ez a szörf, 40 percig nézed hogy kapaszkodnak a deszkába, majd ha szerencséd van akkor mennek kétszer 6 mp-et.
FASZA!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Jó ez a szörf, ha ilyen arckifejezesű embereket látok a Balatonban, akkor mindig arrébb megyek, mert tuti, hogy épp belepisalnak… 😊

2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 720
Sakk csapatot sem dominálják agyon😉
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
pedig a lacrosse gondolom ilyen.
deyell
Lovaspoló talán
ozibozi
mindig van egy pénzes feka család, aki át akarja lépni a határokat, és a gazdag wasp-okat majmolják
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 647
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
pedig a lacrosse gondolom ilyen.
deyell
na olyat nem szoktam nézni. de vannak. a férfiaknál legalábbis akadnak.
slowmotion
akkor az amerikai férfi íjász válogatott.

choose life
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
pedig a lacrosse gondolom ilyen.
deyell
na olyat nem szoktam nézni. de vannak. a férfiaknál legalábbis akadnak.
 www.usalacrosse.com/roster/2023-us-mens-senior-team-roster

Szerkesztette: slowmotion
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
pedig a lacrosse gondolom ilyen.
deyell
Ott kettő is volt a vb-győztes keretben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
hoki?
Kampman
Seth Jones, (A)
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 647
szörf szakkommentálásból egy szót sem értek.

choose life
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 720
amerikai ffi röplabdacsapat az egy hatalmas látvány. egy amerikai férfi válogatott csapatot nem láttam még, ahol mindenki fehér.
slowmotion
pedig a lacrosse gondolom ilyen.
deyell
Lovaspoló talán