Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Same same. Idézem "muszáj ezt a szart nézni? Neked ez jó? Ne basszál már fel"gyurcsányék látszólag eltűntek, de a tiszapártban számtalan ember tűnt fel a holdudvarbólSajnos asszony nem bírta a hirtvt így ki kellett kapcsolnom de pliz adjatok a mannat!!!!
aztabüdös 😀
Negritis, a vajda
csebi
Szóval inkább kiraktam a partizánt a TVre... 😀
2 hónapja
Honnan?Még fél 11 sincs és lényegében már csak a részletkérdések vannak hátra.Nem akarsz lemondani a picsába? 😀
Én meg azt hittem, hogy még hajnali 2-3 körül is ott fogjuk vizslatni, ahogy a körzetek hogy billennek oda-vissza
Kampman
csi77
2 hónapja
Anyád Toroczkai az...ezèr vagytok caak 5%n az is sok
2 hónapja
Na, előbújt 😊
Hogy lehet egy embernek ennyire kevés agya?
StormST
Hontbandi, nem vagy okos.

2 hónapja
Toró gratulál a Facebooknak 😊Mekkora egy fasz!!!
Kampman
2 hónapja
Toró gratulál a Facebooknak 😊
2 hónapja
www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/schobert-norbert-ehseglazadas-blikk-valasztas/gs0yljdJönnek meg hasonló gyöngyszemek, Tóth Gabi, Feró és hasonló
Van baj abban a toronyban....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
2 hónapja
m2 metron geci agy buli vna
2 hónapja
Az ezerszer szidott győzteskompenzáció végül mégis jól jött most 😀Az egész választási rendszer kialakítása visszaütött.
Kampman
Szanyi Tibi 135 szavazat 😊
Tepper takarodj!
2 hónapja
Még fél 11 sincs és lényegében már csak a részletkérdések vannak hátra.Nem akarsz lemondani a picsába? 😀
Én meg azt hittem, hogy még hajnali 2-3 körül is ott fogjuk vizslatni, ahogy a körzetek hogy billennek oda-vissza
Kampman
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
2 hónapja
Csak arra gondoltam, hogy 10+ éven keresztül ment, hogy ez a Fideszre volt szabva, pedig csak a mindenkori győztesre.Az ezerszer szidott győzteskompenzáció végül mégis jól jött most 😀94 egyéni körzettel pont tökmindegy.
Kampman
somoskovig
2 hónapja
Nem baj ha utálják csak foglalkozzanak vele. Ebből él. Könnyebb mint vagont pakolni.
Hogy lehet egy embernek ennyire kevés agya?
StormST
2 hónapja
A pártatlan, semleges hontbandi
Hogy lehet egy embernek ennyire kevés agya?
StormST

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Valahogy úgy csináljátok már a kommentelést, hogy holnap melóban vissza szeretném olvasni az estét.Legyetek kegyelmesek!
Köszönöm!!!
2 hónapja
Szőke Dúró Dóra nagyokat fog menni Texans PO meccsekenKi?
Heisman nádor
2 hónapja
Az ezerszer szidott győzteskompenzáció végül mégis jól jött most 😀94 egyéni körzettel pont tökmindegy.
Kampman
2 hónapja
www.blikk.hu/sztarvilag/hazai-sztarok/schobert-norbert-ehseglazadas-blikk-valasztas/gs0yljdVan baj abban a toronyban....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Nógrád 1 basszus, gyoker Balla nem hiszem el… és ha valaki visszalépett volna most Tisza lenneHa az MHMen kívül mindenki visszalép SEM lett volna Tisza a Nógrád 2
JC6 (Mr. Miele)
2 hónapja
Nah de a lényeg:Ezt pont ma mutattam meg a páromnak, aki "kocakövető". Remélem most már ez is ki fog derülni.
'Ami most történik, ahhoz nekem nincs közöm. Ha mégis, akkor nagyon hálásak lesznek nekem. Ezt jól jegyezze meg mindenki.
By Gulyás Geri"
Ez mit jelent?!?!?
bobi0092
2 hónapja
Az ezerszer szidott győzteskompenzáció végül mégis jól jött most 😀
2 hónapja
Igazából ha új választási rendszer lesz, akkor lesz érdekes 2030. Ugye egy arányosabb, igazságosabban felépített rendszerben 1) nem lenne kétharmada a Tiszának sem 2) kisebb pártok is játszanának 3) nőne a koalíciós kényszer, ami jót tenne a magyar politikának.ez az egyetlen esélyük 2030-raBoros Bánk viszont először mondja azt, hogy a választók nem hülyék.Pontosan erről beszéltek most a partizánban
Muszáj lesz ebbe az irányba menniük, különben rövid vegetálás után mennek a ballibek után
Kampman
r.baggio
resistance is futile

2 hónapja
Nógrád 1 basszus, gyoker Balla nem hiszem el… és ha valaki visszalépett volna most Tisza lenneFeleséged hogy viseli?
JC6 (Mr. Miele)